Tynkowanie maszynowe w Lublińcu

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 911 560 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
614 672 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Lublińcu

Tynki maszynowe Lubliniec

Tynk-Pro

28 opinii

Dzięki przykładaniu dużej wagi do realizacji usługi tynkarskiej Tynk-Pro prześciga konkurentów. Reputację oddają opinie zadowolonych Klientów. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Wytynkuj.pl Zakład Ogólnobudowlany Jan Wróbel Krzysztof Wróbel Spółka Cywilna - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe w Lublińcu

Pierwszorzędne Tynki Maszynowe w Lublińcu

9 opinii

Wykonanie tynków maszynowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Wytynkuj.pl Zakład Ogólnobudowlany Jan Wróbel Krzysztof Wróbel Spółka Cywilna ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Aby poznać dopasowaną ofertę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

Expert-Tynk - Rewelacyjne Tynki Maszynowe Lubliniec

Rewelacyjne Tynki Maszynowe Lubliniec

8 opinii

Uważasz, że rewelacyjne tynki maszynowe to skomplikowane zagadnienie? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z Expert-Tynk udzielą rad i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

GOSE Usługi Remontowo budowlane - Solidne Tynki Maszynowe Gipsowe Lubliniec

GOSE Usługi Remontowo budowlane

8 opinii

Nadal poszukujesz profesjonalistów od tynków maszynowych gipsowych? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry GOSE Usługi Remontowo budowlane. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Ofertę otrzymasz po kontakcie.

P.W. RICARD Ryszard Wałek - Staranne Tynki Maszynowe Lubliniec

Staranne Tynki Maszynowe

6 opinii

Zaufaj ekspertom w dziedzinie tynków maszynowych i zatrudnij P.W. RICARD Ryszard Wałek. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje każdego. Żeby otrzymać dopasowaną ofertę skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

Adam Sarnecki - Znakomite Tynki Mechaniczne Lubliniec

Adam Sarnecki

5 opinii

Uważasz, że rewelacyjne tynki maszynowe to skomplikowane zagadnienie? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z Adam Sarnecki udzielą rad i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

KORSO Usługi budowlane - Pierwszorzędne Tynkowanie Pistoletem Lubliniec

KORSO Usługi budowlane

4 opinie

Po prostu zleć prace dotyczące tynkowania pistoletem specjalistom z miejscowości Lubliniec. Zdobędą Cię swoimi kompetencjami i dokładnością. W okolicy Lublińca są w ścisłej czołówce. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - sprawdź!

Nowak Piotr - Najwyższej Klasy Tynkowanie Maszynowe Lubliniec

Nowak Piotr

2 opinie

Od lat pracownicy Nowak Piotr wykonują usługi z zakresu najwyższej klasy tynkowania maszynowego, dzięki temu są gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego usług tynkarskich. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

COMBAT SPEED - Rewelacyjny Tynkarz Lubliniec

Rewelacyjny Tynkarz Lubliniec

6 opinii

Ten rewelacyjny tynkarz pasjonuje się tym tematem od dzieciństwa i jest specjalistą stale gotowym do podjęcia nowego zlecenia - COMBAT SPEED to doskonały zawodowiec dla Ciebie. Przedstawią Ci dobrą ofertę.

APS Adrian Sowa - Porządne Tynki Maszynowe Lubliniec

APS Adrian Sowa

10 opinii

Po prostu zleć usługę tynkowania pistoletem ekspertom firmy APS Adrian Sowa z miejscowości Lubliniec. Przekonają Cię swoimi kwalifikacjami i fachowością. Na terenie Lublińca nie mają sobie równych. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Najnowsze z 24 zleceń na tynkowanie maszynowe w Lublińcu

Doskonałe Tynki Maszynowe Gipsowe Lubliniec

Na wypadek jeśli nadal jako ekspert od tynków maszynowych gipsowych szukasz pracy to zainteresuj się zleceniem o treści - Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 301-400m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z miejscowości Śląskie bez wątpienia uzasadnisz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - sprawdź!

 • Boronów

2023-11-06 do 2023-11-14

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego, 101-200m², Lubliniec

Rodzaj budynku: Tynkowanie piwnicy Zakres prac: ściany, Murowanie ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Informacje dodatkowe: Tynkowanie piwnicy i domu gospodarczego,grubość tynk...

 • Lubliniec

2023-10-05 do 2023-10-13

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, do 100m², Kochanowice

Wciąż możesz odpowiedzieć na ogłoszenie Klienta jako specjalista od tynków maszynowych gipsowych. Pozwól Klientom skorzystać z Twojego doświadczenia oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Wybierz numer, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

 • Kochanowice

2023-09-23 do 2023-09-24

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, do 100m², Herby

Zlecający napisał zgłoszenie brzmiące "Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, do 100m²". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie tynków maszynowych gipsowych daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Zadzwoń i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Herby

2023-09-07 do 2023-09-15

Rewelacyjne Tynkowanie Pistoletem Lubliniec

Szukasz zlecenia jako fachowiec od rewelacyjnego tynkowania pistoletem w miejscowości Śląskie lub w pobliskim rejonie? Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Koszęcin

2023-08-04 do 2023-08-12

Perfekcyjne Tynki Mechaniczne Lubliniec

Ten Zleceniodawca nadal poszukuje profesjonalistów od tynków mechanicznych. Napisał ogłoszenie o treści - Potrzebna firma do tynkowania maszynowego bud. gospodarczego, do 100m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego.

 • Woźniki

2023-08-01 do 2023-08-09

Najwyższej Klasy Tynkowanie Lubliniec

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: do 100m² Termin skorzystania z oferty: 2023-08-31...

 • Ciasna

2023-07-23 do 2023-07-31

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 101-200m², Strzebiń

Szukasz zlecenia do wykonania jako godny zaufania specjalista z zakresu fantastycznego tynkowania z Twojego rejonu? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany poznając szczegóły jego zapytania o treści "XYZ". Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Strzebiń

2023-07-21 do 2023-07-29

Tynkarze Lubliniec

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Lubockie

2023-07-12 do 2023-07-20

Szukam wykonawcy tynków, 301-500m², Lubliniec

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęci...

 • Lubliniec

2023-06-07 do 2023-06-15

Profesjonalne Tynki Maszynowe Gipsowe

Zleceniodawca napisał zlecenie o treści "Do wykonania tynki maszynowe, 701-1000m²". Jako rzetelny specjalista w dziedzinie tynków maszynowych gipsowych daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Wyczerpującą ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Lubliniec

2023-05-22 do 2023-05-30

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 101-200m², Jezioro

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: elewacja Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Informacje dodatkowe: Zlecę wykonanie zewnętrznego tynku wapiennego (nie cementowo-wapiennego) Termin sk...

 • Jezioro

2023-09-21 do 2023-09-29

Rewelacyjne Tynki Mechaniczne

Zlecający napisał zlecenie brzmiące "Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 280m²". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie tynków mechanicznych wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Cisie

2023-06-27 do 2023-07-05

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe bud. gospodarczego, do 100m², Korzonek

Rodzaj budynku: garaż lub budynek gospodarczy Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: do 100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Korzonek

2023-07-17 do 2023-07-25

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego bud. usługowego, 101-200m², Konopiska

Ten Klient jest zdania, że znakomite tynki maszynowe to skomplikowane zagadnienie. Wysłał zapytanie o treści "Potrzebna firma do tynkowania maszynowego bud. usługowego, 101-200m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako specjalista doradzisz mu i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Wybierz numer jeszcze dzisiaj.

 • Konopiska

2023-11-20 do 2023-11-28

Tynki Mechaniczne

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Beton komórkowy Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac:...

 • Psary

2023-06-06 do 2023-06-14

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 401-500m², Potępa

Klient wprowadził zapytanie "Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 401-500m²". Zrealizuj zlecenie solidnego tynkowania jako fachowiec w tej dziedzinie. Zadeklaruj gotowość do wykonania zleceń z Śląskiego i okolicznych powiatów. Dlatego, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Potępa

2023-07-26 do 2023-08-03

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, 101-300m², Brynek

Usługi tynkarskie nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic? Opierając się na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi w zakresie tynkowania. Zapoznaj się z treścią zapytania, które brzmi "Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, 101-300m²". Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Brynek

2023-06-02 do 2023-06-10

Dobrzy Tynkarze

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Kamień, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: prace w budynku o pow. ok. 75m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (...

 • Brynek

2023-06-20 do 2023-06-28

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 501-600m², Tworóg

Zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 501-600m² jest skierowane do eksperta, który świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Śląskie oraz przyległych powiatów. Jeśli chcesz uzyskać Klienta skontaktuj się - naprawdę warto.

 • Tworóg

2023-08-16 do 2023-08-24

Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 501-600m², Tworóg

To zapytanie o treści - Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 501-600m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów oraz skupia się na Klientach z rejonu Śląskiego oraz przyległych powiatów. Nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Tworóg

2023-09-04 do 2023-09-12

Zlecę tynkowanie maszynowe bud. gospodarczego, do 100m², Starcza

Rodzaj budynku: garaż lub budynek gospodarczy Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Witam, aktualnie budynek gospodarczy, 50m ścian, na wiosnę dom, ponad ...

 • Starcza

2023-07-17 do 2023-07-25

Fantastyczne Tynkowanie

Rodzaj budynku: garaż lub budynek gospodarczy Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: do 100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Starcza

2023-07-18 do 2023-07-26

Tynki Mechaniczne

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy Powierzchnia prac: prace w budynku o pow. ok. 140m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradyc...

 • Panki

2023-06-17 do 2023-06-25

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych