Tynki maszynowe w Tucholi

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 842 895 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 975 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Tynki maszynowe Tuchola - ranking najlepszych firm

Tynki maszynowe Tuchola

Perfekcyjne Tynkowanie

1 opinia

Powierz prace dotyczące tynkowania profesjonalistom z miejscowości Tuchola. Zdobędą Cię swoimi kompetencjami i dokładnością. W okolicy Tucholi nie mają sobie równych. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

MK Tynki Maszynowe - Porządne Tynki Mechaniczne Tuchola

MK Tynki Maszynowe

1 opinia

Jeżeli szukasz doskonałej jakości wykonywanych usług to specjaliści z MK Tynki Maszynowe są dla Ciebie stworzeni. Ofertę otrzymasz po kontakcie.

ZHUP KATARZYNA PILARSKA - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Tuchola

Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Tuchola

8 opinii

Nadal poszukujesz specjalisty od tynków maszynowych cementowo wapiennych? Powierz tę kwestię specjalistom z ZHUP KATARZYNA PILARSKA. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Megatynkgp - Rewelacyjne Tynki Maszynowe Gipsowe Tuchola

Megatynkgp

Gdy szukasz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z Megatynkgp są dla Ciebie idealni. Ustal pasujący termin!

Art-tynk - Świetne Tynki Maszynowe Tuchola

Świetne Tynki Maszynowe Tuchola

Uwierz specjalistom w dziedzinie tynków maszynowych i zatrudnij Art-tynk. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli wszystkich. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

Mirosław Ostrowski - Doskonały Tynk Gipsowy w Tucholi

Doskonały Tynk Gipsowy w Tucholi

Szukasz dobrej firmy od tynku gipsowego? Trafiłeś w dobre miejsce - Mirosław Ostrowski jest do Twoich usług. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj niewiążącą ofertę, która spełni Twoje wymagania.

CBS POLCAN - DOM Adam Lawrenz (Centrum Budownictwa Szkieletowego) - Najlepsze Tynki Maszynowe Tuchola

CBS POLCAN - DOM Adam Lawrenz (Centrum Budownictwa Szkieletowego)

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie tynków maszynowych i zatrudnij CBS POLCAN - DOM Adam Lawrenz Centrum Budownictwa Szkieletowego. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy najbardziej wymagających. Skontaktuj się, aby uzyskać szczegółowe informacje.

GIERBUD - Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Tuchola

GIERBUD

Jeszcze szukasz profesjonalistów od tynków maszynowych? Skorzystaj z doświadczenia GIERBUD. Żeby uzyskać dopasowaną ofertę skontaktuj się - naprawdę warto.

Heban domy z drewna - Solidne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Tuchola

Heban domy z drewna

Gdy poszukujesz rewelacyjnej współpracy to specjaliści z Heban domy z drewna są dla Ciebie stworzeni. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która spełni Twoje wymagania.

FHU "BUDMAX" - Usługi Tynkarskie Tuchola

FHU "BUDMAX"

Przez zapewnianie perfekcyjnej usługi tynkarskiej FHU BUDMAX wybija się w branży. Sławę oddają polecenia zadowolonych Klientów. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - skontaktuj się od razu!

27 Zleceń - Tynki Maszynowe Tuchola

Rzetelne Usługi Tynkarskie Tuchola

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: Letniskowy Powierzchnia prac: 70m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia prac: możli...

 • Linówek

2022-07-30 do 2022-08-07

Tynkowanie maszynowe, 501-700m², Tuchola

Wciąż masz możliwość nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapytanie Zleceniodawcy jako specjalista od tynków maszynowych gipsowych. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twojego doświadczenia oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Zapraszamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Tuchola

2022-06-30 do 2022-07-08

Tynki maszynowe - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 41 384 Tynkarzy Maszynowych najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m², Tuchola

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Tuchola

2022-05-17 do 2022-05-25

Zlecę tynkowanie ścian, 180m², Cekcyn

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Pustak yotung Rodzaj budynku: Gospodarczy Powierzchnia prac: 180m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia ...

 • Cekcyn

2022-05-13 do 2022-05-14

Tynk Natryskowy Tuchola

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 51-80m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac Rodzaj prac d...

 • Zdroje

2022-04-24 do 2022-04-24

Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Gipsowe Tuchola

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin roz...

 • Tuchola

2022-03-18 do 2022-03-26

Zlecę tynki maszynowe, do 100m², Ciechocin

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Suporex,beton komórkowy Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) ...

 • Ciechocin

2022-07-08 do 2022-07-16

Szukam wykonawcy tynków, 101-300m², Rytel

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: pustaki suporeks Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) ...

 • Rytel

2022-04-23 do 2022-05-01

Doskonałe Tynki Maszynowe Tuchola

Jeśli jako ekspert od tynków maszynowych poszukujesz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zlecę tynki maszynowe, 110m². Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z Pomorskiego z pewnością dowiedziesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Szczegółową wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Rytel

2022-05-18 do 2022-05-26

Wysokiej Klasy Tynkowanie Pistoletem Tuchola

Klient napisał "Zlecę tynki maszynowe, 150m²". Przyjmij usługę wysokiej klasy tynkowania pistoletem jako profesjonalista w tej dziedzinie. Poinformuj Klienta o chęci do wykonania działalności z Pomorskiego i sąsiednich powiatów. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów.

 • Lutom

2022-03-31 do 2022-04-08

Tynkowanie maszynowe, 101-300m², Czersk

Ten Klient jest zdania, że doskonałe tynki maszynowe gipsowe to skomplikowane zagadnienie. Napisał zapytanie o treści "Tynkowanie maszynowe, 101-300m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista doradzisz mu i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

 • Czersk

2022-08-03 do 2022-08-06

Świetne Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozp...

 • Czersk

2022-05-06 do 2022-05-14

Fantastyczne Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Gazobeton, beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) ...

 • Czersk

2022-08-01 do 2022-08-09

Solidne Usługi Tynkarskie

Zleceniodawca, który planuje kupno solidnej usługi tynkarskiej musi już teraz zgłosić się do Ciebie i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne ceny oraz oferowaną jakość. Nie zwlekaj - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Czersk

2022-05-07 do 2022-05-15

Tynkarze

Odpowiedz na zapytanie jako tynkarz z imponującym doświadczeniem w temacie starannych usług tynkarskich. W Twojej firmie śledzenie rynku i dostępnych rozwiązań to codzienność. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Stążki

2022-05-07 do 2022-05-15

Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 501-700m², Małe Łąkie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tyn...

 • Małe łąkie

2022-04-10 do 2022-04-18

Szukam wykonawcy tynków, 101-300m², Lisewo Malborskie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Gazobeton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoc...

 • Lisewo malborskie

2022-08-11 do 2022-08-19

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 101-300m², Lichnowy

Usługi tynkarskie nie mają dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Opierając się na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi w zakresie tynkowania maszynowego. Przeanalizuj szczegóły zlecenia, które ma treść "Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 101-300m²". Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby zaprezentować ofertę.

 • Lichnowy

2022-07-22 do 2022-07-30

Zlecę tynki maszynowe, 101-300m², Mąkowarsko

Jeśli bezkonkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to Twoje główne mocne strony jako eksperta od tynkowania maszynowego to odpowiedz na zapytanie ofertowe - Zlecę tynki maszynowe, 101-300m². Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Mąkowarsko

2022-07-13 do 2022-07-21

Szukam wykonawcy tynków, 101-300m², Mąkowarsko

Zrealizuj usługę fantastycznego tynkowania pistoletem o treści "Szukam wykonawcy tynków, 101-300m²", jako fachowiec z miejscowości Kujawsko-pomorskie. Przekonaj klientów swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Pokaż, że na terenie Kujawsko-pomorskiego nie masz sobie równych. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Mąkowarsko

2022-08-19 do 2022-08-27

Znakomite Tynki Mechaniczne

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: suporex Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gipsowe ...

 • Chojnice

2022-05-03 do 2022-05-11

Solidny Tynk Natryskowy

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 220m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gipsowe ...

 • Chojnice

2022-08-25 do 2022-09-02

Do wykonania tynki maszynowe, 301-500m², Chojnice

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Superex Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczę...

 • Chojnice

2022-07-11 do 2022-07-19

Pierwszorzędny Tynk Natryskowy

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i z pewnością Klient, który pisze - "Do wykonania tynki maszynowe, 1000m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Dlatego, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Chojnice

2022-04-28 do 2022-05-06

Profesjonalny Tynk Natryskowy

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Klient, który zleca - "Zlecę tynki maszynowe, 101-300m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Chojnice

2022-06-30 do 2022-07-08

Fantastyczne Tynkowanie Pistoletem

Zleceniodawca złożył zapytanie "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m²". Nawiąż współpracę w odpowiedzi na chęć zatrudnienia tynkarza do realizacji usług z zakresu tynkowania pistoletem. Udowodnij Klientowi, że spełniasz jego potrzeby, a wybór Twojej oferty to najlepsze rozwiązanie. Dokładne informacje prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Chojnice

2022-07-18 do 2022-07-26

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 701-1000m², Chojnice

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), ty...

 • Chojnice

2022-07-01 do 2022-07-06

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych
Udostępnij znajomemu