Płyta karton gips w Mielcu

Porównaj oferty od Specjalistów od Zabudowy Płytami GK z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 407 550 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Płyta karton gips jest doskonałym rozwiązaniem stosowanym do wykończenia ścian i sufitów o równej powierzchni. Jest to sprawdzony sposób w skomplikowanych architektonicznie budynkach, stającym się alternatywną opcją dla tradycyjnych tynków. Płyta karton gips to dobre rozwiązanie już na etapie projektowania wnętrz, ponieważ ich montaż zajmuje o wiele mniej czasu, a także są o wiele prostsze w wykonaniu. Dzięki nim, gładź nakładana na ścianę jest poddawana mniejszym obciążeniom, przez co murowanie ścian będzie trwalsze i nie będą tworzyć się na niej pęknięcia. Czy warto stosować płyty karton-gips? Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące tego materiału.

Montaż płyt gips karton jest bardzo ekologicznym rozwiązaniem, które skutecznie pomaga w regulowaniu wilgoci w pomieszczeniach. Gdy wilgotność powietrza jest zbyt wysoka – płyty przyjmują jej nadmiar, aby później oddać go gdy wilgotność spadnie. Płyty gipsowo-kartonowe umożliwiają również wykonanie lekkich ścian o dobrej izolacji akustycznej. Elementy te dostępne są w wielu rozmiarach, a grubość płyty karton gips najczęściej wynosi 12,5 mm. Wymiary płyt gips karton najlepiej indywidualnie dostosować do każdego budynku tak, aby powstały z nich jak najmniejsze odpady. Pozwoli to zarówno zaoszczędzić na kosztach materiału, jak i robocizny. Płyty gipsowo-kartonowe są doskonałym rozwiązaniem przed tapetowaniem.

Warto wspomnieć o współczynniku przewodzenia ciepła płyt gipsowo-kartonowych wynoszącego 0,25 W/(m*K). Oznacza on, że płyty są materiałem niepalnym, a gdy już dojdzie do pożaru, ich temperatura spalania jest bardzo niska. Dzieje się tak za sprawą wilgoci zawartej wewnątrz, która skutecznie utrudnia zajęcie się ogniem elementu. Gdy dochodzi do pożaru za sprawą wilgoci zawartej w płytach, ich temperatura spalania wynosi niewiele ponad 100 stopni Celsjusza, co wydłuża czas na wydostanie się z płonącego budynku.

Wyróżniamy kilka rodzajów płyt gipsowo-kartonowych stosowanych przez większość firm remontowo-wykończeniowych:

 • GKF - jest to materiał stosowany w miejscach, które są szczególnie narażone na powstanie pożaru takich jak kominy oraz kotłownie. Płyta ta charakteryzuje się dodatkowym elementem w postaci włókna szklanego, dzięki któremu podczas pożaru nie wydziela się dym nawet do 2 godzin.
 • GKFI - płyta bardzo podobna do GKF, jednak dodatkowo wzmocniona i jeszcze bardziej ognioodporna. Jej parametry pozwalają na montaż płyty w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności powietrza oraz dużym ryzyku pojawienia się ognia. Płyta ta jest dodatkowo zaimpregnowana, co jeszcze bardziej potęguje jej wytrzymałość.
 • GKB - jest to najprostsze rozwiązanie przeznaczone do pomieszczeń o niskiej wilgotności powietrza. Szukając taniego i wszechstronnego rozwiązania, warto postawić na płytę GKB, która doskonale nada się do ułożenia na ścianach, poddaszach oraz sufitach. Wilgotność powietrza w takim pomieszczeniu nie może przekraczać 70%.
 • GKBI - jest to bardzo podobny materiał do tego obecnego w płycie GKB, jednak jest dodatkowo zaimpregnowany. Jego parametry są podwyższone: posiada większą odporność na wilgoć, która w pomieszczeniach może wynosić nawet 85%. Z tego powodu doskonale sprawdzi się w miejscach takich jak łazienka czy kuchnia.

Ranking najlepszych specjalistów od płyt karton gips w Mielcu

Płyta karton gips Mielec

Znakomita Adaptacja Poddasza

3 opinie

Nadal potrzebujesz dobrej firmy od adaptacji poddasza? Skorzystaj z kwalifikacji F.R.B Dominik Maciąg. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Plast-lam - Perfekcyjna Zabudowa Płytami GK Mielec

Plast-lam

1 opinia

W dalszym ciągu potrzebujesz dobrej firmy od zabudowy płytami GK? Zaufaj doświadczeniu Plast-lam. Wybierz ich numer teraz i poznaj ofertę - naprawdę warto.

Kompleksowe wykończenie wnętrz " PROMEGA" - Solidna Zabudowa Płytami GK Mielec

Kompleksowe wykończenie wnętrz " PROMEGA"

2 opinie

Uważasz, że solidna zabudowa płytami GK to nieprosty temat? W takim razie nie trać czasu - profesjonaliści z tej firmy pomogą Ci i znajdą dopasowne rozwiązanie. Umów się na rozmowę jak najszybciej i poznaj ofertę.

DeAntes Marcin Jach - Doskonała Zabudowa Karton Gips Mielec

Doskonała Zabudowa Karton Gips

7 opinii

Myślisz, że doskonała zabudowa karton gips to nieprosty temat? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z tej firmy poradzą Ci i znajdą dopasowne rozwiązanie. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

FHU KOMPLEX Szczuciński Krzysztof - Solidny Montaż Sufitu Podwieszanego Mielec

FHU KOMPLEX Szczuciński Krzysztof

1 opinia

Z czystym sumieniem powierz zadanie solidnego montażu sufitu podwieszanego specjalistom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Mielca i pobliskich powiatów. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Usługi remontowo budowlane Piotr Jamróz - Porządna Zabudowa Karton Gips Mielec

Porządna Zabudowa Karton Gips Mielec

9 opinii

Nadal szukasz dobrej firmy od zabudowy karton gips? Wykorzystaj doświadczenie Usługi remontowo budowlane Piotr Jamróz. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

SIEMBAB-uslugi budowlane - Profesjonalna Zabudowa GK Mielec

Profesjonalna Zabudowa GK

2 opinie

W dalszym ciągu szukasz specjalisty od zabudowy GK? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom SIEMBAB-uslugi budowlane. Umów się na rozmowę jak najszybciej, a otrzymasz ofertę.

New House - Solidny Sufit Napinany Mielec

New House

3 opinie

Na wypadek jeśli wciąż poszukujesz ekspertów od sufitu napinanego to wykorzystaj kompetencje New House. Mielec to główny obszar ich działania. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów.

Remont Expert - Świetna Adaptacja Poddasza w Mielcu

Świetna Adaptacja Poddasza w Mielcu

1 opinia

Uwierz na słowo fachowcom w dziedzinie adaptacji poddasza i zatrudnij Remont Expert. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy wszystkich. Przedzwoń i poznaj ofertę - nie będziesz żałować.

WIBERO Firma Budowlana - Najlepszy Sufit Napinany Mielec

Najlepszy Sufit Napinany Mielec

6 opinii

Według Ciebie najlepszy sufit napinany to skomplikowany temat? Oszczędź sobie nerwów - specjaliści z tej firmy udzielą rad i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby otrzymać ofertę.

Najnowsze z 31 zleceń na płyty gk w Mielcu

Najlepsza Zabudowa Karton Gips Mielec

Ten Klient uważa, że najlepsza zabudowa karton gips to skomplikowany temat. Wysłał zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na zabudowę poddasza płytami GK, do 100m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec dasz mu wskazówki i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś i prześlij ofertę.

 • Mielec

2022-12-14 do 2022-12-22

Porządna Zabudowa Karton Gips

Zlecający szuka doskonałej jakości wykonywanych usług i pisze - Zapytanie o klejenie płyt G-K, 30m². To zlecenie perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Zaprezentuj dobrą propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę już dziś, nie pożałujesz.

 • Mielec

2022-09-26 do 2022-10-04

Zabudowa GK Mielec

Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego, montaż płyt G-K na profilach Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 101-250m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Mielec

2022-09-09 do 2022-09-17

Zapytanie o montaż płyt G-K, do 10m², Mielec

Ten Klient jest zdania, że pierwszorzędna zabudowa płytami GK to niełatwe zagadnienie. Wysłał zgłoszenie o treści "Zapytanie o montaż płyt G-K, do 10m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista dasz mu wskazówki i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Przedstaw wyjątkową propozycję temu Zleceniodawcy - skontaktuj się już dziś.

 • Mielec

2022-09-01 do 2022-09-01

Zlecenie na zabudowę poddasza płytami GK, 101-250m², Mielec

Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, montaż płyt G-K na profilach, wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-250m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Mielec

2022-08-10 do 2022-08-18

Solidna Zabudowa Karton Gips

Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, wykonanie sufitu podwieszanego, montaż płyt G-K na profilach, klejenie płyt G-K, wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia pr...

 • Niwiska

2022-08-10 do 2022-08-10

Zabudowa Płytami GK Mielec

W dalszym ciągu możesz nawiązać kontakt w odpowiedzi na ogłoszenie Zleceniodawcy jako specjalista od zabudowy płytami GK. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twoich usług i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Przedłóż dobrą propozycję temu Klientowi - skontaktuj się już dziś, nie pożałujesz.

 • Stary jawornik

2023-01-07 do 2023-01-15

Płyty Karton Gips Mielec

Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-250m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Pustków

2023-01-16 do 2023-01-24

Perfekcyjna Zabudowa Karton Gips

Zleceniodawca poszukuje świetnej jakości wykonywanych usług i pisze - Zlecenie na wykonanie sufitu podwieszanego, 80m². To zlecenie jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Łubnice

2022-07-25 do 2022-07-26

Potrzebna firma na zabudowę poddasza płytami GK, do 100m², Cmolas

Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, wykonanie sufitu podwieszanego, montaż płyt G-K na profilach Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Cmolas

2022-11-25 do 2022-11-25

Zapytanie o wykonanie sufitu podwieszanego, do 100m², Kolbuszowa

Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Stare budownictwo Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Kolbuszowa

2022-11-26 do 2022-12-04

Doskonałe Płyty Karton Gips

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego, montaż płyt G-K na profilach, klejenie płyt G-K, wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Rodzaj obiektu: budynek biurowy Powierzchnia...

 • Kolbuszowa

2022-07-27 do 2022-07-27

Potrzebna firma na montaż płyt G-K, 51-80m², Dębica

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: ocieplenie dachu Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 51-80m² Zakres prac do wykonania: kompleksowe wykończenie ...

 • Dębica

2023-01-02 do 2023-01-10

Potrzebuję firmy do prac z płytami GK, 1800m², Dębica

Chcesz znaleźć Klienta jako godny zaufania profesjonalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Pokaż wyjątkową ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się niezwłocznie.

 • Dębica

2022-10-11 do 2022-10-19

Doskonałej Jakości Zabudowa Płytami GK

Zakres prac: sufit napinany Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 11m² Termin rozpoczęcia prac: 2022-10-13...

 • Dębica

2022-10-04 do 2022-10-12

Profesjonalna Zabudowa Karton Gips

Ten Klient uważa, że profesjonalna zabudowa karton gips to skomplikowane zagadnienie. Wysłał zlecenie o treści "Zlecę klejenie płyt G-K, do 100m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista doradzisz mu i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Dokładne informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Dębica

2022-07-26 do 2022-08-03

Dam zlecenia na montaż płyt G-K na profilach, 2700m², Dębica

Wybranie montażu płyt gipsowych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec posłuż radą i znajdź spełniające wymagania rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Dam zlecenia na montaż płyt G-K na profilach, 2700m². Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

 • Dębica

2022-11-04 do 2022-11-12

Znakomita Zabudowa GK

Ten Klient jest zdania, że znakomita zabudowa GK to skomplikowane zagadnienie. Wysłał zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na wykonanie sufitu podwieszanego, do 100m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec dasz mu wskazówki i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Już teraz umów się z nim na rozmowę, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Ropczyce

2022-11-04 do 2022-11-04

Zabudowa Karton Gips

Wybranie tego zlecenia da Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który zleca - "Zapotrzebowanie na zabudowę poddasza płytami GK, 101-250m²", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Aby poznać dokładne informacje skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Dąbrowa Tarnowska

2022-11-12 do 2022-11-20

Zapotrzebowanie na montaż płyt G-K, do 10m², Dąbrowa Tarnowska

Zrealizowanie zabudowy GK dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Zapytanie ma treść - Zapotrzebowanie na montaż płyt G-K, do 10m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Skontaktuj się, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Dąbrowa Tarnowska

2022-08-20 do 2022-08-28

Znakomita Zabudowa GK

Zakres prac: sufit napinany Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 30m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Dąbrowa Tarnowska

2023-01-02 do 2023-01-10

Potrzebna firma na wykonanie sufitu podwieszanego, 101-250m², Dąbrowa Tarnowska

Płyty karton gips nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zgłoszenia, które ma treść "Potrzebna firma na wykonanie sufitu podwieszanego, 101-250m²". Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Dąbrowa Tarnowska

2022-07-20 do 2022-07-28

Dam zlecenia na klejenie płyt G-K, 3m², Łoniów

Zakres prac: klejenie płyt G-K Rodzaj obiektu: budynek użyteczności publicznej Powierzchnia prac: 3m² Informacje dodatkowe: 60 łazienek metraż łazienki 2,5 m2 Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Łoniów

2023-01-21 do 2023-01-29

Zabudowa Płytami GK

Pragniesz znaleźć Klienta jako warty zaufania specjalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta. Przyczyń się do realizacji jego celów. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Sędziszów Małopolski

2023-01-12 do 2023-01-20

Dam zlecenia na zabudowę poddasza płytami GK, 140m², Bolesław

Wciąż masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Zleceniodawcy jako dobra firma od zabudowy GK. Pozwól Zlecającym wykorzystać Twoje kompetencje oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki!

 • Bolesław

2022-08-21 do 2022-08-29

Zapytanie o wykonanie sufitu podwieszanego, do 100m², Pilzno

Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Pilzno

2022-10-25 do 2022-10-26

Zapotrzebowanie na sufit napinany, 20m², Pilzno

Zakres prac: sufit napinany Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 20m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Pilzno

2023-01-16 do 2023-01-24

Potrzebna firma na wykonanie sufitu podwieszanego, 77m², Wola Rzędzińska

Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego, sufit napinany Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 77m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Wola Rzędzińska

2023-01-06 do 2023-01-14

Zapytanie o montaż płyt G-K na profilach, 101-250m²

Zakres prac: montaż płyt G-K na profilach Rodzaj obiektu: strefa spa Powierzchnia prac: 101-250m² Informacje dodatkowe od Klienta: zabudowa ścian oraz sufitów podwieszanych Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Konary

2023-01-10 do 2023-01-18

Szukam ekipy do prac z płytami GK, 20m², Wilcza Wola

Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, wykonanie ścianek działowych z płyt G-K, Montaż ścianek działowych drewnianych Rodzaj obiektu: Domek letniskowy Powierzchnia prac: 20m² Informacje dodatkowe: Montaż ścianek działowych...

 • Wilcza Wola

2022-07-17 do 2022-07-25

Profesjonalne Płyty Karton Gips

Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, wykonanie sufitu podwieszanego, montaż płyt G-K na profilach, klejenie płyt G-K, wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-250m² ...

 • Żabno

2023-01-26 do 2023-02-03
dodano 4 dni temu

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Zabudowy Płytami GK

Najczęstsze pytania o zabudowie karton-gips

Jakie są rodzaje i wymiary płyt karton gips?

Obecnie na rynku dostępne są cztery podstawowe rodzaje płyt gipsowo-kartonowych: GKB, GKBI, GKF i GKFI. Każdy rodzaj cechuje się innymi parametrami i elementami budowy, przez co odpowiedni będzie do konkretnego typu pomieszczenia. Najpopularniejsze grubości w jakich dostępne są płyty gipsowo-kartonowe to 6.5 mm, 9.5 mm, 12.5 mm oraz 15.5 mm. W niektórych sklepach dostępne są nawet grubsze modele. Szerokość w jakiej oferowane są płyty wynosi najczęściej 120 cm, jednak dostępne są też inne opcje. Jeśli chodzi o wysokość płyty, to najczęściej dostępne są dwie możliwości: 200 cm oraz 260 cm. Wymiary płyt należy dobrać pod indywidualne potrzeby pomieszczenia, tak aby powstały odpad był jak najmniejszy.

Do czego można wykorzystać płytę karton gips?

Płyty gipsowo-kartonowe są ciekawą alternatywą dla tradycyjnych tynków stosowanych w budownictwie, ponieważ ich czas montażu jest dużo krótszy. Ich niewątpliwą zaletą jest również prostota montażu, dzięki której jesteśmy w stanie wykonać go sami. Płyty to nowoczesne rozwiązanie, które skutecznie reguluje poziom wilgotności w pomieszczeniu, a także posiada niewielki stopień izolacji akustycznej. Montując płyty gipsowo-kartonowe należy upewnić się, że powierzchnia ścian jest idealnie równa.

Czy płyta karton gips jest wodoodporna?

Istnieją płyty gipsowo-kartonowe posiadające właściwości wodoodporne. Mowa tutaj o modelach GKBI, które świetnie nadają się do takich pomieszczeń jak łazienka oraz toaleta. Płyty te posiadają zmniejszoną wchłanialność wody, dzięki czemu poradzą sobie w środowisku zawilgoconym nawet do poziomu 85%!

Jaki jest koszt płyty karton gips?

Koszty są różne w zależności od wybranych modeli płyt, jednak wahają się one w okolicach od 70 do 90 zł/m2 wraz ze stelażem niezbędnym do ich montażu. Do tej ceny należy doliczyć koszty samej robocizny, które obecnie wahają się między od 50 do 70 zł/m2. Ceny te mogą ulec zmianie, w zależności od skomplikowania ścian i ich nachylenia. Koszt budowy średniej wielkości ściany gipsowo-kartonowej o powierzchni 10m2 wyniesie od 1300 do 1600 zł. Jest to opłacalna inwestycja, zważywszy na zalety jakie oferują nam płyty gipsowo-kartonowe.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Zabudowy Płytami GK