Tynkowanie maszynowe w Bydgoszczy

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 415 643 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Bydgoszczy

Tynki maszynowe Bydgoszcz

PCP Budowa

63 opinie

Po prostu zleć zadanie tynkowania maszynowego profesjonalistom z miejscowości Bydgoszcz. Podbiją Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. W okolicy Bydgoszczy nie mają sobie równych. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

BUDMAR Sp. z o.o. - Najlepszy Tynk Gipsowy Bydgoszcz

Najlepszy Tynk Gipsowy Bydgoszcz

11 opinii

Wykonanie tynku gipsowego będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych fachowców. BUDMAR Sp. z o.o. ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Przedstawią Ci dobrą ofertę, nie pożałujesz.

YESO MACIEJ GRASZK - Porządne Tynki Maszynowe Bydgoszcz

YESO MACIEJ GRASZK

13 opinii

Planujesz wybrać solidnego partnera do realizacji swoich planów? YESO MACIEJ GRASZK z Bydgoszczy jest na to najlepszym rozwiązaniem. Przedzwoń jeszcze dzisiaj.

Szymbud Jakub Szymczyk - Profesjonalne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Bydgoszcz

Szymbud Jakub Szymczyk

9 opinii

Firma Szymbud Jakub Szymczyk świadczy swoje usługi. Skupia się na Klientach z miejscowości Bydgoszcz i z sąsiednich miast. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

Tynkowanie Maszynowe Paweł Strękowski - Dobry Tynkarz Bydgoszcz

Tynkowanie Maszynowe Paweł Strękowski

4 opinie

Klient, który poszukuje usługi tynkarskiej winien zgłosić się do tego tynkarza i poznać niskie ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się!

DAMEX firma ogólnobudowlana - Świetny Tynk Gipsowy w Bydgoszczy

Świetny Tynk Gipsowy w Bydgoszczy

3 opinie

Firma DAMEX firma ogólnobudowlana oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Skupia się na Klientach z rejonu Bydgoszczy oraz przyległych powiatów. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - zobacz!

Em-BUD Emil Wnęk - Fachowe Usługi Tynkarskie Bydgoszcz

Em-BUD Emil Wnęk

3 opinie

Dzięki przykładaniu dużej wagi do realizacji usługi tynkarskiej Em-BUD Emil Wnęk prześciga konkurentów. Reputację oddają opinie zadowolonych Klientów. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Tynkpol - Perfekcyjne Usługi Tynkarskie Bydgoszcz

Tynkpol

1 opinia

Przez zapewnianie perfekcyjnej usługi tynkarskiej Tynkpol wybija się w branży. Sławę oddają polecenia zadowolonych Klientów. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - skontaktuj się od razu!

Usługi Roman Kolasa - Rewelacyjne Tynkowanie Pistoletem Bydgoszcz

Usługi Roman Kolasa

1 opinia

Bez oporów zleć usługę rewelacyjnego tynkowania pistoletem profesjonalistom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Bydgoszcz i sąsiednich powiatów. Zadzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - nie pożałujesz.

BUD-KOMP-EFEKT - Profesjonalne Tynkowanie Maszynowe Bydgoszcz

BUD-KOMP-EFEKT

1 opinia

Starasz się odnaleźć sprawdzonego profesjonalistę z zakresu profesjonalnego tynkowania maszynowego, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma BUD-KOMP-EFEKT jest do Twojej dyspozycji. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Najnowsze z 48 zleceń na tynkowanie maszynowe w Bydgoszczy

Najwyższej Klasy Tynkowanie Pistoletem Bydgoszcz

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: ytong Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 ...

 • Bydgoszcz

2023-01-15 do 2023-01-23

Perfekcyjne Tynki Mechaniczne Bydgoszcz

Ten Zleceniodawca nadal poszukuje profesjonalistów od tynków mechanicznych. Napisał ogłoszenie o treści - Szukam wykonawcy tynków, 301-500m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego.

 • Bydgoszcz

2023-01-11 do 2023-01-19

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 130m², Bydgoszcz

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 130m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gipsowe Dodatk...

 • Bydgoszcz

2023-01-06 do 2023-01-14

Zlecę tynkowanie, do 10m², Bydgoszcz

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: do 10m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac Rodza...

 • Bydgoszcz

2023-01-03 do 2023-01-11

Tanie Usługi Tynkarskie Bydgoszcz

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęci...

 • Bydgoszcz

2023-01-02 do 2023-01-10

Do wykonania tynki maszynowe, 53m², Bydgoszcz

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: 53m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Bydgoszcz

2023-01-02 do 2023-01-10

Zlecę tynkowanie sufitu, 34m², Bydgoszcz

Pragniesz znaleźć Klienta jako godny zaufania profesjonalista od tanich usług tynkarskich z Twojego rejonu? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zgłębiając detale jego zgłoszenia, które brzmi "XYZ". Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Bydgoszcz

2022-12-29 do 2023-01-06

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 21-50m², Bydgoszcz

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania: kompleksowe wykończenie Rodza...

 • Bydgoszcz

2022-12-29 do 2023-01-06

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 154m², Bydgoszcz

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton komórkowy Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 154m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gipso...

 • Bydgoszcz

2022-12-29 do 2023-01-06

Tynk Natryskowy Bydgoszcz

Zrealizowanie tynku natryskowego dla tego Zleceniodawcy będzie banalnie łatwe. Zapytanie ma treść - Zlecę tynki maszynowe, 101-300m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Bydgoszcz

2022-12-20 do 2022-12-28

Najwyższej Klasy Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej Powierzchnia prac: 135m² Typ tynku: tynki cementowo- wapienne kat. III wyko...

 • Bydgoszcz

2022-12-15 do 2022-12-23

Tynkowanie maszynowe, 501-700m², Bydgoszcz

Chcesz znaleźć zlecenia jako dobry partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Bydgoszcz

2022-12-15 do 2022-12-23

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 101-300m², Bydgoszcz

Zlecający szuka dobrej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 101-300m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Skontaktuj się i otrzymaj ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Bydgoszcz

2022-12-14 do 2022-12-22

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 301-500m², Bydgoszcz

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: do uzgodn...

 • Bydgoszcz

2022-12-11 do 2022-12-19

Najlepsze Tynkowanie Pistoletem

Wykonaj zadanie najlepszego tynkowania pistoletem o treści "Szukam wykonawcy tynków, do 100m²", jako specjalista z miejscowości Bydgoszcz. Ujmij klientów swoimi kompetencjami i dokładnością. Pokaż, że na terenie Bydgoszczy jesteś jednym z najlepszych. Konkretną wycenę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Bydgoszcz

2022-11-25 do 2022-12-03

Tynkowanie Maszynowe Bydgoszcz

Klient wprowadził zapytanie "Szukam wykonawcy tynków, 101-300m²". Zrealizuj zadanie doskonałego tynkowania maszynowego jako ekspert w tej branży. Powiadom Klienta o gotowości do podjęcia zleceń z okolic Bydgoszczy i okolicznych miast. Już teraz określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Bydgoszcz

2022-11-18 do 2022-11-26

Dobrzy Tynkarze

Jako dobry tynkarz realizując się od wczesnej młodości i specjalista zawsze przygotowany do współpracy przy nowym zleceniu odpowiedz na zapytanie. Ten Zlecający napisał "Zlecę tynki maszynowe, 12500m²". Dopasowaną ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Bydgoszcz

2022-11-15 do 2022-11-23

Najlepsze Usługi Tynkarskie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: porotherm Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 12000m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 ...

 • Bydgoszcz

2022-10-21 do 2022-10-29

Zlecę tynki maszynowe, 501-700m², Bydgoszcz

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu m...

 • Bydgoszcz

2022-10-18 do 2022-10-26

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m², Bydgoszcz

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Gazobeton 600 Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: Cementowe, tynki cementowo-wapienne (tradycyjne)...

 • Bydgoszcz

2022-10-14 do 2022-10-22

Do wykonania tynki maszynowe, 130m², Bydgoszcz

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: YTONG Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 130m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia pr...

 • Bydgoszcz

2022-10-13 do 2022-10-21

Pierwszorzędne Tynki Mechaniczne

Ten Klient jest zdania, że pierwszorzędne tynki mechaniczne to niełatwe zagadnienie. Wysłał zgłoszenie o treści "Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 101-300m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako tynkarz posłużysz mu radą i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Ledwie krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Bydgoszcz

2022-09-27 do 2022-10-05

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 250m², Bydgoszcz

Nawiąż współpracę jako tynkarz z obszerną wiedzą w kwestii dobrych usług tynkarskich. W Twojej firmie bycie nagradzanym pozytywnymi opiniami przez Klientów to zwykła rzecz. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Bydgoszcz

2022-09-27 do 2022-10-05

Zapytanie o tynkowanie, 6822m2, Bydgoszcz

Jako nieprzeciętny tynkarz pasjonując się tym tematem od dzieciństwa i specjalista przygotowany do współpracy przy nowym zleceniu odpisz na to zlecenie. Ten Zleceniodawca nadesłał zlecenie o treści "Zapytanie o tynkowanie, 6822m2". Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - bez wątpienia warto.

 • Bydgoszcz

2022-09-15 do 2022-09-23

Tynkarze

Odpowiedz na zapytanie jako tynkarz z imponującym doświadczeniem w temacie starannych usług tynkarskich. W Twojej firmie śledzenie rynku i dostępnych rozwiązań to codzienność. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Bydgoszcz

2022-09-13 do 2022-09-21

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, budynek pow. ok. 134m², Bydgoszcz

Ten Klient jest zdania, że pierwszorzędne tynki maszynowe gipsowe to nieprosty temat. Wysłał zgłoszenie o treści "Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, budynek pow. ok. 134m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista pomożesz mu i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Bydgoszcz

2022-09-13 do 2022-09-21

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 701-1000m², Bydgoszcz

Nadal możesz nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zlecającego jako profesjonalista od tynków maszynowych gipsowych. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twoich usług i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Dlatego, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Bydgoszcz

2022-09-13 do 2022-09-21

Zlecę tynki maszynowe, 301-500m², Bydgoszcz

Jeśli bezkonkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to Twoje główne mocne strony jako eksperta od tynkowania maszynowego to odpowiedz na zapytanie ofertowe - Zlecę tynki maszynowe, 301-500m². Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Bydgoszcz

2022-09-09 do 2022-09-17

Tynkowanie

Jeśli atrakcyjna cena i solidna realizacja powierzonych zadań to Twoje najważniejsze atuty jako specjalisty od tynkowania to zdecyduj się na wykonanie zlecenia - Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 101-300m². Ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Bydgoszcz

2022-09-08 do 2022-09-16

Porządny Tynk Natryskowy

Ten Klient uważa, że porządny tynk natryskowy to niełatwy temat. Napisał zgłoszenie o treści "Zlecę tynki maszynowe, 701-1000m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista pomożesz mu i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Dłużej nie zwlekaj i sporządź wycenę - gwarancja zadowolenia!

 • Bydgoszcz

2022-09-07 do 2022-09-15

Usługi Tynkarskie

Zleceniodawca, który poszukuje usługi tynkarskiej musi już teraz zgłosić się do tynkarza takiego, jak Ty i poznać dobre ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Szczegółową ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Bydgoszcz

2022-08-24 do 2022-08-24

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych