Dom z cegły w Pabianicach

Porównaj oferty od Specjalistów od Domów Murowanych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 414 240 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Posiadanie własnego domu to marzenie oraz cel życiowy wielu osób. Często jednak wiąże się to z koniecznością dopełnienia uciążliwych i kosztownych formalności. Obecnie dostępne są różne rozwiązania, które pozwalają na uproszczenie całej procedury i rozpoczęcie budowy w zdecydowanie krótszym czasie. Domy murowane bez pozwolenia mogą okazać się korzystnym rozwiązaniem. Warto jednak dokładnie zapoznać się z zasadami i kosztami wybudowania tego rodzaju nieruchomości.

Domy bez pozwolenia całoroczne murowane - obecnie przepisy zezwalają na wybudowanie małych rozmiarów budynku, na własnej działce - na zgłoszenie. Powierzchnia nieruchomości nie może przekraczać jednak 35 metrów kwadratowych. Niezbędne jest także, aby dom spełniał wymogi miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - wyjątkiem od tej zasady są działki rekreacyjne.

Tanie domy murowane na zgłoszenie to rozwiązanie, które wymaga dopełnienia jedynie nielicznych formalności. Domy murowane o powierzchni do 35m2 należy zgłosić do Starostwa Powiatowego albo Urzędu Miasta. Dokumenty, które powinny zostać załączone to akt własności działki, indywidualny projekt, a także plan zagospodarowania przestrzennego danego obszaru. Projektowana nieruchomość powinna być określana w dokumentacji jako budynek służący rekreacji indywidualnej. Jeżeli ta zasada zostanie naruszona - niezbędne będzie wystąpienie o pozwolenie na budowę. Domy murowane bez pozwolenia charakteryzują się co prawda niewielkim metrażem, ale mając sensowny pomysł, można tę przestrzeń doskonale wykorzystać. Firmy budowlane często oferują domy murowane pod klucz - decyzja o inwestycji w tego rodzaju nieruchomość jest więc stosunkowo przystępna finansowo, wygodna i szybka do zrealizowania.

Budowa domu murowanego, wraz z budową dachu, bez pozwolenia, to wydatek zdecydowanie mniejszy niż w przypadku budowy tradycyjnej nieruchomości. Domy murowane to inwestycja, której cena może się znacząco różnić zależnie od projektu. Określenie konkretnego przedziału cenowego jest praktycznie niemożliwe, gdyż na ostateczne koszty ma wpływ wiele czynników, np. wybór materiałów. To one odgrywają tutaj znaczącą rolę. Również wybrany rodzaj wykończenia poszczególnych elementów może odegrać znaczącą rolę i wpłynąć znacząco na ostateczną sumę realizacji. W końcu - lokalizacja i wybrana firma. Zdecydowanie tańsze stawki będą mieli pracownicy indywidualni, a inne renomowane firmy z ugruntowaną pozycją na rynku.

Ranking najlepszych specjalistów od budowania domu w stanie surowym w Pabianicach

Domy murowane Pabianice

Solidne Domy w Technologii Tradycyjnej

100 opinii

Wciąż szukasz profesjonalistów od domów w technologii tradycyjnej? Trafiłeś w dobre miejsce - NEXBUD Sylwester Kęska jest do Twoich usług. Dopasowaną ofertę otrzymasz po kontakcie.

MAR-BUD - Świetne Domy w Technologii Tradycyjnej Pabianice

Świetne Domy w Technologii Tradycyjnej

24 opinie

Przygotowanie domów w technologii tradycyjnej będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych fachowców. MAR-BUD ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Zapytaj o wycenę już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Usługi Remontowo-Budowlane Łukasz Teodorczyk LUK-BUD - Rewelacyjne Domy Murowane Pod Klucz Pabianice

Usługi Remontowo-Budowlane Łukasz Teodorczyk LUK-BUD

11 opinii

Firma Usługi Remontowo-Budowlane Łukasz Teodorczyk LUK-BUD świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z rejonu Pabianic i z sąsiednich miast. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

DANPOL - Znakomita Budowa Domu Murowanego Pabianice

Znakomita Budowa Domu Murowanego

6 opinii

Firma DANPOL świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Koncentruje się na Klientach z Pabianic i z sąsiednich miast. Zarezerwuj termin od razu!

TROTIS ROBERT TROJAK - Rewelacyjny Dom Jednorodzinny w Pabianicach

Rewelacyjny Dom Jednorodzinny w Pabianicach

5 opinii

Uważasz, że rewelacyjny dom jednorodzinny to niełatwe zagadnienie? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z tej firmy poradzą Ci i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

ATM Krzysztof Miklaszewicz- usługi budowlane - Pierwszorzędne Domy Murowane Pod Klucz Pabianice

Pierwszorzędne Domy Murowane Pod Klucz Pabianice

2 opinie

Nadal szukasz profesjonalistów od domów murowanych pod klucz? Powierz tę kwestię specjalistom z ATM Krzysztof Miklaszewicz- usługi budowlane. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Andako Usługi Remontowo-Budowlane - Najlepsze Domy Murowane Pabianice

Najlepsze Domy Murowane Pabianice

2 opinie

Jeżeli poszukujesz doskonałej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z Andako Usługi Remontowo-Budowlane są dla Ciebie stworzeni. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

AB Complex Adam Budziński - Solidne Domy Murowane Pabianice

AB Complex Adam Budziński

1 opinia

Zaufaj fachowcom w dziedzinie domów murowanych i zatrudnij AB Complex Adam Budziński. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Przedzwoń i dowiedz się więcej.

Braciabud - Profesjonalne Domy w Technologii Tradycyjnej Pabianice

Profesjonalne Domy w Technologii Tradycyjnej

1 opinia

Gdy szukasz doskonałej współpracy to profesjonaliści z Braciabud są dla Ciebie idealni. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

GASEBUD - Perfekcyjny Dom Klasyczny Pabianice

GASEBUD

1 opinia

Na wypadek jeśli nadal szukasz dobrej firmy od domu klasycznego to skorzystaj z kwalifikacji GASEBUD. Pabianice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Zapytaj o ofertę już teraz i zobacz co firma może zaoferować.

Najnowsze z 58 zleceń na budowanie domów w stanie surowym w Pabianicach

Znakomite Domy w Surowym Stanie Pabianice

To zlecenie o treści - Zapytanie o budowę domu z Ytonga, SSZ, 128m² jest skierowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz skupia się na Klientach z rejonu Łódzkiego i z sąsiednich miast. Zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Jadwinin

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano wczoraj o 11:24

Najwyższej Klasy Budowanie Domów w Stanie Surowym Pabianice

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom w zabudowie bliźniaczej Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 151-200m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podp...

 • Konstantynów Łódzki

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano wczoraj o 08:30

Budowa domu z Porothermu, stan deweloperski, 80m², Pabianice

Zrealizuj zadanie profesjonalnej budowy domu w stanie surowym o treści "Budowa domu z Porothermu, stan deweloperski, 80m²", jako fachowiec z miejscowości Pabianice. Zdobądź klientów swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Pokaż, że w okolicy Pabianic jesteś jednym z najlepszych. Jeśli chcesz otrzymać dokładne informacje skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Pabianice

2023-01-30 do 2023-02-07
dodano 2 dni temu

Dam zlecenie na budowę domu z Porothermu, SSO, 210m², Prusinowice

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 210m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwniczony...

 • Prusinowice

2023-01-30 do 2023-02-07
dodano 2 dni temu

Budowa domu murowanego, stan deweloperski, 36-100m², Pabianice

Jako rewelacyjna firma budująca domy w stanie surowym z miejscowości Pabianice oraz prawdziwi zawodowcy, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają niezbędne doświadczenie, złóż ofertę w odpowiedzi na potrzebę tego Klienta. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - sprawdź!

 • Pabianice

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano 3 dni temu

Dam zlecenie na budowę domu z Porothermu, SSZ, 101-150m², Dłutów

Ten Klient myśli, że świetny dom w stanie surowym to niełatwe zagadnienie. Wysłał zlecenie o treści "Dam zlecenie na budowę domu z Porothermu, SSZ, 101-150m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista posłużysz mu radą i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Jeśli chcesz otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Dłutów

2023-01-27 do 2023-02-04
dodano 5 dni temu

Pierwszorzędna Budowa Domu w Stanie Surowym Pabianice

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwni...

 • Pabianice

2023-01-27 do 2023-02-04
dodano 5 dni temu

Staranny Stan Deweloperski Domu Pabianice

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu jako profesjonalista od stanu deweloperskiego domu potrzebujesz pracy to zainteresuj się zleceniem o treści - Zapytanie o budowę domu z Ytonga, SSO, 101-150m². Prowadząc działalność jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca na pewno uzasadnisz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Wrząca

2023-01-26 do 2023-02-03
dodano 6 dni temu

Dam zlecenie na budowę domu z Porothermu, SSO, 120m², Dobroń

Jeśli konkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych zleceń to Twoje główne mocne strony jako eksperta od budowania domów w stanie surowym to zrealizuj zlecenie - Dam zlecenie na budowę domu z Porothermu, SSO, 120m². Jeśli chcesz otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się dziś - warto.

 • Dobroń

2023-01-17 do 2023-01-25

Profesjonalne Budowanie Domów w Stanie Surowym

Klient napisał "Budowa domu z Ytonga, SSO, 101-150m²". Wykonaj usługę profesjonalnego budowania domów w stanie surowym jako profesjonalista w tej branży. Zawiadom o gotowości do realizacji prac w miejscowości Łódzkie i przyległych powiatów. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej.

 • Konstantynów Łódzki

2023-01-17 do 2023-01-25

Staranny Stan Surowy Domu Pabianice

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony: nie ...

 • Konstantynów Łódzki

2023-01-15 do 2023-01-23

Szukam firmy do budowy domu z Ytonga, stan deweloperski, 101-150m², Borkowice

Wciąż masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zapotrzebowanie Klienta jako dobra firma od stanu surowego domu. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twoich usług oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Gorąco zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Borkowice

2023-01-14 do 2023-01-22

Szukam firmy do budowy budynku, SSZ, 260m², Pabianice

Olśnij tego Klienta sprawnym działaniem w rejonie Pabianic. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma budująca domy w stanie surowym wykonaj zapytanie "Szukam firmy do budowy budynku, SSZ, 260m²" i zapewnij, że budowanie domów w stanie surowym zostanie zakończone szybko. Szczegółową ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Pabianice

2023-01-12 do 2023-01-20

Wyjątkowe Budowanie Domów w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 198m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwniczony: nie...

 • Ksawerów

2023-01-10 do 2023-01-18

Domy w Surowym Stanie

Pragniesz znaleźć zlecenie do wykonania jako sprawdzony fachowiec? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Klienta. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Konstantynów Łódzki

2023-01-10 do 2023-01-11

Rewelacyjne Domy w Surowym Stanie

Wybór tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Klient, który napisał - "Budowa domu z Ytonga, "pod klucz", 101-150m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Zofiówka

2023-01-07 do 2023-01-15

Domy w Surowym Stanie

To zapytanie o treści - Zapytanie o budowę domu z Porothermu, SSZ, 153m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Pabianice oraz przyległych powiatów. Zaprezentuj dopasowaną ofertę dla tego Klienta - skontaktuj się już dziś, nie pożałujesz.

 • Pabianice

2023-01-02 do 2023-01-10

Dobra Firma Budująca Domy w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 153m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwniczo...

 • Górka pabianicka

2022-12-30 do 2023-01-07

Szukam firmy do budowy domu z Porothermu, stan deweloperski, 151-200m², Ksawerów

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 151-200m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwniczony:...

 • Ksawerów

2022-12-28 do 2023-01-05

Budowanie Domów w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwniczony: ...

 • kolonia Ldzań Gmina Dobroń woj. łódzkie

2022-12-18 do 2022-12-26

Firma Budująca Domy w Stanie Surowym

Dla Klienta znalezienie rewelacyjnej firmy budującej domy w stanie surowym nie należy do najprostszych, dlatego warto zainteresować się i poznać szczegóły zlecenia, na własną rękę jako prawdziwy fachowiec działający na terenie Pabianic, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Pabianice

2022-12-18 do 2022-12-26

Budowanie Domów w Stanie Surowym

Jeśli jesteś firmą z długoletnią praktyką i świadczysz usługi z zakresu budowania domów w stanie surowym odpowiedz na zapytanie ofertowe, które brzmi - Zapytanie o budowę domu z Porothermu, stan deweloperski, 182m² i zostało napisane przez sprawdzonego Zleceniodawcę. Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Pabianice

2022-12-05 do 2022-12-13

Fantastyczne Budowanie Domów w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwnicz...

 • Pabianice

2022-11-24 do 2022-12-02

Dam zlecenie na budowę domu z Ytonga, SSZ, 101-150m², Pabianice

Ten Zlecający nadal poszukuje profesjonalistów od domu w stanie surowym. Napisał ogłoszenie o treści - Dam zlecenie na budowę domu z Ytonga, SSZ, 101-150m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Jeśli chcesz uzyskać Klienta skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

 • Pabianice

2022-11-21 do 2022-11-29

Zlecę budowę domu z Porothermu, "pod klucz", 220m², Dobroń

Przyjmij zadanie wyjątkowej budowy domu w stanie surowym o treści "Zlecę budowę domu z Porothermu, "pod klucz", 220m²", jako profesjonalista z miejscowości Łódzkie. Ujmij klientów swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Pokaż, że w okolicy Łódzkiego jesteś jednym z najlepszych. Ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Dobroń

2022-11-15 do 2022-11-23

Solidny Stan Deweloperski Domu

Ten Zleceniodawca poszukuje specjalisty od stanu deweloperskiego domu. Napisał zlecenie o treści - Budowa domu murowanego, SSO, 101-150m², chcąc trafić w dobre miejsce. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Okołowice

2022-11-08 do 2022-11-16

Dam zlecenie na budowę domu z Ytonga, SSZ, 95m², Konstantynów Łódzki

Zrealizuj zlecenie dotyczące doskonałego budowania domów w stanie surowym od sprawdzonych Konsumentów zainteresowanych daniem pracy w miejscowości Łódzkie lub sąsiednim mieście. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Konstantynów Łódzki

2022-11-07 do 2022-11-15

Doskonały Stan Deweloperski Domu

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: Bez dachu Budynek podpiwniczony: nie ...

 • Prusinowice

2022-10-23 do 2022-10-31

Doskonały Dom w Stanie Surowym

Na wypadek jeśli nadal jako ekspert od domu w stanie surowym poszukujesz zleceń to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Budowa domu z Ytonga, SSO, 36-100m². Prowadząc działalność jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z rejonu Pabianic bez wątpienia uzasadnisz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Zaproponuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Pabianice

2022-10-21 do 2022-10-29

Świetny Stan Deweloperski Domu

Jeszcze masz możliwość nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Zlecającego jako profesjonalista od stanu deweloperskiego domu. Pozwól Zleceniodawcom wykorzystać Twoje kompetencje i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zadzwoń i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Konstantynów Łódzki

2022-10-15 do 2022-10-23

Zapytanie o budowę domu z Ytonga, stan deweloperski, 36-100m², Pabianice

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który pisze - "Zapytanie o budowę domu z Ytonga, stan deweloperski, 36-100m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Pabianice

2022-09-28 do 2022-10-06

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Domów Murowanych

Najczęstsze pytania o domach murowanych

Ile kosztuje budowa domu?

Koszt budowy domu jednorodzinnego murowanego z roku na rok staje się coraz wyższy. Mają na to wpływ rosnące ceny materiałów, robocizny oraz działek budowlanych.

Najmniejsze koszty generuje budowa domu do stanu surowego, natomiast największe – do stanu deweloperskiego lub nawet pod klucz. Postawienie domu 70 m2 do stanu surowego wiąże się z wydatkami rzędu ok. 130 – 150 tys. zł, do stanu deweloperskiego aż do 350 tys. zł.

Jak możesz zaoszczędzić? Zdecyduj się na indywidualny projekt domu oraz budynek o prostej formie (parterowy i bez piwnicy).

Ile trzeba mieć pieniędzy, żeby zacząć budowę domu?

Zanim zdecydujesz się na budowę domu jednorodzinnego, dowiedz się, ile kosztuje budowa domu oraz oszacuj swój budżet. Jednym ze sposobów jest sporządzenie kosztorysu. Możesz przygotować go samodzielnie, zamówić z projektem lub zlecić jego wykonanie (ok. 1000 zł). Dzięki temu określisz orientacyjne koszty oraz formę finansowania inwestycji (środki własne czy kredyt).

W 2022 roku cena budowy domu w średnim standardzie (wraz z kupnem działki, ogrodem i ogrodzeniem) za m2 powierzchni użytkowej wynosi ok. 5000 – 6000 zł. Czyli na kompleksową budowę domu 100 m2 musisz mieć ok. 500 000 – 600 000 zł.

Budowa domu – od czego zacząć?

Przygotowania do budowy domu zacznij od oszacowania budżetu na tę inwestycję. Następnie przeanalizuj miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MPZP) lub decyzję o warunkach zabudowy oraz przejrzyj księgi wieczyste nieruchomości. Te czynności należy wykonać jeszcze przed zakupem działki.

Po zakupie działki wybierz projekt (indywidualny lub gotowy projekt domu jednorodzinnego) oraz zgłoś budowę do urzędu.

Pamiętaj także, aby:

 • wybrać sposób prowadzenia budowy,
 • opracować harmonogram prac wraz z kosztorysem,
 • zatrudnić sprawdzoną firmę budującą domy i kierownika do nadzoru.

Jak wybrać firmę budującą domy?

Wybór firmy budującej domy powinien być przemyślany. Przede wszystkim zwracaj uwagę na ekipy budowlane, które:

 • zatrudniają przynajmniej kilku pracowników,
 • mają doświadczenie branżowe w danym regionie,
 • mogą pochwalić się swoimi realizacjami domów jednorodzinnych,
 • oferują usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami,
 • mają odpowiedni sprzęt i narzędzia do pracy,
 • organizują zaplecze budowlane, dostawę materiałów budowlanych na plac budowy,
 • nie są dostępne od zaraz,
 • przeprowadzają rzeczowe rozmowy,
 • podpisują umowy.

Pamiętaj o zasadzie ograniczonego zaufania i wybieraj tylko sprawdzone i polecane firmy.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Domów Murowanych