Tynkowanie maszynowe w Piotrkowie Trybunalskim

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 613 956 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
603 421 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Piotrkowie Trybunalskim

Tynki maszynowe Piotrków Trybunalski

Tynk-Pol

80 opinii

Potrzebujesz profesjonalistów od tynków maszynowych cementowo wapiennych? Skorzystaj z kwalifikacji Tynk-Pol. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Mini-Max Dominika Koścista - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Piotrków Trybunalski

Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Piotrków Trybunalski

15 opinii

Nadal poszukujesz specjalisty od tynków maszynowych cementowo wapiennych? Powierz tę kwestię specjalistom z Mini-Max Dominika Koścista. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

TYNK DECOR - Doskonałe Tynkowanie Pistoletem Piotrków Trybunalski

Doskonałe Tynkowanie Pistoletem

10 opinii

Wybierz firmę TYNK DECOR jeśli poszukujesz kompetentnych ludzi do doskonałego tynkowania pistoletem w miejscowości Piotrków Trybunalski lub sąsiednim mieście. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

Tynki maszynowe - Najwyższej Klasy Tynkowanie Piotrków Trybunalski

Tynki maszynowe

2 opinie

Wykonanie tynków maszynowych cementowo wapiennych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Tynki maszynowe ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Skontaktuj się i poznaj ofertę - nie pożałujesz.

Kowalski Marek - Wysokiej Klasy Tynkowanie Maszynowe w Piotrkowie Trybunalskim

Wysokiej Klasy Tynkowanie Maszynowe w Piotrkowie Trybunalskim

1 opinia

Zleć zadanie tynkowania maszynowego fachowcom z miejscowości Piotrków Trybunalski. Zdobędą Cię swoimi kwalifikacjami i dokładnością. W okolicy Piotrkowa Trybunalskiego są w ścisłej czołówce. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Kamix-Bud - Perfekcyjne Tynki Maszynowe Piotrków Trybunalski

Perfekcyjne Tynki Maszynowe

1 opinia

Szukasz specjalisty od tynków maszynowych? Powierz tę kwestię specjalistom z Kamix-Bud. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

QUBE ARTUR KUBIK - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Gipsowe Piotrków Trybunalski

Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Gipsowe

1 opinia

Z chwilą, gdy będziesz szukać pierwszorzędnej usługi tynkarskiej w dobrej cenie to QUBE ARTUR KUBIK są dla Ciebie idealni. Mają niezbędne przygotowanie do realizacji Twoich wymagań z zakresu tynków maszynowych gipsowych. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby otrzymać wycenę.

TOM-BUD - Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Piotrków Trybunalski

TOM-BUD

1 opinia

TOM-BUD oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z rejonu Piotrkowa Trybunalskiego i z sąsiednich miast. Dopasowaną ofertę otrzymasz po kontakcie.

MARKO Marcin Kozubski - Solidne Tynki Maszynowe Gipsowe Piotrków Trybunalski

MARKO Marcin Kozubski

1 opinia

Nadal poszukujesz profesjonalistów od tynków maszynowych gipsowych? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry MARKO Marcin Kozubski. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Ofertę otrzymasz po kontakcie.

MICH-BUD - Pierwszorzędny Tynk Natryskowy Piotrków Trybunalski

Pierwszorzędny Tynk Natryskowy Piotrków Trybunalski

2 opinie

Gdy poszukujesz rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z MICH-BUD perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Żeby poznać wycenę skontaktuj się już teraz - warto.

Najnowsze z 29 zleceń na tynkowanie maszynowe w Piotrkowie Trybunalskim

Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 3600m², Piotrków Trybunalski

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 3600 Informacje dodatkowe: tynkowanie cienkowarstwowe lub gładź gipsowa w 12 budynkach jednorodzinnych nowych...

 • Piotrków Trybunalski

2023-09-21 do 2023-09-29
dodano 2 dni temu

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 201-300m², Piotrków Trybunalski

Szukasz zlecenia do wykonania jako dobry specjalista z zakresu pierwszorzędnego tynkowania pistoletem z Twojego rejonu? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie poznając szczegóły jego zapytania, które brzmi "XYZ". Wybierz numer, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

 • Piotrków Trybunalski

2023-09-14 do 2023-09-22

Profesjonalne Usługi Tynkarskie Piotrków Trybunalski

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: do 100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Piotrków Trybunalski

2023-09-01 do 2023-09-09

Tynki Maszynowe Piotrków Trybunalski

Wybranie tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który napisał - "Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 101-200m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą z Twojej firmy. Dłużej nie trać czasu i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

 • Piotrków Trybunalski

2023-08-07 do 2023-08-15

Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 301-400m², Piotrków Trybunalski

Starasz się odnaleźć Zleceniodawcę jako warty zaufania specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy z Piotrkowa Trybunalskiego. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Umów się na rozmowę już teraz, aby zaprezentować ofertę.

 • Piotrków Trybunalski

2023-07-29 do 2023-08-06

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 201-300m², Piotrków Trybunalski

Ten Zlecający nadal szuka profesjonalistów od tynków maszynowych. Napisał zlecenie o treści - Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 201-300m², chcąc skorzystać z doświadczenia ekspertów. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Piotrków Trybunalski

2023-07-11 do 2023-07-19

Tynkowanie maszynowe domu, 201-300m², Piotrków Trybunalski

Usługi tynkarskie nie mają dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Opierając się na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi w zakresie tynkowania maszynowego. Przeanalizuj szczegóły zlecenia, które ma treść "Tynkowanie maszynowe domu, 201-300m²". Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby zaprezentować ofertę.

 • Piotrków Trybunalski

2023-07-08 do 2023-07-16

Szukam wykonawcy tynków, 101-300m², Piotrków Trybunalski

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin roz...

 • Piotrków Trybunalski

2023-06-13 do 2023-06-21

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, 1100m², Piotrków Trybunalski

Wykonanie tynków maszynowych gipsowych z tego zlecenia będzie banalnie łatwe. Zapytanie ma treść - Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, 1100m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Umów się na rozmowę jeszcze dziś i prześlij ofertę.

 • Piotrków Trybunalski

2023-04-20 do 2023-04-28

Wyjątkowe Tynkowanie Piotrków Trybunalski

Jeżeli realizujesz zlecenia na wyjątkowe tynkowanie w rejonie Piotrkowa Trybunalskiego i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 301-500m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej doświadczonej firmy. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Piotrków Trybunalski

2023-04-12 do 2023-04-20

Zlecę tynki maszynowe, budynek pow. ok. 130m², Piotrków Trybunalski

Klient szuka świetnej współpracy i pisze - Zlecę tynki maszynowe, budynek pow. ok. 130m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Żeby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

 • Piotrków Trybunalski

2023-04-12 do 2023-04-20

Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Gipsowe Piotrków Trybunalski

Zakres zlecenia: wykonanie tynków gipsowych maszynowych Typ obiektu: wielorodzinne, jednorodzinne, apartamentowce Termin skorzystania z oferty: możliwy od 3.04.2023r. Informacje dodatkowe: możliwość zamieszkania w miejsc...

 • Piotrków Trybunalski

2023-03-29 do 2023-04-06

Wyjątkowe Tynkowanie Maszynowe Piotrków Trybunalski

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin roz...

 • Piotrków Trybunalski

2023-03-19 do 2023-03-27

Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 101-300m², Piotrków Trybunalski

Jeśli kusząca cena i godna podziwu realizacja powierzonych prac to Twoje najważniejsze walory jako eksperta od tynkowania pistoletem to zdecyduj się na wykonanie zlecenia - Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 101-300m². Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Piotrków Trybunalski

2023-03-12 do 2023-03-20

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 301-400m², Gościmowice Drugie

Klient szuka wybitnego tynkarza i zgłosił zainteresowanie, które brzmi - Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 301-400m². Jeśli wykonujesz szeroki zakres usług w bezkonkurencyjnych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zapytanie. Gorąco zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

 • Gościmowice drugie

2023-07-31 do 2023-08-08

Tynkowanie maszynowe domu, 501-600m², Moszczenica

Zrealizuj usługę rewelacyjnego tynkowania pistoletem o treści "Tynkowanie maszynowe domu, 501-600m²", jako profesjonalista z miejscowości Łódzkie. Ujmij klientów swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Pokaż, że w okolicy Łódzkiego jesteś jednym z najlepszych. Umów się na rozmowę już teraz i prześlij ofertę.

 • Moszczenica

2023-09-23 do 2023-10-01
dodano 6 godzin temu

Profesjonalne Tynki Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Thermopor Leier Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) ...

 • Bogdanów-Kolonia

2023-03-07 do 2023-03-15

Wyjątkowe Tynkowanie

Usługi tynkarskie nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi w zakresie tynkowania. Przeanalizuj szczegóły zapytania o treści "Zlecę tynki maszynowe, 301-500m²". Dlatego, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Swolszewice duże

2023-06-20 do 2023-06-28

Tynkowanie maszynowe, 101-300m², Swoboda

Jeżeli realizujesz zlecenia na wysokiej klasy tynkowanie pistoletem w rejonie Łódzkiego i szukasz najlepszych zleceń to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zlecenie o treści "Tynkowanie maszynowe, 101-300m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej doświadczonej firmy. Przez to, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Swoboda

2023-06-11 do 2023-06-19

Wysokiej Klasy Tynkowanie Maszynowe

Jeżeli wykonujesz zlecenia na wysokiej klasy tynkowanie maszynowe w rejonie Łódzkiego i szukasz najlepszych zleceń to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zlecę tynki maszynowe, budynek pow. ok. 145m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej kompetentnej firmy. Jeśli chcesz poznać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - warto.

 • Jeżewo

2023-05-29 do 2023-06-06

Solidne Usługi Tynkarskie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Beton komórkowy h+h Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki g...

 • Bełchatów

2023-04-06 do 2023-04-14

Do wykonania tynki maszynowe, 900m², Bełchatów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: obiekt handlowo-usługowy Powierzchnia prac: 900m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Tynki maszynowe -...

 • Bełchatów

2023-05-15 do 2023-05-23

Tynk Natryskowy

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Bełchatów

2023-09-20 do 2023-09-28
dodano 3 dni temu

Zlecę tynkowanie ścian, 701-1000m², Bełchatów

Szukane są profesjonalne usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Zlecę tynkowanie ścian, 701-1000m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca odpowiednią kadrę do sprostania oczekiwaniom Klientów z zakresu tynku natryskowego, poznaj szczegóły zlecenia. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

 • Bełchatów

2023-04-05 do 2023-04-13

Wyjątkowe Tynkowanie Pistoletem

Poszukiwane są wyjątkowe usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Zlecę tynki maszynowe, 90m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca odpowiednią kadrę do sprostania oczekiwaniom Klientów z zakresu tynkowania pistoletem, poznaj szczegóły zlecenia. Przedzwoń teraz i wyślij ofertę - naprawdę warto.

 • Bełchatów

2023-05-25 do 2023-06-02

Zlecę tynkowanie ścian, 70m², Bełchatów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Pustak ceramiczny, beton Rodzaj budynku: Garaż gospodarczy Powierzchnia prac: 70m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dod...

 • Bełchatów

2023-06-09 do 2023-06-17

Doskonałe Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: najbliższ...

 • Gorzkowice

2023-06-15 do 2023-06-23

Znakomite Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cementowo-wapienne Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne...

 • Tuszyn

2023-06-13 do 2023-06-21

Tynki Maszynowe

Nadal jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapotrzebowanie Klienta jako profesjonalista od tynków maszynowych. Pozwól Zlecającym wykorzystać Twoje kompetencje oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Szczegółową wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Tuszyn

2023-07-08 do 2023-07-16

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych