Tynki maszynowe w Wąbrzeźnie

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 842 773 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 970 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Tynki maszynowe Wąbrzeźno - ranking najlepszych firm

Tynki maszynowe Wąbrzeźno

Tynkpol

1 opinia

Pragniesz znaleźć dobrego specjalistę od profesjonalnych usług tynkarskich z Wąbrzeźna, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma Tynkpol jest Twoim rozwiązaniem. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

BRATBUD - Fantastyczne Tynkowanie Pistoletem Wąbrzeźno

BRATBUD

1 opinia

Szukasz ekspertów od fantastycznego tynkowania pistoletem w miejscowości Wąbrzeźno lub na terenie Wąbrzeźna? Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

OL-BUD - Świetny Tynk Natryskowy Wąbrzeźno

Świetny Tynk Natryskowy

1 opinia

Nadal poszukujesz dobrej firmy od tynku natryskowego? Powierz tę kwestię specjalistom z OL-BUD. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Perfect - Przemysław Kula - Staranne Tynki Maszynowe Wąbrzeźno

Staranne Tynki Maszynowe Wąbrzeźno

1 opinia

Wykonanie tynków maszynowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Perfect - Przemysław Kula ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Mi-Bud Michał Guściora - Perfekcyjne Tynki Maszynowe Wąbrzeźno

Perfekcyjne Tynki Maszynowe Wąbrzeźno

W dalszym ciągu szukasz specjalisty od tynków maszynowych? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Mi-Bud Michał Guściora. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Usługi Budowlane Waldemar Siekliński - Doskonały Tynk Natryskowy Wąbrzeźno

Doskonały Tynk Natryskowy

Wykonanie tynku natryskowego będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Usługi Budowlane Waldemar Siekliński ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Otrzymaj propozycję już teraz i zobacz co firma może zaoferować.

OMEGA Napiórkowski Paweł - Znakomite Tynki Maszynowe Gipsowe Wąbrzeźno

Znakomite Tynki Maszynowe Gipsowe

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie tynków maszynowych gipsowych i zatrudnij OMEGA Napiórkowski Paweł. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci najbardziej wymagających. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Lewandowski Robert - Perfekcyjny Tynk Gipsowy w Wąbrzeźnie

Perfekcyjny Tynk Gipsowy w Wąbrzeźnie

Przygotowanie tynku gipsowego będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Lewandowski Robert ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź.

P.U.O.MIBUD - Dobry Tynkarz Wąbrzeźno

Dobry Tynkarz

Dobry tynkarz oferuje swoje usługi w miejscowości Wąbrzeźno i w rejonie Wąbrzeźna. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

W&k.wykończenia - Znakomite Tynki Maszynowe Wąbrzeźno

Znakomite Tynki Maszynowe

Jeśli szukasz profesjonalistów od tynków maszynowych to powierz tę kwestię specjalistom z Wk.wykończenia. Wąbrzeźno i okolice to teren, na którym koncentrują swoje działania. Żeby otrzymać dokładną wycenę skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

26 Zleceń - Tynki Maszynowe Wąbrzeźno

Porządne Tynki Mechaniczne Wąbrzeźno

Poszukiwane są najlepsze usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Zlecę tynki maszynowe, do 100m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca odpowiednie kwalifikacje do realizacji wymagań Klienta z zakresu tynków mechanicznych, poznaj szczegóły zlecenia. Przez to, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Dębowa Łąka

2022-09-11 do 2022-09-19

Do wykonania tynki maszynowe, 296m², Wąbrzeźno

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Beton komorkowy, beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 296m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynk...

 • Wąbrzeźno

2022-05-04 do 2022-05-05

Tynki maszynowe - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 41 384 Tynkarzy Maszynowych najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Tynkowanie Maszynowe Wąbrzeźno

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: możliwy o...

 • Płużnica

2022-03-13 do 2022-03-21

Znakomici Tynkarze Wąbrzeźno

Podejmij współpracę z Klientem jako tynkarz z wieloletnim doświadczeniem z zakresu znakomitych usług tynkarskich. Dla Twojej firmy uznanie wśród Klientów to standard. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Rywałd

2022-06-07 do 2022-06-15

Szukam wykonawcy tynków, 101-300m², Gawroniec

Zlecający napisał zlecenie brzmiące "Szukam wykonawcy tynków, 101-300m²". Jako zaufany specjalista w dziedzinie tynku natryskowego daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Gawroniec

2022-08-01 do 2022-08-09

Szukam wykonawcy tynków, 701-1000m², Bukowiec

Chcesz znaleźć Klienta jako dobry specjalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy. Przyczyń się do realizacji jego celów. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Bukowiec

2022-08-01 do 2022-08-09

Tynk Natryskowy Wąbrzeźno

Próbujesz znaleźć Klienta jako godny uwagi specjalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Jeśli chcesz otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się - warto.

 • Bukowiec

2022-09-08 do 2022-09-16

Najwyższej Klasy Tynkowanie Pistoletem Wąbrzeźno

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Ter...

 • Zgniłobłoty

2022-07-01 do 2022-07-09

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 1100m², Kowalewo Pomorskie

Jeśli bezkonkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to Twoje główne cechy jako specjalisty od tynkowania to zrealizuj zlecenie - Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 1100m². Żeby otrzymać dokładne informacje skontaktuj się - to Ci się opłaci.

 • Kowalewo Pomorskie

2022-05-10 do 2022-05-18

Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Gipsowe

Jeżeli wciąż jako dobra firma od tynków maszynowych gipsowych potrzebujesz pracy to zainteresuj się zleceniem o treści - Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m². Prowadząc działalność jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z rejonu Kujawsko-pomorskiego na pewno udowodnisz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Umów odpowiedni dla Ciebie termin już teraz!

 • Jabłonowo Pomorskie

2022-08-19 do 2022-08-27

Do wykonania tynki maszynowe, 300m², Świecie Nad Osą

Poszukiwane są staranne usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Do wykonania tynki maszynowe, 300m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca odpowiednie kwalifikacje do realizacji zleceń z zakresu tynków mechanicznych, poznaj szczegóły zlecenia. Dłużej nie trać czasu i sporządź wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

 • Świecie nad Osą

2022-08-22 do 2022-08-30

Utalentowani Tynkarze

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3...

 • Bobrowo

2022-08-10 do 2022-08-18

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 301-500m², Paliwodzizna

Nadal możesz nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zlecającego jako profesjonalista od tynków maszynowych gipsowych. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twoich usług i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Dlatego, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Paliwodzizna

2022-03-27 do 2022-04-04

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 301-500m², Paliwodzizna

Chcesz znaleźć zlecenia jako dobry partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Paliwodzizna

2022-03-26 do 2022-04-03

Porządne Tynki Mechaniczne

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: SILKA Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gipsowe Te...

 • Grudziądz

2022-07-04 do 2022-07-12

Szukam wykonawcy tynków, 101-300m², Grudziądz

Jeśli jesteś fachowcem z wieloletnim stażem i świadczysz usługi z zakresu najwyższej klasy tynkowania maszynowego zdecyduj się na wykonanie zlecenia, które ma treść - Szukam wykonawcy tynków, 101-300m² i zostało napisane przez sprawdzonego Konsumenta. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę.

 • Grudziądz

2022-05-10 do 2022-05-18

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, do 100m², Grudziądz

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Pustak Rodzaj budynku: Garaż Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia prac: możl...

 • Grudziądz

2022-08-23 do 2022-08-31

Zlecę tynkowanie ścian, do 100m², Grudziądz

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia prac: ...

 • Grudziądz

2022-09-09 do 2022-09-17

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 220m², Grudziądz

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 220m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Grudziądz

2022-08-02 do 2022-04-13

Do wykonania tynki maszynowe, 101-300m², Grudziądz

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin roz...

 • Grudziądz

2022-06-10 do 2022-06-18

Szukam wykonawcy tynków, 101-300m², Grudziądz

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Grudziądz

2022-04-12 do 2022-04-20

Tanie Usługi Tynkarskie

Jeśli usługi tynkarskie to obszar działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. składający zapytanie zgłosił "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 301-500m²". Żeby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

 • Grudziądz

2022-06-18 do 2022-06-26

Tynki Maszynowe Gipsowe

Poszukiwane są świetne usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 301-500m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca najlepszych specjalistów do realizacji wymagań Klienta z zakresu tynków maszynowych gipsowych, zapoznaj się ze szczegółami zlecenia. Wybierz numer, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Grudziądz

2022-05-23 do 2022-05-31

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, 701-1000m², Grudziądz

Zlecenie o treści - Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, 701-1000m² jest skierowane do eksperta, który świadczy swoje usługi oraz skupia się na Klientach z Grudziądza oraz przyległych powiatów. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Grudziądz

2022-08-03 do 2022-08-11

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m², Grudziądz

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który napisał - "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Już nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Grudziądz

2022-04-07 do 2022-04-15

Tynkowanie Maszynowe

Jeżeli wykonujesz zlecenia na najlepsze tynkowanie maszynowe w rejonie Grudziądza i szukasz najlepszych zleceń to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zlecę tynki maszynowe, 51-80m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej profesjonalnej firmy. Ustal pasujący termin od razu!

 • Grudziądz

2022-06-29 do 2022-07-07

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych
Udostępnij znajomemu