Tynkowanie maszynowe w Bochni

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 407 824 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Bochni

Tynki maszynowe Bochnia

Wysokiej Klasy Tynkarz Bochnia

19 opinii

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze wysokiej klasy tynkarza, to zwróć uwagę na firmę Akustik Morytko Bogdan. Oferuje całe spektrum usług tynkarskich w bezkonkurencyjnych cenach. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Jacek Hajduk - Pierwszorzędne Tynkowanie w Bochni

Pierwszorzędne Tynkowanie w Bochni

6 opinii

Firma Jacek Hajduk to wybitni specjaliści z branży pierwszorzędnych usług tynkarskich i tynkowania, obsługujący Klientów z Bochni i pobliskich miast. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

Zazex - Fachowe Usługi Tynkarskie Bochnia

Zazex

6 opinii

Pragniesz znaleźć godnego uwagi specjalistę od fachowych usług tynkarskich z Bochni, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma Zazex jest Twoim rozwiązaniem. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnej wyceny - sprawdź!

Józef Żak usługi ogólno budowlane - Profesjonalne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Bochnia

Józef Żak usługi ogólno budowlane

2 opinie

Zaufaj fachowcom w dziedzinie tynków maszynowych cementowo wapiennych i zatrudnij Józef Żak usługi ogólno budowlane. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

Gądek Budownictwo - Fantastyczne Tynkowanie Pistoletem Bochnia

Gądek Budownictwo

7 opinii

Szukasz ekspertów od fantastycznego tynkowania pistoletem w miejscowości Bochnia lub na terenie Bochni? Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

ABW Libella - Doskonałej Jakości Tynk Gipsowy Bochnia

ABW Libella

6 opinii

Jeszcze potrzebujesz dobrej firmy od tynku gipsowego? Skorzystaj z doświadczenia ABW Libella. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Rynmax - Perfekcyjne Tynki Maszynowe Gipsowe Bochnia

Perfekcyjne Tynki Maszynowe Gipsowe Bochnia

15 opinii

Z chwilą, gdy będziesz szukać perfekcyjnej usługi tynkarskiej w dobrej cenie to firma Rynmax jest dla Ciebie idealna. Mają najlepszych specjalistów do realizacji zleceń z zakresu tynków maszynowych gipsowych. Więcej informacji otrzymasz po kontakcie.

Firma remontowo budowlana CHEZ-BUD - Rewelacyjne Tynkowanie Pistoletem Bochnia

Firma remontowo budowlana CHEZ-BUD

3 opinie

Starasz się odnaleźć wartego uwagi fachowca z zakresu rewelacyjnego tynkowania pistoletem z Twojego rejonu, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Firma remontowo budowlana CHEZ-BUD jest Twoim rozwiązaniem. Żeby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

Kozłowski kiedy mowa o remontach Marian Kozłowski - Wykwalifikowany Tynkarz Bochnia

Kozłowski kiedy mowa o remontach Marian Kozłowski

9 opinii

Poszukujesz solidnego specjalisty oferującego usługi tynkarskie? Ten tynkarz jest liderem w Bochni. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - sprawdź!

Duo Net Sp. z o.o. - Fantastyczne Tynkowanie Maszynowe Bochnia

Duo Net Sp. z o.o.

2 opinie

Po prostu zleć prace dotyczące tynkowania maszynowego fachowcom z miejscowości Bochnia. Zdobędą Cię swoim zaangażowaniem i fachowością. W okolicy Bochni są jednymi z najlepszych. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Najnowsze z 26 zleceń na tynkowanie maszynowe w Bochni

Tynkowanie Maszynowe Bochnia

Jeżeli wykonujesz zlecenia na najlepsze tynkowanie maszynowe w rejonie Małopolskiego i szukasz najlepszych zleceń to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, budynek pow. ok. 500m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej profesjonalnej firmy. Ustal pasujący termin od razu!

 • Baczków

2023-01-16 do 2023-01-24

Najlepsze Usługi Tynkarskie Bochnia

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton komorkowy Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 400m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe i...

 • Bochnia

2023-01-08 do 2023-01-16

Szukam wykonawcy tynków, 501-700m², Lipnica Dolna

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ...

 • Lipnica dolna

2023-01-08 do 2023-01-16

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 701-1000m², Krzeczów

Zapytanie o treści - Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 701-1000m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi oraz skupia się na Klientach z miejscowości Małopolskie oraz przyległych powiatów. Skontaktuj się, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Krzeczów

2023-01-02 do 2023-01-10

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, do 100m², Łapanów

Zlecający napisał zlecenie o treści "Zlecenie na tynki maszynowe ścian, do 100m²". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie tynków mechanicznych daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Skontaktuj się z nimi już teraz i prześlij ofertę.

 • Łapanów

2022-12-19 do 2022-12-27

Do wykonania tynki maszynowe, budynek pow. ok. 155m², Bochnia

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: prace w budynku o pow. ok. 155m² Typ tynku: tynki cementowo-wapi...

 • Bochnia

2022-12-10 do 2022-12-12

Świetne Tynki Maszynowe Bochnia

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gipsowe Ter...

 • Stary wiśnicz

2022-12-01 do 2022-12-09

Szukam firmy tynkarskiej, 21-50m², Bochnia

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac Rodzaj prac d...

 • Bochnia

2022-11-28 do 2022-11-28

Do wykonania tynki maszynowe, 101-300m², Łapanów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Doda...

 • Łapanów

2022-10-30 do 2022-11-07

Szukam wykonawcy tynków, 101-300m², Bochnia

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, gips Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia...

 • Bochnia

2022-10-12 do 2022-10-20

Tynkowanie Pistoletem Bochnia

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła, gips Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: tynki cementowo-wapie...

 • Bochnia

2022-09-30 do 2022-10-08

Perfekcyjne Tynki Mechaniczne Bochnia

Na wypadek jeśli nadal jako dobra firma od tynków mechanicznych poszukujesz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Tynkowanie maszynowe, 101-300m². Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z miejscowości Bochnia bez wątpienia dasz dowód Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem.

 • Bochnia

2022-09-06 do 2022-09-14

Szukam wykonawcy tynków, 101-300m², Muchówka

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęci...

 • Muchówka

2022-08-25 do 2022-09-02

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 495m², Bochnia

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 495m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatko...

 • Bochnia

2022-07-17 do 2022-07-25

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 513m², Kłaj

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Silikat Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 513m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpo...

 • Kłaj

2022-07-18 do 2022-07-18

Do wykonania tynki maszynowe, 580m², Targowisko

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 580m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatko...

 • Targowisko

2023-01-17 do 2023-01-25

Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: prace w budynku o pow. ok. 130m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (...

 • Targowisko

2022-11-20 do 2022-11-28

Rewelacyjne Usługi Tynkarskie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: Gipsowa diamant, tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac:...

 • Targowisko

2023-01-17 do 2023-01-25

Rewelacyjne Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: do...

 • Łężkowice

2022-07-23 do 2022-07-31

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 501-700m², Targowisko

Klient poszukuje doskonałej współpracy i pisze - Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 501-700m². To zapytanie o ofertę jest stworzone dla specjalisty takiego, jak Ty. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Targowisko

2023-01-17 do 2023-01-25

Zlecę tynki maszynowe, 701-1000m², Brzesko

Jeśli usługi tynkarskie w najlepszym wydaniu to obszar działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Ten Klient napisał "Zlecę tynki maszynowe, 701-1000m²". Skontaktuj się z nimi jak najszybciej.

 • Brzesko

2022-10-04 do 2022-10-04

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, 370m², Brzesko

Zleceniodawca szuka świetnej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, 370m². To ogłoszenie jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Dlatego, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Brzesko

2022-11-14 do 2022-11-16

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 1500m², Brzesko

Szukasz zlecenia jako sprawdzony fachowiec z zakresu najwyższej klasy tynkowania? Przyczyń się do realizacji celów Klienta poznając szczegóły jego zapytania, które ma treść "XYZ". Już nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Brzesko

2022-07-26 do 2022-08-03

Fantastyczne Usługi Tynkarskie

Skontaktuj się z Klientem jako fantastyczny tynkarz z wieloletnim doświadczeniem w temacie fantastycznych usług tynkarskich. Dla Twojej firmy śledzenie rynku i dostępnych rozwiązań to rzecz powszednia. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Brzesko

2023-01-03 do 2023-01-11

Profesjonalne Tynki Maszynowe Gipsowe

Zleceniodawca napisał zlecenie o treści "Szukam wykonawcy tynków, 301-500m²". Jako rzetelny specjalista w dziedzinie tynków maszynowych gipsowych daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Wyczerpującą ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Zawada uszewska

2022-12-28 do 2023-01-05

Perfekcyjne Tynkowanie Maszynowe

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Szukam wykonawcy tynków, 301-500m²". Wykonaj usługę perfekcyjnego tynkowania maszynowego jako ekspert w tej dziedzinie. Powiadom Klienta o gotowości do podjęcia działalności z okolic Małopolskiego i okolicznych powiatów. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie.

 • Brzezie

2022-07-20 do 2022-07-28

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych