Tynkowanie maszynowe w Wieruszowie

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 053 938 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
586 811 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Wieruszowie

Tynki maszynowe Wieruszów

Tynk-Pol

77 opinii

Z chwilą, gdy będziesz szukać doskonałej usługi tynkarskiej w dobrej cenie to firma Tynk-Pol jest dla Ciebie idealna. Mają najlepszych specjalistów do sprostania Twoim oczekiwaniom z dziedziny tynków maszynowych. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Daniel Gruchot - Solidne Tynki Maszynowe Wieruszów

Daniel Gruchot

4 opinie

Potrzebujesz profesjonalistów od tynków maszynowych? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Daniel Gruchot. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Usługi budowlane ''IDBUD" ŁUKASZ IDASIAK - Fantastyczne Tynkowanie Maszynowe Wieruszów

Fantastyczne Tynkowanie Maszynowe

1 opinia

Jeszcze szukasz profesjonalistów od tynków maszynowych? Skorzystaj z doświadczenia Usługi budowlane IDBUD ŁUKASZ IDASIAK. Ustal pasujący termin już teraz!

Bausid - Staranny Tynk Natryskowy Wieruszów

Staranny Tynk Natryskowy Wieruszów

1 opinia

Jeszcze potrzebujesz specjalisty od tynku natryskowego? Zaufaj doświadczeniu Bausid. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Przedzwoń i poznaj ofertę - nie będziesz żałować.

KasJan-Bud Katarzyna Pawlak - Znakomite Tynki Maszynowe Wieruszów

Znakomite Tynki Maszynowe Wieruszów

2 opinie

Firma KasJan-Bud Katarzyna Pawlak świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Skupia się na Klientach z Wieruszowa oraz przyległych powiatów. Umów się na konkretny termin od razu!

Wojewoda S.C. - Najlepsze Tynki Maszynowe Wieruszów

Wojewoda S.C.

Gdy szukasz doskonałej jakości wykonywanych usług to specjaliści z Wojewoda S.C. są dla Ciebie stworzeni. Nie trać czasu - skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółową wycenę.

Usługi Budowlane Patryk Bartusiak - Perfekcyjne Tynki Maszynowe Wieruszów

Perfekcyjne Tynki Maszynowe

Po prostu zleć zadanie tynkowania maszynowego ekspertom z miejscowości Wieruszów. Urzekną Cię swoimi kwalifikacjami i fachowością. W okolicy Wieruszowa nie mają sobie równych. Zadzwoń i otrzymaj niewiążącą ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

Katarzyna Gajos - Porządne Tynki Maszynowe Gipsowe Wieruszów

Porządne Tynki Maszynowe Gipsowe

Zaufaj fachowcom w dziedzinie tynków maszynowych gipsowych i zatrudnij Katarzyna Gajos. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Flinston - Świetny Tynk Natryskowy w Wieruszowie

Świetny Tynk Natryskowy w Wieruszowie

Nadal poszukujesz dobrej firmy od tynku natryskowego? Powierz tę kwestię specjalistom z Flinston. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Piotr Trela - Profesjonalne Tynkowanie Wieruszów

Piotr Trela

Myślisz, że znakomite tynki maszynowe to nieproste zagadnienie? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z Piotr Trela dadzą wskazówki i znajdą najlepsze rozwiązanie. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej oferty - zadzwoń!

Najnowsze z 25 zleceń na tynkowanie maszynowe w Wieruszowie

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 101-300m², Lututów

Ten Zleceniodawca w dalszym ciągu szuka dobrej firmy od tynków mechanicznych. Napisał ogłoszenie o treści - Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 101-300m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Lututów

2023-05-06 do 2023-05-14

Tynk Natryskowy Wieruszów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gip...

 • Lututów

2023-04-21 do 2023-04-29

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 301-500m², Galewice

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin roz...

 • Galewice

2023-04-03 do 2023-04-11

Pierwszorzędne Tynkowanie Maszynowe Wieruszów

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 3 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania: kompleksowy remont i wykończen...

 • Wieruszów

2023-02-14 do 2023-02-22

Do wykonania tynki maszynowe, 101-300m², Wieruszów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gipso...

 • Wieruszów

2023-01-27 do 2023-02-04

Staranne Tynki Maszynowe Gipsowe Wieruszów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin ro...

 • Wieruszów

2023-01-03 do 2023-01-11

Rewelacyjne Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: porotherm Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoc...

 • Wieruszów

2023-01-01 do 2023-01-09

Tynk Natryskowy

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Belit Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Zasilenie agregatu ...

 • Grabów nad Prosną

2023-01-03 do 2023-01-11

Utalentowani Tynkarze Wieruszów

Nie możesz znaleźć dobranego pod Ciebie Klienta? Jako rzetelny specjalista świadczący usługi tynkarskie i tynkarz pierwszej klasy w mieście Wielkopolskie zapoznaj się ze zleceniem o treści "Tynkowanie maszynowe, 301-500m²". Wybierz numer i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - nie będziesz żałować.

 • Łęka Opatowska

2023-05-16 do 2023-05-24

Tynkowanie maszynowe, 501-700m², Doruchów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: obiekt handlowo-usługowy Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Wykonanie tyn...

 • Doruchów

2023-03-16 do 2023-03-24

Tynkowanie maszynowe, 501-700m², Doruchów

Jeśli konkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to Twoje najważniejsze mocne strony jako specjalisty od tynkowania to odpowiedz na zapytanie ofertowe - Tynkowanie maszynowe, 501-700m². Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś.

 • Doruchów

2023-04-20 do 2023-04-28

Tynkowanie maszynowe, 250m2, Mroczeń

Zakres zlecenia: tynkowanie maszynowe Powierzchnia: 250m2 Rodzaj tynku: tynki cementowo-wapienne Termin skorzystania z oferty: lipiec 2023r. Zleceniodawca: Generalny Wykonawca...

 • Mroczeń

2023-04-04 do 2023-04-12

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 101-300m², Wieluń

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Term...

 • Wieluń

2023-01-08 do 2023-01-16

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 701-1000m², Wieluń

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Do wytynkow...

 • Wieluń

2023-03-29 do 2023-04-06

Rewelacyjne Tynki Mechaniczne Wieruszów

Zlecający napisał zlecenie brzmiące "Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, 1300m²". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie tynków mechanicznych wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Godynice

2023-05-23 do 2023-05-31

Wysokiej Klasy Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęci...

 • Kępno

2023-01-03 do 2023-01-11

Szukam wykonawcy tynków, 501-700m², Kępno

To zlecenie o treści - Szukam wykonawcy tynków, 501-700m² jest zaadresowane do fachowca, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Kępno i z sąsiednich miast. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Kępno

2023-04-21 do 2023-04-29

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 101-300m², Kępno

Wykonanie tynków maszynowych gipsowych z tego zlecenia będzie przyjemnością. Ogłoszenie ma treść - Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 101-300m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Napisz krótko co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Kępno

2023-02-28 do 2023-03-08

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 101-300m², Kępno

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: obiekt handlowo-usługowy Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin roz...

 • Kępno

2023-03-29 do 2023-04-06

Szukam wykonawcy tynków, 501-700m², Kępno

Wykonaj zadanie rewelacyjnego tynkowania pistoletem o treści "Szukam wykonawcy tynków, 501-700m²", jako specjalista z miejscowości Kępno. Zadziw klientów swoimi kwalifikacjami i fachowością. Pokaż, że w okolicy Kępna jesteś w ścisłej czołówce. Zaprezentuj wyjątkową propozycję temu Klientowi - nawiąż kontakt już dziś.

 • Kępno

2023-04-18 do 2023-04-26

Profesjonalne Usługi Tynkarskie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tyn...

 • Kępno

2023-03-07 do 2023-03-15

Szukam wykonawcy tynków, 101-300m², Kępno

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który pisze - "Szukam wykonawcy tynków, 101-300m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą z Twojej firmy. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie pożałujesz.

 • Kępno

2023-01-17 do 2023-01-25

Zlecę tynki maszynowe, 101-300m², Złoczew

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Bloczki żużlowe Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne ...

 • Złoczew

2023-05-18 do 2023-05-26

Rewelacyjne Tynkowanie Pistoletem

Szukasz zlecenia jako fachowiec od rewelacyjnego tynkowania pistoletem w miejscowości Opolskie lub w pobliskim rejonie? Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Byczyna

2023-04-07 do 2023-04-15

Tynki Mechaniczne

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Suporex Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: prace w budynku o pow. ok. 2500m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin r...

 • Trzcinica

2023-05-09 do 2023-05-17

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych