Dom z cegły w Piotrkowie Trybunalskim

Porównaj oferty od Specjalistów od Domów Murowanych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 457 324 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 521 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Posiadanie własnego domu to marzenie oraz cel życiowy wielu osób. Często jednak wiąże się to z koniecznością dopełnienia uciążliwych i kosztownych formalności. Obecnie dostępne są różne rozwiązania, które pozwalają na uproszczenie całej procedury i rozpoczęcie budowy w zdecydowanie krótszym czasie. Domy murowane bez pozwolenia mogą okazać się korzystnym rozwiązaniem. Warto jednak dokładnie zapoznać się z zasadami i kosztami wybudowania tego rodzaju nieruchomości.

Domy bez pozwolenia całoroczne murowane - obecnie przepisy zezwalają na wybudowanie małych rozmiarów budynku, na własnej działce - na zgłoszenie. Powierzchnia nieruchomości nie może przekraczać jednak 35 metrów kwadratowych. Niezbędne jest także, aby dom spełniał wymogi miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - wyjątkiem od tej zasady są działki rekreacyjne.

Tanie domy murowane na zgłoszenie to rozwiązanie, które wymaga dopełnienia jedynie nielicznych formalności. Domy murowane o powierzchni do 35m2 należy zgłosić do Starostwa Powiatowego albo Urzędu Miasta. Dokumenty, które powinny zostać załączone to akt własności działki, indywidualny projekt, a także plan zagospodarowania przestrzennego danego obszaru. Projektowana nieruchomość powinna być określana w dokumentacji jako budynek służący rekreacji indywidualnej. Jeżeli ta zasada zostanie naruszona - niezbędne będzie wystąpienie o pozwolenie na budowę. Domy murowane bez pozwolenia charakteryzują się co prawda niewielkim metrażem, ale mając sensowny pomysł, można tę przestrzeń doskonale wykorzystać. Firmy budowlane często oferują domy murowane pod klucz - decyzja o inwestycji w tego rodzaju nieruchomość jest więc stosunkowo przystępna finansowo, wygodna i szybka do zrealizowania.

Budowa domu murowanego, wraz z budową dachu, bez pozwolenia, to wydatek zdecydowanie mniejszy niż w przypadku budowy tradycyjnej nieruchomości. Domy murowane to inwestycja, której cena może się znacząco różnić zależnie od projektu. Określenie konkretnego przedziału cenowego jest praktycznie niemożliwe, gdyż na ostateczne koszty ma wpływ wiele czynników, np. wybór materiałów. To one odgrywają tutaj znaczącą rolę. Również wybrany rodzaj wykończenia poszczególnych elementów może odegrać znaczącą rolę i wpłynąć znacząco na ostateczną sumę realizacji. W końcu - lokalizacja i wybrana firma. Zdecydowanie tańsze stawki będą mieli pracownicy indywidualni, a inne renomowane firmy z ugruntowaną pozycją na rynku.

Ranking najlepszych specjalistów od budowania domu w stanie surowym w Piotrkowie Trybunalskim

Domy murowane Piotrków Trybunalski

Doskonałej Jakości Domy Murowane

100 opinii

Jeśli poszukujesz współpracy to eksperci z NEXBUD Sylwester Kęska są dla Ciebie stworzeni. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej informacji.

P.P.H.U BUDIMAT Budownictwo Kompleksowe - Perfekcyjne Domy Murowane Piotrków Trybunalski

Perfekcyjne Domy Murowane

56 opinii

Uważasz, że perfekcyjne domy murowane to niełatwy temat? W takim razie nie trać czasu - fachowcy z P.P.H.U BUDIMAT Budownictwo Kompleksowe dadzą wskazówki i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

TR BUILDING Rafał Trych - Najwyższej Klasy Budowa Domu Murowanego Piotrków Trybunalski

Najwyższej Klasy Budowa Domu Murowanego

9 opinii

Jeśli szukasz dobrej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z TR BUILDING Rafał Trych są dla Ciebie idealni. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

Usługi Remontowo-Budowlane Łukasz Teodorczyk LUK-BUD - Profesjonalny Dom Jednorodzinny Piotrków Trybunalski

Profesjonalny Dom Jednorodzinny

11 opinii

Właśnie wybierasz godnego uwagi profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Usługi Remontowo-Budowlane Łukasz Teodorczyk LUK-BUD jest na to skuteczną metodą. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów.

PRO BUD Szymon Łysik - Najlepszy Dom Jednorodzinny Piotrków Trybunalski

Najlepszy Dom Jednorodzinny Piotrków Trybunalski

10 opinii

Zaufaj fachowcom w dziedzinie domu jednorodzinnego i zatrudnij PRO BUD Szymon Łysik. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy każdego. Już teraz umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać wycenę.

MICH-BUD - Najlepsze Domy Murowane Piotrków Trybunalski

Najlepsze Domy Murowane

2 opinie

Firma MICH-BUD świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z miejscowości Piotrków Trybunalski i z sąsiednich miast. Gorąco zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

Al-mal - Odpowiednia Budowa Domu Murowanego Piotrków Trybunalski

Al-mal

6 opinii

Lepszej propozycji budowy domu murowaego nie znajdziesz w miejscowości Piotrków Trybunalski i okolicy, więc jeżeli poszukujesz odpowiedniej budowy domu murowaego to bezzwłocznie zobacz Al-mal. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

QUBE ARTUR KUBIK - Solidne Domy w Technologii Tradycyjnej Piotrków Trybunalski

Solidne Domy w Technologii Tradycyjnej Piotrków Trybunalski

1 opinia

Wciąż szukasz profesjonalistów od domów w technologii tradycyjnej? Trafiłeś w dobre miejsce - QUBE ARTUR KUBIK jest do Twoich usług. Dopasowaną ofertę otrzymasz po kontakcie.

WERO-DACH - Doskonałej Jakości Dom Jednorodzinny w Piotrkowie Trybunalskim

Doskonałej Jakości Dom Jednorodzinny w Piotrkowie Trybunalskim

2 opinie

Według Ciebie profesjonalny dom jednorodzinny to niełatwe zagadnienie? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z WERO-DACH doradzą Ci i znajdą najlepsze rozwiązanie. Dopasowaną ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Professional Project Partners Sp. z o.o. - Staranne Domy Murowane Piotrków Trybunalski

Professional Project Partners Sp. z o.o.

5 opinii

Professional Project Partners Sp. z o.o. oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Piotrków Trybunalski oraz przyległych powiatów. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Najnowsze z 24 zleceń na budowanie domów w stanie surowym w Piotrkowie Trybunalskim

Budowa Domu w Stanie Surowym Piotrków Trybunalski

Jeśli atrakcyjna cena i solidna realizacja powierzonych prac to Twoje najważniejsze walory jako eksperta od budowy domu w stanie surowym to odpowiedz na zapytanie ofertowe - Zapytanie o budowę domu z Ytonga, SSO, 160m². Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Piotrków Trybunalski

2023-02-01 do 2023-02-09
dodano 8 dni temu

Dam zlecenie na budowę domu z Porothermu, stan deweloperski, 36-100m², Piotrków Trybunalski

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony: nie ...

 • Piotrków Trybunalski

2023-01-19 do 2023-01-27

Dam zlecenie na budowę domu z Ytonga, SSO, 151-200m², Piotrków Trybunalski

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 151-200m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwnicz...

 • Piotrków Trybunalski

2023-01-02 do 2023-01-10

Rewelacyjna Firma Budująca Domy w Stanie Surowym Piotrków Trybunalski

Oczaruj Zlecającego fachowym działaniem w miejscowości Piotrków Trybunalski. Jako uznana firma budująca domy w stanie surowym wykonaj zapytanie "Zapytanie o budowę domu z Porothermu, stan deweloperski, 101-150m²" i pokaż, że budowa domu w stanie surowym zostanie zakończone błyskawicznie. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Piotrków Trybunalski

2022-12-25 do 2023-01-02

Wyjątkowa Firma Budująca Domy w Stanie Surowym

Olśnij tego Zleceniodawcę fachowym działaniem w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego. Jako znana firma budująca domy w stanie surowym wykonaj zapytanie o treści "Budowa domu z Porothermu, stan deweloperski, 36-100m²" i udowodnij, że budowa domu w stanie surowym zostanie wykonane szybko i z dokładnością. Nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Piotrków Trybunalski

2022-12-22 do 2022-12-30

Doskonała Budowa Domu w Stanie Surowym

Wykonaj zlecenie doskonałej budowy domu w stanie surowym o treści "Szukam firmy do budowy domu murowanego, SSO, 36-100m²", jako specjalista z miejscowości Piotrków Trybunalski. Zadziw klientów swoimi kompetencjami i dokładnością. Pokaż, że w okolicy Piotrkowa Trybunalskiego jesteś jednym z najlepszych. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Piotrków Trybunalski

2022-11-28 do 2022-12-06

Dam zlecenie na budowę domu z Porothermu, SSO, 100m², Piotrków Trybunalski

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 100m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony: nie...

 • Piotrków Trybunalski

2022-10-06 do 2022-10-06

Znakomity Dom w Stanie Surowym Piotrków Trybunalski

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 151-200m² Materiał na dach: dachówka cementowa Budynek podpiwniczony: ...

 • Piotrków Trybunalski

2022-10-05 do 2022-10-13

Zapytanie o budowę domu z Porothermu, SSZ, 101-150m², Piotrków Trybunalski

Zachwyć tego Zlecającego fachowym działaniem na terenie Piotrkowa Trybunalskiego. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma budująca domy w stanie surowym wykonaj zapytanie "Zapytanie o budowę domu z Porothermu, SSZ, 101-150m²" i dowiedź, że budowanie domów w stanie surowym zostanie zakończone szybko i z dokładnością. Ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Piotrków Trybunalski

2022-10-03 do 2022-10-11

Niezawodna Firma Budująca Domy w Stanie Surowym

Wyślij ofertę Klientowi jako firma budująca domy w stanie surowym oferująca swoje doświadczenie w miejscowości Piotrków Trybunalski i w okolicznych miastach. Określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Piotrków Trybunalski

2022-09-27 do 2022-10-05

Wyjątkowe Budowanie Domów w Stanie Surowym Piotrków Trybunalski

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 100m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony: nie Pro...

 • Piotrków Trybunalski

2022-09-20 do 2022-09-28

Rewelacyjne Budowanie Domów w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: Płaski dach Budynek podpiwniczony...

 • Piotrków Trybunalski

2022-09-11 do 2022-09-19

Zapytanie o budowę bliźniaka z Ytonga, stan deweloperski, 65m², Piotrków Trybunalski

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom w zabudowie bliźniaczej Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 65m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwnicz...

 • Piotrków Trybunalski

2022-08-23 do 2022-08-31

Budowa domu murowanego, SSO, 180m², Piotrków Trybunalski

Przyjmij zadanie wyjątkowej budowy domu w stanie surowym o treści "Budowa domu murowanego, SSO, 180m²", jako profesjonalista z miejscowości Piotrków Trybunalski. Ujmij klientów swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Pokaż, że w okolicy Piotrkowa Trybunalskiego jesteś jednym z najlepszych. Ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Piotrków Trybunalski

2022-08-21 do 2022-09-12

Pierwszorzędna Budowa Domu w Stanie Surowym

Wpraw w zachwyt tego Klienta fachowym działaniem na terenie Piotrkowa Trybunalskiego. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma budująca domy w stanie surowym zrealizuj zapytanie "Zapytanie o budowę budynku z Porothermu, "pod klucz", 101-150m²" i pokaż, że budowa domu w stanie surowym zostanie wykonane dokładnie. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj prośbę o wycenę, która spełni Twoje wymagania.

 • Piotrków Trybunalski

2022-08-19 do 2022-08-27

Najlepsze Domy w Surowym Stanie Piotrków Trybunalski

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 40m² Materiał ...

 • Piotrków Trybunalski

2022-08-10 do 2022-08-18

Dam zlecenie na budowę domu z Ytonga, "pod klucz", 140m², Piotrków Trybunalski

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan "pod klucz" - z całkowitym wykończeniem Powierzchnia obiektu: 140m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwnic...

 • Piotrków Trybunalski

2022-07-28 do 2022-08-05

Zapytanie o budowę domu z Porothermu, SSO, 120m², Moszczenica

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 120m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony: nie...

 • Moszczenica

2023-01-23 do 2023-01-23

Rewelacyjne Budowanie Domów w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 158m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwniczo...

 • Bujny

2022-12-26 do 2023-01-03

Najlepszy Dom w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z blok Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony: nie...

 • Wola Krzysztoporska

2022-09-15 do 2022-09-23

Świetny Stan Surowy Domu

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwnicz...

 • Rozprza

2023-02-05 do 2023-02-13
dodano 4 dni temu

Staranny Stan Deweloperski Domu

Zrealizowanie stanu deweloperskiego domu dla tego Zleceniodawcy będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Szukam firmy do budowy domu z Porothermu, stan deweloperski, 36-100m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Ustal pasujący termin od razu!

 • Golesze małe

2023-02-04 do 2023-02-12
dodano 5 dni temu

Wysokiej Klasy Budowanie Domów w Stanie Surowym

Zlecenie o treści - Budowa domu z Ytonga, stan deweloperski, 67m² jest skierowane do fachowca, który świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Koła i okolic. Zapraszamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Koło

2023-02-01 do 2023-02-09
dodano 8 dni temu

Domy w Surowym Stanie

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 151-200m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwn...

 • Witów

2022-10-04 do 2022-10-12

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Domów Murowanych

Najczęstsze pytania o domach murowanych

Ile kosztuje budowa domu?

Koszt budowy domu jednorodzinnego murowanego z roku na rok staje się coraz wyższy. Mają na to wpływ rosnące ceny materiałów, robocizny oraz działek budowlanych.

Najmniejsze koszty generuje budowa domu do stanu surowego, natomiast największe – do stanu deweloperskiego lub nawet pod klucz. Postawienie domu 70 m2 do stanu surowego wiąże się z wydatkami rzędu ok. 130 – 150 tys. zł, do stanu deweloperskiego aż do 350 tys. zł.

Jak możesz zaoszczędzić? Zdecyduj się na indywidualny projekt domu oraz budynek o prostej formie (parterowy i bez piwnicy).

Ile trzeba mieć pieniędzy, żeby zacząć budowę domu?

Zanim zdecydujesz się na budowę domu jednorodzinnego, dowiedz się, ile kosztuje budowa domu oraz oszacuj swój budżet. Jednym ze sposobów jest sporządzenie kosztorysu. Możesz przygotować go samodzielnie, zamówić z projektem lub zlecić jego wykonanie (ok. 1000 zł). Dzięki temu określisz orientacyjne koszty oraz formę finansowania inwestycji (środki własne czy kredyt).

W 2022 roku cena budowy domu w średnim standardzie (wraz z kupnem działki, ogrodem i ogrodzeniem) za m2 powierzchni użytkowej wynosi ok. 5000 – 6000 zł. Czyli na kompleksową budowę domu 100 m2 musisz mieć ok. 500 000 – 600 000 zł.

Budowa domu – od czego zacząć?

Przygotowania do budowy domu zacznij od oszacowania budżetu na tę inwestycję. Następnie przeanalizuj miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MPZP) lub decyzję o warunkach zabudowy oraz przejrzyj księgi wieczyste nieruchomości. Te czynności należy wykonać jeszcze przed zakupem działki.

Po zakupie działki wybierz projekt (indywidualny lub gotowy projekt domu jednorodzinnego) oraz zgłoś budowę do urzędu.

Pamiętaj także, aby:

 • wybrać sposób prowadzenia budowy,
 • opracować harmonogram prac wraz z kosztorysem,
 • zatrudnić sprawdzoną firmę budującą domy i kierownika do nadzoru.

Jak wybrać firmę budującą domy?

Wybór firmy budującej domy powinien być przemyślany. Przede wszystkim zwracaj uwagę na ekipy budowlane, które:

 • zatrudniają przynajmniej kilku pracowników,
 • mają doświadczenie branżowe w danym regionie,
 • mogą pochwalić się swoimi realizacjami domów jednorodzinnych,
 • oferują usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami,
 • mają odpowiedni sprzęt i narzędzia do pracy,
 • organizują zaplecze budowlane, dostawę materiałów budowlanych na plac budowy,
 • nie są dostępne od zaraz,
 • przeprowadzają rzeczowe rozmowy,
 • podpisują umowy.

Pamiętaj o zasadzie ograniczonego zaufania i wybieraj tylko sprawdzone i polecane firmy.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Domów Murowanych