Tynkowanie maszynowe w Grudziądzu

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 134 204 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
551 423 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Tynki maszynowe Grudziądz - ranking najlepszych firm

Tynki maszynowe Grudziądz

PCP Budowa

63 opinie

Planujesz wybrać dobrego specjalistę do realizacji swoich planów? PCP Budowa jest na to najlepszym rozwiązaniem. Ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Tynkpol - Perfekcyjne Tynkowanie w Grudziądzu

Perfekcyjne Tynkowanie w Grudziądzu

1 opinia

Zleć prace dotyczące tynkowania specjalistom firmy Tynkpol z miejscowości Grudziądz. Urzekną Cię swoimi kwalifikacjami i fachowością. W okolicy Grudziądza są w ścisłej czołówce. Nie trać czasu - zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej informacji.

Usługi Roman Kolasa - Najlepsze Tynkowanie Grudziądz

Usługi Roman Kolasa

1 opinia

Zleć usługę najlepszego tynkowania fachowcom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Grudziądz i okolicznych powiatów. Przedstawią Ci dobrą ofertę, nie pożałujesz.

Zakład Remontowo-Budowlany Wiesław Rulewski - Doświadczony Tynkarz Grudziądz

Zakład Remontowo-Budowlany Wiesław Rulewski

4 opinie

Ten, kto poszukuje starannej usługi tynkarskiej musi już teraz zgłosić się do tego tynkarza i poznać świetne ceny oraz oferowaną jakość. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

Usługi Budowlane GRAC-BUD Gracjan Bojanowski - Porządne Tynki Maszynowe Grudziądz

Usługi Budowlane GRAC-BUD Gracjan Bojanowski

8 opinii

Wciąż potrzebujesz dobrej firmy od tynków maszynowych? Wykorzystaj doświadczenie Usługi Budowlane GRAC-BUD Gracjan Bojanowski. Wybierz ich numer, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

Usługi Budowlano-Remontowe AKBUD Andrzej Babiarz - Rewelacyjne Tynkowanie Maszynowe Grudziądz

Usługi Budowlano-Remontowe AKBUD Andrzej Babiarz

3 opinie

Po prostu zleć zadanie tynkowania maszynowego profesjonalistom z miejscowości Grudziądz. Podbiją Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. W okolicy Grudziądza nie mają sobie równych. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Ceres Sp. z o.o. - Solidne Tynkowanie Grudziądz

Solidne Tynkowanie Grudziądz

2 opinie

Po prostu zleć usługę tynkowania ekspertom z miejscowości Grudziądz. Zadziwią Cię swoim zaangażowaniem i dokładnością. Na terenie Grudziądza są jednymi z najlepszych. Zapraszamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

Usługi budowlane Wiesław Lisiecki - Utalentowany Tynkarz Grudziądz

Usługi budowlane Wiesław Lisiecki

3 opinie

Ten, kto potrzebuje usługi tynkarskiej musi już teraz zgłosić się do tego tynkarza i poznać świetne ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Więcej informacji możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

"SI" Remonty i wykończenia - Świetny Tynkarz Grudziądz

"SI" Remonty i wykończenia

2 opinie

Poszukujesz godnego uwagi wykonawcy oferującego usługi tynkarskie? Ten tynkarz jest liderem na terenie Grudziądza. Aby poznać wycenę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

Budirek Budownictwo i Reklama Artur Lubański - Świetne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Grudziądz

Budirek Budownictwo i Reklama Artur Lubański

2 opinie

Z chwilą, gdy będziesz szukać świetnej usługi tynkarskiej w dobrej cenie to ta firma jest dla Ciebie idealna. Mają odpowiednie kwalifikacje do sprostania Twoim oczekiwaniom z zakresu tynków maszynowych cementowo wapiennych. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby otrzymać wycenę.

25 Zleceń - Tynki Maszynowe Grudziądz

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, budynek pow. ok. 500m², Grudziądz

Ten Zleceniodawca szuka profesjonalistów od tynków mechanicznych. Napisał zlecenie o treści - Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, budynek pow. ok. 500m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Przedłóż wyjątkową propozycję dla tego Klienta - skontaktuj się już dziś, nie pożałujesz.

 • Grudziądz

2022-11-04 do 2022-11-12

Tynkowanie maszynowe, 101-300m², Grudziądz

Zapytanie o treści - Tynkowanie maszynowe, 101-300m² jest skierowane do fachowca, który świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Grudziądza i okolic. Przedstaw ofertę temu Klientowi - zadzwoń już dziś, nie pożałujesz.

 • Grudziądz

2022-10-21 do 2022-10-29

Tynki maszynowe - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 41 576 Tynkarzy Maszynowych najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Tynki Mechaniczne Grudziądz

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ...

 • Grudziądz

2022-10-06 do 2022-10-14

Zlecę tynkowanie ścian, do 100m², Grudziądz

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia prac: ...

 • Grudziądz

2022-09-09 do 2022-09-17

Wysokiej Klasy Tynkowanie Maszynowe Grudziądz

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, do 100m²". Przyjmij zadanie wysokiej klasy tynkowania maszynowego jako profesjonalista w tej branży. Poinformuj Klienta o chęci do realizacji zleceń z Grudziądza i pobliskich powiatów. Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie.

 • Grudziądz

2022-08-23 do 2022-08-31

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, 701-1000m², Grudziądz

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gazobeton, rdzenie betonowe Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: tynki gipsowe Doda...

 • Grudziądz

2022-08-03 do 2022-08-11

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m², Grudziądz

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: SILKA Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gipsowe Te...

 • Grudziądz

2022-07-04 do 2022-07-12

Zlecę tynki maszynowe, 51-80m², Grudziądz

Jeżeli wykonujesz zlecenia na solidne tynkowanie pistoletem w rejonie Grudziądza i świadczysz usługi z najwyższej półki to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zlecę tynki maszynowe, 51-80m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej niezawodnej firmy. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Grudziądz

2022-06-29 do 2022-07-07

Porządne Tynki Maszynowe Gipsowe Grudziądz

Ten Klient nadal poszukuje profesjonalistów od tynków maszynowych gipsowych. Napisał zlecenie o treści - Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 301-500m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Grudziądz

2022-06-18 do 2022-06-26

Tynkowanie Maszynowe

Jeśli interesuje Cię zlecenie na solidne tynkowanie maszynowe w rejonie Grudziądza i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Do wykonania tynki maszynowe, 101-300m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej fachowej firmy. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Grudziądz

2022-06-10 do 2022-06-18

Wybitni Tynkarze Grudziądz

Klient szuka wybitnego tynkarza dla siebie i wysłał zapytanie o treści - Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 301-500m². Jeśli realizujesz całe spektrum usług tynkarskich w dobrych cenach odpowiedz na to zapytanie. Umów się na rozmowę jeszcze dziś i prześlij ofertę.

 • Grudziądz

2022-05-23 do 2022-05-31

Staranny Tynk Natryskowy Grudziądz

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęci...

 • Dragacz

2022-06-18 do 2022-06-26

Rewelacyjny Tynk Natryskowy

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe informac...

 • Rywałd

2022-06-07 do 2022-06-15

Tynkarze

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: Taras nad garażem Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac R...

 • Warlubie

2022-08-21 do 2022-08-29

Doskonałe Tynki Maszynowe

Jeśli jako ekspert od tynków maszynowych poszukujesz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapytanie na tynki maszynowe, 21-50m². Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z Kujawsko-pomorskiego z pewnością dowiedziesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Szczegółową wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Warlubie

2022-09-01 do 2022-09-09

Szukam wykonawcy tynków, 101-300m², Płużnica

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: obiekt biurowy Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cem...

 • Płużnica

2022-10-04 do 2022-10-12

Do wykonania tynki maszynowe, 300m², Świecie Nad Osą

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe informacje:...

 • Świecie nad Osą

2022-08-22 do 2022-08-30

Do wykonania tynki maszynowe, do 100m², Świecie

Chcesz znaleźć zlecenie do wykonania jako warty zaufania fachowiec? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy z Świecia. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Świecie

2022-11-27 do 2022-12-05
dodano 3 dni temu

Znakomici Tynkarze

Klient napisał "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 301-500m²". Skontaktuj się w odpowiedzi na potrzebę znakomitego tynkarza z zakresu tynkowania. Przekonaj Klienta, że spełniasz jego potrzeby, a wybór Twojej oferty jest najlepszą decyzją. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

 • Świecie

2022-07-23 do 2022-07-31

Zlecę tynki maszynowe, 21-50m², Świecie

Zakres zlecenia: wykończenie domu w stanie surowym Remontowane pomieszczenia: kuchnia, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 4 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania: komp...

 • Świecie

2022-06-12 do 2022-06-20

Profesjonalne Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: gipsowe twarde Knauf MP 75 Diamant, tynki gipsowe ...

 • Świecie

2022-05-29 do 2022-06-06

Do wykonania tynki maszynowe, 4950m², Myśliwiec

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: silka Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej Powierzchnia prac: 4950m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatk...

 • Myśliwiec

2022-10-20 do 2022-10-28

Tynkowanie maszynowe, 4950m², Myśliwiec

Jeśli usługi tynkarskie w najlepszym wydaniu to obszar działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Ten Klient napisał "Tynkowanie maszynowe, 4950m²". Skontaktuj się z nimi jak najszybciej.

 • Myśliwiec

2022-10-11 do 2022-10-19

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m², Jabłonowo Pomorskie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesię...

 • Jabłonowo Pomorskie

2022-08-19 do 2022-08-27

Profesjonalne Tynki Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: pustaki zużlowe, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 190m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Doda...

 • Jabłonowo Pomorskie

2022-11-03 do 2022-11-11

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych
Udostępnij znajomemu