Płyta karton gips w Jaśle

Porównaj oferty od Specjalistów od Zabudowy Płytami GK z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 392 400 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 317 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Płyta karton gips jest doskonałym rozwiązaniem stosowanym do wykończenia ścian i sufitów o równej powierzchni. Jest to sprawdzony sposób w skomplikowanych architektonicznie budynkach, stającym się alternatywną opcją dla tradycyjnych tynków. Płyta karton gips to dobre rozwiązanie już na etapie projektowania wnętrz, ponieważ ich montaż zajmuje o wiele mniej czasu, a także są o wiele prostsze w wykonaniu. Dzięki nim, gładź nakładana na ścianę jest poddawana mniejszym obciążeniom, przez co murowanie ścian będzie trwalsze i nie będą tworzyć się na niej pęknięcia. Czy warto stosować płyty karton-gips? Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące tego materiału.

Montaż płyt gips karton jest bardzo ekologicznym rozwiązaniem, które skutecznie pomaga w regulowaniu wilgoci w pomieszczeniach. Gdy wilgotność powietrza jest zbyt wysoka – płyty przyjmują jej nadmiar, aby później oddać go gdy wilgotność spadnie. Płyty gipsowo-kartonowe umożliwiają również wykonanie lekkich ścian o dobrej izolacji akustycznej. Elementy te dostępne są w wielu rozmiarach, a grubość płyty karton gips najczęściej wynosi 12,5 mm. Wymiary płyt gips karton najlepiej indywidualnie dostosować do każdego budynku tak, aby powstały z nich jak najmniejsze odpady. Pozwoli to zarówno zaoszczędzić na kosztach materiału, jak i robocizny. Płyty gipsowo-kartonowe są doskonałym rozwiązaniem przed tapetowaniem.

Warto wspomnieć o współczynniku przewodzenia ciepła płyt gipsowo-kartonowych wynoszącego 0,25 W/(m*K). Oznacza on, że płyty są materiałem niepalnym, a gdy już dojdzie do pożaru, ich temperatura spalania jest bardzo niska. Dzieje się tak za sprawą wilgoci zawartej wewnątrz, która skutecznie utrudnia zajęcie się ogniem elementu. Gdy dochodzi do pożaru za sprawą wilgoci zawartej w płytach, ich temperatura spalania wynosi niewiele ponad 100 stopni Celsjusza, co wydłuża czas na wydostanie się z płonącego budynku.

Wyróżniamy kilka rodzajów płyt gipsowo-kartonowych stosowanych przez większość firm remontowo-wykończeniowych:

 • GKF - jest to materiał stosowany w miejscach, które są szczególnie narażone na powstanie pożaru takich jak kominy oraz kotłownie. Płyta ta charakteryzuje się dodatkowym elementem w postaci włókna szklanego, dzięki któremu podczas pożaru nie wydziela się dym nawet do 2 godzin.
 • GKFI - płyta bardzo podobna do GKF, jednak dodatkowo wzmocniona i jeszcze bardziej ognioodporna. Jej parametry pozwalają na montaż płyty w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności powietrza oraz dużym ryzyku pojawienia się ognia. Płyta ta jest dodatkowo zaimpregnowana, co jeszcze bardziej potęguje jej wytrzymałość.
 • GKB - jest to najprostsze rozwiązanie przeznaczone do pomieszczeń o niskiej wilgotności powietrza. Szukając taniego i wszechstronnego rozwiązania, warto postawić na płytę GKB, która doskonale nada się do ułożenia na ścianach, poddaszach oraz sufitach. Wilgotność powietrza w takim pomieszczeniu nie może przekraczać 70%.
 • GKBI - jest to bardzo podobny materiał do tego obecnego w płycie GKB, jednak jest dodatkowo zaimpregnowany. Jego parametry są podwyższone: posiada większą odporność na wilgoć, która w pomieszczeniach może wynosić nawet 85%. Z tego powodu doskonale sprawdzi się w miejscach takich jak łazienka czy kuchnia.

Ranking najlepszych specjalistów od płyt karton gips w Jaśle

Płyta karton gips Jasło

Profesjonalna Zabudowa Płytami GK Jasło

11 opinii

Uważasz, że profesjonalna zabudowa płytami GK to nieprosty temat? Oszczędź sobie nerwów - fachowcy z tej firmy dadzą wskazówki i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Nie trać czasu - zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej szczegółów.

Usługi remontowo-budowlane - Perfekcyjne Płyty Karton Gips Jasło

Perfekcyjne Płyty Karton Gips

7 opinii

Płyty karton gips to specjalność tych profesjonalistów - są jednymi z najlepszych w branży. Zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

Wi-Tam Bud - Profesjonalna Zabudowa GK Jasło

Profesjonalna Zabudowa GK Jasło

4 opinie

Wi-Tam Bud oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z Jasła i okolic. Aby otrzymać wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

FRW Szymon Buczyński - Rewelacyjna Zabudowa GK Jasło

FRW Szymon Buczyński

2 opinie

Firma FRW Szymon Buczyński oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Skupia się na Klientach z Jasła i okolic. Wybierz ich numer teraz i poznaj ofertę.

BUILDER - Fantastyczny Montaż Sufitu Podwieszanego Jasło

BUILDER

7 opinii

BUILDER oferuje usługi z zakresu płyt karton gips od kilkunastu lat, głównie na obszarze miejscowości Jasło, ale także pobliskich powiatów. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Tec-Dom - Staranna Zabudowa Płytami GK Jasło

Tec-Dom

3 opinie

Uważasz, że staranna zabudowa płytami GK to niełatwe zagadnienie? W takim razie nie trać czasu - profesjonaliści z tej firmy poradzą Ci i znajdą dopasowne rozwiązanie. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Team-Tynk - Doskonały Sufit Napinany Jasło

Team-Tynk

1 opinia

Uważasz, że doskonały sufit napinany to skomplikowany temat? Oszczędź sobie nerwów - specjaliści z Team-Tynk poradzą Ci i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Żeby poznać szczegółową wycenę skontaktuj się już teraz - warto.

Perfect Wood - Perfekcyjny Montaż Sufitu Podwieszanego Jasło

Perfect Wood

1 opinia

Sprawdź Perfect Wood jeśli potrzebujesz kompetentnych ludzi do perfekcyjnego montażu sufitu podwieszanego na terenie Jasła. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

ERW PAT-BUD - Profesjonalny Montaż Płyt Gipsowych Jasło

ERW PAT-BUD

1 opinia

Z czystym sumieniem powierz zadanie profesjonalnego montażu płyt gipsowych profesjonalistom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Jasło i pobliskich powiatów. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - zobacz!

Usługi wiertnicze Mariusz Wójtowicz - Pierwszorzędna Sucha Zabudowa w Jaśle

Pierwszorzędna Sucha Zabudowa w Jaśle

1 opinia

Zawiązana z zamiłowania do suchej zabudowy firma oferuje pierwszorzędny montaż płyt gipsowych na obszarze miejscowości Jasło, a także okolicznych miast i powiatów. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

Najnowsze z 28 zleceń na płyty gk w Jaśle

Doskonałe Płyty Karton Gips Jasło

Płyty karton gips nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zapytania, które ma treść "Zlecenie na wykonanie sufitu podwieszanego, 84m²". Przedłóż bezkonkurencyjną ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się już dziś.

 • Jasło

2023-01-09 do 2023-01-17

Potrzebuję firmy do prac z płytami GK, do 100m², Jasło

Dla Zleceniodawcy, który nadesłał zlecenie o treści - Potrzebuję firmy do prac z płytami GK, do 100m², wybranie doskonałego montażu płyt gipsowych może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, ale Ty będziesz na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu adekwatnego rozwiązania. Żeby uzyskać dokładne informacje skontaktuj się dziś - warto.

 • Jasło

2023-01-03 do 2023-01-11

Zlecę zabudowę poddasza płytami GK, do 100m², Jasło

Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, wykonanie sufitu podwieszanego, montaż płyt G-K na profilach, klejenie płyt G-K, wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² ...

 • Jasło

2022-12-16 do 2022-12-24

Ekipa na zabudowę poddasza płytami GK, do 100m², Jasło

Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, wykonanie sufitu podwieszanego, montaż płyt G-K na profilach, klejenie płyt G-K, wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin ...

 • Jasło

2022-12-16 do 2022-12-24

Montaż Płyt Gipsowych Jasło

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: klatka schodowa, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 6 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 101-150m² Zakres prac do wykona...

 • Jasło

2022-09-22 do 2022-09-30

Płyty Karton Gips

Zakres prac: klejenie płyt G-K Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 63m² Informacje dodatkowe: montaż płyt poprzez przyklejenie ich na ścianach. Proszę podać cenę za m2. Materiał po mojej stronie Termin rozpocz...

 • Szebnie

2022-09-19 do 2022-09-27

Zapytanie o zabudowę poddasza płytami GK, 190m², Jasło

Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, wykonanie sufitu podwieszanego Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 190m² Informacje dodatkowe: Dom parterowy bez stropu betonowego. Potrzebuję wykonać sufity podwiesz...

 • Jasło

2022-08-23 do 2022-08-31

Ekipa na zabudowę poddasza płytami GK, 550m², Jasło

Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 550m² Informacje dodatkowe: Witam, poszukuję wykonawcy do zabudowy poddaszy. Łączna ilość - 550m2. Ocieplenie wełną (...

 • Jasło

2022-08-05 do 2022-08-13

Tani Montaż Płyt Gipsowych

Doprowadź do tego, że montaż płyt gipsowych nie będzie dla Klienta problemem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako doświadczony konsultant z branży montażu płyt gipsowych znajdź idealną ofertę pod ogłoszenie - Zlecenie na klejenie płyt G-K, do 100m². Wybierz numer, aby przedstawić ofertę - naprawdę warto.

 • Lipinki

2022-11-21 do 2022-11-29

Zlecę montaż płyt G-K na profilach, 20m², Biecz

Przygotowanie zabudowy GK dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Zlecę montaż płyt G-K na profilach, 20m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Biecz

2023-01-22 do 2023-01-30
dodano 5 dni temu

Potrzebuję firmy do prac z płytami GK, 21-50m², Kobylanka

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac Rodza...

 • Kobylanka

2022-09-18 do 2022-09-26

Potrzebna firma na wykonanie sufitu podwieszanego, do 100m², Głowienka

Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego, klejenie płyt G-K Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Potrzebuję firmy do oklejenia ścian i sufitu płytami kartonowo gipsowymi na istn...

 • Głowienka

2022-10-10 do 2022-10-18

Zapotrzebowanie na klejenie płyt G-K, 40m², Krosno

Zlecający poszukuje dobrej jakości wykonywanych usług i pisze - Zapotrzebowanie na klejenie płyt G-K, 40m². To zapytanie o ofertę jest stworzone dla specjalisty takiego, jak Ty. Zapraszamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

 • Krosno

2022-10-02 do 2022-10-10

Bezkonkurencyjny Montaż Płyt Gipsowych

Dla Klienta, który napisał - Zapytanie o zabudowę poddasza płytami GK, 101-250m², dotarcie do bezkonkurencyjnego montażu płyt gipsowych może być niełatwe, jednak pracownicy Twojej firmy będą na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu najlepszego produktu. Nie trać czasu i poproś o szczegóły - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Krosno

2022-11-27 do 2022-12-05

Zapotrzebowanie na wykonanie ścianek działowych z płyt G-K, 2m², Krosno

Zleceniodawca szuka świetnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Zapotrzebowanie na wykonanie ścianek działowych z płyt G-K, 2m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Zadzwoń, aby przedstawić ofertę - nie pożałujesz.

 • Krosno

2022-11-28 do 2022-12-06

Zapotrzebowanie na klejenie płyt G-K, 40m², Krosno

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres prac: klejenie płyt G-K Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 40m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Krosno

2022-10-03 do 2022-10-03

Korzystny Montaż Płyt Gipsowych

Wybranie montażu płyt gipsowych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista udziel rad i wybierz spełniające oczekiwania rozwiązanie dla Klienta, który napisał - Ekipa na wykonanie sufitu podwieszanego, 101-250m². Już teraz określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Krosno

2022-07-25 do 2022-08-02

Dobry Montaż Płyt Gipsowych

Zakres prac: montaż płyt G-K na profilach Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 50m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Krosno

2022-12-09 do 2022-12-17

Zlecę zabudowę poddasza płytami GK, 80m², Brzostek

Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, wykonanie sufitu podwieszanego, montaż płyt G-K na profilach, wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 80m² Termin rozpoczęcia prac...

 • Brzostek

2022-09-22 do 2022-09-30

Zlecenie na zabudowę poddasza płytami GK, 101-250m², Gorlice

Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, wykonanie sufitu podwieszanego, montaż płyt G-K na profilach, klejenie płyt G-K, wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-250m² ...

 • Gorlice

2022-09-08 do 2022-09-16

Doskonała Zabudowa Karton Gips Jasło

Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, montaż płyt G-K na profilach Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 220m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Gorlice

2022-11-28 do 2022-12-06

Dam zlecenia na zabudowę poddasza płytami GK, 101-250m², Gorlice

Perfekcyjne płyty karton gips to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako doświadczony fachowiec w branży. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Gorlice

2022-07-17 do 2022-07-25

Zabudowa GK Jasło

Zakres zlecenia: wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim Remontowane pomieszczenia: pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 4 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 51-80m² Zakres prac do wykonania: o...

 • Gorlice

2023-01-03 do 2023-01-11

Świetna Zabudowa GK

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: Weranda Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 11-20m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac Rodzaj prac...

 • Korczyna

2022-08-16 do 2022-08-24

Zapotrzebowanie na wykonanie sufitu podwieszanego, 101-250m², Krościenko Wyżne

Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-250m² Informacje dodatkowe: Sufit podwieszany wraz z ociepleniem, montowany do stropu drewnianego na poddaszu. Termin rozpocz...

 • Krościenko Wyżne

2022-10-04 do 2022-10-04

Ekipa na zabudowę poddasza płytami GK, 251-500m², Krościenko Wyżne

W dalszym ciągu możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Klienta jako profesjonalista od zabudowy GK. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Żeby poznać więcej informacji skontaktuj się już teraz - warto.

 • Krościenko Wyżne

2023-01-13 do 2023-01-21

Potrzebna firma na zabudowę poddasza płytami GK, do 100m², Jodłowa

Zapytanie o treści - Potrzebna firma na zabudowę poddasza płytami GK, do 100m² jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz skupia się na Klientach z Podkarpackiego i z sąsiednich miast. Przez to, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Jodłowa

2022-08-26 do 2022-09-03

Profesjonalne Płyty Karton Gips

Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, wykonanie sufitu podwieszanego, montaż płyt G-K na profilach, klejenie płyt G-K, wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-250m² Termin...

 • Rymanów

2022-11-01 do 2022-11-09

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Zabudowy Płytami GK

Najczęstsze pytania o zabudowie karton-gips

Jakie są rodzaje i wymiary płyt karton gips?

Obecnie na rynku dostępne są cztery podstawowe rodzaje płyt gipsowo-kartonowych: GKB, GKBI, GKF i GKFI. Każdy rodzaj cechuje się innymi parametrami i elementami budowy, przez co odpowiedni będzie do konkretnego typu pomieszczenia. Najpopularniejsze grubości w jakich dostępne są płyty gipsowo-kartonowe to 6.5 mm, 9.5 mm, 12.5 mm oraz 15.5 mm. W niektórych sklepach dostępne są nawet grubsze modele. Szerokość w jakiej oferowane są płyty wynosi najczęściej 120 cm, jednak dostępne są też inne opcje. Jeśli chodzi o wysokość płyty, to najczęściej dostępne są dwie możliwości: 200 cm oraz 260 cm. Wymiary płyt należy dobrać pod indywidualne potrzeby pomieszczenia, tak aby powstały odpad był jak najmniejszy.

Do czego można wykorzystać płytę karton gips?

Płyty gipsowo-kartonowe są ciekawą alternatywą dla tradycyjnych tynków stosowanych w budownictwie, ponieważ ich czas montażu jest dużo krótszy. Ich niewątpliwą zaletą jest również prostota montażu, dzięki której jesteśmy w stanie wykonać go sami. Płyty to nowoczesne rozwiązanie, które skutecznie reguluje poziom wilgotności w pomieszczeniu, a także posiada niewielki stopień izolacji akustycznej. Montując płyty gipsowo-kartonowe należy upewnić się, że powierzchnia ścian jest idealnie równa.

Czy płyta karton gips jest wodoodporna?

Istnieją płyty gipsowo-kartonowe posiadające właściwości wodoodporne. Mowa tutaj o modelach GKBI, które świetnie nadają się do takich pomieszczeń jak łazienka oraz toaleta. Płyty te posiadają zmniejszoną wchłanialność wody, dzięki czemu poradzą sobie w środowisku zawilgoconym nawet do poziomu 85%!

Jaki jest koszt płyty karton gips?

Koszty są różne w zależności od wybranych modeli płyt, jednak wahają się one w okolicach od 70 do 90 zł/m2 wraz ze stelażem niezbędnym do ich montażu. Do tej ceny należy doliczyć koszty samej robocizny, które obecnie wahają się między od 50 do 70 zł/m2. Ceny te mogą ulec zmianie, w zależności od skomplikowania ścian i ich nachylenia. Koszt budowy średniej wielkości ściany gipsowo-kartonowej o powierzchni 10m2 wyniesie od 1300 do 1600 zł. Jest to opłacalna inwestycja, zważywszy na zalety jakie oferują nam płyty gipsowo-kartonowe.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Zabudowy Płytami GK