Tynkowanie maszynowe w Zgierzu

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 969 045 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
653 351 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Zgierzu

Tynki maszynowe Zgierz

Doskonałe Tynki Maszynowe

83 opinie

Uważasz, że doskonałe tynki maszynowe to niełatwe zagadnienie? Nic bardziej mylnego - fachowcy z Tynk-Pol udzielą rad i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnej wyceny - zadzwoń!

Tomasz Augustyniak - Znakomite Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Zgierz

Tomasz Augustyniak

24 opinie

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu potrzebujesz ekspertów od tynków maszynowych cementowo wapiennych to skorzystaj z kwalifikacji Tomasz Augustyniak. Zgierz i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Mini-Max Dominika Koścista - Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Gipsowe Zgierz

Mini-Max Dominika Koścista

15 opinii

Jeżeli poszukujesz dobrej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z Mini-Max Dominika Koścista są dla Ciebie stworzeni. Już nie trać czasu i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

"BAUMIX" Renata Neska - Najlepsze Tynki Maszynowe Zgierz

"BAUMIX" Renata Neska

14 opinii

Według Ciebie najlepsze tynki maszynowe to skomplikowany temat? Oszczędź sobie nerwów - fachowcy z BAUMIX Renata Neska posłużą radą i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby poznać wycenę.

Tynki Maszynowe Michał Pacholczyk - Wysokiej Klasy Tynkowanie Maszynowe w Zgierzu

Wysokiej Klasy Tynkowanie Maszynowe w Zgierzu

10 opinii

Zleć zadanie tynkowania maszynowego fachowcom z miejscowości Zgierz. Zdobędą Cię swoimi kwalifikacjami i dokładnością. W okolicy Zgierza są w ścisłej czołówce. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

KAROL JESKE VENAR - Doskonałej Jakości Tynk Natryskowy Zgierz

Doskonałej Jakości Tynk Natryskowy

14 opinii

Jeżeli poszukujesz dobrej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z KAROL JESKE VENAR perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Dodatkowe informacje otrzymasz po kontakcie.

TYNK-EXPERT AGNIESZKA ADAMSKA - Znakomity Tynkarz Zgierz

TYNK-EXPERT AGNIESZKA ADAMSKA

6 opinii

Każdy, kto poszukuje znakomitej usługi tynkarskiej powinien niezwłocznie zgłosić się do tego tynkarza i zobaczyć na własne oczy niskie ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - sprawdź!

"100 MD" Paweł Błaszak - Świetne Usługi Tynkarskie Zgierz

"100 MD" Paweł Błaszak

15 opinii

Każdy, kto szuka usługi tynkarskiej winien koniecznie zgłosić się do tych specjalistów i zobaczyć na własne oczy świetne ceny oraz oferowaną jakość. Przedzwoń, aby otrzymać ofertę - nie pożałujesz.

Paweł Piątkowski - Porządne Tynki Maszynowe Zgierz

Paweł Piątkowski

2 opinie

Paweł Piątkowski świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Skupia się na Klientach z rejonu Zgierza i okolic. Jeśli chcesz poznać szczegółową wycenę skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

Usługi remontowo-budowlane FP - Rewelacyjne Tynki Maszynowe Zgierz

Rewelacyjne Tynki Maszynowe Zgierz

4 opinie

Wykonanie tynków maszynowych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Usługi remontowo-budowlane FP ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Najnowsze z 59 zleceń na tynkowanie maszynowe w Zgierzu

Rewelacyjne Tynkowanie Pistoletem Zgierz

Jako wybitny specjalista z branży rewelacyjnych usług tynkarskich i tynkowania pistoletem, obsługujący Klientów z Łódzkiego i okolicznych miast - poznaj szczegóły zapytania o treści "Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 700m²". Przez to, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Ozorków

2024-07-20 do 2024-07-28
dodano wczoraj o 14:26

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 940m², Zgierz

Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 940m² Informacje dodatkowe: wykończony piaskiem kwarcowym, gotowy ...

 • Zgierz

2024-07-19 do 2024-07-27
dodano 2 dni temu

Staranne Tynki Maszynowe Gipsowe Zgierz

Zlecenie o treści - Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 650m² jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi oraz skupia się na Klientach z miejscowości Łódzkie i z sąsiednich miast. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Aleksandrów Łódzki

2024-07-18 do 2024-07-26
dodano 3 dni temu

Zlecę tynkowanie maszynowe bud. przemysłowego, 201-300m², Głowno

Rodzaj budynku: przemysłowy Zakres prac: ściany, Podłogi oraz Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Informacje dodatkowe: Zależy mi na czasie, w dwóch m...

 • Głowno

2024-07-15 do 2024-07-23
dodano 6 dni temu

Staranne Tynki Maszynowe Zgierz

Ten Klient jeszcze poszukuje profesjonalistów od tynków maszynowych. Napisał zlecenie o treści - Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 501-600m², chcąc trafić w dobre miejsce. Złóż dobrą ofertę dla tego Klienta - skontaktuj się jak najszybciej.

 • Zgierz

2024-07-09 do 2024-07-17

Zlecę tynkowanie maszynowe domku letniskowego, 401-500m², Zgierz

Zlecający napisał zlecenie brzmiące "Zlecę tynkowanie maszynowe domku letniskowego, 401-500m²". Jako zaufany specjalista w dziedzinie tynku natryskowego daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Zgierz

2024-07-06 do 2024-07-14

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 301-400m², Grotniki

Poszukiwane są najlepsze usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 301-400m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca najlepszych specjalistów do realizacji wymagań Klienta z zakresu tynków maszynowych, wyraź gotowość do przyjęcia zlecenia. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Grotniki

2024-07-02 do 2024-07-10

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 940m², Zgierz

Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 940m² Informacje dodatkowe: wykończony piaskiem kwarcowym, gotowy ...

 • Zgierz

2024-06-27 do 2024-07-05

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 101-200m², Józefów

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: gipsowy Informacje dodatkowe: Tynkowanie maszynowe gipsowe około 150m , użytkowego 55m. Zgier...

 • Józefów

2024-06-26 do 2024-07-04

Zapytanie o tynkowanie maszynowe bud. usługowego, 1000m², Aleksandrów Łódzki

Rodzaj budynku: handlowo-usługowy Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 1000m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Aleksandrów Łódzki

2024-06-25 do 2024-07-03

Rewelacyjne Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Zgierz

2024-06-24 do 2024-07-02

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 201-300m², Słowik

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Orientacyjna data: 08.07.2024...

 • Słowik

2024-06-12 do 2024-06-20

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 101-200m², Ozorków

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Ozorków

2024-06-12 do 2024-06-20

Szukam firmy do tynkowania maszynowego domu, do 100m², Józefów

Przygotowanie tynku natryskowego z tego zlecenia będzie przyjemnością. Zlecenie ma treść - Szukam firmy do tynkowania maszynowego domu, do 100m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający doświadczenie w branży, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Umów się na rozmowę już teraz, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Józefów

2024-06-08 do 2024-06-16

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, do 100m², Emilia

Pragniesz znaleźć zlecenia jako godny uwagi partner biznesowy? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Zaprezentuj bezkonkurencyjną ofertę temu Klientowi - skontaktuj się już dziś.

 • Emilia

2024-05-31 do 2024-06-08

Solidne Tynki Maszynowe

Zleceniodawca napisał zlecenie brzmiące "Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 301-400m²". Jako rzetelny ekspert w dziedzinie tynków maszynowych daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Dłużej nie czekaj i sporządź wycenę - nie zawiedziesz się!

 • Zgierz

2024-05-28 do 2024-06-05

Zapytanie o wykonanie tynków gipsowych w remontowanym budynku, 1000m2, Zgierz

Usługi tynkarskie nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi w zakresie tynkowania. Przeanalizuj szczegóły zgłoszenia, które ma treść "Zapytanie o wykonanie tynków gipsowych w remontowanym budynku, 1000m2". Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Zgierz

2024-05-23 do 2024-05-31

Perfekcyjne Tynki Maszynowe

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Stary adamów

2024-05-19 do 2024-05-27

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 301-400m², Zgierz

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 301-400m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Zgierz

2024-05-16 do 2024-05-24

Wyjątkowe Tynkowanie Zgierz

W przypadku, gdy wykonujesz zlecenia na wyjątkowe tynkowanie w rejonie Łódzkiego i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Potrzebna firma do tynkowania maszynowego bud. przemysłowego, 401-500m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej doświadczonej firmy. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Ozorków

2024-05-16 do 2024-05-24

Szukam firmy do tynkowania maszynowego domu, do 100m², Zgierz

Szukasz pasującego do Twojej firmy zlecenia? Jako godny uwagi wykonawca realizujący usługi tynkarskie i tynkarz pierwszej klasy w Zgierzu zapoznaj się ze zleceniem o treści "Szukam firmy do tynkowania maszynowego domu, do 100m²". Skontaktuj się z nimi od razu.

 • Zgierz

2024-05-15 do 2024-05-23

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, do 100m², Rąbień

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, z tynkami Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj tynku: tynk ozdobny Informacje dodatkowe: Mam do wykonania tynk ozdobny w domu jednorodzinny...

 • Rąbień

2024-05-14 do 2024-05-14

Wyjątkowe Tynkowanie

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, z tynkami Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj tynku: tynk ozdobny Informacje dodatkowe: Mam do wykonania tynk ozdobny na ścianach klatki s...

 • Rąbień

2024-05-14 do 2024-05-22

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 101-200m², Jasionka

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: do uzgodnienia w rozmowie Informacje dodatkowe: Wolne terminy na już . Termin skorzystania z...

 • Jasionka

2024-05-11 do 2024-05-19

Tynkarze Zgierz

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Zgierz

2024-05-09 do 2024-05-17

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, do 100m², Aleksandrów Łódzki

Nadal jesteś w stanie odpowiedzieć na zapytanie Zleceniodawcy jako specjalista od tynku natryskowego. Pozwól Zleceniodawcom wykorzystać Twoje kompetencje i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Aleksandrów Łódzki

2024-05-06 do 2024-05-14

Tynkarze

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: elewacja Stan budynku: budynek był użytkowany, z tynkami Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: akrylowy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Sokolniki-Las

2024-05-05 do 2024-05-13

Wyjątkowe Tynkowanie

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Aleksandrów Łódzki

2024-05-02 do 2024-05-06

Doskonałe Tynki Mechaniczne

Ten Klient uważa, że doskonałe tynki mechaniczne to nieproste zagadnienie. Napisał zapytanie o treści "Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 201-300m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista doradzisz mu i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Nie zwlekaj i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Zgierz

2024-04-30 do 2024-05-08

Najwyższej Klasy Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, z tynkami Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Zgierz

2024-04-25 do 2024-05-03

Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe

Zrealizowanie tynków maszynowych dla tego Klienta będzie banalnie łatwe. Zapytanie ma treść - Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, do 100m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Zadzwoń, aby przedstawić ofertę - nie będziesz żałować.

 • Zgierz

2024-04-25 do 2024-05-03

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych