Tynkowanie maszynowe w Wieliczce

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 851 658 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
540 232 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Tynki maszynowe Wieliczka - ranking najlepszych firm

Tynki maszynowe Wieliczka

KROMBUD Jacek Karuś

26 opinii

Właśnie wybierasz dobrego specjalistę do realizacji swoich planów? KROMBUD Jacek Karuś jest na to skuteczną metodą. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - sprawdź!

DOMPLUS Marcin Chorąży - Znakomite Tynki Maszynowe Gipsowe Wieliczka

Znakomite Tynki Maszynowe Gipsowe Wieliczka

16 opinii

Na wypadek jeśli jeszcze poszukujesz dobrej firmy od tynków maszynowych gipsowych to powierz tę kwestię specjalistom z DOMPLUS Marcin Chorąży. Wieliczka i okolice to teren, na którym koncentrują swoje działania. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

TD EXPERT sp. z o.o. - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Wieliczka

TD EXPERT sp. z o.o.

12 opinii

Potrzebujesz specjalisty od tynków maszynowych? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom TD EXPERT sp. z o.o.. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - skontaktuj się od razu!

Kamiltynki@onet.pl - Doskonałej Jakości Tynk Natryskowy Wieliczka

Kamiltynki@onet.pl

10 opinii

Jeszcze potrzebujesz specjalisty od tynku natryskowego? Powierz tę kwestię specjalistom z Kamiltynkionet.pl. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Zazex - Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Wieliczka

Zazex

5 opinii

Jeśli w dalszym ciągu poszukujesz ekspertów od tynków maszynowych to wykorzystaj kompetencje Zazex. Wieliczka i okolice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Energymix - Profesjonalny Tynk Natryskowy Wieliczka

Profesjonalny Tynk Natryskowy

4 opinie

Jeśli nadal potrzebujesz dobrej firmy od tynku natryskowego to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Energymix. Wieliczka i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Zapraszamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

B.S. Budownictwo Bartłomiej Swół - Perfekcyjny Tynk Natryskowy Wieliczka

Perfekcyjny Tynk Natryskowy Wieliczka

11 opinii

Jeśli w dalszym ciągu poszukujesz dobrej firmy od tynku natryskowego to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia B.S. Budownictwo Bartłomiej Swół. Wieliczka to teren, na którym koncentrują swoje działania. Skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Firma Usługowa wieslaw dragosz - Profesjonalne Tynki Maszynowe Wieliczka

Firma Usługowa wieslaw dragosz

2 opinie

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu poszukujesz profesjonalistów od tynków maszynowych to trafiłeś w dobre miejsce - Firma Usługowa wieslaw dragosz jest do Twoich usług. Wieliczka i okolice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Biotop tynki - Rewelacyjne Tynki Maszynowe Wieliczka

Biotop tynki

1 opinia

Zrealizowanie tynków maszynowych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. Biotop tynki ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

Megips - Fantastyczne Tynkowanie Maszynowe w Wieliczce

Fantastyczne Tynkowanie Maszynowe w Wieliczce

1 opinia

Chesz znaleźć godnego zaufania fachowca z zakresu fantastycznego tynkowania maszynowego z Twojego rejonu, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Megips jest do Twojej dyspozycji. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

52 Zlecenia - Tynki Maszynowe Wieliczka

Tanie Usługi Tynkarskie Wieliczka

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 700m² Typ tynku: tynki gipsowe twarde Dodatkowe informacje: Sz...

 • Brzezie

2022-09-21 do 2022-09-29
dodano 8 dni temu

Utalentowani Tynkarze Wieliczka

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Pustak ceramiczny, beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tra...

 • Gdów

2022-09-10 do 2022-09-18

Tynki maszynowe - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 41 384 Tynkarzy Maszynowych najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 117m², Wieliczka

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 117m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatko...

 • Wieliczka

2022-09-08 do 2022-09-16

Zlecę tynki maszynowe, 301-500m², Niepołomice

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: KNAUF...

 • Niepołomice

2022-09-08 do 2022-09-08

Szukam wykonawcy tynków, 501-700m², Brzezie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ...

 • Brzezie

2022-09-06 do 2022-09-14

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 701-1000m², Niepołomice

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Proste ścia...

 • Niepołomice

2022-09-05 do 2022-09-13

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 560m², Gdów

Klient wprowadził zapytanie "Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 560m²". Przyjmij zadanie pierwszorzędnego tynkowania jako specjalista w tej dziedzinie. Poinformuj Klienta o chęci do realizacji prac z okolic Małopolskiego i sąsiednich powiatów. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - zadzwoń!

 • Gdów

2022-08-31 do 2022-09-08

Perfekcyjne Tynkowanie Maszynowe Wieliczka

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: prace w budynku o pow. ok. 195m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe i...

 • Gdów

2022-08-31 do 2022-09-08

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 701-1000m², Wieliczka

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gip...

 • Wieliczka

2022-08-23 do 2022-08-31

Tynkowanie Wieliczka

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: klej,siatka,klej Termin rozpoczęcia prac: możliwy od ...

 • Gdów

2022-08-22 do 2022-08-30

Do wykonania tynki maszynowe, 101-300m², Brzezie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin roz...

 • Brzezie

2022-08-15 do 2022-08-23

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 701-1000m², Liplas

Ten Zlecający wciąż poszukuje profesjonalistów od tynków mechanicznych. Napisał ogłoszenie o treści - Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 701-1000m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Liplas

2022-08-11 do 2022-08-19

Do wykonania tynki maszynowe, 400m², Bilczyce

Jeszcze masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zlecającego jako specjalista od tynku natryskowego. Pozwól Klientom wykorzystać Twoje kompetencje oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Bilczyce

2022-08-08 do 2022-08-16

Do wykonania tynki maszynowe, 301-500m², Szarów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Ter...

 • Szarów

2022-08-04 do 2022-08-12

Tynkowanie, 1000m2, Gdów

Nadal jesteś w stanie odpowiedzieć na zapytanie Zleceniodawcy jako specjalista od tynku natryskowego. Pozwól Zleceniodawcom wykorzystać Twoje kompetencje i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Gdów

2022-08-04 do 2022-08-12

Pierwszorzędne Tynkowanie Pistoletem Wieliczka

Zrealizuj zadanie pierwszorzędnego tynkowania pistoletem o treści "Zlecę tynki maszynowe, 11-20m²", jako ekspert z miejscowości Małopolskie. Zyskaj klientów swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Pokaż, że w okolicy Małopolskiego jesteś jednym z najlepszych. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Niepołomice

2022-07-31 do 2022-08-08

Wyjątkowe Tynkowanie

Usługi tynkarskie nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi w zakresie tynkowania. Przeanalizuj szczegóły zapytania o treści "Szukam wykonawcy tynków, do 100m²". Dlatego, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Wieliczka

2022-07-31 do 2022-08-08

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, budynek pow. ok. 210m², Niepołomice

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: prace w budynku o pow. ok. 210m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (...

 • Niepołomice

2022-07-30 do 2022-08-07

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 1500m², Wieliczka

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła, gips Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 1500m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informa...

 • Wieliczka

2022-07-26 do 2022-08-03

Tynkowanie maszynowe, 140m², Strumiany

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Klient, który pisze - "Tynkowanie maszynowe, 140m²", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Ustal pasujący termin od razu!

 • Strumiany

2022-07-25 do 2022-08-02

Do wykonania tynki maszynowe, 301-500m², Łężkowice

Starasz się odnaleźć Klienta jako sprawdzony specjalista od fantastycznych usług tynkarskich z Małopolskiego? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi "XYZ". Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Łężkowice

2022-07-23 do 2022-07-31

Profesjonalne Tynkowanie

Zleceniodawca złożył zapytanie "Szukam wykonawcy tynków, 301-500m²". Nawiąż współpracę w odpowiedzi na zlecenie profesjonalnego tynkarza z zakresu tynkowania. Przekonaj Klienta, że spełniasz jego potrzeby i Twoja firma jest słuszną decyzją. Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Brzezie

2022-07-20 do 2022-07-28

Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Gipsowe

Jeżeli jako profesjonalista od tynków maszynowych gipsowych poszukujesz Klientów to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, do 100m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca bez wątpienia pokażesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Wieliczka

2022-07-20 do 2022-07-28

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 513m², Kłaj

Ten Zleceniodawca potrzebuje dobrej firmy od tynku natryskowego. Napisał ogłoszenie o treści - Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 513m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Kłaj

2022-07-18 do 2022-07-18

Solidni Tynkarze

Klient szuka solidnego tynkarza i napisał - Szukam wykonawcy tynków, 500m². Jeśli oferujesz szerokie spektrum usług w atrakcyjnych cenach odpowiedz na to zapytanie. Umów się na rozmowę już teraz.

 • Wieliczka

2022-07-18 do 2022-07-26

Tynkowanie maszynowe, 2500m², Wieliczka

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Wełna Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej Powierzchnia prac: 2500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin ...

 • Wieliczka

2022-07-14 do 2022-07-22

Znakomite Tynki Maszynowe

Ten Klient wciąż potrzebuje profesjonalistów od tynków maszynowych. Napisał zlecenie o treści - Zlecę tynkowanie ścian, 2000m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Wieliczka

2022-07-14 do 2022-07-22

Rewelacyjne Tynkowanie Pistoletem

Szukasz zlecenia jako fachowiec od rewelacyjnego tynkowania pistoletem w miejscowości Wieliczka lub w pobliskim rejonie? Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Wieliczka

2022-07-01 do 2022-07-09

Tynkowanie maszynowe, 840m², Wieliczka

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy Powierzchnia prac: 840m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Do otynkowania ...

 • Wieliczka

2022-06-30 do 2022-07-08

Szukam wykonawcy tynków, 501-700m², Gdów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Ter...

 • Gdów

2022-06-21 do 2022-06-29

Wyjątkowi Tynkarze

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: diament, tynki cementowo-wapienne (tradycy...

 • Siercza

2022-06-13 do 2022-06-21

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych
Udostępnij znajomemu