Tynkowanie maszynowe w Częstochowie

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 318 801 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
631 985 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Częstochowie

Tynki maszynowe Częstochowa

Najlepsze Usługi Tynkarskie

9 opinii

GOSE Remonty pracuje w branży usług tynkarskich od lat, szczególnie na obszarze miejscowości Częstochowa, ale także pobliskich powiatów. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Expert-Tynk - Profesjonalne Tynki Maszynowe Częstochowa

Expert-Tynk

8 opinii

Uwierz ekspertom w dziedzinie tynków maszynowych i zatrudnij Expert-Tynk. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy najbardziej wymagających. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby otrzymać ofertę.

P.W. RICARD Ryszard Wałek - Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Częstochowa

Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe

7 opinii

Jeszcze szukasz specjalisty od tynków maszynowych? Wykorzystaj doświadczenie P.W. RICARD Ryszard Wałek. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej wyceny - sprawdź!

TYNK-BUD EXPERT KONRAD GRABARA - Perfekcyjny Tynkarz w Częstochowie

Perfekcyjny Tynkarz w Częstochowie

6 opinii

Klient, który potrzebuje usługi tynkarskiej musi już dziś zgłosić się do tego tynkarza i zobaczyć na własne oczy świetne ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Umów się na rozmowę już teraz, aby otrzymać ofertę.

Rafał Korzonek - Porządne Tynki Maszynowe Częstochowa

Porządne Tynki Maszynowe

6 opinii

Firma Rafał Korzonek oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Skupia się na Klientach z Częstochowy oraz przyległych powiatów. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać szczegółowe informacje.

KORSO Usługi budowlane - Profesjonalny Tynk Natryskowy Częstochowa

Profesjonalny Tynk Natryskowy

4 opinie

Jeśli nadal potrzebujesz dobrej firmy od tynku natryskowego to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom KORSO Usługi budowlane. Częstochowa i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Zapraszamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

MAT-DOM Tomasz Fabryczny - Staranne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Częstochowa

Staranne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Częstochowa

4 opinie

Jeżeli poszukujesz dobrej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z MAT-DOM Tomasz Fabryczny są dla Ciebie stworzeni. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Nowak Piotr - Najwyższej Klasy Usługi Tynkarskie Częstochowa

Najwyższej Klasy Usługi Tynkarskie

2 opinie

Dzięki precyzji wykonania usługi tynkarskiej Nowak Piotr wybija się w branży. Markę budują rekomendacje szczęśliwych zleceniodawców. Aby otrzymać więcej informacji skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

STABLER P. B. I Artur Prokop - Wyjątkowe Tynkowanie Pistoletem Częstochowa

Wyjątkowe Tynkowanie Pistoletem Częstochowa

2 opinie

Zaoszczędź pieniądze i zleć prace specjalistom od tynkowania pistoletem z Częstochowy. Żeby otrzymać szczegółową wycenę skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

F.H.U..PS-BAU INVEST PRZEMYSŁAW SZOPA - Świetny Tynk Natryskowy Częstochowa

Świetny Tynk Natryskowy

1 opinia

Nadal poszukujesz dobrej firmy od tynku natryskowego? Powierz tę kwestię specjalistom z F.H.U..PS-BAU INVEST PRZEMYSŁAW SZOPA. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Najnowsze z 41 zleceń na tynkowanie maszynowe w Częstochowie

Solidne Tynki Mechaniczne Częstochowa

Ten Klient myśli, że solidne tynki mechaniczne to skomplikowane zagadnienie. Napisał zlecenie o treści "Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 101-200m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako tynkarz udzielisz mu rad i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Zaproponuj termin już teraz!

 • Częstochowa

2024-02-23 do 2024-03-02

Tynkarze Częstochowa

Rodzaj budynku: wielorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 15600m² Rodzaj tynku: gipsowy Informacje dodatkowe: Tynki gipsowe na budynku wielorodzinnym. 7 kondygnacji ...

 • Częstochowa

2024-02-19 do 2024-02-27

Tynkarze

Zapytanie o treści - Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 725m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów oraz skupia się na Klientach z miejscowości Częstochowa i okolic. Nie zwlekaj i poproś o szczegóły - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Częstochowa

2024-02-18 do 2024-02-26

Rewelacyjne Tynki Maszynowe Gipsowe Częstochowa

Ten Klient myśli, że rewelacyjne tynki maszynowe gipsowe to niełatwy temat. Napisał zapytanie o treści "Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 725m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako tynkarz udzielisz mu rad i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - zobacz!

 • Częstochowa

2024-02-18 do 2024-02-26

Fantastyczne Usługi Tynkarskie Częstochowa

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Częstochowa

2024-02-06 do 2024-02-14

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 101-200m², Częstochowa

Jeszcze masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zlecającego jako specjalista od tynku natryskowego. Pozwól Klientom wykorzystać Twoje kompetencje oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Częstochowa

2024-02-06 do 2024-02-06

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego bud. wielorodzinnego, 28500m², Częstochowa

To zapytanie o treści - Potrzebna firma do tynkowania maszynowego bud. wielorodzinnego, 28500m² jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Częstochowa i okolic. Zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

 • Częstochowa

2024-02-05 do 2024-02-13

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 101-200m², Częstochowa

Jako tynkarz działający w rejonie Częstochowy i świadczący wszechstronne usługi tynkarskie podejmij współpracę z Klientem, który pisze zapytanie o treści "Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 101-200m²". Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Częstochowa

2024-02-01 do 2024-02-09

Tynkowanie maszynowe domu, 401-500m², Częstochowa

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Rodzaj tynku: do uzgodnienia w rozmowie Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Częstochowa

2024-01-26 do 2024-02-03

Profesjonalne Tynki Maszynowe Gipsowe

Na wypadek jeśli jako ekspert od tynków maszynowych gipsowych poszukujesz Zleceniodawców to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 401-500m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z Częstochowy bez wątpienia pokażesz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Dlatego, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Częstochowa

2024-01-25 do 2024-02-02

Staranny Tynk Natryskowy Częstochowa

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 900m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Częstochowa

2024-01-25 do 2024-01-30

Tynki Maszynowe

Poszukiwane są pierwszorzędne usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Tynkowanie maszynowe domu, do 100m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca odpowiednią kadrę do realizacji zleceń z zakresu tynków maszynowych, poznaj szczegóły zlecenia. Przedłóż dopasowaną propozycję temu Klientowi - nawiąż współpracę już dziś.

 • Częstochowa

2024-01-15 do 2024-01-23

Porządne Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj budynku: wielorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Częstochowa

2024-01-13 do 2024-01-21

Perfekcyjne Tynkowanie Maszynowe

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 1200m²". Wykonaj usługę perfekcyjnego tynkowania maszynowego jako ekspert w tej dziedzinie. Powiadom Klienta o gotowości do podjęcia działalności z okolic Częstochowy i okolicznych powiatów. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie.

 • Częstochowa

2023-12-27 do 2024-01-04

Tynkowanie maszynowe domu, do 100m², Częstochowa

Usługi tynkarskie nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic? Opierając się na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi w zakresie tynkowania. Przeanalizuj szczegóły zlecenia, które ma treść "Tynkowanie maszynowe domu, do 100m²". Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Częstochowa

2023-12-18 do 2023-12-26

Tynkowanie maszynowe domu typu bliźniak, 501-600m², Częstochowa

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 501-600m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Częstochowa

2023-12-06 do 2023-12-14

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego bud. gospodarczego, do 100m², Częstochowa

Zlecający szuka świetnej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Potrzebna firma do tynkowania maszynowego bud. gospodarczego, do 100m². To ogłoszenie jest stworzone dla specjalisty takiego, jak Ty. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Częstochowa

2023-12-01 do 2023-12-09

Tynkowanie

Jeśli atrakcyjna cena i solidna realizacja powierzonych zadań to Twoje najważniejsze atuty jako specjalisty od tynkowania to zdecyduj się na wykonanie zlecenia - Zapytanie o tynkowanie maszynowe, 201-300m². Ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Częstochowa

2023-11-21 do 2023-11-29

Zapytanie o tynkowanie maszynowe bud. gospodarczego, do 100m², Częstochowa

Rodzaj budynku: garaż lub budynek gospodarczy Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: do 100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Częstochowa

2023-11-20 do 2023-11-28

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu typu bliźniak, do 100m², Częstochowa

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: do 100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Częstochowa

2023-11-14 do 2023-11-22

Zlecę tynkowanie maszynowe bud. gospodarczego, do 100m², Częstochowa

Rodzaj budynku: garaż lub budynek gospodarczy Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Garaż 80m2 tynk cementowo- wapienny same ściany bez sufitu .Kłobuck T...

 • Częstochowa

2023-11-03 do 2023-11-11

Znakomici Tynkarze

Jako znakomity tynkarz pasjonując się tym tematem od dzieciństwa i specjalista stale gotowy do pracy odpisz na to zlecenie. Ten Klient zgłosił potrzebę "Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 700m²". Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Częstochowa

2023-11-02 do 2023-11-10

Zlecę tynkowanie maszynowe domu, do 100m², Częstochowa

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: do 100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Częstochowa

2023-10-30 do 2023-11-07

Tynk Natryskowy

Klient napisał zlecenie o treści "Zlecę tynkowanie maszynowe bud. gospodarczego, 24m²". Jako rzetelny fachowiec w dziedzinie tynku natryskowego wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Częstochowa

2023-10-25 do 2023-11-02

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu typu bliźniak, 3600m², Częstochowa

Szukasz Zlecającego jako warty uwagi profesjonalista z zakresu wysokiej klasy tynkowania maszynowego z Twojego rejonu? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zgłębiając detale jego zgłoszenia, które brzmi "XYZ". Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Częstochowa

2023-10-17 do 2023-10-25

Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 301-400m², Częstochowa

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 301-400m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Częstochowa

2023-10-10 do 2023-10-18

Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 401-500m², Częstochowa

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Częstochowa

2023-09-23 do 2023-10-01

Tynkowanie maszynowe domu, 101-200m², Częstochowa

Szukasz pasującego do Twojej firmy zlecenia? Jako godny uwagi wykonawca realizujący usługi tynkarskie i tynkarz pierwszej klasy w Częstochowie zapoznaj się ze zleceniem o treści "Tynkowanie maszynowe domu, 101-200m²". Skontaktuj się z nimi od razu.

 • Częstochowa

2023-09-21 do 2023-09-29

Tanie Usługi Tynkarskie

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Częstochowa

2023-09-18 do 2023-09-26

Rewelacyjne Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Informacje dodatkowe: Wycena za metr z materiałem. Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Częstochowa

2023-09-17 do 2023-09-25

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego, 101-200m², Częstochowa

Rodzaj budynku: Mieszkanie w bloku Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Częstochowa

2023-09-09 do 2023-09-17

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych