Tynkowanie maszynowe w Bochni

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 937 742 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
615 787 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Bochni

Tynki maszynowe Bochnia

Wysokiej Klasy Tynkarz Bochnia

20 opinii

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze wysokiej klasy tynkarza, to zwróć uwagę na firmę DOMPLUS Marcin Chorąży. Oferuje całe spektrum usług tynkarskich w bezkonkurencyjnych cenach. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Jacek Hajduk - Pierwszorzędne Tynkowanie w Bochni

Pierwszorzędne Tynkowanie w Bochni

10 opinii

Firma Jacek Hajduk to wybitni specjaliści z branży pierwszorzędnych usług tynkarskich i tynkowania, obsługujący Klientów z Bochni i pobliskich miast. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

Eterna Tomasz Toboła - Fachowe Usługi Tynkarskie Bochnia

Eterna Tomasz Toboła

8 opinii

Pragniesz znaleźć godnego uwagi specjalistę od fachowych usług tynkarskich z Bochni, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma Eterna Tomasz Toboła jest Twoim rozwiązaniem. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnej wyceny - sprawdź!

ZAZEX - Profesjonalne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Bochnia

ZAZEX

8 opinii

Zaufaj fachowcom w dziedzinie tynków maszynowych cementowo wapiennych i zatrudnij ZAZEX. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

SERHII ZOSYK - Fantastyczne Tynkowanie Pistoletem Bochnia

SERHII ZOSYK

7 opinii

Szukasz ekspertów od fantastycznego tynkowania pistoletem w miejscowości Bochnia lub na terenie Bochni? Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

Michoń - Doskonałej Jakości Tynk Gipsowy Bochnia

Michoń

4 opinie

Jeszcze potrzebujesz dobrej firmy od tynku gipsowego? Skorzystaj z doświadczenia Michoń. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Xbris - Perfekcyjne Tynki Maszynowe Gipsowe Bochnia

Perfekcyjne Tynki Maszynowe Gipsowe Bochnia

4 opinie

Z chwilą, gdy będziesz szukać perfekcyjnej usługi tynkarskiej w dobrej cenie to firma Xbris jest dla Ciebie idealna. Mają najlepszych specjalistów do realizacji zleceń z zakresu tynków maszynowych gipsowych. Więcej informacji otrzymasz po kontakcie.

Vladbud - Rewelacyjne Tynkowanie Pistoletem Bochnia

Vladbud

2 opinie

Starasz się odnaleźć wartego uwagi fachowca z zakresu rewelacyjnego tynkowania pistoletem z Twojego rejonu, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Vladbud jest Twoim rozwiązaniem. Żeby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

USŁUGI BUDOWLANE PAWEŁ WIŚNIEWSKI - Wykwalifikowany Tynkarz Bochnia

USŁUGI BUDOWLANE PAWEŁ WIŚNIEWSKI

1 opinia

Poszukujesz solidnego specjalisty oferującego usługi tynkarskie? Ten tynkarz jest liderem w Bochni. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - sprawdź!

MATTER Usługi tynkarskie - Fantastyczne Tynkowanie Maszynowe Bochnia

MATTER Usługi tynkarskie

1 opinia

Po prostu zleć prace dotyczące tynkowania maszynowego fachowcom z miejscowości Bochnia. Zdobędą Cię swoim zaangażowaniem i fachowością. W okolicy Bochni są jednymi z najlepszych. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Najnowsze z 33 zleceń na tynkowanie maszynowe w Bochni

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 501-600m², Dąbrowica

Szukasz klienta jako fachowiec od perfekcyjnego tynkowania w rejonie Małopolskiego lub w rejonie powiatu? Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Dąbrowica

2023-11-19 do 2023-11-27

Staranne Tynki Maszynowe Gipsowe Bochnia

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Bochnia

2023-11-11 do 2023-11-19

Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 650m² Termin skorzystania z oferty: 2024-05-31...

 • Rzezawa

2023-10-18 do 2023-10-26

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 501-600m², Łapanów

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 501-600m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Łapanów

2023-09-25 do 2023-10-03

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 201-300m², Bochnia

Jako nieprzeciętny tynkarz pasjonując się tym tematem od dzieciństwa i specjalista przygotowany do współpracy przy nowym zleceniu odpisz na to zlecenie. Ten Zleceniodawca nadesłał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 201-300m²". Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - bez wątpienia warto.

 • Bochnia

2023-09-24 do 2023-10-02

Rewelacyjne Usługi Tynkarskie Bochnia

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 301-400m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Kierlikówka

2023-09-20 do 2023-09-28

Wysokiej Klasy Tynkowanie Pistoletem Bochnia

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: 2023-09-12...

 • Nieszkowice małe

2023-09-12 do 2023-09-20

Sumienni Tynkarze Bochnia

Skontaktuj się z Klientem jako tynkarz z obszerną wiedzą w temacie perfekcyjnych usług tynkarskich. W Twojej firmie bycie nagradzanym pozytywnymi opiniami przez Klientów to rzecz powszednia. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Bochnia

2023-09-12 do 2023-09-18

Tynkowanie maszynowe domu, 101-200m², Bochnia

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Informacje dodatkowe: Termin październik/ listopad 2023 Termin skorzystania z oferty: do uzgodnien...

 • Bochnia

2023-08-31 do 2023-09-08

Profesjonalne Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj budynku: letniskowy lub rekreacyjny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: do 100m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Chrostowa

2023-08-29 do 2023-09-06

Fantastyczne Usługi Tynkarskie

Jako wysoko wykwalifikowani eksperci jesteście w stanie spełnić wymagania z zakresu usług tynkarskich. Zlecenie brzmi "Zapytanie o tynkowanie maszynowe bud. gospodarczego, do 100m²". Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Muchówka

2023-08-24 do 2023-09-01

Tynkowanie maszynowe bud. usługowego, 1600m², Bochnia

Nadal możesz odpowiedzieć na zlecenie Zleceniodawcy jako dobra firma od tynków mechanicznych. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twoich usług oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - bez wątpienia warto.

 • Bochnia

2023-08-23 do 2023-08-31

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 101-200m², Bochnia

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Informacje dodatkowe: Można wchodzić od razu,dom 130m2 Sufit do tynkowania tylko w garażu, kotłowni...

 • Bochnia

2023-08-17 do 2023-08-25

Dobrzy Tynkarze

Nie możesz znaleźć idealnego dla Twojej firmy Klienta? Jako solidny wykonawca oferujący usługi tynkarskie i tynkarz pierwszej klasy w Bochni zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 301-400m²". Jeśli chcesz poznać dokładne informacje skontaktuj się od razu - warto.

 • Bochnia

2023-08-11 do 2023-08-19

Rewelacyjne Tynkowanie Bochnia

Jeśli pracujesz od lat i wykonujesz usługi z zakresu tynkowania zdecyduj się na wykonanie zlecenia, które brzmi - Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 501-600m² i zostało złożone przez pewnego Konsumenta. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Stradomka

2023-07-27 do 2023-08-04

Solidne Tynki Mechaniczne

To zlecenie o treści - Zapytanie o tynkowanie maszynowe bud. usługowego, 900m² jest skierowane do fachowca, który oferuje swoje usługi oraz skupia się na Klientach z miejscowości Małopolskie oraz przyległych powiatów. Dlatego, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Muchówka

2023-07-21 do 2023-07-29

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 850m², Bochnia

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 850 Informacje dodatkowe: Do otynkowania 700m2 i 150m2 sufitów z wyrównywaniem pionów max 2cm. Termin skorzy...

 • Bochnia

2023-07-16 do 2023-07-24

Rewelacyjny Tynk Natryskowy

Jeżeli wciąż jako profesjonalista od tynku natryskowego szukasz Zleceniodawców to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 501-600m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z Małopolskiego bez wątpienia dasz dowód Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej informacji.

 • Proszówki

2023-07-14 do 2023-07-22

Doskonałej Jakości Tynk Natryskowy

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 501-600m² Informacje dodatkowe: Tynk cementowo wapienny z białą szlichtą. Termin skorzystania z oferty: w ci...

 • Stradomka

2023-07-11 do 2023-07-19

Doskonałej Jakości Tynk Natryskowy

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: 2023-10-01...

 • Leksandrowa

2023-07-11 do 2023-07-19

Tynkowanie maszynowe domu, 670m², Lipnica Murowana

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 670 Informacje dodatkowe: Tynki gipsowe Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Lipnica Murowana

2023-07-05 do 2023-07-13

Tynkowanie maszynowe domu, 670m², Lipnica Murowana

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 670 Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Lipnica Murowana

2023-07-05 do 2023-07-13

Perfekcyjni Tynkarze

Zleceniodawca złożył zapytanie "Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 201-300m²". Skontaktuj się w odpowiedzi na potrzebę perfekcyjnego tynkarza z zakresu tynkowania maszynowego. Udowodnij Klientowi, że spełniasz jego potrzeby, a wybór Twojej oferty jest najlepszą decyzją. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zadzwoń!

 • Świniary

2023-07-01 do 2023-07-09

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, do 100m², Sobolów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: pustaki suporeks Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin ...

 • Sobolów

2023-06-18 do 2023-06-26

Tynkowanie maszynowe, 701-1000m², Bochnia

Szukane są doskonałe usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Tynkowanie maszynowe, 701-1000m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca wykwalifikowanych fachowców do sprostania oczekiwaniom Klientów z dziedziny tynków mechanicznych, wyraź gotowość do przyjęcia zlecenia. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która spełni Twoje wymagania.

 • Bochnia

2023-06-15 do 2023-06-23

Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej Powierzchnia prac: 4000m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) ...

 • Bochnia

2023-06-14 do 2023-06-22

Tanie Usługi Tynkarskie

Nie możesz znaleźć pasującego do Ciebie zlecenia? Jako solidny profesjonalista realizujący usługi tynkarskie i tynkarz bez konkurencji w mieście Małopolskie poznaj szczegóły zapytania o treści "Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 501-700m²". Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Nowy Wiśnicz

2023-06-13 do 2023-06-21

Tynkowanie Maszynowe

Starasz się odnaleźć zlecenia do wykonania jako godny uwagi fachowiec z zakresu doskonałego tynkowania maszynowego? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zapoznając się z jego zleceniem, które ma treść "XYZ". Przedłóż ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się już dziś.

 • Nowy Wiśnicz

2023-06-06 do 2023-06-14

Zapytanie o tynkowanie, bud. o pow. ok. 1600m2, Bochnia

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej Powierzchnia prac: prace w budynku o pow. ok. 1600m² Typ t...

 • Bochnia

2023-06-06 do 2023-06-14

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 101-300m², Łapanów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin roz...

 • Łapanów

2023-06-01 do 2023-06-09

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 501-700m², Nowy Wiśnicz

Należąc do tynkarzy z tak dużym doświadczeniem świadczysz usługi tynkarskie w miejscowości Małopolskie i w okolicy? Jesteś idealnym ekspertem do tego ogłoszenia. Przez to, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Nowy Wiśnicz

2023-05-30 do 2023-06-07

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych