Tynkowanie maszynowe w Bieruniu

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 517 936 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
638 686 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Bieruniu

Tynki maszynowe Bieruń

Pierwszorzędne Tynki Mechaniczne

49 opinii

Jeśli szukasz pierwszorzędnej usługi tynkarskiej w dobrej cenie to firma Plaster Sp. z o.o. jest dla Ciebie idealna. Mają wykwalifikowanych fachowców do realizacji zleceń z zakresu tynków mechanicznych. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Jawor-tynki - Najlepsze Usługi Tynkarskie w Bieruniu

Najlepsze Usługi Tynkarskie w Bieruniu

13 opinii

Ten, kto potrzebuje usługi tynkarskiej winien niezwłocznie zgłosić się do tego tynkarza i poznać świetne ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Tynk-Bud - Staranny Tynk Natryskowy Bieruń

Staranny Tynk Natryskowy

11 opinii

Planujesz wybrać rzetelnego partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Tynk-Bud z Bierunia jest na to skuteczną metodą. Skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

F.H.U. TYNKAN - Najlepsze Tynkowanie Bieruń

Najlepsze Tynkowanie Bieruń

11 opinii

Tynkowanie to życiowa pasja tych profesjonalistów - są prawdziwymi ekspertami w tym fachu. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

Wytynkuj.pl Zakład Ogólnobudowlany Jan Wróbel Krzysztof Wróbel Spółka Cywilna - Staranne Tynki Maszynowe Bieruń

Staranne Tynki Maszynowe

9 opinii

Gdy poszukujesz starannej usługi tynkarskiej w dobrej cenie to firma Wytynkuj.pl Zakład Ogólnobudowlany Jan Wróbel Krzysztof Wróbel Spółka Cywilna jest dla Ciebie idealna. Mają odpowiednią kadrę do realizacji Twoich wymagań z zakresu tynków maszynowych. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

NesterBud - Najlepsze Tynkowanie Pistoletem Bieruń

Najlepsze Tynkowanie Pistoletem

9 opinii

Powierz prace dotyczące tynkowania pistoletem specjalistom z miejscowości Bieruń. Zdobędą Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. W okolicy Bierunia są w ścisłej czołówce. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

P.W. RICARD Ryszard Wałek - Doskonałe Tynki Maszynowe Bieruń

Doskonałe Tynki Maszynowe Bieruń

7 opinii

Zrealizowanie tynków maszynowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych ekspertów. P.W. RICARD Ryszard Wałek ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

Adam Sarnecki - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Gipsowe Bieruń

Adam Sarnecki

5 opinii

Poszukujesz specjalisty od tynków maszynowych gipsowych? Wykorzystaj doświadczenie Adam Sarnecki. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Fachrobud - Znakomite Usługi Tynkarskie Bieruń

Znakomite Usługi Tynkarskie

1 opinia

Poprzez przykładanie dużej wagi do szczegółów usługi tynkarskiej Fachrobud wybija się w branży. Reputację oddają oceny szczęśliwych zleceniodawców. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

FHU MIR-BUD - Wyjątkowe Tynkowanie Bieruń

FHU MIR-BUD

4 opinie

Konkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zadań to najważniejsze zalety firmy, której specjalnością jest tynkowanie. Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - zadzwoń!

Najnowsze z 30 zleceń na tynkowanie maszynowe w Bieruniu

Świetne Tynki Mechaniczne Bieruń

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Bojszowy

2024-04-05 do 2024-04-13
dodano 8 dni temu

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 201-300m², Chełm Śląski

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Chełm Śląski

2024-04-02 do 2024-04-02

Tanie Usługi Tynkarskie Bieruń

Zlecający, który szuka taniej usługi tynkarskiej winien koniecznie zgłosić się do specjalisty takiego, jak Ty i poznać atrakcyjne ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Przedstaw wyjątkową propozycję dla tego Klienta - nawiąż współpracę niezwłocznie.

 • Bojszowy

2024-03-16 do 2024-03-24

Tynkowanie Maszynowe Bieruń

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który pisze - "Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 201-300m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Imielin

2024-03-01 do 2024-03-09

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 501-600m², Bieruń

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 501-600m² Rodzaj tynku: do uzgodnienia w rozmowie Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Bieruń

2024-02-27 do 2024-03-06

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 201-300m², Imielin

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia da Ci same korzyści i z pewnością Klient, który zleca - "Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 201-300m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę.

 • Imielin

2024-02-21 do 2024-02-29

Tynkarze Bieruń

Odpowiedz na zapytanie jako tynkarz z imponującym doświadczeniem w temacie starannych usług tynkarskich. W Twojej firmie śledzenie rynku i dostępnych rozwiązań to codzienność. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Lędziny

2024-02-20 do 2024-02-28

Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 101-200m², Imielin

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który pisze - "Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 101-200m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą z Twojej firmy. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie pożałujesz.

 • Imielin

2024-02-19 do 2024-02-27

Zlecę tynkowanie maszynowe domu, do 100m², Lędziny

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj tynku: do uzgodnienia w rozmowie Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Lędziny

2024-02-05 do 2024-02-13

Perfekcyjne Tynkowanie Maszynowe

Zleceniodawca złożył zapytanie "Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 401-500m²". Nawiąż współpracę w odpowiedzi na potrzebę perfekcyjnego tynkarza z zakresu tynkowania maszynowego. Udowodnij Klientowi, że nie musi już dłużej szukać, a wybór Twojej firmy jest słuszną decyzją. Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Imielin

2024-01-23 do 2024-01-31

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 900m², Bojszowy

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 900m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Informacje dodatkowe: Miejscowość: Bojszowy Termin skorzystania z oferty: w ...

 • Bojszowy

2024-01-19 do 2024-01-27

Wyjątkowe Tynkowanie Pistoletem Bieruń

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 301-400m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Imielin

2024-01-11 do 2024-01-19

Rewelacyjne Tynki Maszynowe Gipsowe

Zleceniodawca napisał zgłoszenie brzmiące "Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 101-200m²". Jako wiarygodny ekspert w dziedzinie tynków maszynowych gipsowych wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Już nie zwlekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Bieruń

2024-01-10 do 2024-01-18

Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe

Klient poszukuje dobrej współpracy i pisze - Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 800m². To zapytanie o ofertę jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Bojszowy

2023-11-23 do 2023-12-01

Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 401-500m², Bieruń

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Bieruń

2023-11-21 do 2023-11-29

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, do 100m², Bieruń

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: do 100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Bieruń

2023-11-21 do 2023-11-29

Wyjątkowi Tynkarze

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Termin skorzystania z oferty: 2024-04-08...

 • Bojszowy

2023-11-12 do 2023-11-20

Świetne Usługi Tynkarskie

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 1200m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Lędziny

2023-11-08 do 2023-11-16

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 800m², Bieruń

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 800 Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Bieruń

2023-10-03 do 2023-10-11

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe bud. usługowego, 2700m², Babice

Chcesz znaleźć zlecenia do wykonania jako sprawdzony fachowiec z zakresu najlepszego tynkowania pistoletem z Małopolskiego? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi "XYZ". Więcej informacji prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Babice

2023-10-31 do 2023-10-31

Solidne Usługi Tynkarskie

Zleceniodawca, który planuje kupno solidnej usługi tynkarskiej musi już teraz zgłosić się do Ciebie i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne ceny oraz oferowaną jakość. Nie zwlekaj - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Babice

2024-01-28 do 2024-02-05

Szukam firmy do tynkowania maszynowego domu, 201-300m², Chełmek

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: budynek był użytkowany, z tynkami Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj tynku: do uzgodnienia w rozmowie Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Chełmek

2024-03-10 do 2024-03-12

Profesjonalne Tynki Mechaniczne

Zlecający napisał zlecenie o treści "Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 301-400m²". Jako zaufany specjalista w dziedzinie tynków mechanicznych daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Chełmek

2024-01-16 do 2024-01-24

Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Gipsowe

Jeżeli jako profesjonalista od tynków maszynowych gipsowych poszukujesz Klientów to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 201-300m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca bez wątpienia pokażesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Chełmek

2024-02-25 do 2024-03-04

Tynkowanie maszynowe domu, 401-500m², Brzeszcze

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Brzeszcze

2024-01-04 do 2024-01-04

Doskonałej Jakości Tynk Natryskowy

Rodzaj budynku: przemysłowy Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 900m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: 2024-01-15...

 • Brzeszcze

2024-01-05 do 2024-01-13

Fantastyczne Tynkowanie

Rodzaj budynku: przemysłowy Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 1300m² Informacje dodatkowe: Tynk cem-wap na ścianie z betonu komórkowego. Wysokość tynkowania 4,10 Termin skorzystani...

 • Brzeszcze

2023-10-23 do 2023-10-31

Doskonałe Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Brzeszcze

2024-01-14 do 2024-01-22

Rewelacyjne Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 700m² Informacje dodatkowe: Dzień dobry, w załączniku przesyłam schemat pomieszczeń z wymiarami. Wysokość po...

 • Oświęcim

2023-10-23 do 2023-10-31

Solidne Tynki Mechaniczne

Zlecenie o treści - Zlecę tynkowanie maszynowe domku letniskowego, 301-400m² jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz skupia się na Klientach z rejonu Oświęcimia i z sąsiednich miast. Złóż propozycję dla tego Klienta - nawiąż współpracę niezwłocznie.

 • Oświęcim

2023-10-06 do 2023-10-14

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych