Tynkowanie maszynowe w Lublińcu

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 155 393 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
552 228 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Tynki maszynowe Lubliniec - ranking najlepszych firm

Tynki maszynowe Lubliniec

APS Adrian Sowa

10 opinii

Dzięki przykładaniu dużej wagi do realizacji usługi tynkarskiej APS Adrian Sowa prześciga konkurentów. Reputację oddają opinie zadowolonych Klientów. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Wytynkuj.pl Zakład Ogólnobudowlany Jan Wróbel Krzysztof Wróbel Spółka Cywilna - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe w Lublińcu

Pierwszorzędne Tynki Maszynowe w Lublińcu

9 opinii

Wykonanie tynków maszynowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Wytynkuj.pl Zakład Ogólnobudowlany Jan Wróbel Krzysztof Wróbel Spółka Cywilna ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Aby poznać dopasowaną ofertę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

Rafał Korzonek - Rewelacyjne Tynki Maszynowe Lubliniec

Rewelacyjne Tynki Maszynowe Lubliniec

6 opinii

Uważasz, że rewelacyjne tynki maszynowe to skomplikowane zagadnienie? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z Rafał Korzonek udzielą rad i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

Nowak Piotr - Solidne Tynki Maszynowe Gipsowe Lubliniec

Nowak Piotr

2 opinie

Nadal poszukujesz profesjonalistów od tynków maszynowych gipsowych? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Nowak Piotr. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Ofertę otrzymasz po kontakcie.

Kubex - Staranne Tynki Maszynowe Lubliniec

Staranne Tynki Maszynowe

1 opinia

Zaufaj ekspertom w dziedzinie tynków maszynowych i zatrudnij Kubex. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje każdego. Żeby otrzymać dopasowaną ofertę skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

KORSO Usługi budowlane - Znakomite Tynki Mechaniczne Lubliniec

KORSO Usługi budowlane

3 opinie

Uważasz, że rewelacyjne tynki maszynowe to skomplikowane zagadnienie? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z KORSO Usługi budowlane udzielą rad i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

COMBAT SPEED - Pierwszorzędne Tynkowanie Pistoletem Lubliniec

COMBAT SPEED

6 opinii

Po prostu zleć prace dotyczące tynkowania pistoletem specjalistom z miejscowości Lubliniec. Zdobędą Cię swoimi kompetencjami i dokładnością. W okolicy Lublińca są w ścisłej czołówce. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - sprawdź!

Intuos - Najwyższej Klasy Tynkowanie Maszynowe Lubliniec

Intuos

4 opinie

Od lat pracownicy Intuos wykonują usługi z zakresu najwyższej klasy tynkowania maszynowego, dzięki temu są gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego usług tynkarskich. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Dar-Bud - Rewelacyjny Tynkarz Lubliniec

Rewelacyjny Tynkarz Lubliniec

3 opinie

Ten rewelacyjny tynkarz pasjonuje się tym tematem od dzieciństwa i jest specjalistą stale gotowym do podjęcia nowego zlecenia - Dar-Bud to doskonały zawodowiec dla Ciebie. Przedstawią Ci dobrą ofertę.

Bautech Immo Sp. z o.o. - Porządne Tynki Maszynowe Lubliniec

Bautech Immo Sp. z o.o.

8 opinii

Po prostu zleć usługę tynkowania pistoletem ekspertom firmy Bautech Immo Sp. z o.o. z miejscowości Lubliniec. Przekonają Cię swoimi kwalifikacjami i fachowością. Na terenie Lublińca nie mają sobie równych. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

27 Zleceń - Tynki Maszynowe Lubliniec

Zlecę tynki maszynowe, 21-50m², Lubliniec

Poszukujesz dopasowanego do Twojej firmy zlecenia? Jako godny uwagi specjalista świadczący usługi tynkarskie i tynkarz bez konkurencji w mieście Lubliniec zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zlecę tynki maszynowe, 21-50m²". Aby otrzymać więcej informacji skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Lubliniec

2022-11-09 do 2022-11-17

Porządne Tynki Mechaniczne Lubliniec

Zlecający napisał zlecenie brzmiące "Tynkowanie maszynowe, 101-300m²". Jako wiarygodny ekspert w dziedzinie tynków mechanicznych wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Lubliniec

2022-11-06 do 2022-11-14

Tynki maszynowe - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 41 593 Tynkarzy Maszynowych najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Dobrzy Tynkarze Lubliniec

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Pustaki Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyj...

 • Lubliniec

2022-10-07 do 2022-10-15

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, 101-300m², Lubliniec

Klient szuka dobrego tynkarza i pisze - Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, 101-300m². Jeśli świadczysz szeroki zakres usług w konkurencyjnych cenach odpowiedz na to zapytanie. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

 • Lubliniec

2022-10-03 do 2022-10-11

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 6-10m², Lubockie

Zakres zlecenia: prace remontowe w kuchni Powierzchnia kuchni: 6-10m² Rodzaj prac do wykonania: tynkowanie Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Lubockie

2022-09-25 do 2022-10-03

Tynkarze

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 11-20m² Zakres prac do wykonania: kompleksowe wykończenie Rodzaj prac...

 • Lubliniec

2022-09-19 do 2022-09-27

Fantastyczne Tynkowanie Lubliniec

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe inf...

 • Lubliniec

2022-09-14 do 2022-09-22

Dobrzy Tynkarze

Szukasz skrojonego pod Twojej firmy zapytania? Jako godny uwagi specjalista oferujący usługi tynkarskie i tynkarz bez konkurencji na terenie Lublińca poznaj szczegóły zapytania o treści "Tynkowanie maszynowe, 701-1000m²". Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Lubliniec

2022-09-08 do 2022-09-16

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 300m², Lubliniec

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe informacje:...

 • Lubliniec

2022-08-31 do 2022-09-08

Szukam wykonawcy tynków, 799m², Lubliniec

Zapytanie o treści - Szukam wykonawcy tynków, 799m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi oraz skupia się na Klientach z miejscowości Lubliniec oraz przyległych powiatów. Skontaktuj się, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Lubliniec

2022-08-31 do 2022-09-08

Tynkowanie maszynowe, do 100m², Koszęcin

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu mi...

 • Koszęcin

2022-08-16 do 2022-08-24

Rewelacyjne Tynki Mechaniczne

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: obiekt handlowo-usługowy Powierzchnia prac: 550m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpocz...

 • Lubliniec

2022-08-10 do 2022-08-18

Szukam wykonawcy tynków, 500m², Lubliniec

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpocz...

 • Lubliniec

2022-07-05 do 2022-07-13

Zlecę tynki maszynowe, 101-300m², Koszęcin

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Pow. 120 m2 u...

 • Koszęcin

2022-07-01 do 2022-07-09

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, 101-300m², Piłka

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Porotherm Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 mi...

 • Piłka

2022-06-30 do 2022-07-08

Szukam wykonawcy tynków, 1500m², Lubliniec

Zlecenie o treści - Szukam wykonawcy tynków, 1500m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz skupia się na Klientach z rejonu Lublińca i z sąsiednich miast. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Lubliniec

2022-06-26 do 2022-07-04

Szukam wykonawcy tynków, 501-700m², Babienica

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gipso...

 • Babienica

2022-05-26 do 2022-06-03

Szukam wykonawcy tynków, 101-300m², Psary

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: do uzgodni...

 • Psary

2022-09-18 do 2022-09-26

Rewelacyjne Usługi Tynkarskie Lubliniec

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gips...

 • Czarków

2022-08-01 do 2022-08-09

Profesjonalne Tynkowanie Maszynowe Lubliniec

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Gazobeton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoc...

 • Czarków

2022-11-26 do 2022-12-04

Tynkowanie maszynowe, 440m², Tworóg

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 440m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia pr...

 • Tworóg

2022-06-26 do 2022-07-04

Zapytanie na tynki maszynowe, 101-150m², Koty

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu jako ekspert od tynków maszynowych gipsowych poszukujesz pracy to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zapytanie na tynki maszynowe, 101-150m². Prowadząc firmę jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z miejscowości Śląskie na pewno dasz dowód Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Przedzwoń i prześlij ofertę - nie pożałujesz.

 • Koty

2022-12-05 do 2022-12-13
dodano 10 godzin temu

Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 200m², Grodzisko

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 200m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 mie...

 • Grodzisko

2022-10-28 do 2022-05-22

Tynkowanie Maszynowe

Zrealizuj usługę perfekcyjnego tynkowania maszynowego o treści "Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 301-500m²", jako specjalista z miejscowości Śląskie. Zadziw klientów swoimi kompetencjami i dokładnością. Pokaż, że w okolicy Śląskiego jesteś w ścisłej czołówce. Przedzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Łysiec

2022-09-10 do 2022-09-18

Rewelacyjne Tynkowanie Maszynowe

Zleceniodawca złożył zapytanie "Szukam wykonawcy tynków, 301-500m²". Nawiąż współpracę w odpowiedzi na chęć zatrudnienia tynkarza do realizacji usług z zakresu tynkowania maszynowego. Przekonaj Klienta, że nie musi już dłużej szukać, a wybór Twojej oferty to najlepsze rozwiązanie. Zaproponuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Zwierzyniec trzeci

2022-07-03 do 2022-07-11

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 301-500m², Zwierzyniec Trzeci

Ten Zlecający jeszcze potrzebuje specjalisty od tynków maszynowych gipsowych. Napisał ogłoszenie o treści - Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 301-500m², chcąc wykwalifikowanych specjalistów. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Zwierzyniec trzeci

2022-07-02 do 2022-07-10

Zlecę tynki maszynowe, 150m², Pludry

Zrealizowanie tynków maszynowych z tego zlecenia będzie przyjemnością. Zapytanie ma treść - Zlecę tynki maszynowe, 150m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

 • Pludry

2022-10-27 do 2022-11-04

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych
Udostępnij znajomemu