Tynkowanie maszynowe w Obornikach

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 397 765 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 585 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Obornikach

Tynki maszynowe Oborniki

PUTMAJSTER S.C.

25 opinii

Potrzebujesz profesjonalistów od tynków maszynowych? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia PUTMAJSTER S.C.. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

DAMEX firma ogólnobudowlana - Fantastyczne Tynkowanie Maszynowe Oborniki

DAMEX firma ogólnobudowlana

3 opinie

Zleć prace dotyczące tynkowania maszynowego profesjonalistom firmy DAMEX firma ogólnobudowlana z miejscowości Oborniki. Zadziwią Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. Na terenie Obornik nie mają sobie równych. Nie czekaj i poproś o wycenę - nie zawiedziesz się!

Krystian Mikołajczak - Znakomite Tynki Maszynowe Gipsowe w Obornikach

Znakomite Tynki Maszynowe Gipsowe w Obornikach

1 opinia

Potrzebujesz profesjonalistów od tynków maszynowych? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Krystian Mikołajczak. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Budmat firma budowlana - Dobry Tynkarz Oborniki

Budmat firma budowlana

1 opinia

Zwróć się do Budmat firma budowlana jeśli szukasz dobrych tynkarzy działających na terenie Obornik lub w sąsiednich miastach. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE JERZY LIPIŃSKI - Znakomite Tynki Maszynowe Oborniki

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE JERZY LIPIŃSKI

22 opinie

Jeśli jeszcze szukasz dobrej firmy od tynków maszynowych to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE JERZY LIPIŃSKI. Oborniki i pobliske miasta to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnej wyceny - skontaktuj się!

Firma Wielobranżowa WOSTAL Bartłomiej Wota - Wyjątkowe Usługi Tynkarskie Oborniki

Wyjątkowe Usługi Tynkarskie Oborniki

4 opinie

Wiele długich lat pracownicy firmy Firma Wielobranżowa WOSTAL Bartłomiej Wota oferują usługi z zakresu tynkowania pistoletem, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących usługi tynkarskiej. Już nie trać czasu i poproś o wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

JaniPDA Janina Grabek - Najlepsze Tynki Maszynowe Oborniki

Najlepsze Tynki Maszynowe Oborniki

4 opinie

Chcesz znaleźć rzetelnego specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? JaniPDA Janina Grabek z Obornik będzie najszybszą drogą. Zapytaj o ofertę już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Z.H.U-KAROLCZAK - Znakomite Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Oborniki

Z.H.U-KAROLCZAK

1 opinia

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu potrzebujesz ekspertów od tynków maszynowych cementowo wapiennych to skorzystaj z kwalifikacji Z.H.U-KAROLCZAK. Oborniki i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

OL-DACH Leszek Odwrot - Staranne Tynki Maszynowe Oborniki

Staranne Tynki Maszynowe

1 opinia

Z chwilą, gdy będziesz szukać znakomitej usługi tynkarskiej w dobrej cenie to OL-DACH Leszek Odwrot są dla Ciebie idealni. Mają najlepszych specjalistów do sprostania Twoim oczekiwaniom z zakresu tynków maszynowych. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Bogdan Grobelny pokrycia dachowe - Rewelacyjne Tynki Maszynowe Gipsowe Oborniki

Bogdan Grobelny pokrycia dachowe

1 opinia

Z chwilą, gdy będziesz szukać rewelacyjnej usługi tynkarskiej w dobrej cenie to Bogdan Grobelny pokrycia dachowe są dla Ciebie idealni. Mają wykwalifikowanych fachowców do realizacji Twoich wymagań z zakresu tynków maszynowych gipsowych. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

Najnowsze z 31 zleceń na tynkowanie maszynowe w Obornikach

Profesjonalne Tynki Maszynowe Oborniki

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe ...

 • Jaracz

2022-12-05 do 2022-12-13

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, do 100m², Maniewo

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton komórkowy, beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Eki...

 • Maniewo

2022-11-19 do 2022-11-27

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 301-500m², Oborniki

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku:...

 • Oborniki

2022-11-17 do 2022-11-17

Do wykonania tynki maszynowe, 584m², Maniewo

Jeszcze możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Klienta jako dobra firma od tynku natryskowego. Pozwól Zleceniodawcom wykorzystać Twoje kompetencje oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Maniewo

2022-09-26 do 2022-10-04

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 400m², Maniewo

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: ściany- beton omórkowy, sufit-terriva Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 400m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatk...

 • Maniewo

2022-09-07 do 2022-09-15

Solidny Tynk Natryskowy Oborniki

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: suporex Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczę...

 • Rogoźno

2022-08-04 do 2022-08-12

Zlecę tynki maszynowe, 101-300m², Rogoźno

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: suporex Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe infor...

 • Rogoźno

2022-08-04 do 2022-08-12

Tynkowanie maszynowe, 2000m², Ryczywół

Klient napisał zlecenie o treści "Tynkowanie maszynowe, 2000m²". Jako wiarygodny fachowiec w dziedzinie tynków maszynowych gipsowych daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Ryczywół

2022-08-03 do 2022-08-11

Najwyższej Klasy Tynkowanie Oborniki

Poszukiwane są najwyższej klasy usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 301-500m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca odpowiednią kadrę do sprostania oczekiwaniom Klientów z dziedziny tynkowania, zapoznaj się ze szczegółami zlecenia. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Murowana Goślina

2022-09-26 do 2022-10-04

Zlecę tynkowanie ścian, 101-300m², Łopuchowo

Szukasz pracy jako ekspert od pierwszorzędnego tynkowania maszynowego w miejscowości Wielkopolskie lub w przyległych powiatach? Nie czekaj - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Łopuchowo

2022-12-28 do 2023-01-05

Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Gipsowe Oborniki

Klient napisał zgłoszenie brzmiące "Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, 301-500m²". Jako wiarygodny fachowiec w dziedzinie tynków maszynowych gipsowych daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Łopuchowo

2022-11-25 do 2022-12-03

Najwyższej Klasy Tynkowanie Pistoletem Oborniki

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gazobeton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 460m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gipsowe Do...

 • Złotoryjsko

2022-12-29 do 2023-01-06

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 101-300m², Golęczewo

Chcesz znaleźć Klienta jako godny uwagi profesjonalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Zaprezentuj dobrą propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę jak najszybciej.

 • Golęczewo

2023-01-09 do 2023-01-17

Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Poszukuję firmy wyko...

 • Wągrowiec

2022-08-19 do 2022-08-27

Świetni Tynkarze

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 3 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania:...

 • Wągrowiec

2022-12-03 do 2022-12-11

Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Gipsowe

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: Balkony Liczba remontowanych pomieszczeń: 51 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 450m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac Rodzaj prac ...

 • Wągrowiec

2022-07-23 do 2022-07-31

Tynk Natryskowy

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: silikaty Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 5000m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Praca dla dewel...

 • Szamotuły

2022-09-01 do 2022-09-09

Zlecę tynki maszynowe, 1500m², Szamotuły

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: obiekt handlowo-usługowy Powierzchnia prac: 1500m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Mp75 dia...

 • Szamotuły

2022-08-22 do 2022-08-30

Szukam wykonawcy tynków, do 100m², Szamotuły

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: garaz Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia prac: w cią...

 • Szamotuły

2022-09-01 do 2022-09-09

Znakomite Tynki Mechaniczne

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który pisze - "Zlecę tynki maszynowe, 1500m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Pokaż dobrą ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Szamotuły

2022-08-19 do 2022-08-27

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 101-300m², Szamotuły

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia prac:...

 • Szamotuły

2022-08-01 do 2022-08-09

Tynkowanie Pistoletem

To zapytanie o treści - Do wykonania tynki maszynowe, 101-300m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów oraz koncentruje się na Klientach z Wielkopolskiego i z sąsiednich miast. Dłużej nie czekaj i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

 • Miękowo

2022-07-21 do 2022-07-29

Zlecę tynkowanie ścian, 301-500m², Rokietnica

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: obiekt handlowo-usługowy Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: 2022-10-2...

 • Rokietnica

2022-09-19 do 2022-09-21

Profesjonalne Tynki Maszynowe Gipsowe

Przygotowanie tynków maszynowych gipsowych dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Zapytanie ma treść - Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 301-500m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Wybierz numer i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania.

 • Rokietnica

2022-11-17 do 2022-11-25

Tynk Natryskowy

Zrealizowanie tynku natryskowego dla tego Zleceniodawcy będzie banalnie łatwe. Zapytanie ma treść - Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 301-500m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Rostworowo

2022-12-31 do 2023-01-08

Zlecę tynkowanie, 90m², Rokietnica

Zakres zlecenia: wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 90m² Zakres prac...

 • Rokietnica

2023-01-11 do 2023-01-19

Zlecę tynkowanie ścian, do 100m², Rokietnica

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięc...

 • Rokietnica

2023-01-16 do 2023-01-24

Szukam wykonawcy tynków, 701-1000m², Jerzykowo

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: pustaki ceramiczne Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tr...

 • Jerzykowo

2022-11-16 do 2022-11-24

Zlecę tynki maszynowe, 501-700m², Biskupice

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe ...

 • Biskupice

2022-11-01 do 2022-11-09

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 501-700m², Biskupice

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin roz...

 • Biskupice

2022-08-01 do 2022-08-09

Rewelacyjne Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 280m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia pr...

 • Popowo Kościelne

2022-08-23 do 2022-08-31

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych