Tynki maszynowe w Chełmnie

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 843 054 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 984 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Tynki maszynowe Chełmno - ranking najlepszych firm

Tynki maszynowe Chełmno

PCP Budowa

59 opinii

Przygotowanie tynku gipsowego będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. PCP Budowa ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Tynkpol - Solidny Tynk Gipsowy Chełmno

Tynkpol

1 opinia

Zaufaj fachowcom w dziedzinie tynku gipsowego i zatrudnij Tynkpol. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy najbardziej wymagających. Tylko krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - sprawdź!

Tynki, Remonty, Wykończenia-Lukasz Okonski - Znakomite Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Chełmno

Tynki, Remonty, Wykończenia-Lukasz Okonski

1 opinia

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu potrzebujesz ekspertów od tynków maszynowych cementowo wapiennych to skorzystaj z kwalifikacji Tynki Remonty Wykończenia-Lukasz Okonski. Chełmno i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Budimar Sp z o.o. - Tynki Mechaniczne Chełmno

Tynki Mechaniczne

23 opinie

Uważasz, że najlepsze tynki mechaniczne to skomplikowane zagadnienie? Nic bardziej mylnego - fachowcy z Budimar Sp z o.o. pomogą Ci i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Już nie czekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

BARTBUD BARTOSZ NIEWIADOMSKI - Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Chełmno

BARTBUD BARTOSZ NIEWIADOMSKI

6 opinii

Poszukujesz profesjonalistów od tynków maszynowych cementowo wapiennych? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom BARTBUD BARTOSZ NIEWIADOMSKI. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, a otrzymasz ofertę.

Perfekt - Mat - Staranne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Chełmno

Staranne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Chełmno

2 opinie

Planujesz wybrać godnego uwagi partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Perfekt - Mat z Chełmna jest na to najlepszym rozwiązaniem. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się od razu!

Lemar-Bud Usługi Budowlane - Tynkowanie Pistoletem Chełmno

Tynkowanie Pistoletem Chełmno

2 opinie

Właśnie wybierasz dobrego partnera do realizacji swoich planów? Lemar-Bud Usługi Budowlane będzie najszybszą drogą. Ażeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

Firma Usługowo Budowlana Błażej Waszczuk - Najlepsze Tynkowanie w Chełmnie

Najlepsze Tynkowanie w Chełmnie

1 opinia

Poszukujesz profesjonalistów od tynków maszynowych cementowo wapiennych? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Firma Usługowo Budowlana Błażej Waszczuk. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, a otrzymasz ofertę.

Zakład Produkcyjny GOLD Fenster - Tynkowanie Chełmno

Zakład Produkcyjny GOLD Fenster

1 opinia

Wybierz Zakład Produkcyjny GOLD Fenster jeśli poszukujesz właściwych ludzi do najlepszego tynkowania na terenie Chełmna lub okolicy. Umów się na rozmowę już teraz, a otrzymasz ofertę.

Salamon andrzej - Profesjonalne Tynkowanie Maszynowe Chełmno

Profesjonalne Tynkowanie Maszynowe

1 opinia

Bez oporów zleć usługę profesjonalnego tynkowania maszynowego specjalistom z firmy Salamon andrzej. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Chełmna i okolicznych powiatów. Zarezerwuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

29 Zleceń - Tynki Maszynowe Chełmno

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 50m², Chełmno

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: 50m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia prac: możl...

 • Chełmno

2022-05-16 do 2022-05-24

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 301-500m², Papowo Biskupie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu mi...

 • Papowo Biskupie

2022-04-22 do 2022-04-30

Tynki maszynowe - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 41 384 Tynkarzy Maszynowych najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Solidne Tynkowanie Chełmno

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: możliwy od...

 • Papowo Biskupie

2022-04-21 do 2022-04-29

Szukam wykonawcy tynków, 101-300m², Bajerze

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Gazobeton Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia p...

 • Bajerze

2022-03-29 do 2022-04-06

Zlecę tynki maszynowe, 200m², Chełmno

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: 200m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia prac: moż...

 • Chełmno

2022-03-28 do 2022-04-05

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 301-500m², Świecie

Ten Klient myśli, że profesjonalne tynki maszynowe to skomplikowany temat. Wysłał zgłoszenie o treści "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 301-500m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista udzielisz mu rad i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Świecie

2022-07-23 do 2022-07-31

Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Chełmno

To zlecenie o treści - Tynkowanie maszynowe, 101-300m² jest skierowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz skupia się na Klientach z rejonu Świecia i z sąsiednich miast. Aby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

 • Świecie

2022-03-31 do 2022-04-08

Pierwszorzędne Tynkowanie Pistoletem Chełmno

Zakres zlecenia: wykończenie domu w stanie surowym Remontowane pomieszczenia: kuchnia, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 4 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania: komp...

 • Świecie

2022-06-12 do 2022-06-20

Zlecę tynki maszynowe, 501-700m², Świecie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: gipsowe twarde Knauf MP 75 Diamant, tynki gipsowe ...

 • Świecie

2022-05-29 do 2022-06-06

Wybitni Tynkarze Chełmno

Klient szuka wybitnego tynkarza dla siebie i wysłał zapytanie o treści - Szukam wykonawcy tynków, 101-300m². Jeśli realizujesz całe spektrum usług tynkarskich w dobrych cenach odpowiedz na to zapytanie. Umów się na rozmowę jeszcze dziś i prześlij ofertę.

 • Chełmża

2022-04-16 do 2022-04-24

Tynkowanie Maszynowe Chełmno

Planujesz przyjąć zlecenie na tynkowanie maszynowe, a nie masz Klienta? Odpowiedź na ogłoszenie o treści Zlecę tynki maszynowe, 301-500m² to wspaniały pomysł. Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Chełmża

2022-05-11 do 2022-05-19

Perfekcyjne Tynkowanie Maszynowe

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m²". Wykonaj usługę perfekcyjnego tynkowania maszynowego jako ekspert w tej dziedzinie. Powiadom Klienta o gotowości do podjęcia działalności z okolic Kujawsko-pomorskiego i okolicznych powiatów. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie.

 • Gruczno

2022-05-06 do 2022-05-14

Tynki Maszynowe

Nadal jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zleceniodawcy jako specjalista od tynków maszynowych. Pozwól Zlecającym wykorzystać Twoje kompetencje i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Określ co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Płużnica

2022-03-13 do 2022-03-21

Do wykonania tynki maszynowe, do 100m², Przysiersk

Usługi tynkarskie nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi w zakresie tynkowania. Przeanalizuj szczegóły zgłoszenia, które ma treść "Do wykonania tynki maszynowe, do 100m²". Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Przysiersk

2022-04-14 do 2022-04-22

Tynkowanie maszynowe, 366m², Łubianka

Wykonanie tynków maszynowych gipsowych z tego zlecenia będzie banalnie łatwe. Zapytanie ma treść - Tynkowanie maszynowe, 366m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Umów się na rozmowę jeszcze dziś i prześlij ofertę.

 • Łubianka

2022-07-16 do 2022-07-24

Wysokiej Klasy Tynkowanie

Zlecający szuka świetnej współpracy i pisze - Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 101-300m². To zapytanie o ofertę jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Nie trać czasu - skontaktuj się z nim i przedstaw ofertę.

 • Łubianka

2022-06-29 do 2022-07-07

Zlecę tynki maszynowe, budynek pow. ok. 120m², Łubianka

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Gazobeton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: prace w budynku o pow. ok. 120m² Typ tynku: gipsowo-wapienne Term...

 • Łubianka

2022-09-21 do 2022-09-29
dodano 6 dni temu

Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin roz...

 • Zamek bierzgłowski

2022-09-23 do 2022-10-01
dodano 4 dni temu

Do wykonania tynki maszynowe, 120m², Pigża

Szukane są najlepsze usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Do wykonania tynki maszynowe, 120m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca niezbędne przygotowanie do realizacji wymagań Klienta z zakresu tynku natryskowego, poznaj szczegóły zlecenia. Aby otrzymać Klienta skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

 • Pigża

2022-03-17 do 2022-03-25

Zlecę tynki maszynowe, do 100m², Pigża

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: Garaż Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gipsowe Dodatkowe infor...

 • Pigża

2022-09-13 do 2022-09-21

Szukam wykonawcy tynków, 101-300m², Dąbrowa Chełmińska

Jeśli realizujesz zlecenia na wyjątkowe tynkowanie w rejonie Kujawsko-pomorskiego i szukasz najlepszych zleceń to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zlecenie o treści "Szukam wykonawcy tynków, 101-300m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej doświadczonej firmy. Już nie zwlekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Dąbrowa Chełmińska

2022-08-18 do 2022-08-18

Szukam wykonawcy tynków, do 100m², Laskowice Pomorskie

Usługi tynkarskie nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi w zakresie tynkowania pistoletem. Zapoznaj się z treścią zapytania, które ma treść "Szukam wykonawcy tynków, do 100m²". Dlatego, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Laskowice Pomorskie

2022-03-17 do 2022-03-25

Pierwszorzędne Tynki Maszynowe

Ten Zlecający w dalszym ciągu poszukuje profesjonalistów od tynków maszynowych. Napisał ogłoszenie o treści - Tynkowanie maszynowe, 330m², chcąc trafić w dobre miejsce. Gorąco zachęcamy do kontaktu.

 • Lisie kąty

2022-04-10 do 2022-04-18

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m², Grudziądz

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: SILKA Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gipsowe Te...

 • Grudziądz

2022-07-04 do 2022-07-12

Szukam wykonawcy tynków, 101-300m², Grudziądz

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Grudziądz

2022-05-10 do 2022-05-18

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, do 100m², Grudziądz

Jako tynkarz działający w rejonie Grudziądza i świadczący wszechstronne usługi tynkarskie podejmij współpracę z Klientem, który pisze zapytanie o treści "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, do 100m²". Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Grudziądz

2022-08-23 do 2022-08-31

Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia prac: ...

 • Grudziądz

2022-09-09 do 2022-09-17

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 220m², Grudziądz

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 220m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Grudziądz

2022-08-02 do 2022-04-13

Fantastyczne Usługi Tynkarskie

Jeśli fantastyczne usługi tynkarskie w najlepszym wydaniu to pole działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Klient napisał "Do wykonania tynki maszynowe, 101-300m²". Tylko krok dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Grudziądz

2022-06-10 do 2022-06-18

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych
Udostępnij znajomemu