Tynkowanie maszynowe w Katowicach

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 842 855 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
649 181 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Katowicach

Tynki maszynowe Katowice

TD TYNKI MASZYNOWE

21 opinii

TD TYNKI MASZYNOWE są obecni w branży usług tynkarskich od lat, szczególnie na obszarze Katowic, ale także przyległych miast. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Jawor-tynki - Znakomity Tynk Natryskowy Katowice

Jawor-tynki

14 opinii

Jeżeli potrzebujesz ekspertów od tynku natryskowego to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Jawor-tynki. Katowice i pobliske miasta - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Zadzwoń i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

F.H.U. TYNKAN - Perfekcyjne Tynkowanie Maszynowe Katowice

F.H.U. TYNKAN

11 opinii

Od wielu lat pracownicy F.H.U. TYNKAN realizują usługi z zakresu perfekcyjnego tynkowania maszynowego, dzięki temu są gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego usługi tynkarskiej. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie.

Tynk-Bud - Fantastyczne Tynkowanie Pistoletem Katowice

Tynk-Bud

11 opinii

Zleć usługę tynkowania pistoletem ekspertom firmy Tynk-Bud z miejscowości Katowice. Przekonają Cię swoim zaangażowaniem i dokładnością. W okolicy Katowic nie mają sobie równych. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Wytynkuj.pl Zakład Ogólnobudowlany Jan Wróbel Krzysztof Wróbel Spółka Cywilna - Profesjonalne Tynki Maszynowe Katowice

Profesjonalne Tynki Maszynowe Katowice

9 opinii

Zaufaj specjalistom w dziedzinie tynków maszynowych i zatrudnij Wytynkuj.pl Zakład Ogólnobudowlany Jan Wróbel Krzysztof Wróbel Spółka Cywilna. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli wszystkich. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

P.W. RICARD Ryszard Wałek - Wyjątkowe Tynkowanie Maszynowe Katowice

P.W. RICARD Ryszard Wałek

8 opinii

Atrakcyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to główne atuty przedsiębiorcy, którego specjalnością jest tynkowanie maszynowe. Dopasowaną ofertę otrzymasz po kontakcie.

ZAZEX - Najwyższej Klasy Tynkowanie Katowice

Najwyższej Klasy Tynkowanie

8 opinii

Dzięki precyzji wykonania usługi tynkarskiej ZAZEX prześciga konkurentów. Renomę tworzą referencje szczęśliwych Klientów. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

ZAKŁAD REMONTOWO - BUDOWLANY CZESŁAW MROZIŃSKI - Najlepsze Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Katowice

ZAKŁAD REMONTOWO - BUDOWLANY CZESŁAW MROZIŃSKI

6 opinii

Nadal potrzebujesz dobrej firmy od tynków maszynowych cementowo wapiennych? Skorzystaj z kwalifikacji ZAKŁAD REMONTOWO - BUDOWLANY CZESŁAW MROZIŃSKI. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Kubo - Fantastyczny Tynkarz Katowice

Fantastyczny Tynkarz Katowice

5 opinii

Klient, który planuje zakup usługi tynkarskiej powinien niezwłocznie zgłosić się do tego tynkarza i poznać dobre ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Adam Sarnecki - Doskonałe Tynkowanie Pistoletem w Katowicach

Doskonałe Tynkowanie Pistoletem w Katowicach

5 opinii

Już od kilku lat pracownicy firmy Adam Sarnecki świadczą usługi z zakresu tynkowania pistoletem, dzięki temu są gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających usług tynkarskich. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Najnowsze z 43 zleceń na tynkowanie maszynowe w Katowicach

Zlecę tynkowanie maszynowe, 301-400m², Katowice

Rodzaj budynku: szpital kliniczny Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, z tynkami Powierzchnia prac: 301-400m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Katowice

2024-06-20 do 2024-06-28
dodano 5 dni temu

Perfekcyjne Tynkowanie Pistoletem Katowice

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 301-400m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Katowice

2024-06-18 do 2024-06-26
dodano 7 dni temu

Tynki Maszynowe Katowice

Ten Zleceniodawca wciąż poszukuje profesjonalistów od tynków maszynowych. Napisał ogłoszenie o treści - Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe, 301-400m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Szczegółową wycenę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Katowice

2024-06-17 do 2024-06-25
dodano 8 dni temu

Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Katowice

2024-06-13 do 2024-06-21

Doskonały Tynk Natryskowy Katowice

Wykonanie tynku natryskowego dla tego Zleceniodawcy będzie dziecinnie proste. Zapytanie ma treść - Potrzebna firma do tynkowania maszynowego bud. usługowego, 301-400m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Katowice

2024-06-11 do 2024-06-19

Zlecę tynkowanie maszynowe bud. wielorodzinnego, 1000m², Mikołów

Ten Zlecający nadal szuka profesjonalistów od tynków maszynowych. Napisał zlecenie o treści - Zlecę tynkowanie maszynowe bud. wielorodzinnego, 1000m², chcąc skorzystać z doświadczenia ekspertów. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Mikołów

2024-06-08 do 2024-06-16

Zapytanie o tynkowanie maszynowe, 301-400m², Katowice

Jako nieprzeciętny tynkarz pasjonując się tym tematem od dzieciństwa i specjalista przygotowany do współpracy przy nowym zleceniu odpisz na to zlecenie. Ten Zleceniodawca nadesłał zlecenie o treści "Zapytanie o tynkowanie maszynowe, 301-400m²". Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - bez wątpienia warto.

 • Katowice

2024-06-04 do 2024-06-12

Wyjątkowe Tynkowanie Katowice

W przypadku, gdy wykonujesz zlecenia na wyjątkowe tynkowanie w rejonie Katowic i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zapytanie o tynkowanie maszynowe, 700m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej doświadczonej firmy. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Katowice

2024-06-03 do 2024-06-11

Rewelacyjne Tynki Maszynowe Gipsowe Katowice

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 301-400m² Rodzaj tynku: do uzgodnienia w rozmowie Informacje dodatkowe: Pilnie zlecę wykonanie tynków maszy...

 • Katowice

2024-05-28 do 2024-06-05

Perfekcyjny Tynk Natryskowy

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 501-600m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Katowice

2024-05-22 do 2024-05-28

Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj budynku: handlowo-usługowy Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Katowice

2024-05-15 do 2024-05-23

Najlepsze Tynkowanie Pistoletem

Chcesz znaleźć zlecenia do wykonania jako sprawdzony fachowiec z zakresu najlepszego tynkowania pistoletem z Katowic? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi "XYZ". Więcej informacji prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Katowice

2024-05-13 do 2024-05-21

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu typu bliźniak, 101-200m², Katowice

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Katowice

2024-05-10 do 2024-05-18

Doskonałe Tynki Mechaniczne

Ten Klient uważa, że doskonałe tynki mechaniczne to nieproste zagadnienie. Napisał zapytanie o treści "Zlecenie na tynki, cementowo-wapienne, pow. ok. 17 500m2". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista doradzisz mu i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Nie zwlekaj i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Katowice

2024-05-08 do 2024-05-16

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 301-400m², Katowice

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 301-400m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Katowice

2024-04-27 do 2024-05-05

Staranne Tynki Mechaniczne

Rodzaj budynku: handlowo-usługowy Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 2000m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Katowice

2024-04-23 do 2024-05-01

Tynkowanie

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Informacje dodatkowe: Dzień dobry. Popr...

 • Katowice

2024-04-23 do 2024-05-01

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu typu bliźniak, 101-200m², Katowice

Jeszcze masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zlecającego jako specjalista od tynku natryskowego. Pozwól Klientom wykorzystać Twoje kompetencje oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Katowice

2024-04-23 do 2024-05-01

Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 201-300m², Katowice

Szukasz zlecenia jako sprawdzony fachowiec z zakresu najwyższej klasy tynkowania? Przyczyń się do realizacji celów Klienta poznając szczegóły jego zapytania, które ma treść "XYZ". Już nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Katowice

2024-04-19 do 2024-04-27

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 800m², Katowice

Jeśli usługi tynkarskie nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic to to ogłoszenie jest dla Twojej firmy. Bazując na swoim ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi w zakresie tynkowania maszynowego. Nie czekaj i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

 • Katowice

2024-04-16 do 2024-04-24

Wysokiej Klasy Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 301-400m² Rodzaj tynku: do uzgodnienia w rozmowie Informacje dodatkowe: Dom z racji że jest już wiekowy pos...

 • Katowice

2024-04-15 do 2024-04-23

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu typu bliźniak, 401-500m², Katowice

Ten Klient myśli, że świetne tynki maszynowe gipsowe to nieproste zagadnienie. Wysłał zapytanie o treści "Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu typu bliźniak, 401-500m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista doradzisz mu i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Przedstaw wyjątkową ofertę dla tego Klienta - nawiąż współpracę niezwłocznie.

 • Katowice

2024-04-02 do 2024-04-10

Tynkarze

Nie możesz znaleźć dopasowanego do Twojej firmy zapytania? Jako specjalista świadczący usługi tynkarskie i tynkarz pierwszej klasy na terenie Katowic poznaj szczegóły zapytania o treści "Zlecę tynkowanie maszynowe domu typu bliźniak, 501-600m²". Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Katowice

2024-03-26 do 2024-04-03

Wyjątkowi Tynkarze

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj tynku: gipsowy Informacje dodatkowe: Dzień dobry Poszukuję wykonawcy tynków wewnętrznych w ...

 • Katowice

2024-03-26 do 2024-04-03

Profesjonalne Tynkowanie

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Rodzaj tynku: gipsowy Informacje dodatkowe: Mam do wykonania tynki w nowo budowanym domu jednorodzi...

 • Katowice

2024-03-24 do 2024-04-01

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu typu bliźniak, 1000m², Katowice

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 1000m² Rodzaj tynku: gipsowy Informacje dodatkowe: Praca od już przygotowany front k...

 • Katowice

2024-03-22 do 2024-03-30

Zlecę tynkowanie maszynowe bud. przemysłowego, 201-300m², Katowice

Rodzaj budynku: przemysłowy Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Katowice

2024-03-21 do 2024-03-29

Pierwszorzędne Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj budynku: handlowo-usługowy Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: budynek był użytkowany, z tynkami Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Katowice

2024-03-19 do 2024-03-27

Wyjątkowe Tynkowanie

Usługi tynkarskie nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi w zakresie tynkowania. Przeanalizuj szczegóły zapytania o treści "Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 900m²". Dlatego, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Katowice

2024-03-03 do 2024-03-11

Wyjątkowi Tynkarze

Nie możesz znaleźć pasującego do Ciebie Klienta? Jako wykonawca wykonujący usługi tynkarskie i tynkarz pierwszej klasy w Katowicach zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 401-500m²". Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Katowice

2024-02-25 do 2024-03-04

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu typu bliźniak, 101-200m², Katowice

Wykonanie tynków maszynowych gipsowych z tego zlecenia będzie banalnie łatwe. Zapytanie ma treść - Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu typu bliźniak, 101-200m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Umów się na rozmowę jeszcze dziś i prześlij ofertę.

 • Katowice

2024-02-24 do 2024-03-03

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych