Tynkowanie maszynowe w Skierniewicach

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 613 851 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
603 421 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Skierniewicach

Tynki maszynowe Skierniewice

BTG Usługi Budowlane

17 opinii

Starasz się odnaleźć dobrego profesjonalistę z zakresu najwyższej klasy tynkowania maszynowego, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma BTG Usługi Budowlane jest Twoim rozwiązaniem. Zadzwoń, aby otrzymać ofertę - nie pożałujesz.

FHU NIRWANA Marek Puchalski - Najlepsze Tynkowanie Skierniewice

FHU NIRWANA Marek Puchalski

16 opinii

Zleć usługę najlepszego tynkowania fachowcom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Skierniewice i okolicznych powiatów. Przedstawią Ci dobrą ofertę, nie pożałujesz.

Mini-Max Dominika Koścista - Wyjątkowe Tynkowanie Pistoletem Skierniewice

Wyjątkowe Tynkowanie Pistoletem

15 opinii

Po prostu zleć zadanie tynkowania pistoletem ekspertom firmy Mini-Max Dominika Koścista z miejscowości Skierniewice. Zdobędą Cię swoimi kompetencjami i dokładnością. Na terenie Skierniewic nie mają sobie równych. Dłużej nie trać czasu i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

TYNK DECOR - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Skierniewice

TYNK DECOR

10 opinii

Wykonanie tynków maszynowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych specjalistów. TYNK DECOR ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

M&M Tynki Maszynowe - Fantastyczne Tynkowanie Maszynowe Skierniewice

M&M Tynki Maszynowe

8 opinii

Zleć prace dotyczące tynkowania maszynowego profesjonalistom firmy MM Tynki Maszynowe z miejscowości Skierniewice. Zadziwią Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. Na terenie Skierniewic nie mają sobie równych. Nie czekaj i poproś o wycenę - nie zawiedziesz się!

Usługi Budowlano - Remontowe Zbigniew Kacprowski - Pierwszorzędne Tynkowanie Pistoletem Skierniewice

Usługi Budowlano - Remontowe Zbigniew Kacprowski

2 opinie

Po prostu zleć prace dotyczące tynkowania pistoletem specjalistom z miejscowości Skierniewice. Zdobędą Cię swoimi kompetencjami i dokładnością. W okolicy Skierniewic są w ścisłej czołówce. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - sprawdź!

BRUKOVA - Porządne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Skierniewice

BRUKOVA

9 opinii

Potrzebujesz profesjonalistów od tynków maszynowych cementowo wapiennych? Skorzystaj z kwalifikacji BRUKOVA. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Konkret-Bud Usługi rem. bud. - Znakomity Tynk Gipsowy Skierniewice

Znakomity Tynk Gipsowy Skierniewice

2 opinie

Jeśli poszukujesz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z Konkret-Bud Usługi rem. bud. perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

USLUGI REMONTOWO-BUDOWLANE DAWID BEDNAREK - Najlepsze Usługi Tynkarskie Skierniewice

Najlepsze Usługi Tynkarskie

5 opinii

Szukasz solidnego profesjonalisty świadczącego usługi tynkarskie? Ten tynkarz jest liderem na terenie Skierniewic. Zarezerwuj termin już teraz!

Usługi budowlane Dezet - Wysokiej Klasy Tynkowanie Maszynowe Skierniewice

Wysokiej Klasy Tynkowanie Maszynowe Skierniewice

Sprawdź specjalistów z Usługi budowlane Dezet jeśli poszukujesz odpowiednich ludzi do wysokiej klasy tynkowania maszynowego w miejscowości Skierniewice lub sąsiednim mieście. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się od razu!

Najnowsze z 24 zleceń na tynkowanie maszynowe w Skierniewicach

Fantastyczne Tynkowanie Skierniewice

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: do 100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Skierniewice

2023-09-14 do 2023-09-22

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 200m², Skierniewice

Jeśli pierwszorzędne usługi tynkarskie to pole działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia nowego zlecenia. zainteresowany napisał "Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 200m²". Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Skierniewice

2023-07-31 do 2023-08-01

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 190m², Skierniewice

Ten Klient jest zdania, że świetne tynki mechaniczne to skomplikowane zagadnienie. Wysłał zlecenie o treści "Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 190m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista dasz mu wskazówki i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Przedłóż bezkonkurencyjną ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się jak najszybciej.

 • Skierniewice

2023-07-27 do 2023-07-27

Znakomici Tynkarze Skierniewice

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Informacje dodatkowe: Są to pomieszczenia w niewielkim podpiwniczeniu.Oprócz tego chce po...

 • Skierniewice

2023-07-24 do 2023-07-24

Solidni Tynkarze

Klient szuka solidnego tynkarza i napisał - Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 301-400m². Jeśli oferujesz szerokie spektrum usług w atrakcyjnych cenach odpowiedz na to zapytanie. Umów się na rozmowę już teraz.

 • Skierniewice

2023-07-20 do 2023-07-26

Perfekcyjni Tynkarze

Zleceniodawca złożył zapytanie "Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 501-600m²". Skontaktuj się w odpowiedzi na potrzebę perfekcyjnego tynkarza z zakresu tynkowania maszynowego. Udowodnij Klientowi, że spełniasz jego potrzeby, a wybór Twojej oferty jest najlepszą decyzją. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zadzwoń!

 • Skierniewice

2023-07-16 do 2023-07-24

Tynki Maszynowe Gipsowe Skierniewice

Poszukiwane są świetne usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Tynkowanie maszynowe domu, 401-500m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca najlepszych specjalistów do realizacji wymagań Klienta z zakresu tynków maszynowych gipsowych, zapoznaj się ze szczegółami zlecenia. Wybierz numer, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Skierniewice

2023-07-11 do 2023-07-19

Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Skierniewice

2023-07-08 do 2023-07-16

Tynkowanie maszynowe domu, 151-200m², Skierniewice

Ten Klient jeszcze potrzebuje profesjonalistów od tynków mechanicznych. Napisał zlecenie o treści - Tynkowanie maszynowe domu, 151-200m², chcąc wykwalifikowanych specjalistów. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Skierniewice

2023-07-05 do 2023-07-13

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe bud. wielorodzinnego, 5000m², Skierniewice

Rodzaj budynku: wielorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 5000 Informacje dodatkowe: Szukam ekip tynkarskich. Tynk gipsowy. całość 20 000 tyś m2. Nie ma konieczności w...

 • Skierniewice

2023-07-03 do 2023-07-11

Tynki Maszynowe Skierniewice

Pragniesz znaleźć Klienta jako godny zaufania profesjonalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się - to Ci się opłaci.

 • Skierniewice

2023-06-23 do 2023-07-01

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 30000m², Skierniewice

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Silikat, beton Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 30000m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: T...

 • Skierniewice

2023-06-22 do 2023-06-30

Najlepsze Tynki Mechaniczne Skierniewice

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Skierniewice

2023-06-14 do 2023-06-22

Zlecę tynki maszynowe, 501-700m², Skierniewice

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Mam kupiony ...

 • Skierniewice

2023-05-09 do 2023-05-17

Profesjonalne Tynkowanie Maszynowe

W przypadku, gdy realizujesz zlecenia na profesjonalne tynkowanie maszynowe w rejonie Skierniewic i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 301-500m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej niezawodnej firmy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Skierniewice

2023-05-03 do 2023-05-06

Staranne Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej Powierzchnia prac: prace w budynku o pow. ok. 8000m² Typ tynku: tynk...

 • Skierniewice

2023-04-17 do 2023-04-25

Do wykonania tynki maszynowe, 8000m², Skierniewice

Poszukiwane są pierwszorzędne usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Do wykonania tynki maszynowe, 8000m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca najlepszych specjalistów do realizacji wymagań Klienta z zakresu tynków maszynowych gipsowych, zapoznaj się ze szczegółami zlecenia. Skontaktuj się z nimi od razu.

 • Skierniewice

2023-04-04 do 2023-04-12

Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tyn...

 • Maków

2023-04-03 do 2023-04-11

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 201-300m², Dzierzgówek

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Dzierzgówek

2023-06-29 do 2023-07-07

Tynkowanie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: Pomieszczenie gospodarcze Powierzchnia prac: prace w budynku o pow. ok. 150m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne ...

 • Wilczynek

2023-04-23 do 2023-05-01

Fantastyczne Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 301-400m² Informacje dodatkowe: Poszukuj wykonawcy tynków cementowo wapiennych w terminie sierpień teog roku ...

 • Puszcza Mariańska

2023-07-28 do 2023-08-05

Utalentowani Tynkarze

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Solbet Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Tynki daymo...

 • Łyszkowice

2023-03-22 do 2023-03-30

Usługi Tynkarskie

Rodzaj budynku: handlowo-usługowy Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 4000 Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Wrzeczko

2023-09-18 do 2023-09-26
dodano 5 dni temu

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, budynek pow. ok. 200m², Wiskitki

Ten Klient jest zdania, że pierwszorzędne tynki maszynowe gipsowe to nieprosty temat. Wysłał zgłoszenie o treści "Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, budynek pow. ok. 200m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista pomożesz mu i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Wiskitki

2023-06-01 do 2023-06-09

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych