Glazurnik z Bydgoszczy

Porównaj oferty od Glazurników z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 454 337 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 366 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Glazurnik zajmuje się układaniem płytek na ścianach i posadzkach. Podczas swojej pracy musi nie tylko przykleić ją do podłoża, ale także odpowiednio dociąć, rozmierzyć, a także zabezpieczyć wrażliwe miejsca przed niekorzystnym działaniem wilgoci. Zwróćmy też uwagę, czy dany specjalista poradzi sobie z gładzią i szpachlowaniem, bo bardzo często podczas wykańczania łazienek okazuje się, że sufit wymaga drobnych korekt.

Niezależnie od tego, jaki materiał ma zostać wykorzystany podczas remontu naszej łazienki, powinniśmy wybrać fachowca, dla którego glazura, gres i terakota nie będą stanowić żadnego problemu. Zatrudnienie uniwersalnego fachowca sprawi, że będziemy mogli go wykorzystać do wielu prac bez konieczności zlecania ich innemu specjaliście. To nie tylko ogromna oszczędność, ale przede wszystkim wygoda!

Praca glazurnika powinna charakteryzować się ogromną dokładnością. Wykorzystując specjalne zestawy do poziomowania można uzyskać naprawdę płaskie powierzchnie, ale potrzebny do tego jest prawdziwy specjalista glazurnik. Cena takiej usługi zależy od doświadczenia, trudności naszego projektu, ale także regionu kraju w jakim mieszkamy. Pamiętajmy, by w trakcie wyboru specjalisty zwrócić uwagę, czy wykona on całą usługę kompleksowo. Ostatecznie łazienka powinna mieć zapewnione nie tylko ładne płytki, ale także pełny biały montaż polegający na założeniu toalety, kabiny prysznicowej czy wanny.

Wybierając zlecenie do realizacji, warto dokładnie przeanalizować projekt i policzyć jak dużo czasu potrzebować będziemy, by doprowadzić prace do końca. Zdarza się, że projekty są mocno skomplikowane i jeśli nie weźmiemy tego pod uwagę w wycenie, zlecenie nie okaże się tak dochodowe, na jakie początkowy wyglądało. Tworzenie dodatkowych ścianek, zabudowa geberitu z płyt G/K - to wszystko powinno sprawić, że wycena będzie wyższa, a my ostatecznie nie stracimy.

Zlecenia dla glazurnika można znaleźć na wielu portalach ogłoszeniowych. Warto je przeglądać, bo dzięki nim można wypełnić swój kalendarz zleceń na wiele tygodni. Pamiętajmy jednak, że niektóre oferty dla glazurnika nie są warte zachodu. Dlaczego? Ano dlatego, że część klientów oczekuje bardzo wysokiej jakości oraz niskiej ceny. Takie połączenie jest przeważnie trudne do osiągnięcia, a w sytuacji, gdy kompromis jest niemożliwy, lepiej odpuścić takie zlecenie i poszukać klienta, który doceni naszą dokładność i ostateczny efekt prac przeprowadzanych zgodnie ze sztuką budowlaną. Zawsze warto pamiętać, że nie ilość zleceń jest ważna, ale ich wielkość - wybierając większe zlecenia jesteśmy w stanie lepiej wykorzystać czas i zarobić zdecydowanie więcej.

Ranking najlepszych glazurników w Bydgoszczy

Glazurnik Bydgoszcz

Solidny Glazurnik Bydgoszcz

27 opinii

Kornbud zajmuje się usługami z zakresu układania glazury. Wyróżnia się wspaniałymi efektami. Ci glazurnicy nie mają sobie równych. Dokładnie ułożone płytki w łazience są bliżej niż myślisz - wystarczy, że skontaktujesz się z tymi fachowcami, a spodoba Ci się efekt ich pracy.

Usługi Glazurnicze Witkowski - Fenomenalny Glazurnik w Bydgoszczy

Fenomenalny Glazurnik w Bydgoszczy

19 opinii

Usługi Glazurnicze Witkowski zatrudnia fenomenalnych glazurników - nieprzeciętne kwalifikacje i rzetelność to ich mocne punkty. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa TAX ,Usługi wykończeniowe Magdalena Jurecka - Fenomenalny Płytkarz Bydgoszcz

Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa TAX ,Usługi wykończeniowe Magdalena Jurecka

13 opinii

Firma Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa TAX Usługi wykończeniowe Magdalena Jurecka świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Skupia się na Klientach z rejonu Bydgoszczy oraz przyległych powiatów. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj niewiążącą ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

PHU SZAFIR - Wysokiej Klasy Kafelkowanie Bydgoszcz

Wysokiej Klasy Kafelkowanie

7 opinii

Po prostu zleć usługę kafelkowania ekspertom z miejscowości Bydgoszcz. Zadziwią Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. Na terenie Bydgoszczy są jednymi z najlepszych. Skontaktuj się z nimi już teraz, a otrzymasz ofertę.

Kulpi-Rem - Perfekcyjne Układanie Glazury Bydgoszcz

Kulpi-Rem

4 opinie

Powierz usługę układania glazury fachowcom z miejscowości Bydgoszcz. Podbiją Cię swoimi kwalifikacjami i rzetelnością. W okolicy Bydgoszczy nie mają sobie równych. Skrupulatnie ułożone płytki na ścianach są w zasięgu - wystarczy, że skontaktujesz się z tymi fachowcami, a Cię nie zawiodą.

House invest 4 you Sp. z o.o. - Najlepszy Glazurnik Bydgoszcz

House invest 4 you Sp. z o.o.

3 opinie

Nie możesz znaleźć solidnego profesjonalisty świadczącego usługi glazurnicze? Ci glazurnicy są wyjątkowi na terenie Bydgoszczy. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Patryk Grabowski - Rewelacyjne Kafelkowanie Bydgoszcz

Patryk Grabowski

2 opinie

Już od kilku lat pracownicy firmy Patryk Grabowski świadczą usługi z zakresu rewelacyjnego kafelkowania, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających usług glazurniczych. Skrupulatnie położone płytki ceramiczne w łazience są tuż tuż - wystarczy, że skontaktujesz się z tymi fachowcami, a spodoba Ci się efekt końcowy.

Usługi glazurnicze - Perfekcyjne Układanie Płytek Bydgoszcz

Perfekcyjne Układanie Płytek

2 opinie

Już od kilku lat pracownicy firmy Usługi glazurnicze oferują usługi z zakresu układania płytek, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących usługi glazurniczej. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź.

Marek Gaca - Doświadczony Glazurnik Bydgoszcz

Doświadczony Glazurnik Bydgoszcz

1 opinia

Pragniesz znaleźć godnego zaufania fachowca z zakresu rewelacyjnego kafelkowania z Bydgoszczy do realizacji zaplanowanych działań? Firma Marek Gaca jest gotowa Ci pomóc. Już teraz umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

ZAPLET-BUD - Znakomity Glazurnik Bydgoszcz

ZAPLET-BUD

1 opinia

Ten glazurnik działa na terenie Bydgoszczy i oferuje liczne usługi z zakresu solidnego glazurnictwa. Dłużej nie czekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

Najnowsze z 124 zleceń na glazure, gres, terakote w Bydgoszczy

Montaż gresu w kuchni, na przedpokoju, do 50m², Bydgoszcz

Pomieszczenia, w których będą układane płytki: kuchnia, przedpokój Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj płytek: gres Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Bydgoszcz

2023-02-07 do 2023-02-15
dodano wczoraj o 10:08

Kładzenie gresu w łazience, w kuchni, 30m², Bydgoszcz

Pomieszczenia, w których będą układane płytki: łazienka, kuchnia Powierzchnia prac: 30m² Rodzaj płytek: gres Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Bydgoszcz

2023-02-06 do 2023-02-14
dodano 2 dni temu

Płytkarz Bydgoszcz

Pomieszczenia, w których będą układane płytki: łazienka, kuchnia, Toaleta Powierzchnia prac: 35m² Rodzaj płytek: terakota Dodatkowe informacje: 3 pomieszczenia Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Bydgoszcz

2023-02-05 do 2023-02-13
dodano 3 dni temu

Najwyższej Klasy Usługi Glazurnicze Bydgoszcz

Pomieszczenia, w których będą układane płytki: łazienka, kuchnia Powierzchnia prac: 15m² Rodzaj płytek: glazura, terakota Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Bydgoszcz

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 8 dni temu

Potrzebuję ekipy do kładzenia terakoty na przedpokoju, 15m², Bydgoszcz

Podejmij współpracę z Klientem jako kafelkarz z wieloletnim doświadczeniem w kwestii glazurnictwa. Dla Twojej firmy śledzenie rynku i dostępnych rozwiązań to zwykła rzecz. Zadzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Bydgoszcz

2023-01-30 do 2023-02-07

Doskonałe Usługi Glazurnicze

Jako ekspert z branży doskonałych usług glazurniczych i układania płytek, obsługujący Klientów z Bydgoszczy i pobliskich miast - przeanalizuj zapytanie o treści "Zlecenie na montaż kafelków, 98m²". Dopasowaną ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Bydgoszcz

2023-01-30 do 2023-01-30

Rzetelne Usługi Glazurnicze

Przez zapewnianie rzetelnej usługi glazurniczej Twoja firma wybija się w branży. Marka, którą budujesz sprawia, że jesteś w stanie zadowolić zlecających. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Bydgoszcz

2023-01-29 do 2023-02-06

Tanie Usługi Glazurnicze

Pomieszczenia, w których będą układane płytki: łazienka, kuchnia, przedpokój, pokój, salon Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj płytek: glazura, terakota Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Bydgoszcz

2023-01-29 do 2023-02-06

Glazurnik do położenia glazury, gresu w łazience, do 50m², Bydgoszcz

Pomieszczenia, w których będą układane płytki: łazienka Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj płytek: glazura, gres Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Bydgoszcz

2023-01-27 do 2023-02-04

Potrzebuję ekipy do kładzenia glazury, gresu w łazience, na przedpokoju, do 50m², Bydgoszcz

Pomieszczenia, w których będą układane płytki: łazienka, przedpokój Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj płytek: glazura, gres Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Bydgoszcz

2023-01-25 do 2023-02-02

Doskonałe Glazurnictwo Bydgoszcz

Pomieszczenia, w których będą układane płytki: łazienka, kuchnia Powierzchnia prac: 25m² Rodzaj płytek: glazura, terakota Dodatkowe informacje: 2 pomieszczenia plytki 20 razy 50 na podlodze taki sam wymiar Termin rozpoczęcia p...

 • Bydgoszcz

2023-01-24 do 2023-02-01

Poszukuję ekipy do położenia płytek, 85m², Bydgoszcz

Pomieszczenia, w których będą układane płytki: łazienka, kuchnia, przedpokój, pokój, salon, hol, korytarz Powierzchnia prac: 85m² Rodzaj płytek: gres Dodatkowe informacje: 60/60, 10/10, 60/30 Termin rozpoczęcia prac: do uzgodn...

 • Bydgoszcz

2023-01-23 do 2023-01-31

Układanie Płytek Bydgoszcz

Nie trać energii i wybierz zlecenie na wysokiej klasy układanie płytek w Bydgoszczy. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Bydgoszcz

2023-01-23 do 2023-01-31

Zlecę ułożenie płytek, 4m², Bydgoszcz

Pomieszczenia, w których będą układane płytki: łazienka Powierzchnia prac: 4m² Rodzaj płytek: Klient nie wie Dodatkowe informacje: Łazienka do remontu. Zerwanie wszystkiego ( płytki do 1.5, wanna, umywalka ). Nowe kafelki ( poł...

 • Bydgoszcz

2023-01-21 do 2023-01-29

Montaż gresu w łazience, 202m², Bydgoszcz

Pomieszczenia, w których będą układane płytki: łazienka Powierzchnia prac: 202m² Rodzaj płytek: gres Dodatkowe informacje: Plytki 120/260 Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Bydgoszcz

2023-01-20 do 2023-01-28

Doskonałe Glazurnictwo

Glazurnictwo nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Polegając na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi w zakresie układania płytek. Zapoznaj się z treścią zapytania o treści "Kładzenie glazury w łazience, 51-100m²". Ustal pasujący termin od razu!

 • Bydgoszcz

2023-01-19 do 2023-01-27

Znakomite Usługi Glazurnicze

Pomieszczenia, w których będą układane płytki: łazienka Powierzchnia prac: 33m² Rodzaj płytek: glazura Dodatkowe informacje: Nie wiadomo jeszcze Termin rozpoczęcia prac: 2023-05-24...

 • Bydgoszcz

2023-01-19 do 2023-01-27

Fachowe Usługi Glazurnicze

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: łazienka, pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 81-100m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac Ro...

 • Bydgoszcz

2023-01-17 do 2023-01-25

Perfekcyjne Glazurnictwo

Pomieszczenia, w których będą układane płytki: łazienka Powierzchnia prac: 10m² Rodzaj płytek: glazura Termin rozpoczęcia prac: 2023-02-01...

 • Bydgoszcz

2023-01-17 do 2023-01-25

Rewelacyjny Kafelkarz Bydgoszcz

Zakres zlecenia: prace remontowe w łazience Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: ułożenie glazury lub gresu Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Bydgoszcz

2023-01-17 do 2023-01-25

Potrzebuję ekipy do kładzenia glazury w łazience, 10m², Bydgoszcz

Pomieszczenia, w których będą układane płytki: łazienka Powierzchnia prac: 10m² Rodzaj płytek: glazura Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Bydgoszcz

2023-01-17 do 2023-01-24

Potrzebuję ekipy do kładzenia gresu w łazience, 10m², Bydgoszcz

Zapytanie o treści - Potrzebuję ekipy do kładzenia gresu w łazience, 10m² jest skierowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Bydgoszczy oraz przyległych powiatów. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Bydgoszcz

2023-01-16 do 2023-01-24

Fantastyczny Kafelkarz

Remontowane pomieszczenia: łazienka i kuchnia Zakres zlecenia: prace remontowe Powierzchnia łazienki: 6-10m² Powierzchnia kuchni: 6.3m2 Rodzaj prac do wykonania: ułożenie glazury lub gresu Termin skorzystania z oferty: za 3 m...

 • Bydgoszcz

2023-01-10 do 2023-01-18

Perfekcyjne Glazurnictwo

Jeśli Glazurnictwo nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to to ogłoszenie jest dla Ciebie. Polegając na swoim doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi w zakresie układania płytek. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Bydgoszcz

2023-01-08 do 2023-01-16

Zlecę położenie płytek, do 5m², Bydgoszcz

Jako znakomici specjaliści dacie radę spełnić oczekiwania odnośnie glazurnictwa. Zapytanie brzmi "Zlecę położenie płytek, do 5m²". Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Bydgoszcz

2023-01-08 do 2023-01-16

Dam zlecenie na położenie glazury, gresu, terakoty w łazience, 10m², Bydgoszcz

Jako firma zatrudniająca doskonałych kafelkarzy i wykazująca się nieprzeciętnym zaangażowaniem, zapytanie o treści - Dam zlecenie na położenie glazury, gresu, terakoty w łazience, 10m² jest idealne do Ciebie. Żeby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się - warto.

 • Bydgoszcz

2023-01-05 do 2023-01-07

Dam zlecenie na położenie glazury w łazience, 15m², Bydgoszcz

Pomieszczenia, w których będą układane płytki: łazienka Powierzchnia prac: 15m² Rodzaj płytek: glazura Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Bydgoszcz

2023-01-02 do 2023-01-10

Solidne Układanie Płytek

Pomieszczenia, w których będą układane płytki: łazienka, kuchnia, przedpokój, pokój, salon, hol, korytarz, garaż, pomieszczenie gospodarcze, klatka schodowa Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj płytek: glazura, gres, Różne inne, p...

 • Bydgoszcz

2022-12-19 do 2022-12-27

Zlecenie na montaż kafelków, do 50m², Bydgoszcz

Pomieszczenia, w których będą układane płytki: łazienka Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj płytek: Klient nie wie Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Bydgoszcz

2022-12-19 do 2022-12-27

Fenomenalny Kafelkarz

Pomieszczenia, w których będą układane płytki: łazienka Powierzchnia prac: 6m² Rodzaj płytek: glazura Dodatkowe informacje: Położenie płytek w małej łazience na ścianach pod prysznicem. Dodatkowo 6m2 płyt g-k do klejenia na ści...

 • Bydgoszcz

2022-12-17 do 2022-12-25

Kładzenie gresu w łazience, w kuchni, na przedpokoju, w pokoju, na korytarzu, 101-200m², Bydgoszcz

Jako nieprzeciętny płytkarz proponujesz swoje usługi na terenie Bydgoszczy oraz w pobliskim rejonie? Umów odpowiedni dla Ciebie termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Bydgoszcz

2022-12-17 do 2022-12-25

Otrzymaj zlecenia dla Glazurników

Najczęstsze pytania o układaniu płytek

Jakie usługi świadczy glazurnik?

Glazurnik zajmuje się układaniem glazury, gresu i terakoty.

W ramach świadczonych usług glazurniczych wykonawca kładzie płytki ceramiczne, wymienia je na nowe, a także zajmuje się wyrównywaniem ścian pod płytki.

Prace te można wykonywać wewnątrz i na zewnątrz nieruchomości (kafelkowanie kuchni, łazienki, holu, balkonu, schodów, tarasów czy elewacji).

Ile kosztuje układanie glazury?

Ceny za układanie glazury, gresu i terakoty z roku na rok są coraz wyższe. W zależności od regionu koszty układania płytek 30 x 30 cm kształtują się na poziomie 91 – 124 za m2 za samą robociznę.

Więcej zapłacisz, jeśli wybierzesz kafelki o nieregularnych kształtach lub o mniejszych/wielkogabarytowych wymiarach, np. płytki 10 x 10 cm kosztują o ok. 30 zł więcej za m2.

Do ceny układania płytek należy też doliczyć koszt materiałów (płytki, fugi, grunt, klej i krzyżaki dystansowe), które najlepiej kupić w lekkim zapasie (+10% kafelków).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Glazurników