Dom z cegły w Radomsku

Porównaj oferty od Specjalistów od Domów Murowanych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 429 156 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 152 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Posiadanie własnego domu to marzenie oraz cel życiowy wielu osób. Często jednak wiąże się to z koniecznością dopełnienia uciążliwych i kosztownych formalności. Obecnie dostępne są różne rozwiązania, które pozwalają na uproszczenie całej procedury i rozpoczęcie budowy w zdecydowanie krótszym czasie. Domy murowane bez pozwolenia mogą okazać się korzystnym rozwiązaniem. Warto jednak dokładnie zapoznać się z zasadami i kosztami wybudowania tego rodzaju nieruchomości.

Domy bez pozwolenia całoroczne murowane - obecnie przepisy zezwalają na wybudowanie małych rozmiarów budynku, na własnej działce - na zgłoszenie. Powierzchnia nieruchomości nie może przekraczać jednak 35 metrów kwadratowych. Niezbędne jest także, aby dom spełniał wymogi miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - wyjątkiem od tej zasady są działki rekreacyjne.

Tanie domy murowane na zgłoszenie to rozwiązanie, które wymaga dopełnienia jedynie nielicznych formalności. Domy murowane o powierzchni do 35m2 należy zgłosić do Starostwa Powiatowego albo Urzędu Miasta. Dokumenty, które powinny zostać załączone to akt własności działki, indywidualny projekt, a także plan zagospodarowania przestrzennego danego obszaru. Projektowana nieruchomość powinna być określana w dokumentacji jako budynek służący rekreacji indywidualnej. Jeżeli ta zasada zostanie naruszona - niezbędne będzie wystąpienie o pozwolenie na budowę. Domy murowane bez pozwolenia charakteryzują się co prawda niewielkim metrażem, ale mając sensowny pomysł, można tę przestrzeń doskonale wykorzystać. Firmy budowlane często oferują domy murowane pod klucz - decyzja o inwestycji w tego rodzaju nieruchomość jest więc stosunkowo przystępna finansowo, wygodna i szybka do zrealizowania.

Budowa domu murowanego, wraz z budową dachu, bez pozwolenia, to wydatek zdecydowanie mniejszy niż w przypadku budowy tradycyjnej nieruchomości. Domy murowane to inwestycja, której cena może się znacząco różnić zależnie od projektu. Określenie konkretnego przedziału cenowego jest praktycznie niemożliwe, gdyż na ostateczne koszty ma wpływ wiele czynników, np. wybór materiałów. To one odgrywają tutaj znaczącą rolę. Również wybrany rodzaj wykończenia poszczególnych elementów może odegrać znaczącą rolę i wpłynąć znacząco na ostateczną sumę realizacji. W końcu - lokalizacja i wybrana firma. Zdecydowanie tańsze stawki będą mieli pracownicy indywidualni, a inne renomowane firmy z ugruntowaną pozycją na rynku.

Ranking najlepszych specjalistów od budowania domu w stanie surowym w Radomsku

Domy murowane Radomsko

NEXBUD Sylwester Kęska

100 opinii

Jeśli poszukujesz dobrej współpracy to specjaliści z NEXBUD Sylwester Kęska są dla Ciebie stworzeni. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

P.P.H.U BUDIMAT Budownictwo Kompleksowe - Perfekcyjne Domy Murowane Radomsko

Perfekcyjne Domy Murowane Radomsko

56 opinii

Uważasz, że perfekcyjne domy murowane to niełatwy temat? W takim razie nie trać czasu - fachowcy z P.P.H.U BUDIMAT Budownictwo Kompleksowe dadzą wskazówki i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Mieczysław Nita Usługi Remontowo-Budowlane - Porządny Dom Tradycyjny Radomsko

Porządny Dom Tradycyjny

3 opinie

Jeśli szukasz dobrej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z Mieczysław Nita Usługi Remontowo-Budowlane są dla Ciebie idealni. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma ma do zaoferowania.

MUR-BET Dominik Daros - Profesjonalny Dom Tradycyjny Radomsko

Profesjonalny Dom Tradycyjny

2 opinie

Uważasz, że profesjonalny dom tradycyjny to nieproste zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - profesjonaliści z tej firmy doradzą Ci i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Usługi Budowlane "MAX-BUD" Piskorz Tomasz - Znakomite Domy Murowane w Radomsku

Znakomite Domy Murowane w Radomsku

1 opinia

Usługi Budowlane MAX-BUD Piskorz Tomasz świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z rejonu Radomska i z sąsiednich miast. Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

Usługi budowlane - Świetna Budowa Domu Murowanego Radomsko

Świetna Budowa Domu Murowanego Radomsko

1 opinia

Zdecydowanie o wyborze budowy domu murowaego nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z Usługi budowlane udzielą rad i dobiorą najlepsze rozwiązanie. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Przedsiębiorstwo Projektowo-Budowlane Dariusz Korpas - Najlepszy Dom Jednorodzinny Radomsko

Najlepszy Dom Jednorodzinny

1 opinia

Firma Przedsiębiorstwo Projektowo-Budowlane Dariusz Korpas oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z rejonu Radomska oraz przyległych powiatów. Szczegółową ofertę otrzymasz po kontakcie.

Usługi Remontowo-Budowlane - Solidne Domy Murowane Pod Klucz Radomsko

Solidne Domy Murowane Pod Klucz

4 opinie

Szukasz dobrej firmy od domów murowanych pod klucz? Skorzystaj z doświadczenia Usługi Remontowo-Budowlane. Ustal pasujący termin od razu!

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe SZWAGRO-BUD, Grzegorz Szpeciński - Perfekcyjny Dom Jednorodzinny Radomsko

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe SZWAGRO-BUD, Grzegorz Szpeciński

2 opinie

Myślisz, że perfekcyjny dom jednorodzinny to trudny temat? Oszczędź sobie nerwów - profesjonaliści z tej firmy poradzą Ci i znajdą najlepsze rozwiązanie. Ażeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się - naprawdę warto.

Szyk-Bruk Bartłomiej Szyler - Solidne Domy w Technologii Tradycyjnej Radomsko

Szyk-Bruk Bartłomiej Szyler

1 opinia

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie domów w technologii tradycyjnej i zatrudnij Szyk-Bruk Bartłomiej Szyler. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci wszystkich. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Najnowsze z 25 zleceń na budowanie domów w stanie surowym w Radomsku

Zapytanie o budowę domu z Ytonga, SSZ, 101-150m², Radomsko

Jeżeli jako ekspert od stanu surowego domu szukasz Klientów to zainteresuj się zleceniem o treści - Zapytanie o budowę domu z Ytonga, SSZ, 101-150m². Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z Radomska z pewnością pokażesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Dzięki temu, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Radomsko

2023-02-01 do 2023-02-09
dodano 2 dni temu

Doskonałe Domy w Surowym Stanie Radomsko

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwni...

 • Radomsko

2023-01-30 do 2023-02-07
dodano 4 dni temu

Staranny Dom w Stanie Surowym Radomsko

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 160m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony:...

 • Radomsko

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano 5 dni temu

Zlecę budowę domu z Ytonga, "pod klucz", 36-100m², Gomunice

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan "pod klucz" - z całkowitym wykończeniem Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiw...

 • Gomunice

2023-01-24 do 2023-02-01

Zapytanie o budowę domu z Porothermu, SSO, 36-100m², Żytno

Wpraw w zachwyt Zlecającego sprawnym działaniem w miejscowości Łódzkie. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma budująca domy w stanie surowym zrealizuj zapytanie o treści "Zapytanie o budowę domu z Porothermu, SSO, 36-100m²" i dowiedź, że budowa domu w stanie surowym zostanie wykonane szybko i z dokładnością. Żeby uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

 • Żytno

2023-01-24 do 2023-02-01

Budowa Domu w Stanie Surowym Radomsko

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony:...

 • Radomsko

2023-01-13 do 2023-01-21

Wyjątkowa Budowa Domu w Stanie Surowym

Klient napisał "Budowa domu z Ytonga, SSO, 101-150m²". Wykonaj zlecenie wyjątkowej budowy domu w stanie surowym jako profesjonalista w tej branży. Zawiadom o gotowości do realizacji zleceń z Radomska i sąsiednich miast. Zadzwoń i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

 • Radomsko

2023-01-08 do 2023-01-16

Szukam firmy do budowy domu z Ytonga, SSO, 101-150m², Radomsko

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwnicz...

 • Radomsko

2023-01-04 do 2023-01-12

Zapytanie o budowę domu z Ytonga, SSZ, 36-100m², Krzętów

Jeżeli interesuje Cię zlecenie na perfekcyjne budowanie domów w stanie surowym w rejonie Łódzkiego i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zapytanie o budowę domu z Ytonga, SSZ, 36-100m²", jest gotowy wybrać Twoją ofertę jako profesjonalnej firmie. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Krzętów

2023-01-01 do 2023-01-09

Najwyższej Klasy Budowanie Domów w Stanie Surowym Radomsko

Starasz się odnaleźć zlecenie do wykonania jako sprawdzony specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Klienta z Łódzkiego. Przyczyń się do realizacji jego celów. Przedstaw dopasowaną ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt już dziś, nie pożałujesz.

 • Gidle

2022-12-25 do 2023-01-02

Budowa domu z Ytonga, SSO, 36-100m², Radomsko

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczo...

 • Radomsko

2022-12-19 do 2022-12-27

Domy w Surowym Stanie

Starasz się odnaleźć Zleceniodawcę jako warty zaufania partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy z Łódzkiego. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Przedzwoń jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

 • Gorzędów

2022-12-06 do 2022-12-14

Wyjątkowe Budowanie Domów w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 145m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony:...

 • Radomsko

2022-12-06 do 2022-12-14

Zapytanie o budowę domu z Porothermu, SSO, 70m², Borowa

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 70m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony: nie ...

 • Borowa

2022-11-26 do 2022-12-04

Fantastyczne Budowanie Domów w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z pustaka pianowego Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: karpiówka Budynek podpiwniczony: ni...

 • Koconia

2022-11-12 do 2022-11-20

Zlecę budowę domu z Ytonga, stan deweloperski, 101-150m², Dobryszyce

Ten Klient jest zdania, że znakomity stan surowy domu to niełatwy temat. Napisał zlecenie o treści "Zlecę budowę domu z Ytonga, stan deweloperski, 101-150m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec udzielisz mu rad i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - zobacz!

 • Dobryszyce

2022-10-30 do 2022-11-07

Świetny Dom w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z Pustak Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: blacha Budynek podpiwniczony: nie Projek...

 • Przedbórz

2022-10-30 do 2022-10-30

Zapytanie o budowę domu z Ytonga, "pod klucz", 36-100m², Radomsko

Masz zamiar przyjąć zlecenie na budowa domu w stanie surowym, a nie znalazłeś Klienta? Odpowiedź na zlecenie o treści Zapytanie o budowę domu z Ytonga, "pod klucz", 36-100m² to doskonały wybór. Przedstaw dopasowaną propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt niezwłocznie.

 • Radomsko

2022-10-12 do 2022-10-20

Rewelacyjny Stan Deweloperski Domu Radomsko

Nadal jesteś w stanie odpowiedzieć na zapotrzebowanie Klienta jako profesjonalista od stanu deweloperskiego domu. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Dziepółć

2022-09-28 do 2022-10-06

Staranny Dom w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: dokończenie budowy Powierzchnia obiektu: 151-200m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony: nie Projekt: indywi...

 • Radomsko

2022-09-08 do 2022-09-16

Dam zlecenie na budowę domu z Ytonga, SSZ, 101-150m², Radomsko

Na wypadek jeśli nadal jako ekspert od stanu deweloperskiego domu szukasz zleceń to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Dam zlecenie na budowę domu z Ytonga, SSZ, 101-150m². Prowadząc działalność jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z miejscowości Radomsko z pewnością uzasadnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim i przedstaw ofertę.

 • Radomsko

2022-08-17 do 2022-08-25

Szukam firmy do budowy budynku, SSO, 201-300m², Radomsko

Jako fenomenalna firma budująca domy w stanie surowym, która nie ma sobie równych w rejonie Radomska - skontaktuj się z Klientem i pozwól sprawdzić mu samodzielnie, że jesteś bezkonkurencyjny! Więcej informacji prześlij po kontakcie.

 • Radomsko

2022-08-15 do 2022-08-23

Dam zlecenie na budowę budynku, SSO, 201-300m², Radomsko

Technologia: tradycyjna murowana z Pustak max Budowany obiekt: Budynek gospodarczy Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 201-300m² Materiał na dach: blacha Budynek podpiwniczony: nie ...

 • Radomsko

2022-08-15 do 2022-08-23

Dam zlecenie na budowę domu z Ytonga, SSZ, 101-150m², Radomsko

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwni...

 • Radomsko

2022-08-05 do 2022-08-13

Perfekcyjny Dom w Stanie Surowym

Starasz się odnaleźć Klienta jako dobry profesjonalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Klienta. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Radomsko

2022-07-26 do 2022-08-03

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Domów Murowanych

Najczęstsze pytania o domach murowanych

Ile kosztuje budowa domu?

Koszt budowy domu jednorodzinnego murowanego z roku na rok staje się coraz wyższy. Mają na to wpływ rosnące ceny materiałów, robocizny oraz działek budowlanych.

Najmniejsze koszty generuje budowa domu do stanu surowego, natomiast największe – do stanu deweloperskiego lub nawet pod klucz. Postawienie domu 70 m2 do stanu surowego wiąże się z wydatkami rzędu ok. 130 – 150 tys. zł, do stanu deweloperskiego aż do 350 tys. zł.

Jak możesz zaoszczędzić? Zdecyduj się na indywidualny projekt domu oraz budynek o prostej formie (parterowy i bez piwnicy).

Ile trzeba mieć pieniędzy, żeby zacząć budowę domu?

Zanim zdecydujesz się na budowę domu jednorodzinnego, dowiedz się, ile kosztuje budowa domu oraz oszacuj swój budżet. Jednym ze sposobów jest sporządzenie kosztorysu. Możesz przygotować go samodzielnie, zamówić z projektem lub zlecić jego wykonanie (ok. 1000 zł). Dzięki temu określisz orientacyjne koszty oraz formę finansowania inwestycji (środki własne czy kredyt).

W 2022 roku cena budowy domu w średnim standardzie (wraz z kupnem działki, ogrodem i ogrodzeniem) za m2 powierzchni użytkowej wynosi ok. 5000 – 6000 zł. Czyli na kompleksową budowę domu 100 m2 musisz mieć ok. 500 000 – 600 000 zł.

Budowa domu – od czego zacząć?

Przygotowania do budowy domu zacznij od oszacowania budżetu na tę inwestycję. Następnie przeanalizuj miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MPZP) lub decyzję o warunkach zabudowy oraz przejrzyj księgi wieczyste nieruchomości. Te czynności należy wykonać jeszcze przed zakupem działki.

Po zakupie działki wybierz projekt (indywidualny lub gotowy projekt domu jednorodzinnego) oraz zgłoś budowę do urzędu.

Pamiętaj także, aby:

 • wybrać sposób prowadzenia budowy,
 • opracować harmonogram prac wraz z kosztorysem,
 • zatrudnić sprawdzoną firmę budującą domy i kierownika do nadzoru.

Jak wybrać firmę budującą domy?

Wybór firmy budującej domy powinien być przemyślany. Przede wszystkim zwracaj uwagę na ekipy budowlane, które:

 • zatrudniają przynajmniej kilku pracowników,
 • mają doświadczenie branżowe w danym regionie,
 • mogą pochwalić się swoimi realizacjami domów jednorodzinnych,
 • oferują usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami,
 • mają odpowiedni sprzęt i narzędzia do pracy,
 • organizują zaplecze budowlane, dostawę materiałów budowlanych na plac budowy,
 • nie są dostępne od zaraz,
 • przeprowadzają rzeczowe rozmowy,
 • podpisują umowy.

Pamiętaj o zasadzie ograniczonego zaufania i wybieraj tylko sprawdzone i polecane firmy.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Domów Murowanych