Murowanie ścian w Piotrkowie Trybunalskim

Porównaj oferty od Specjalistów od Murowania Ścian z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 396 911 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 537 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Murowanie ścian, choć może wydawać się banalnie proste, niestety do takich nie należy. Budowa domu czy naprawa spękanych ścian to nie tapetowanie czy malowanie, tylko poważne przedsięwzięcie, które wymaga wiedzy i umiejętności. Te z kolei zdobywa się nawet przez lata. W wyborze odpowiedniego fachowca pomoże ci nasz ranking najlepszych specjalistów od murowania ścian. Przejrzysz tutaj najlepsze oferty. Przeczytaj również nasz artykuł, w którym rozwiewamy wątpliwości m.in. co do tego jak kształtują się ceny usług murarskich.

Murowanie ścian to zadanie dla profesjonalistów. Brak wiedzy oraz znajomości podstawowych technik może skutkować poważnymi konsekwencjami. Murowanie ścian działowych przebiega bowiem nieco inaczej niż murowanie ścian fundamentowych czy murowanie ścian nośnych. Warto skorzystać z pomocy kogoś, kto zna się na różnych rodzajach ścian, potrafi zastosować odpowiednie techniki murowania oraz odpowiednio dobrać materiały.

Źle postawiona ściana murowana nie tylko stanowi zagrożenie dla użytkowników budynku, ale i odbije się na rachunkach. Szczeliny i pęknięcia nie tylko osłabiają wytrzymałość konstrukcji, ale i wpływają negatywnie na ocieplenie wnętrza budynku. Szczególnie widoczne stanie się to zimą, kiedy chłód będzie przebijał przez mury do wewnątrz.

Dlatego warto skorzystać z pomocy doświadczonej ekipy budowlanej, która wykona dla ciebie murowanie ścian. Dzięki temu nacieszysz się dobrze wykonaną i solidną ścianą. To niezwykle ważne nawet przy budowie niewielkiej ścianki. To właśnie m.in. od konstrukcji ścian zależy to, czy dach nie zawali nam się na głowę.

Jeżeli planujesz zająć się murowaniem ściany, zajmij się kwestiami takimi jak dobór zaprawy murarskiej. Zadecyduj również o tym, ile warstw będzie miała wymurowana ściana oraz jakie tynki maszynowe wybrać. Resztę natomiast pozostaw fachowcom, których znajdziesz z pomocą naszego serwisu. Skorzystaj z niej i znajdź najlepsze firmy budowlane w swojej okolicy!

Ranking najlepszych specjalistów od murowania ścian w Piotrkowie Trybunalskim

Murowanie ścian Piotrków Trybunalski

Tania Budowa Ściany Piotrków Trybunalski

13 opinii

Lepszej oferty budowy ściany nie znajdziesz na terenie Piotrkowa Trybunalskiego, więc jeżeli szukasz taniej budowy ściany to natychmiast sprawdź ADIMAT. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

Mieczysław Nita Usługi Remontowo-Budowlane - Doskonała Budowa Ściany Piotrków Trybunalski

Mieczysław Nita Usługi Remontowo-Budowlane

3 opinie

Znalezienie doskonałej budowy ściany jest niełatwe, ale Mieczysław Nita Usługi Remontowo-Budowlane na sto procent pomoże Ci w znalezieniu odpowiedniego produktu. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - zadzwoń!

MICH-BUD - Doskonałe Murowanie Ścian Piotrków Trybunalski

MICH-BUD

2 opinie

Uniknij problemów i zleć twoje zadanie specjalistom od murowania ścian. Już teraz określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Al-mal - Wyjątkowe Murowanie z Klinkieru w Piotrkowie Trybunalskim

Wyjątkowe Murowanie z Klinkieru w Piotrkowie Trybunalskim

6 opinii

Firma Al-mal świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z Piotrkowa Trybunalskiego i okolic. Zarezerwuj termin od razu!

QUBE ARTUR KUBIK - Najwyższej Klasy Stawianie Ścian Piotrków Trybunalski

QUBE ARTUR KUBIK

1 opinia

Planujesz wybrać godnego zaufania specjalistę do realizacji swoich planów? QUBE ARTUR KUBIK z Piotrkowa Trybunalskiego jest na to najlepszym rozwiązaniem. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

DAM-BUD Usługi Remontowo -Budowlane Elewacje Budynków - Doświadczony Murarz Ścian Piotrków Trybunalski

DAM-BUD Usługi Remontowo -Budowlane Elewacje Budynków

1 opinia

Zacznij działać z DAM-BUD Usługi Remontowo -Budowlane Elewacje Budynków jeśli szukasz doświadczonych murarzy ścian działających w miejscowości Piotrków Trybunalski oraz w sąsiednich miastach. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

Kamix-Bud - Rewelacyjne Stawianie Ścian Piotrków Trybunalski

Rewelacyjne Stawianie Ścian Piotrków Trybunalski

1 opinia

Od wielu lat pracownicy firmy Kamix-Bud oferują usługi z zakresu rewelacyjnego stawiania ścian, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

TOM-BUD - Perfekcyjne Murowanie z Klinkieru Piotrków Trybunalski

TOM-BUD

1 opinia

Potrzebujesz fachowców od perfekcyjnego murowania z klinkieru w rejonie Piotrkowa Trybunalskiego lub w przyległych miastach? Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

"New Home" Usługi budowlano-remontowe Mariusz Jóźwik - Najlepsze Budowanie Ścian Piotrków Trybunalski

"New Home" Usługi budowlano-remontowe Mariusz Jóźwik

1 opinia

Zaoszczędź sobie kłopotów i powierz prace tym fachowcom od budowania ścian z Piotrkowa Trybunalskiego. Zadzwoń i otrzymaj wstępną ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

Jacek Kluf CERTA - Solidny Murarz Ścian Piotrków Trybunalski

Solidny Murarz Ścian

1 opinia

Myślisz, że solidna ściana murowana to skomplikowany temat? W takim razie nie trać czasu - murarze ścian z Jacek Kluf CERTA pomogą Ci i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

Najnowsze z 28 zleceń na murowanie ścian w Piotrkowie Trybunalskim

Zapytanie o murowanie ścian, 190m², Piotrków Trybunalski

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: mieszkanie Miejsce wykonywania prac: wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 190m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Piotrków Trybunalski

2023-01-10 do 2023-01-18

Zapotrzebowanie na murowanie ścian, 101-200m², Piotrków Trybunalski

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 101-200m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Piotrków Trybunalski

2022-11-22 do 2022-11-30

Murarz Ścian Piotrków Trybunalski

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy Miejsce wykonywania prac: wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 800m² Informacje dodatkowe: Silikat 18 oraz 24 Silikat po naszej stronie Termin ro...

 • Piotrków Trybunalski

2022-09-22 do 2022-09-30

Zlecenie na murowanie ścian, 101-200m², Piotrków Trybunalski

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 101-200m² Informacje dodatkowe: Zrobione zero i chudziak, szukam firmy do reszty bez da...

 • Piotrków Trybunalski

2022-08-21 do 2022-08-29

Zapotrzebowanie na prace murarskie, tynkarskie, do 35m², Bełchatów

W przypadku, gdy interesuje Cię zlecenie na wyjątkowe budowanie ścian w rejonie Bełchatowa i szukasz najlepszych zleceń to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na prace murarskie, tynkarskie, do 35m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej profesjonalnej firmy. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Bełchatów

2022-11-27 do 2022-12-05

Murowanie ścian, 799m², Bełchatów

Ten Klient myśli, że rewelacyjna ściana to niełatwy temat. Napisał zlecenie o treści "Murowanie ścian, 799m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako specjalista posłużysz mu radą i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Bełchatów

2022-10-13 do 2022-10-21

Zapytanie o murowanie ścian, 50m², Bełchatów

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 50m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Bełchatów

2023-01-13 do 2023-01-21

Zlecenie na murowanie ścian, 20m², Bełchatów

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 20m² Informacje dodatkowe: Zamurowanie otworów po starych oknach. Bardzo mało metrów bardz...

 • Bełchatów

2023-01-13 do 2023-01-21

Zapytanie o murowanie ścian, 101-200m², Gorzkowice

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 101-200m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Gorzkowice

2022-10-30 do 2022-11-07

Zapotrzebowanie na murowanie ścian, 130m², Tomaszów Mazowiecki

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 130m² Informacje dodatkowe: Do wykonania prace konstrukcyjno-murarskie. Budynek usługow...

 • Tomaszów Mazowiecki

2022-08-29 do 2022-09-06

Potrzebna ekipa, murowanie ścian, 5m², Tomaszów Mazowiecki

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: mieszkanie Miejsce wykonywania prac: wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 5m² Informacje dodatkowe: Zamurować kratki pd wentylacji Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zar...

 • Tomaszów Mazowiecki

2023-01-11 do 2023-01-19

Budowanie Ścian Piotrków Trybunalski

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: budynek użyteczności publicznej Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu, wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 1500m²...

 • Tomaszów Mazowiecki

2022-08-16 do 2022-08-24

Szukam ekipy do prac murarskich, tynkarskich, do 35m², Bukowiec

Dla Zleceniodawcy, który nadesłał zlecenie o treści - Szukam ekipy do prac murarskich, tynkarskich, do 35m², znalezienie bezkonkurencyjnej budowy ściany jest trudniejsze niż może się wydawać, jednak pracownicy Twojej firmy będą na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Bukowiec

2022-12-31 do 2023-01-08

Zlecenie na murowanie ścian, do 100m², Rzgów

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Rzgów

2022-10-08 do 2022-10-16

Zlecenie na remont lub rozbiórkę budynku, około 40m2, Zelów

Technologia: stary budynek drewniano-murowany Powierzchnia obiektu: około 40m² Materiał na dach: blachodachówka Rodzaj dachu: dwuspadowy Zgłoszenie budowy: w trakcie formalności Zlecenie od: osoba prywatna Inform...

 • Zelów

2022-08-01 do 2022-08-09

Zlecę prace murarskie, tynkarskie, do 35m², Wola Pszczółecka

Zleceniodawca napisał "Zlecę prace murarskie, tynkarskie, do 35m²". Wykonaj usługę najlepszego stawiania ścian jako specjalista w tej branży. Powiadom Klienta o gotowości do realizacji prac z okolic Łódzkiego i pobliskich miast. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Wola pszczółecka

2022-09-08 do 2022-09-16

Ściana Murowana Piotrków Trybunalski

Wciąż możesz nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapytanie Zleceniodawcy jako specjalista od ściany murowanej. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twoich usług oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Pabianice

2022-08-26 do 2022-09-03

Murowanie Ścian Piotrków Trybunalski

Oszczędź czas i przyjmij zapytanie o pierwszorzędne murowanie ścian w Pabianicach. Nie czekaj - zadzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Pabianice

2022-08-18 do 2022-08-26

Idealna Budowa Ściany Piotrków Trybunalski

Spraw, że budowa ściany nie będzie dla Klienta trudnością i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowany pracownik z dziedziny budowy ściany sporządź idealną ofertę pod ogłoszenie - Dam zlecenie na murowanie ścian, 70m². Konkretną wycenę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Pabianice

2023-01-17 do 2023-01-25

Pierwszorzędne Budowanie Ścian

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Pabianice

2022-07-22 do 2022-07-30

Murowanie ścian, 2000m², Pabianice

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Miejsce wykonywania prac: wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 2000m² Informacje dodatkowe: Materiał MAX i SILKA dostarcza inwestor. Termin wykonania...

 • Pabianice

2022-09-06 do 2022-09-14

Murarz Ścian

Będąc w gronie murarzy ścian z tak dużym dorobkiem zawodowym działasz w miejscowości Pabianice i w całym powiecie? Jesteś najlepiej dopasowanym kandydatem do tego ogłoszenia. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Pabianice

2023-01-28 do 2023-02-05
dodano 7 godzin temu

Fantastyczne Murowanie Ścian

Jeśli konkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to Twoje główne mocne strony jako specjalisty od murowania ścian to zrealizuj zlecenie - Potrzebna ekipa, murowanie ścian, 101-200m². Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Pabianice

2022-10-21 do 2022-10-29

Zapotrzebowanie na prace murarskie, tynkarskie, do 35m², Władysławów

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: gospodarczy Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: do 35m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwniczony: nie...

 • Władysławów

2023-01-08 do 2023-01-16

Rewelacyjne Murowanie Ścian

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu murowania ścian przyjmij zlecenie na murowanie ścian. Zapoznaj się ze zleceniem - Zapytanie o murowanie ścian, 401-500m². Dłużej nie czekaj i sporządź wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

 • Koluszki

2022-08-09 do 2022-08-17

Zapotrzebowanie na prace murarskie, tynkarskie, do 35m², Żakowice

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: 35m bez pozwolenia Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: do 35m² Materiał na dach: blacha Budynek podpiwniczony: ni...

 • Żakowice

2022-09-02 do 2022-09-10

Zapytanie o murowanie ścian, 3000m², Wrząc Gmina Lutomiersk

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: budynek użyteczności publicznej Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 3000m² Informacje dodatkowe: ściany z silki gr. 24 cm, budynek parterowy,...

 • Wrząc gmina lutomiersk

2022-08-29 do 2022-09-06

Rewelacyjna Budowa Ściany

Podjęcie decyzji o wyborze budowy ściany nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista poradź i znajdź najlepsze rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Zapotrzebowanie na prace murarskie, tynkarskie, do 35m². Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Łódź

2022-09-06 do 2022-09-14

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Murowania Ścian

Najczęstsze pytania o murowaniu ścian

Ile kosztuje naprawa pęknięć ścian murowanych?

Zastanawiasz się nad tym, ile kosztuje murowanie pękniętej ściany? Cena naprawy pęknięcia w ścianie wynika z kilku czynników. Cena za m2 usługi jest przede wszystkim uzależniona od liczby warstw, jakie ma ściana. W przypadku ściany trzywarstwowej zapłaci się o kilkadziesiąt złotych więcej niż za ścianę dwu czy jednowarstwową.

Na koszty murowania ściany wpływa również to, czy ekipa budowlana ma zakupić materiały. Jeżeli zrobisz to ty, cena usługi będzie niższa. Niezmiernie ważna jest również wielkość i głębokość pęknięcia. Im szkoda będzie większa, tym droższa będzie również jej naprawa. Z kolei w przypadku głębszych pęknięć może okazać się, że konieczne będzie ich poszerzenie, zagruntowanie i wypełnienie zaprawą naprawczą. Potrzebne może być także wtopienie pasa siatki zbrojącej.

Na co zwrócić uwagę, wybierając firmę zajmującą się murowaniem ścian?

Szukając fachowca, zwróć uwagę na jego doświadczenie. Warto także sprawdzić opinie jego byłych klientów. Są one bardzo cennym źródłem informacji – podobnie jak i rankingi internetowe czy wyszukiwarki, dzięki którym można znaleźć specjalistę w swoim mieście. Koniecznie wejdź na nasz ranking najlepszych specjalistów. Nie należy natomiast oszczędzać na specjalistach – wiedza i doświadczenie często idą w parze ze stawkami, które rosną wraz ze stażem pracy.

Jaką porą roku najlepiej zdecydować się na murowanie ścian?

Murowanie ścian najlepiej zaplanować, kiedy na zewnątrz zrobi się cieplej. Przypada to więc na okres od wiosny do jesieni. Oczywiście można to również wykonać zimą, aczkolwiek należy pamiętać o tym, by wybrać specjalnie przeznaczone do takich warunków atmosferycznych preparaty. Optymalne warunki do wiązania się zaprawy murarskiej to temperatury od +5°C do +25°C.

Jakich materiałów używa się do murowania ścian?

Do budowy ścian murowanych domów jednorodzinnych wykorzystuje się najczęściej bloczki z betonu komórkowego oraz pustaki – ceramiczne lub silikatowe - czyli pustaki z bloków wapienno-piaskowych. Znacznie rzadziej do murowania ścian wykorzystuje się bloczki keramzytobetonowe. Materiały zawsze kupuj w sprawdzonych i zaufanych sklepach. Powinny one na opakowaniu posiadać znak CE, który oznacza, że wyrób spełnia wymogi Unii Europejskiej.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Murowania Ścian