Tynkowanie maszynowe w Żorach

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 163 250 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
552 228 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Tynki maszynowe Żory - ranking najlepszych firm

Tynki maszynowe Żory

P&M BUD TYNKI MASZYNOWE DOCIEPLENIA

64 opinie

Poszukujesz dobrej firmy od tynku gipsowego? Trafiłeś w dobre miejsce - PM BUD TYNKI MASZYNOWE DOCIEPLENIA jest do Twoich usług. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby uzyskać szczegółową wycenę.

Plaster Sp. z o.o. - Rewelacyjne Tynki Maszynowe Żory

Plaster Sp. z o.o.

49 opinii

Zaufaj fachowcom w dziedzinie tynków maszynowych i zatrudnij Plaster Sp. z o.o.. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy najbardziej wymagających. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

ROB-BUD USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE - HANDEL Robert Majewski - Znakomite Tynki Mechaniczne Żory

ROB-BUD USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE - HANDEL Robert Majewski

16 opinii

Uważasz, że rewelacyjne tynki maszynowe to skomplikowane zagadnienie? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z ROB-BUD USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE - HANDEL Robert Majewski udzielą rad i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

Wytynkuj.pl Zakład Ogólnobudowlany Jan Wróbel Krzysztof Wróbel Spółka Cywilna - Świetne Tynki Maszynowe Gipsowe Żory

Wytynkuj.pl Zakład Ogólnobudowlany Jan Wróbel Krzysztof Wróbel Spółka Cywilna

9 opinii

Wytynkuj.pl Zakład Ogólnobudowlany Jan Wróbel Krzysztof Wróbel Spółka Cywilna oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z Żor i okolic. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

NORMA Bartosz Biskup - Doskonałej Jakości Tynk Natryskowy w Żorach

Doskonałej Jakości Tynk Natryskowy w Żorach

9 opinii

Jeżeli poszukujesz dobrej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z NORMA Bartosz Biskup perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Dodatkowe informacje otrzymasz po kontakcie.

Firma budowlana LOKBUD - Znakomite Tynki Maszynowe Gipsowe Żory

Firma budowlana LOKBUD

8 opinii

Jeżeli poszukujesz doskonałej współpracy to specjaliści z Firma budowlana LOKBUD perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Już teraz umów się z nimi na rozmowę, aby poznać wycenę.

Adlux Dawid Górny - Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Żory

Adlux Dawid Górny

7 opinii

Jeśli w dalszym ciągu poszukujesz ekspertów od tynków maszynowych to wykorzystaj kompetencje Adlux Dawid Górny. Żory i okolice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Usługi ogólnobudowlane Błażej Wojtaczka - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Żory

Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Żory

3 opinie

Usługi ogólnobudowlane Błażej Wojtaczka świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z rejonu Żor i okolic. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

AUGUST-TYNK - Rewelacyjne Tynkowanie Pistoletem Żory

AUGUST-TYNK

2 opinie

AUGUST-TYNK świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Skupia się na Klientach z miejscowości Żory i okolic. Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się od razu!

Pro-Tynk Sp. z o.o. - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Gipsowe Żory

Pro-Tynk Sp. z o.o.

14 opinii

Na wypadek jeśli jeszcze poszukujesz dobrej firmy od tynków maszynowych gipsowych to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Pro-Tynk Sp. z o.o.. Żory i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Mają propozycję dla każdego.

28 Zleceń - Tynki Maszynowe Żory

Tynkarze Żory

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Tel. 575•••••••• ...

 • Żory

2022-11-16 do 2022-11-24

Szukam wykonawcy tynków, 301-500m², Żory

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: mo...

 • Żory

2022-11-07 do 2022-11-15

Tynki maszynowe - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 41 599 Tynkarzy Maszynowych najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Najwyższej Klasy Tynkowanie Pistoletem Żory

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 450m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Witam pros...

 • Żory

2022-11-01 do 2022-11-09

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 701-1000m², Żory

Klient szuka świetnej jakości wykonywanych usług i pisze - Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 701-1000m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Żory

2022-10-17 do 2022-10-25

Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Gipsowe Żory

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Tel.575•••••••• Żory...

 • Żory

2022-10-15 do 2022-10-23

Porządne Tynki Maszynowe Żory

Zakres zlecenia: tynki gipsowe i cementowe, wewnętrzne Powierzchnia: 2500m2 Materiał: materiał zapewnia Wykonawca Termin realizacji: od 19.09.2022r....

 • Żory

2022-09-07 do 2022-09-15

Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton komórkowy, beton Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy Powierzchnia prac: 7000m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyj...

 • Żory

2022-08-31 do 2022-09-08

Tynkarze

Klient szuka najwyższej klasy tynkarza i wysłał zapytanie o treści - Zlecę tynki maszynowe, 101-300m². Jeśli świadczysz bogaty zakres usług w dobrych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zlecenie. Zatelefonuj i otrzymaj prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Żory

2022-08-09 do 2022-08-17

Profesjonalne Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: ytong, beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: powi...

 • Żory

2022-08-06 do 2022-08-14

Szukam wykonawcy tynków, 701-1000m², Żory

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Porotherm, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: możl...

 • Żory

2022-07-23 do 2022-07-31

Porządne Tynki Mechaniczne Żory

Poszukiwane są solidne usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 701-1000m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca najlepszych specjalistów do sprostania oczekiwaniom Klientów z dziedziny tynków mechanicznych, poznaj szczegóły zlecenia. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Żory

2022-06-30 do 2022-07-08

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 701-1000m², Żory

Chcesz znaleźć Zleceniodawcę jako dobry specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

 • Żory

2022-06-27 do 2022-07-05

Tynkowanie Maszynowe

Zrealizuj usługę perfekcyjnego tynkowania maszynowego o treści "Szukam wykonawcy tynków, 701-1000m²", jako specjalista z miejscowości Żory. Zadziw klientów swoimi kompetencjami i dokładnością. Pokaż, że w okolicy Żor jesteś w ścisłej czołówce. Przedzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Żory

2022-06-22 do 2022-06-30

Rewelacyjny Tynk Natryskowy

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w ...

 • Żory

2022-06-16 do 2022-06-24

Zlecę tynki maszynowe, 501-700m², Krzyżowice

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjn...

 • Krzyżowice

2022-07-07 do 2022-07-15

Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 301-500m², Krzyżowice

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjn...

 • Krzyżowice

2022-06-07 do 2022-06-15

Do wykonania tynki maszynowe, 501-700m², Krzyżowice

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjn...

 • Krzyżowice

2022-06-30 do 2022-07-08

Szukam wykonawcy tynków, 501-700m², Krzyżowice

Poszukiwane są staranne usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Szukam wykonawcy tynków, 501-700m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca odpowiednie kwalifikacje do realizacji zleceń z zakresu tynków mechanicznych, poznaj szczegóły zlecenia. Dłużej nie trać czasu i sporządź wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

 • Krzyżowice

2022-06-20 do 2022-06-28

Wyjątkowe Tynkowanie

W przypadku, gdy wykonujesz zlecenia na wyjątkowe tynkowanie w rejonie Śląskiego i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Tynkowanie maszynowe, 650m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej doświadczonej firmy. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Krzyżowice

2022-07-26 do 2022-08-03

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 650m², Krzyżowice

Wykonaj usługę najwyższej klasy tynkowania pistoletem o treści "Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 650m²", jako fachowiec z miejscowości Śląskie. Zyskaj klientów swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Pokaż, że na terenie Śląskiego nie masz sobie równych. Ustal pasujący termin od razu!

 • Krzyżowice

2022-08-08 do 2022-08-16

Tynki Maszynowe Gipsowe

Ten Klient myśli, że solidne tynki maszynowe gipsowe to nieproste zagadnienie. Napisał zgłoszenie o treści "Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 500m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako tynkarz pomożesz mu i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Krzyżowice

2022-06-10 do 2022-06-18

Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, budynek pow. ok. 60m², Warszowice

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: prace w budynku o pow...

 • Warszowice

2022-11-08 do 2022-11-16

Doskonałej Jakości Tynki Mechaniczne

To zlecenie o treści - Zlecę tynkowanie, 50m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz skupia się na Klientach z miejscowości Śląskie oraz przyległych powiatów. Ledwie krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Warszowice

2022-07-21 do 2022-07-29

Perfekcyjne Tynkowanie

W przypadku, gdy realizujesz zlecenia na perfekcyjne tynkowanie w rejonie Śląskiego i świadczysz usługi z najwyższej półki to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Szukam wykonawcy tynków, budynek pow. ok. 60m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej niezawodnej firmy. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Warszowice

2022-11-03 do 2022-11-11

Szukam wykonawcy tynków, 101-300m², Suszec

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Ceramika i beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: 2022-...

 • Suszec

2022-07-20 do 2022-07-28

Tynki Mechaniczne

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Porotherm Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: prace w budynku o pow. ok. 130m² Typ tynku: tynki cementowo-wapien...

 • Suszec

2022-08-22 do 2022-08-22

Tynkarze

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tyn...

 • Palowice

2022-11-10 do 2022-11-18

Szukam wykonawcy tynków, 101-300m², Świerklany

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia...

 • Świerklany

2022-06-09 do 2022-06-17

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych
Udostępnij znajomemu