Płyta karton gips w Bydgoszczy

Porównaj oferty od Specjalistów od Zabudowy Płytami GK z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 685 339 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
644 507 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Płyta karton gips jest doskonałym rozwiązaniem stosowanym do wykończenia ścian i sufitów o równej powierzchni. Jest to sprawdzony sposób w skomplikowanych architektonicznie budynkach, stającym się alternatywną opcją dla tradycyjnych tynków. Płyta karton gips to dobre rozwiązanie już na etapie projektowania wnętrz, ponieważ ich montaż zajmuje o wiele mniej czasu, a także są o wiele prostsze w wykonaniu. Dzięki nim, gładź nakładana na ścianę jest poddawana mniejszym obciążeniom, przez co murowanie ścian będzie trwalsze i nie będą tworzyć się na niej pęknięcia. Czy warto stosować płyty karton-gips? Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące tego materiału.

Montaż płyt gips karton jest bardzo ekologicznym rozwiązaniem, które skutecznie pomaga w regulowaniu wilgoci w pomieszczeniach. Gdy wilgotność powietrza jest zbyt wysoka – płyty przyjmują jej nadmiar, aby później oddać go gdy wilgotność spadnie. Płyty gipsowo-kartonowe umożliwiają również wykonanie lekkich ścian o dobrej izolacji akustycznej. Elementy te dostępne są w wielu rozmiarach, a grubość płyty karton gips najczęściej wynosi 12,5 mm. Wymiary płyt gips karton najlepiej indywidualnie dostosować do każdego budynku tak, aby powstały z nich jak najmniejsze odpady. Pozwoli to zarówno zaoszczędzić na kosztach materiału, jak i robocizny. Płyty gipsowo-kartonowe są doskonałym rozwiązaniem przed tapetowaniem.

Warto wspomnieć o współczynniku przewodzenia ciepła płyt gipsowo-kartonowych wynoszącego 0,25 W/(m*K). Oznacza on, że płyty są materiałem niepalnym, a gdy już dojdzie do pożaru, ich temperatura spalania jest bardzo niska. Dzieje się tak za sprawą wilgoci zawartej wewnątrz, która skutecznie utrudnia zajęcie się ogniem elementu. Gdy dochodzi do pożaru za sprawą wilgoci zawartej w płytach, ich temperatura spalania wynosi niewiele ponad 100 stopni Celsjusza, co wydłuża czas na wydostanie się z płonącego budynku.

Wyróżniamy kilka rodzajów płyt gipsowo-kartonowych stosowanych przez większość firm remontowo-wykończeniowych:

 • GKF - jest to materiał stosowany w miejscach, które są szczególnie narażone na powstanie pożaru takich jak kominy oraz kotłownie. Płyta ta charakteryzuje się dodatkowym elementem w postaci włókna szklanego, dzięki któremu podczas pożaru nie wydziela się dym nawet do 2 godzin.
 • GKFI - płyta bardzo podobna do GKF, jednak dodatkowo wzmocniona i jeszcze bardziej ognioodporna. Jej parametry pozwalają na montaż płyty w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności powietrza oraz dużym ryzyku pojawienia się ognia. Płyta ta jest dodatkowo zaimpregnowana, co jeszcze bardziej potęguje jej wytrzymałość.
 • GKB - jest to najprostsze rozwiązanie przeznaczone do pomieszczeń o niskiej wilgotności powietrza. Szukając taniego i wszechstronnego rozwiązania, warto postawić na płytę GKB, która doskonale nada się do ułożenia na ścianach, poddaszach oraz sufitach. Wilgotność powietrza w takim pomieszczeniu nie może przekraczać 70%.
 • GKBI - jest to bardzo podobny materiał do tego obecnego w płycie GKB, jednak jest dodatkowo zaimpregnowany. Jego parametry są podwyższone: posiada większą odporność na wilgoć, która w pomieszczeniach może wynosić nawet 85%. Z tego powodu doskonale sprawdzi się w miejscach takich jak łazienka czy kuchnia.

Ranking najlepszych specjalistów od płyt karton gips w Bydgoszczy

Płyta karton gips Bydgoszcz

Dawid Drost

25 opinii

Nadal potrzebujesz dobrej firmy od adaptacji poddasza? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Dawid Drost. Jeśli chcesz poznać wycenę skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

Paweł Łuszpiński Usługi Remontowe - Doskonała Sucha Zabudowa Bydgoszcz

Doskonała Sucha Zabudowa

18 opinii

Właśnie wybierasz wartego zaufania specjalistę do realizacji swoich planów? Paweł Łuszpiński Usługi Remontowe z Bydgoszczy jest na to najlepszym rozwiązaniem. Zapytaj o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

TYN-BUD RÓŻA SNIOCH - Doskonała Zabudowa Karton Gips Bydgoszcz

Doskonała Zabudowa Karton Gips

12 opinii

Wykonanie zabudowy karton gips będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. TYN-BUD RÓŻA SNIOCH ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Jeśli chcesz otrzymać dokładną wycenę skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

PHU SZAFIR - Pierwszorzędna Zabudowa Płytami GK Bydgoszcz

PHU SZAFIR

14 opinii

W dalszym ciągu poszukujesz specjalisty od zabudowy płytami GK? Wykorzystaj doświadczenie PHU SZAFIR. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Nie trać czasu - zadzwoń do nich.

USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE REM - PRUS - Najwyższej Klasy Montaż Sufitu Podwieszanego Bydgoszcz

USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE REM - PRUS

6 opinii

Pracownicy USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE REM - PRUS to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty od suchej zabudowy. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

Robert Barnaś - Wyjątkowy Montaż Sufitu Podwieszanego Bydgoszcz

Wyjątkowy Montaż Sufitu Podwieszanego Bydgoszcz

6 opinii

Starasz się odnaleźć sprawdzonego specjalistę z zakresu wyjątkowego montażu sufitu podwieszanego z Bydgoszczy, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma Robert Barnaś jest do Twojej dyspozycji. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

PROFESJONALNE USŁUGI BUDOWLANE - Profesjonalny Sufit Napinany w Bydgoszczy

Profesjonalny Sufit Napinany w Bydgoszczy

4 opinie

W dalszym ciągu poszukujesz specjalisty od sufitu napinanego? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry PROFESJONALNE USŁUGI BUDOWLANE. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Nie zwlekaj - przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

ANT BUD BYDGOSZCZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Doskonały Sufit Napinany Bydgoszcz

ANT BUD BYDGOSZCZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7 opinii

Uważasz, że doskonały sufit napinany to skomplikowany temat? Oszczędź sobie nerwów - specjaliści z ANT BUD BYDGOSZCZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poradzą Ci i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Żeby poznać szczegółową wycenę skontaktuj się już teraz - warto.

P.H.U. Bud Invest Jolanta Andracka - Rewelacyjna Adaptacja Poddasza Bydgoszcz

Rewelacyjna Adaptacja Poddasza Bydgoszcz

1 opinia

Uwierz na słowo fachowcom w dziedzinie adaptacji poddasza i zatrudnij P.H.U. Bud Invest Jolanta Andracka. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Nie zwlekaj - zadzwoń i otrzymaj wstępną wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Paweł Betański - Perfekcyjna Zabudowa Płytami GK Bydgoszcz

Paweł Betański

3 opinie

W dalszym ciągu potrzebujesz dobrej firmy od zabudowy płytami GK? Zaufaj doświadczeniu Paweł Betański. Wybierz ich numer teraz i poznaj ofertę - naprawdę warto.

Najnowsze z 31 zleceń na płyty gk w Bydgoszczy

Korzystny Montaż Płyt Gipsowych Bydgoszcz

Daj znać Zleceniodawcy, że lepszej oferty montażu płyt gipsowych prędko nie znajdzie na terenie Bydgoszczy, więc jeśli poszukuje korzystnego montażu płyt gipsowych to natychmiast powinien wybrać Twoją Firmę. Żeby poznać Klienta skontaktuj się już teraz - warto.

 • Bydgoszcz

2024-05-16 do 2024-05-24
dodano 4 dni temu

Dam zlecenie na prace z płytami GK, do 100m², Bydgoszcz

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, wykonanie sufitu podwieszanego, montaż płyt G-K na profilach, klejenie płyt G-K, wykonanie ścianek działowych z płyt G...

 • Bydgoszcz

2024-05-06 do 2024-05-14

Potrzebuję firmy do prac z płytami GK, do 100m², Bydgoszcz

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Zakres prac: montaż płyt G-K na profilach, wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Bydgoszcz

2024-04-29 do 2024-05-07

Doskonałe Płyty Karton Gips Bydgoszcz

Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy Powierzchnia prac: 101-250m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego, klejenie płyt G-K Termin rozpoczęcia prac: 2024-05-06...

 • Bydgoszcz

2024-04-25 do 2024-05-03

Perfekcyjne Płyty Karton Gips

Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 10m² Zakres prac: wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Bydgoszcz

2024-04-21 do 2024-04-22

Porządna Zabudowa Płytami GK Bydgoszcz

Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 10m² Zakres prac: montaż płyt G-K na profilach Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Bydgoszcz

2024-04-21 do 2024-04-29

Solidne Płyty Karton Gips

Płyty karton gips nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Polegając na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zgłoszenia, które ma treść "Potrzebuję firmy do prac z płytami GK, 20m²". Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Bydgoszcz

2024-04-21 do 2024-04-29

Zlecę prace budowlane z płytami GK, 501-1000m², Bydgoszcz

Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 501-1000m² Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Bydgoszcz

2024-04-19 do 2024-04-27

Doskonała Zabudowa GK Bydgoszcz

Wybór tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Zapotrzebowanie na prace z płytami GK, 251-500m²", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Bydgoszcz

2024-04-16 do 2024-04-24

Zapotrzebowanie na prace z płytami GK, 20m², Bydgoszcz

Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 20m² Zakres prac: klejenie płyt G-K Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Bydgoszcz

2024-04-10 do 2024-04-18

Znakomita Zabudowa GK

Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Zakres prac: wykończenie wnęki okiennej Informacje dodatkowe: Wykończenie wnęki po wymianie okien dachowych. Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Bydgoszcz

2024-04-08 do 2024-04-16

Pierwszorzędne Płyty Karton Gips

Jako ekspert i prawdziwy profesjonalista w temacie płyt karton gips możesz zaoferować swoje usługi Zleceniodawcy w rejonie Bydgoszczy, który pisze "Potrzebuję firmy do prac z płytami GK, 101-250m²". Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Bydgoszcz

2024-04-06 do 2024-04-14

Zabudowa Płytami GK

Zleceniodawca napisał zgłoszenie o treści "Zlecę prace budowlane z płytami GK, 60m²". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie zabudowy płytami GK wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Bydgoszcz

2024-03-30 do 2024-04-07

Szukam ekipy do prac z płytami GK, 2500m², Bydgoszcz

Rodzaj obiektu: budynek użyteczności publicznej Powierzchnia prac: 2500m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego, montaż płyt G-K na profilach, wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Termin rozpoczęcia prac: 2024-05-02...

 • Bydgoszcz

2024-03-25 do 2024-04-02

Doskonałej Jakości Zabudowa Płytami GK

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 150m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego Informacje dodatkowe: Montaż sufitu i folii paroszczelnej Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Bydgoszcz

2024-03-24 do 2024-04-01

Zlecę prace budowlane z płytami GK, do 100m², Bydgoszcz

Jeśli jako profesjonalista od zabudowy karton gips potrzebujesz pracy to zainteresuj się zleceniem o treści - Zlecę prace budowlane z płytami GK, do 100m². Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z rejonu Bydgoszczy bez wątpienia dasz dowód Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Aby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

 • Bydgoszcz

2024-03-21 do 2024-03-25

Szukam ekipy do prac z płytami GK, 20m², Bydgoszcz

Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 20m² Zakres prac: klejenie płyt G-K Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Bydgoszcz

2024-02-24 do 2024-03-03

Szukam ekipy do prac z płytami GK, 101-250m², Bydgoszcz

Przygotowanie zabudowy GK dla tego Zleceniodawcy będzie dziecinnie proste. Zlecenie ma treść - Szukam ekipy do prac z płytami GK, 101-250m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Bydgoszcz

2024-02-22 do 2024-03-01

Odpowiedni Montaż Płyt Gipsowych

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Zakres prac: montaż płyt G-K na profilach Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Bydgoszcz

2024-02-11 do 2024-02-12

Doskonałej Jakości Zabudowa GK

Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy Powierzchnia prac: 101-250m² Zakres prac: wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Bydgoszcz

2024-01-31 do 2024-02-08

Zapytanie o montaż płyt G-K na profilach, 21m², Bydgoszcz

Powiedz Klientowi, że takiej propozycji montażu płyt gipsowych nie znajdzie na terenie Bydgoszczy, więc jeśli poszukuje korzystnego montażu płyt gipsowych to od razu powinien wybrać Twoją Firmę. Przedłóż ofertę dla tego Klienta - skontaktuj się niezwłocznie.

 • Bydgoszcz

2024-01-19 do 2024-01-27

Zlecenie na montaż płyt G-K na profilach, 23m², Bydgoszcz

Wybór tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który napisał - "Zlecenie na montaż płyt G-K na profilach, 23m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą z Twojej firmy. Dlatego, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Bydgoszcz

2024-01-15 do 2024-01-23

Dam zlecenia na wykonanie sufitu podwieszanego, 22m², Bydgoszcz

Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 22m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego Informacje dodatkowe: wyciszenie od sąsiadów z góry Termin rozpoczęcia prac: 2024-11-15...

 • Bydgoszcz

2024-01-15 do 2024-01-23

Rewelacyjny Montaż Płyt Gipsowych

Zakres zlecenia: sufity rastrowe 60 x 60 Powierzchnia: 250m2 Materiały: materiały zapewnia Zlecający Lokalizacja: Bydgoszcz (Lisi Ogon) Termin rozpoczęcia prac: początek marca 2024r....

 • Bydgoszcz

2024-01-12 do 2024-01-20

Porządna Zabudowa Płytami GK

Ten Zleceniodawca potrzebuje dobrej firmy od zabudowy płytami GK. Napisał ogłoszenie o treści - Okładziny 90m2, przedścianki 95m2, malowanie ok. 800m2, ściany 435m2, chcąc doświadczonych specjalistów. Wybierz numer, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Bydgoszcz

2024-01-12 do 2024-01-20

Potrzebna firma na montaż płyt G-K na profilach, do 100m², Bydgoszcz

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Zakres prac: montaż płyt G-K na profilach, klejenie płyt G-K Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Bydgoszcz

2024-01-03 do 2024-01-11

Dam zlecenia na montaż płyt G-K na profilach, do 100m², Bydgoszcz

Ten Klient uważa, że profesjonalna zabudowa GK to niełatwe zagadnienie. Napisał zapytanie o treści "Dam zlecenia na montaż płyt G-K na profilach, do 100m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista posłużysz mu radą i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Żeby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się - warto.

 • Bydgoszcz

2024-01-03 do 2024-01-11

Rewelacyjna Zabudowa GK

To zapytanie o treści - Dam zlecenia na wykonanie sufitu podwieszanego, 251-500m² jest zaadresowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz skupia się na Klientach z Bydgoszczy oraz przyległych powiatów. Ledwie krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Bydgoszcz

2023-12-14 do 2023-12-22

Zabudowa GK

Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Zakres prac: montaż płyt G-K na profilach Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Bydgoszcz

2023-11-14 do 2023-11-22

Staranna Zabudowa GK

Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 3000m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego, montaż płyt G-K na profilach, wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Informacje dodatkowe: Poszukujemy wykonawców na inwestycję ...

 • Bydgoszcz

2023-11-14 do 2023-11-22

Potrzebna firma na zabudowę poddasza płytami GK, 101-250m², Bydgoszcz

Jako utalentowani pracownicy macie możliwość spełnić wymagania z zakresu płyt karton gips. Zapytanie ma treść "Potrzebna firma na zabudowę poddasza płytami GK, 101-250m²". Dodatkowe informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Bydgoszcz

2023-11-08 do 2023-11-10

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Zabudowy Płytami GK

Najczęstsze pytania o zabudowie karton-gips

Jakie są rodzaje i wymiary płyt karton gips?

Obecnie na rynku dostępne są cztery podstawowe rodzaje płyt gipsowo-kartonowych: GKB, GKBI, GKF i GKFI. Każdy rodzaj cechuje się innymi parametrami i elementami budowy, przez co odpowiedni będzie do konkretnego typu pomieszczenia. Najpopularniejsze grubości w jakich dostępne są płyty gipsowo-kartonowe to 6.5 mm, 9.5 mm, 12.5 mm oraz 15.5 mm. W niektórych sklepach dostępne są nawet grubsze modele. Szerokość w jakiej oferowane są płyty wynosi najczęściej 120 cm, jednak dostępne są też inne opcje. Jeśli chodzi o wysokość płyty, to najczęściej dostępne są dwie możliwości: 200 cm oraz 260 cm. Wymiary płyt należy dobrać pod indywidualne potrzeby pomieszczenia, tak aby powstały odpad był jak najmniejszy.

Do czego można wykorzystać płytę karton gips?

Płyty gipsowo-kartonowe są ciekawą alternatywą dla tradycyjnych tynków stosowanych w budownictwie, ponieważ ich czas montażu jest dużo krótszy. Ich niewątpliwą zaletą jest również prostota montażu, dzięki której jesteśmy w stanie wykonać go sami. Płyty to nowoczesne rozwiązanie, które skutecznie reguluje poziom wilgotności w pomieszczeniu, a także posiada niewielki stopień izolacji akustycznej. Montując płyty gipsowo-kartonowe należy upewnić się, że powierzchnia ścian jest idealnie równa.

Czy płyta karton gips jest wodoodporna?

Istnieją płyty gipsowo-kartonowe posiadające właściwości wodoodporne. Mowa tutaj o modelach GKBI, które świetnie nadają się do takich pomieszczeń jak łazienka oraz toaleta. Płyty te posiadają zmniejszoną wchłanialność wody, dzięki czemu poradzą sobie w środowisku zawilgoconym nawet do poziomu 85%!

Jaki jest koszt płyty karton gips?

Koszty są różne w zależności od wybranych modeli płyt, jednak wahają się one w okolicach od 70 do 90 zł/m2 wraz ze stelażem niezbędnym do ich montażu. Do tej ceny należy doliczyć koszty samej robocizny, które obecnie wahają się między od 50 do 70 zł/m2. Ceny te mogą ulec zmianie, w zależności od skomplikowania ścian i ich nachylenia. Koszt budowy średniej wielkości ściany gipsowo-kartonowej o powierzchni 10m2 wyniesie od 1300 do 1600 zł. Jest to opłacalna inwestycja, zważywszy na zalety jakie oferują nam płyty gipsowo-kartonowe.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Zabudowy Płytami GK