Tynkowanie maszynowe w Bytomiu

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 392 968 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 354 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Bytomiu

Tynki maszynowe Bytom

Akustik Morytko Bogdan

19 opinii

Zaufaj fachowcom w dziedzinie tynków mechanicznych i zatrudnij Akustik Morytko Bogdan. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli wszystkich. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Best Remont’s - Doskonały Tynk Natryskowy Bytom

Doskonały Tynk Natryskowy Bytom

18 opinii

Firma Best Remonts świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Bytom i okolic. Umów się na rozmowę już teraz, aby otrzymać ofertę.

Wytynkuj.pl Zakład Ogólnobudowlany Jan Wróbel Krzysztof Wróbel Spółka Cywilna - Doskonałe Tynki Maszynowe Bytom

Doskonałe Tynki Maszynowe

9 opinii

Firma Wytynkuj.pl Zakład Ogólnobudowlany Jan Wróbel Krzysztof Wróbel Spółka Cywilna świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Bytom i okolic. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Krzysiek Dawid - Wybitny Tynkarz Bytom

Krzysiek Dawid

2 opinie

Poszukujesz profesjonalisty realizującego usługi tynkarskie? Ten tynkarz jest liderem w Bytomiu. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

AUGUST-TYNK - Rewelacyjne Tynki Maszynowe Bytom

Rewelacyjne Tynki Maszynowe

2 opinie

Z chwilą, gdy będziesz szukać rewelacyjnej usługi tynkarskiej w dobrej cenie to firma AUGUST-TYNK jest dla Ciebie idealna. Mają odpowiednią kadrę do realizacji zleceń z zakresu tynków maszynowych. Aby poznać dokładną wycenę skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

Kubex - Wyjątkowe Tynkowanie Maszynowe w Bytomiu

Wyjątkowe Tynkowanie Maszynowe w Bytomiu

1 opinia

Oddaj sprawę we właściwe ręce i zleć twoje zadanie tym fachowcom od tynkowania maszynowego z miejscowości Bytom. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Pol-gips Grzegorz Doruch - Perfekcyjne Tynkowanie Pistoletem Bytom

Pol-gips Grzegorz Doruch

1 opinia

Po prostu zleć prace dotyczące tynkowania pistoletem specjalistom z miejscowości Bytom. Zdobędą Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Na terenie Bytomia nie mają sobie równych. Nie czekaj - zatelefonuj i otrzymaj wstępną wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

MAG-BUD - Perfekcyjny Tynk Natryskowy Bytom

Perfekcyjny Tynk Natryskowy Bytom

14 opinii

Uwierz specjalistom w dziedzinie tynku natryskowego i zatrudnij MAG-BUD. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje wszystkich. Zapytaj o ofertę już teraz i sprawdź co firma może zaoferować.

Tynki-Śląsk - Porządny Tynk Gipsowy Bytom

Porządny Tynk Gipsowy

2 opinie

Jeżeli szukasz świetnej współpracy to eksperci z Tynki-Śląsk są dla Ciebie idealni. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Marcin Zorychta - Znakomite Tynki Maszynowe Bytom

Znakomite Tynki Maszynowe

2 opinie

Myślisz, że znakomite tynki maszynowe to nieproste zagadnienie? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z Marcin Zorychta dadzą wskazówki i znajdą najlepsze rozwiązanie. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej oferty - zadzwoń!

Najnowsze z 26 zleceń na tynkowanie maszynowe w Bytomiu

Do wykonania tynki maszynowe, 301-500m², Bytom

Ten Klient jest zdania, że solidny tynk natryskowy to skomplikowany temat. Napisał zlecenie o treści "Do wykonania tynki maszynowe, 301-500m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako specjalista dasz mu wskazówki i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Klienta.

 • Bytom

2023-01-27 do 2023-02-04
dodano wczoraj o 17:22

Zlecę tynki maszynowe, do 10m², Bytom

Przyjmij zlecenie wyjątkowego tynkowania maszynowego o treści "Zlecę tynki maszynowe, do 10m²", jako ekspert z miejscowości Bytom. Zadziw klientów swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Pokaż, że na terenie Bytomia nie masz sobie równych. Szczegółową wycenę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Bytom

2023-01-18 do 2023-01-26

Wyjątkowe Tynkowanie Pistoletem Bytom

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia prac: moż...

 • Bytom

2023-01-15 do 2023-01-16

Zlecę tynki maszynowe, 430m², Bytom

Klient szuka świetnej jakości wykonywanych usług i pisze - Zlecę tynki maszynowe, 430m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Bytom

2022-12-30 do 2023-01-07

Do wykonania tynki maszynowe, do 10m², Bytom

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: do 10m² Zakres prac do wykonania: kompleksowe wykończenie Rodza...

 • Bytom

2022-12-02 do 2022-12-10

Do wykonania tynki maszynowe, 60m², Bytom

Chcesz znaleźć Zleceniodawcę jako dobry profesjonalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy. Przyczyń się do realizacji jego celów. Żeby poznać dopasowanego Klienta skontaktuj się - warto.

 • Bytom

2022-12-01 do 2022-12-09

Solidne Tynkowanie Maszynowe Bytom

Zleceniodawca napisał "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 50m²". Wykonaj zlecenie solidnego tynkowania maszynowego jako specjalista w tej dziedzinie. Poinformuj Klienta o chęci do wykonania działalności z okolic Bytomia i przyległych powiatów. Szczegółową ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Bytom

2022-11-17 do 2022-11-17

Tynk Natryskowy Bytom

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: 75m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe informacje: ...

 • Bytom

2022-11-06 do 2022-11-14

Tynkowanie maszynowe, do 100m², Bytom

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gipsowe Dod...

 • Bytom

2022-10-23 do 2022-10-31

Tynk Natryskowy

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe informac...

 • Bytom

2022-10-23 do 2022-10-31

Staranne Tynki Maszynowe Gipsowe Bytom

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: 25m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Bytom

2022-10-17 do 2022-10-25

Szukam firmy tynkarskiej, 11-20m², Bytom

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 11-20m² Zakres prac do wykonania: generalny remont Rodzaj prac ...

 • Bytom

2022-09-20 do 2022-09-28

Tynkowanie Maszynowe

Szukane są perfekcyjne usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Zlecę tynkowanie, 81-100m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca niezbędne przygotowanie do realizacji zleceń z zakresu tynkowania maszynowego, poznaj szczegóły zlecenia. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Bytom

2022-09-18 do 2022-09-26

Wyjątkowe Tynkowanie Bytom

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Tynkowa...

 • Bytom

2022-09-07 do 2022-09-15

Wysokiej Klasy Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: 45m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gipsowe Termin ...

 • Bytom

2022-08-29 do 2022-09-06

Tynkowanie maszynowe, 3000m², Bytom

Ten Klient uważa, że pierwszorzędne tynki maszynowe gipsowe to nieprosty temat. Wysłał zlecenie o treści "Tynkowanie maszynowe, 3000m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako tynkarz dasz mu wskazówki i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Dopasowaną ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Bytom

2022-08-11 do 2022-08-19

Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Gipsowe

Jeżeli jako profesjonalista od tynków maszynowych gipsowych poszukujesz Klientów to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Tynkowanie maszynowe, 101-300m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca bez wątpienia pokażesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Bytom

2022-08-08 do 2022-08-16

Tynk Natryskowy

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: 160m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Budynek to stara kamienica, kt...

 • Bytom

2022-08-06 do 2022-08-14

Fachowe Usługi Tynkarskie

Poszukujesz dopasowanego do Twojej firmy zlecenia? Jako godny uwagi specjalista świadczący usługi tynkarskie i tynkarz bez konkurencji w mieście Bytom zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 301-500m²". Aby otrzymać więcej informacji skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Bytom

2022-08-03 do 2022-08-11

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 501-700m², Bytom

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe ...

 • Bytom

2022-08-01 do 2022-08-09

Tynkowanie

W przypadku, gdy wykonujesz zlecenia na pierwszorzędne tynkowanie w rejonie Bytomia i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zlecę tynkowanie ścian, 3000m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej profesjonalnej firmy. Zadzwoń i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Bytom

2022-07-21 do 2022-07-29

Staranne Usługi Tynkarskie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gipsowe Te...

 • Radzionków

2022-08-18 do 2022-08-26

Perfekcyjne Tynkowanie Maszynowe

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Zlecę tynkowanie ścian, do 100m²". Wykonaj usługę perfekcyjnego tynkowania maszynowego jako ekspert w tej dziedzinie. Powiadom Klienta o gotowości do podjęcia działalności z okolic Śląskiego i okolicznych powiatów. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie.

 • Radzionków

2023-01-22 do 2023-01-30
dodano 6 dni temu

Doskonałej Jakości Tynk Natryskowy

Zleceniodawca napisał zgłoszenie brzmiące "Zlecę tynkowanie ścian, 101-300m²". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie tynku natryskowego daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Piekary Śląskie

2022-10-18 do 2022-10-26

Tynkarze

Klient szuka najwyższej klasy tynkarza i wysłał zapytanie o treści - Do wykonania tynki maszynowe, 47m². Jeśli świadczysz bogaty zakres usług w dobrych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zlecenie. Zatelefonuj i otrzymaj prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Piekary Śląskie

2022-09-16 do 2022-09-24

Do wykonania tynki maszynowe, 101-300m², Piekary Śląskie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Witam, jeste...

 • Piekary Śląskie

2022-08-07 do 2022-08-15

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych