Płyta karton gips w Rzeszowie

Porównaj oferty od Specjalistów od Zabudowy Płytami GK z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 394 442 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 428 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Płyta karton gips jest doskonałym rozwiązaniem stosowanym do wykończenia ścian i sufitów o równej powierzchni. Jest to sprawdzony sposób w skomplikowanych architektonicznie budynkach, stającym się alternatywną opcją dla tradycyjnych tynków. Płyta karton gips to dobre rozwiązanie już na etapie projektowania wnętrz, ponieważ ich montaż zajmuje o wiele mniej czasu, a także są o wiele prostsze w wykonaniu. Dzięki nim, gładź nakładana na ścianę jest poddawana mniejszym obciążeniom, przez co murowanie ścian będzie trwalsze i nie będą tworzyć się na niej pęknięcia. Czy warto stosować płyty karton-gips? Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące tego materiału.

Montaż płyt gips karton jest bardzo ekologicznym rozwiązaniem, które skutecznie pomaga w regulowaniu wilgoci w pomieszczeniach. Gdy wilgotność powietrza jest zbyt wysoka – płyty przyjmują jej nadmiar, aby później oddać go gdy wilgotność spadnie. Płyty gipsowo-kartonowe umożliwiają również wykonanie lekkich ścian o dobrej izolacji akustycznej. Elementy te dostępne są w wielu rozmiarach, a grubość płyty karton gips najczęściej wynosi 12,5 mm. Wymiary płyt gips karton najlepiej indywidualnie dostosować do każdego budynku tak, aby powstały z nich jak najmniejsze odpady. Pozwoli to zarówno zaoszczędzić na kosztach materiału, jak i robocizny. Płyty gipsowo-kartonowe są doskonałym rozwiązaniem przed tapetowaniem.

Warto wspomnieć o współczynniku przewodzenia ciepła płyt gipsowo-kartonowych wynoszącego 0,25 W/(m*K). Oznacza on, że płyty są materiałem niepalnym, a gdy już dojdzie do pożaru, ich temperatura spalania jest bardzo niska. Dzieje się tak za sprawą wilgoci zawartej wewnątrz, która skutecznie utrudnia zajęcie się ogniem elementu. Gdy dochodzi do pożaru za sprawą wilgoci zawartej w płytach, ich temperatura spalania wynosi niewiele ponad 100 stopni Celsjusza, co wydłuża czas na wydostanie się z płonącego budynku.

Wyróżniamy kilka rodzajów płyt gipsowo-kartonowych stosowanych przez większość firm remontowo-wykończeniowych:

 • GKF - jest to materiał stosowany w miejscach, które są szczególnie narażone na powstanie pożaru takich jak kominy oraz kotłownie. Płyta ta charakteryzuje się dodatkowym elementem w postaci włókna szklanego, dzięki któremu podczas pożaru nie wydziela się dym nawet do 2 godzin.
 • GKFI - płyta bardzo podobna do GKF, jednak dodatkowo wzmocniona i jeszcze bardziej ognioodporna. Jej parametry pozwalają na montaż płyty w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności powietrza oraz dużym ryzyku pojawienia się ognia. Płyta ta jest dodatkowo zaimpregnowana, co jeszcze bardziej potęguje jej wytrzymałość.
 • GKB - jest to najprostsze rozwiązanie przeznaczone do pomieszczeń o niskiej wilgotności powietrza. Szukając taniego i wszechstronnego rozwiązania, warto postawić na płytę GKB, która doskonale nada się do ułożenia na ścianach, poddaszach oraz sufitach. Wilgotność powietrza w takim pomieszczeniu nie może przekraczać 70%.
 • GKBI - jest to bardzo podobny materiał do tego obecnego w płycie GKB, jednak jest dodatkowo zaimpregnowany. Jego parametry są podwyższone: posiada większą odporność na wilgoć, która w pomieszczeniach może wynosić nawet 85%. Z tego powodu doskonale sprawdzi się w miejscach takich jak łazienka czy kuchnia.

Ranking najlepszych specjalistów od płyt karton gips w Rzeszowie

Płyta karton gips Rzeszów

Rewelacyjna Zabudowa Płytami GK w Rzeszowie

17 opinii

Gdy szukasz dobrej jakości wykonywanych usług to eksperci z West Village Rzeszów są dla Ciebie idealni. Ustal pasujący termin!

Wotherm - Doskonała Zabudowa Karton Gips Rzeszów

Wotherm

12 opinii

Wotherm świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Skupia się na Klientach z rejonu Rzeszowa i z sąsiednich miast. Już teraz umów się z nimi na rozmowę i poznaj ofertę.

Usługi remontowe ŻUK - Perfekcyjna Sucha Zabudowa Rzeszów

Perfekcyjna Sucha Zabudowa Rzeszów

8 opinii

Uważasz, że doskonała zabudowa karton gips to nieproste zagadnienie? Nic bardziej mylnego - specjaliści z Usługi remontowe ŻUK dadzą wskazówki i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

M.K.Design - Wyjątkowy Montaż Sufitu Podwieszanego Rzeszów

M.K.Design

6 opinii

Bez oporów zleć zadanie wyjątkowego montażu sufitu podwieszanego fachowcom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Rzeszowa i sąsiednich miast. Aby poznać więcej informacji skontaktuj się - naprawdę warto.

FHU PARTYKA PARKIET Tomasz Partyka - Rewelacyjny Montaż Sufitu Podwieszanego Rzeszów

Rewelacyjny Montaż Sufitu Podwieszanego Rzeszów

6 opinii

Gdy szukasz doskonałej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z FHU PARTYKA PARKIET Tomasz Partyka są dla Ciebie idealni. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Dragon Renovation Arkadiusz Rozlazły - Rewelacyjny Montaż Płyt Gipsowych Rzeszów

Rewelacyjny Montaż Płyt Gipsowych

5 opinii

Dragon Renovation Arkadiusz Rozlazły świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Skupia się na Klientach z rejonu Rzeszowa i z sąsiednich miast. Już teraz umów się z nimi na rozmowę i poznaj ofertę.

Błażejowski Grzegorz TERMOIZOLACJE24.pl - Perfekcyjna Adaptacja Poddasza Rzeszów

Błażejowski Grzegorz TERMOIZOLACJE24.pl

5 opinii

Zleć prace dotyczące montażu sufitu podwieszanego ekspertom z miejscowości Rzeszów. Podbiją Cię swoimi kwalifikacjami i fachowością. Na terenie Rzeszowa są jednymi z najlepszych. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Chatasystem - Pierwszorzędne Płyty Karton Gips Rzeszów

Chatasystem

3 opinie

Firma Chatasystem to wybitni specjaliści od płyt karton gips, obsługujący Klientów z Rzeszowa i sąsiednich powiatów. Umów się na rozmowę jak najszybciej i poznaj ofertę.

F.R.B Dominik Maciąg - Pierwszorzędny Montaż Sufitu Podwieszanego Rzeszów

F.R.B Dominik Maciąg

3 opinie

Nie marnuj energii i zleć prace tym zawodowcom w kwestii montażu sufitu podwieszanego z miejscowości Rzeszów. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

FILIP - Wysokiej Klasy Montaż Płyt Gipsowych Rzeszów

FILIP

1 opinia

Zaoszczędź pieniądze i zleć prace tym fachowcom od montażu płyt gipsowych z Rzeszowa. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej wyceny - zobacz!

Najnowsze z 52 zleceń na płyty gk w Rzeszowie

Ekipa na zabudowę poddasza płytami GK, 120m², Rzeszów

Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, montaż płyt G-K na profilach Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 120m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Rzeszów

2023-01-26 do 2023-02-03
dodano 2 dni temu

Zabudowa GK Rzeszów

Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, montaż płyt G-K na profilach, klejenie płyt G-K Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-250m² Informacje dodatkowe: Poszukuje brygady do wykonania docieplenia poddasz...

 • Rzeszów

2023-01-25 do 2023-02-02
dodano 3 dni temu

Świetny Montaż Płyt Gipsowych Rzeszów

Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-250m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Rzeszów

2023-01-18 do 2023-01-26

Zapytanie o montaż płyt G-K na profilach, 18m², Rzeszów

Chcesz znaleźć Klienta jako godny zaufania profesjonalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Pokaż wyjątkową ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się niezwłocznie.

 • Rzeszów

2023-01-13 do 2023-01-21

Zapotrzebowanie na wykonanie sufitu podwieszanego, 101-250m², Rzeszów

Jako ekspert i prawdziwy profesjonalista w temacie płyt karton gips możesz zaoferować swoje usługi Zleceniodawcy w rejonie Rzeszowa, który pisze "Zapotrzebowanie na wykonanie sufitu podwieszanego, 101-250m²". Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Rzeszów

2023-01-12 do 2023-01-12

Potrzebna firma na zabudowę poddasza płytami GK, do 100m², Rzeszów

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, wykonanie sufitu podwieszanego, montaż płyt G-K na profilach, wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny...

 • Rzeszów

2023-01-06 do 2023-01-06

Ekipa na wykonanie sufitu podwieszanego, 101-250m², Rzeszów

Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego, montaż płyt G-K na profilach Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-250m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Rzeszów

2023-01-02 do 2023-01-10

Doskonałej Jakości Zabudowa Płytami GK Rzeszów

Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, wykonanie sufitu podwieszanego, montaż płyt G-K na profilach, klejenie płyt G-K, wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 251-500m² ...

 • Rzeszów

2022-12-17 do 2022-12-25

Zapytanie o wykonanie sufitu podwieszanego, do 100m², Rzeszów

Ten Klient myśli, że staranna zabudowa karton gips to niełatwy temat. Napisał zgłoszenie o treści "Zapytanie o wykonanie sufitu podwieszanego, do 100m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec dasz mu wskazówki i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Dłużej nie zwlekaj i sporządź wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Rzeszów

2022-12-08 do 2022-12-08

Zapytanie o wykonanie sufitu podwieszanego, 10m², Rzeszów

W dalszym ciągu jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na ogłoszenie Klienta jako specjalista od zabudowy GK. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby przesłać wycenę.

 • Rzeszów

2022-12-08 do 2022-12-16

Zapotrzebowanie na wykonanie sufitu podwieszanego, 101-250m², Rzeszów

Jako fachowiec działający na terenie miejscowości Rzeszów i świadczący różnorodne usługi z zakresu pierwszorzędnego płyt karton gips podejmij współpracę z Klientem, który napisał zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na wykonanie sufitu podwieszanego, 101-250m²". Dopasowaną ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Rzeszów

2022-11-22 do 2022-11-30

Ekipa na montaż płyt G-K na profilach, 101-250m², Rzeszów

Zakres prac: montaż płyt G-K na profilach Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy Powierzchnia prac: 101-250m² Termin rozpoczęcia prac: 2023-01-09...

 • Rzeszów

2022-11-17 do 2022-11-25

Staranna Zabudowa GK

Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego, sufit napinany, montaż płyt G-K na profilach, klejenie płyt G-K Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Potrzebna konsultacja specjalisty. Byl wy...

 • Rzeszów

2022-11-16 do 2022-11-24

Potrzebna firma na zabudowę poddasza płytami GK, do 100m², Rzeszów

Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Dzień dobry, Szanowni Państwo zlecę wykonanie obróbki świeżo wymienionych 3 okien dachowych, zgodnie z tym ...

 • Rzeszów

2022-11-15 do 2022-11-23

Porządna Zabudowa Płytami GK

Wciąż jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Zleceniodawcy jako profesjonalista od zabudowy płytami GK. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Rzeszów

2022-11-12 do 2022-11-20

Rewelacyjna Zabudowa Płytami GK

Chcesz znaleźć zlecenia jako godny zaufania fachowiec? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Rzeszów

2022-11-01 do 2022-11-09

Potrzebna firma na zabudowę poddasza płytami GK, 251-500m², Rzeszów

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 251-500m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Rzeszów

2022-10-31 do 2022-11-08

Staranna Zabudowa Karton Gips Rzeszów

Zakres prac: sufit napinany Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Rzeszów

2022-10-27 do 2022-11-04

Ekipa na montaż płyt G-K na profilach, 3m², Rzeszów

Zakres prac: montaż płyt G-K na profilach, wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy Powierzchnia prac: 3m² Informacje dodatkowe: Chodzi mi o zmniejszenie otworu i zamontowanie drzwi razem z ośc...

 • Rzeszów

2022-10-26 do 2022-10-27

Dam zlecenia na sufit napinany, do 100m², Rzeszów

Zakres prac: sufit napinany Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Rzeszów

2022-10-24 do 2022-11-01

Zabudowa GK

Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 130m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Rzeszów

2022-10-19 do 2022-10-27

Dam zlecenia na wykonanie ścianek działowych z płyt G-K, do 100m², Rzeszów

Doprowadź do tego, że montaż płyt gipsowych nie będzie dla Klienta skomplikowaną kwestią i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny ekspert z zakresu montażu płyt gipsowych sporządź najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Dam zlecenia na wykonanie ścianek działowych z płyt G-K, do 100m². Wybierz numer teraz i wyślij ofertę - nie pożałujesz.

 • Rzeszów

2022-10-19 do 2022-10-27

Płyty Karton Gips Rzeszów

Zakres prac: wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Rodzaj obiektu: namiot wojskowy Powierzchnia prac: 1700m² Informacje dodatkowe: 10 namiotów ok 15x21m do wykonania 10 boksów biurowych , 2 scianki boczne 4.26x1.8m plus czoło...

 • Rzeszów

2022-10-18 do 2022-10-26

Profesjonalna Zabudowa Karton Gips

Ten Klient uważa, że profesjonalna zabudowa karton gips to skomplikowane zagadnienie. Wysłał zlecenie o treści "Potrzebna firma na klejenie płyt G-K, do 100m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista doradzisz mu i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Dokładne informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Rzeszów

2022-10-12 do 2022-10-20

Zlecenie na montaż płyt G-K na profilach, 251-500m², Rzeszów

Klient napisał zgłoszenie o treści "Zlecenie na montaż płyt G-K na profilach, 251-500m²". Jako rzetelny specjalista w dziedzinie zabudowy karton gips daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

 • Rzeszów

2022-10-11 do 2022-10-19

Ekipa na zabudowę poddasza płytami GK, 101-250m², Rzeszów

Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-250m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Rzeszów

2022-10-07 do 2022-10-15

Szukam ekipy do montażu G-K, 501-800m², Rzeszów

Zlecający szuka dobrej współpracy i pisze - Szukam ekipy do montażu G-K, 501-800m². To zapytanie o ofertę jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Rzeszów

2022-10-03 do 2022-10-11

Potrzebuję firmy do prac z płytami GK, 70m², Rzeszów

Jeśli płyty karton gips na najwyższym poziomie to pole działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi i pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Ten składający zapytanie zgłosił "Potrzebuję firmy do prac z płytami GK, 70m²". Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę.

 • Rzeszów

2022-09-29 do 2022-09-30

Zapotrzebowanie na zabudowę poddasza płytami GK, do 100m², Rzeszów

Zrealizowanie zabudowy GK dla tego Zleceniodawcy będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Zapotrzebowanie na zabudowę poddasza płytami GK, do 100m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Dokładne informacje prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Rzeszów

2022-09-28 do 2022-10-06

Idealny Montaż Płyt Gipsowych

Jako ekspert złóż bezkonkurencyjną ofertę montażu płyt gipsowych. Masz na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, którzy zapewnili o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Bez wątpienia zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na zabudowę poddasza płytami GK, do 100m²" jest stworzone dla Twojej firmy. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Rzeszów

2022-09-17 do 2022-09-25

Ekipa na wykonanie sufitu podwieszanego, 101-250m², Rzeszów

Przygotowanie zabudowy GK dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Zapytanie ma treść - Ekipa na wykonanie sufitu podwieszanego, 101-250m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Dłużej nie trać czasu i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

 • Rzeszów

2022-09-16 do 2022-09-24

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Zabudowy Płytami GK

Najczęstsze pytania o zabudowie karton-gips

Jakie są rodzaje i wymiary płyt karton gips?

Obecnie na rynku dostępne są cztery podstawowe rodzaje płyt gipsowo-kartonowych: GKB, GKBI, GKF i GKFI. Każdy rodzaj cechuje się innymi parametrami i elementami budowy, przez co odpowiedni będzie do konkretnego typu pomieszczenia. Najpopularniejsze grubości w jakich dostępne są płyty gipsowo-kartonowe to 6.5 mm, 9.5 mm, 12.5 mm oraz 15.5 mm. W niektórych sklepach dostępne są nawet grubsze modele. Szerokość w jakiej oferowane są płyty wynosi najczęściej 120 cm, jednak dostępne są też inne opcje. Jeśli chodzi o wysokość płyty, to najczęściej dostępne są dwie możliwości: 200 cm oraz 260 cm. Wymiary płyt należy dobrać pod indywidualne potrzeby pomieszczenia, tak aby powstały odpad był jak najmniejszy.

Do czego można wykorzystać płytę karton gips?

Płyty gipsowo-kartonowe są ciekawą alternatywą dla tradycyjnych tynków stosowanych w budownictwie, ponieważ ich czas montażu jest dużo krótszy. Ich niewątpliwą zaletą jest również prostota montażu, dzięki której jesteśmy w stanie wykonać go sami. Płyty to nowoczesne rozwiązanie, które skutecznie reguluje poziom wilgotności w pomieszczeniu, a także posiada niewielki stopień izolacji akustycznej. Montując płyty gipsowo-kartonowe należy upewnić się, że powierzchnia ścian jest idealnie równa.

Czy płyta karton gips jest wodoodporna?

Istnieją płyty gipsowo-kartonowe posiadające właściwości wodoodporne. Mowa tutaj o modelach GKBI, które świetnie nadają się do takich pomieszczeń jak łazienka oraz toaleta. Płyty te posiadają zmniejszoną wchłanialność wody, dzięki czemu poradzą sobie w środowisku zawilgoconym nawet do poziomu 85%!

Jaki jest koszt płyty karton gips?

Koszty są różne w zależności od wybranych modeli płyt, jednak wahają się one w okolicach od 70 do 90 zł/m2 wraz ze stelażem niezbędnym do ich montażu. Do tej ceny należy doliczyć koszty samej robocizny, które obecnie wahają się między od 50 do 70 zł/m2. Ceny te mogą ulec zmianie, w zależności od skomplikowania ścian i ich nachylenia. Koszt budowy średniej wielkości ściany gipsowo-kartonowej o powierzchni 10m2 wyniesie od 1300 do 1600 zł. Jest to opłacalna inwestycja, zważywszy na zalety jakie oferują nam płyty gipsowo-kartonowe.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Zabudowy Płytami GK