Tynkowanie maszynowe w Świętochłowicach

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 954 584 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
653 007 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Świętochłowicach

Tynki maszynowe Świętochłowice

BudKrzew Daniel Helman

1 opinia

Poszukujesz solidnego wykonawcy świadczącego usługi tynkarskie? Ci tynkarze są wyjątkowi w mieście Świętochłowice. Aby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - warto.

Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane ART-BUD - Pierwszorzędne Usługi Tynkarskie Świętochłowice

Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane ART-BUD

1 opinia

Wiele długich lat pracownicy firmy Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane ART-BUD realizują usługi z zakresu tynkowania pistoletem, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących usług tynkarskich. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

P.P.H.U. "MAYAR" - Fantastyczne Tynkowanie Maszynowe Świętochłowice

P.P.H.U. "MAYAR"

Po prostu zleć prace dotyczące tynkowania maszynowego fachowcom z miejscowości Świętochłowice. Zdobędą Cię swoim zaangażowaniem i fachowością. W okolicy Świętochłowic są jednymi z najlepszych. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

F.H.U.KONKRET Andrzej Krępa - Perfekcyjne Tynki Maszynowe Świętochłowice

Perfekcyjne Tynki Maszynowe Świętochłowice

Nadal szukasz dobrej firmy od tynków maszynowych? Wykorzystaj kompetencje F.H.U.KONKRET Andrzej Krępa. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

PPHU MR - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Świętochłowice

PPHU MR

PPHU MR oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Skupia się na Klientach z Świętochłowic i okolic. Zapraszamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

AMD Sp. z o.o. - Porządne Tynki Maszynowe Świętochłowice

AMD Sp. z o.o.

Myślisz, że porządne tynki maszynowe to niełatwe zagadnienie? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z tej firmy dadzą wskazówki i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Zadzwoń jeszcze dzisiaj - nie będziesz żałować.

P.W Eko-Tor - Rewelacyjne Tynki Maszynowe Gipsowe Świętochłowice

P.W Eko-Tor

Wciąż poszukujesz profesjonalistów od tynków maszynowych gipsowych? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom P.W Eko-Tor. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Usługi projektowe Kinga Kosakowska - Wyjątkowe Usługi Tynkarskie Świętochłowice

Wyjątkowe Usługi Tynkarskie Świętochłowice

Wiele długich lat pracownicy firmy Usługi projektowe Kinga Kosakowska oferują usługi z zakresu tynkowania pistoletem, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących usługi tynkarskiej. Już nie trać czasu i poproś o wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

KENPOL MATERIAŁY BUDOWLANE EUGENIUSZ KRZYWDA - Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Świętochłowice

KENPOL MATERIAŁY BUDOWLANE EUGENIUSZ KRZYWDA

Jeszcze szukasz profesjonalistów od tynków maszynowych? Skorzystaj z doświadczenia KENPOL MATERIAŁY BUDOWLANE EUGENIUSZ KRZYWDA. Żeby uzyskać dopasowaną ofertę skontaktuj się - naprawdę warto.

Łukasz Siegert - Wysokiej Klasy Tynkowanie w Świętochłowicach

Wysokiej Klasy Tynkowanie w Świętochłowicach

Dobra cena i rzetelna realizacja powierzonych zleceń to najważniejsze atuty przedsiębiorcy, którego specjalnością jest tynkowanie. Zachęcamy do zadawania pytań.

Najnowsze z 25 zleceń na tynkowanie maszynowe w Świętochłowicach

Wyjątkowi Tynkarze Świętochłowice

Rodzaj budynku: wielorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 3000m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: 2024-06-10...

 • Świętochłowice

2024-04-24 do 2024-05-02

Zapytanie o tynkowanie maszynowe bud. wielorodzinnego, 2000m², Świętochłowice

Rodzaj budynku: wielorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 2000m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Świętochłowice

2024-04-04 do 2024-04-12

Solidne Tynki Mechaniczne Świętochłowice

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 301-400m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Chorzów

2024-06-10 do 2024-06-18

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego bud. gospodarczego, do 100m², Chorzów

Jako tynkarz działający w rejonie Chorzowa i świadczący wszechstronne usługi tynkarskie podejmij współpracę z Klientem, który pisze zapytanie o treści "Potrzebna firma do tynkowania maszynowego bud. gospodarczego, do 100m²". Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Chorzów

2024-05-27 do 2024-06-04

Zapytanie o tynkowanie maszynowe, 101-200m², Chorzów

Jeszcze jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na ogłoszenie Zleceniodawcy jako dobra firma od tynku natryskowego. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twoich usług oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Dodatkowe informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Chorzów

2024-01-02 do 2024-01-10

Rewelacyjne Usługi Tynkarskie Świętochłowice

Rodzaj budynku: wielorodzinny Zakres prac: elewacja Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Chorzów

2024-05-07 do 2024-05-15

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu typu bliźniak, 201-300m², Chorzów

Zlecający napisał zgłoszenie o treści "Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu typu bliźniak, 201-300m²". Jako wiarygodny ekspert w dziedzinie tynków maszynowych wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Jeśli chcesz otrzymać dokładne informacje skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Chorzów

2024-07-03 do 2024-07-11

Solidne Tynkowanie Świętochłowice

Zlecający poszukuje świetnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 101-200m². To zlecenie jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Jeśli chcesz otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

 • Ruda Śląska

2024-07-02 do 2024-07-10

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 101-200m², Ruda Śląska

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Ruda Śląska

2024-02-04 do 2024-02-12

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 600m², Ruda Śląska

Zrealizowanie tynków maszynowych dla tego Zleceniodawcy będzie przyjemnością. Zlecenie ma treść - Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 600m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Nie czekaj - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Ruda Śląska

2024-04-10 do 2024-04-18

Wysokiej Klasy Tynkowanie Maszynowe Świętochłowice

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu typu bliźniak, 101-200m²". Przyjmij zadanie wysokiej klasy tynkowania maszynowego jako profesjonalista w tej branży. Poinformuj Klienta o chęci do realizacji zleceń z Rudy Śląskiej i pobliskich powiatów. Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie.

 • Ruda Śląska

2024-04-28 do 2024-05-06

Wysokiej Klasy Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 301-400m² Rodzaj tynku: do uzgodnienia w rozmowie Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Ruda Śląska

2024-03-05 do 2024-03-13

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 201-300m², Ruda Śląska

Ten Klient uważa, że znakomity tynk natryskowy to nieproste zagadnienie. Napisał zapytanie o treści "Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 201-300m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako tynkarz pomożesz mu i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Przedłóż dobrą ofertę temu Klientowi - skontaktuj się już dziś.

 • Ruda Śląska

2024-03-23 do 2024-03-31

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu typu bliźniak, 501-600m², Ruda Śląska

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 501-600m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Ruda Śląska

2024-07-01 do 2024-07-01

Najlepsze Usługi Tynkarskie

Dzięki przykładaniu dużej wagi do realizacji usługi tynkarskiej Twoja firma przewyższa konkurentów. Reputacja, którą tworzysz powoduje, że jesteś w stanie spełnić oczekiwania Klientów. Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Ruda Śląska

2024-04-10 do 2024-04-18

Tynkowanie Maszynowe

Zrealizuj usługę perfekcyjnego tynkowania maszynowego o treści "Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu typu bliźniak, 501-600m²", jako specjalista z miejscowości Ruda Śląska. Zadziw klientów swoimi kompetencjami i dokładnością. Pokaż, że w okolicy Rudy Śląskiej jesteś w ścisłej czołówce. Przedzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Ruda Śląska

2024-05-19 do 2024-05-20

Tynkowanie maszynowe bud. gospodarczego, do 100m², Ruda Śląska

Rodzaj budynku: garaż lub budynek gospodarczy Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: budynek był użytkowany, z tynkami Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: w ciągu mies...

 • Ruda Śląska

2024-02-29 do 2024-03-08

Tynkowanie maszynowe domu typu bliźniak, 401-500m², Ruda Śląska

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: 2024-04-08...

 • Ruda Śląska

2024-02-16 do 2024-02-24

Solidne Tynki Maszynowe

Zleceniodawca napisał zgłoszenie o treści "Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 660m²". Jako zaufany specjalista w dziedzinie tynków maszynowych daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Konkretną wycenę prześlij po kontakcie.

 • Ruda Śląska

2024-05-20 do 2024-05-20

Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 390m², Bytom

Ten Klient uważa, że profesjonalne tynki maszynowe to niełatwe zagadnienie. Wysłał zlecenie o treści "Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 390m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista dasz mu wskazówki i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Bytom

2024-01-03 do 2024-01-11

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 301-400m², Bytom

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 301-400m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Informacje dodatkowe: Również tynk gipsowy wchodzi w grę. Realizację prac ...

 • Bytom

2024-04-21 do 2024-04-29

Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 201-300m², Bytom

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Bytom

2024-07-17 do 2024-07-25
dodano 5 godzin temu

Tynk Natryskowy

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, elewacja Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Bytom

2024-03-16 do 2024-03-24

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 101-200m², Bytom

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Bytom

2024-06-18 do 2024-06-26

Rewelacyjny Tynk Natryskowy

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: 2024-07-18...

 • Bytom

2024-03-29 do 2024-04-06

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych