Tynkowanie maszynowe w Zawierciu

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 910 151 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
614 613 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Zawierciu

Tynki maszynowe Zawiercie

Rewelacyjne Tynkowanie Maszynowe Zawiercie

28 opinii

Już od kilku lat pracownicy firmy Tynk-Pro realizują usługi z zakresu tynkowania maszynowego, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

BTG Usługi Budowlane - Doskonałe Tynki Maszynowe Gipsowe w Zawierciu

BTG Usługi Budowlane

19 opinii

W dalszym ciągu potrzebujesz profesjonalistów od tynków maszynowych gipsowych? Powierz tę kwestię specjalistom z BTG Usługi Budowlane. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Akustik Morytko Bogdan - Utalentowany Tynkarz Zawiercie

Akustik Morytko Bogdan

20 opinii

Klient, który szuka usługi tynkarskiej powinien już dziś zgłosić się do tego tynkarza i poznać świetne ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

Wytynkuj.pl Zakład Ogólnobudowlany Jan Wróbel Krzysztof Wróbel Spółka Cywilna - Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Zawiercie

Wytynkuj.pl Zakład Ogólnobudowlany Jan Wróbel Krzysztof Wróbel Spółka Cywilna

9 opinii

Jeszcze szukasz profesjonalistów od tynków maszynowych? Skorzystaj z doświadczenia Wytynkuj.pl Zakład Ogólnobudowlany Jan Wróbel Krzysztof Wróbel Spółka Cywilna. Żeby uzyskać dopasowaną ofertę skontaktuj się - naprawdę warto.

GOSE Usługi Remontowo budowlane - Wykwalifikowany Tynkarz Zawiercie

GOSE Usługi Remontowo budowlane

8 opinii

Poszukujesz solidnego specjalisty oferującego usługi tynkarskie? Ten tynkarz jest liderem w Zawierciu. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - sprawdź!

ZAZEX - Znakomite Usługi Tynkarskie Zawiercie

ZAZEX

8 opinii

Każdy, kto potrzebuje znakomitej usługi tynkarskiej powinien zgłosić się do tego tynkarza i zobaczyć na własne oczy dobre ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

P.W. RICARD Ryszard Wałek - Najlepszy Tynk Gipsowy Zawiercie

P.W. RICARD Ryszard Wałek

7 opinii

Poszukujesz dobrej firmy od tynku gipsowego? Trafiłeś w dobre miejsce - P.W. RICARD Ryszard Wałek jest do Twoich usług. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby uzyskać szczegółową wycenę.

JGTM - Solidny Tynk Natryskowy Zawiercie

Solidny Tynk Natryskowy

4 opinie

Zaufaj fachowcom w dziedzinie tynku natryskowego i zatrudnij JGTM. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy każdego. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby poznać wycenę.

CASSAN - Dobry Tynkarz Zawiercie

Dobry Tynkarz Zawiercie

1 opinia

Chcesz znaleźć godnego zaufania profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? CASSAN z Zawiercia jest na to najlepszym rozwiązaniem. Żeby uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

Vitex Wiktor Koza - Staranne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Zawiercie

Staranne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne

2 opinie

Jeszcze potrzebujesz profesjonalistów od tynków maszynowych cementowo wapiennych? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Vitex Wiktor Koza. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś.

Najnowsze z 30 zleceń na tynkowanie maszynowe w Zawierciu

Zlecenie na tynki wewn., ok. 500-600m2, Zawiercie

Zakres zlecenia: tynki wewn. Powierzchnia: ok. 500-600m2 Dostawca materiałów: z materiałem Termin skorzystania z oferty: marzec 2024r. Typ obiektu: dom jednorodzinny (w trakcie budowy)...

 • Zawiercie

2023-11-29 do 2023-12-07
dodano 3 dni temu

Pierwszorzędne Tynkowanie Maszynowe Zawiercie

Tynkowanie maszynowe to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako najlepszy specjalista w fachu tynkarza. Umów odpowiedni dla Ciebie termin bez zbędnej zwłoki!

 • Zawiercie

2023-11-24 do 2023-12-02
dodano 8 dni temu

Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 201-300m², Rokitno Szlacheckie

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: 2024-02-29...

 • Rokitno szlacheckie

2023-11-02 do 2023-11-10

Doskonałe Tynki Mechaniczne Zawiercie

Ten Klient uważa, że doskonałe tynki mechaniczne to nieproste zagadnienie. Napisał zapytanie o treści "Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 201-300m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista doradzisz mu i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Nie zwlekaj i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Rokitno szlacheckie

2023-11-02 do 2023-11-10

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 201-300m², Rokitno Szlacheckie

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Rokitno szlacheckie

2023-10-17 do 2023-10-25

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 201-300m², Zawiercie

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Zawiercie

2023-09-20 do 2023-09-28

Rewelacyjne Tynkowanie Maszynowe

Zleceniodawca złożył zapytanie "Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, do 100m²". Nawiąż współpracę w odpowiedzi na chęć zatrudnienia tynkarza do realizacji usług z zakresu tynkowania maszynowego. Przekonaj Klienta, że nie musi już dłużej szukać, a wybór Twojej oferty to najlepsze rozwiązanie. Zaproponuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Niegowonice

2023-09-17 do 2023-09-25

Solidne Tynki Maszynowe Gipsowe Zawiercie

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 301-400m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Grabowa

2023-09-09 do 2023-09-17

Doskonałe Tynki Maszynowe Zawiercie

Ten Klient jest zdania, że doskonałe tynki maszynowe to trudny temat. Wysłał zgłoszenie o treści "Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu typu bliźniak, 401-500m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec dasz mu wskazówki i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Zawiercie

2023-09-03 do 2023-09-11

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu typu bliźniak, 401-500m², Zawiercie

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Informacje dodatkowe: Tel 504•••••• Termin skorzystania z oferty: najbli...

 • Zawiercie

2023-08-28 do 2023-09-05

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 120m², Rokitno Szlacheckie

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 120 Termin skorzystania z oferty: 2024-05-27...

 • Rokitno szlacheckie

2023-08-24 do 2023-09-01

Tynkowanie maszynowe domu, 101-200m², Zawiercie

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, z tynkami Powierzchnia prac: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Zawiercie

2023-08-22 do 2023-08-30

Zlecę tynkowanie maszynowe domu, do 100m², Zawiercie

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: do 100m² Termin skorzystania z oferty: 2023-08-23...

 • Zawiercie

2023-08-22 do 2023-08-30

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 301-400m², Zawiercie

Klient szuka świetnej współpracy i pisze - Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 301-400m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Żeby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

 • Zawiercie

2023-08-17 do 2023-08-25

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 301-400m², Poręba

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 301-400m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Poręba

2023-08-07 do 2023-08-15

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu typu bliźniak, 301-400m², Zawiercie

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 301-400m² Informacje dodatkowe: Tel 504•••••••• Termin skorzystania z oferty: najb...

 • Zawiercie

2023-08-03 do 2023-08-11

Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 201-300m², Zawiercie

Szukasz zlecenia jako warty zaufania specjalista z zakresu profesjonalnego tynkowania pistoletem z Twojego rejonu? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania poznając szczegóły jego zapytania, które brzmi "XYZ". Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Zawiercie

2023-08-02 do 2023-08-10

Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 301-400m², Grabowa

Chcesz znaleźć Klienta jako dobry specjalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy. Przyczyń się do realizacji jego celów. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Grabowa

2023-07-23 do 2023-07-31

Fantastyczne Tynkowanie Pistoletem Zawiercie

Zleceniodawca złożył zapytanie "Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 101-200m²". Nawiąż współpracę w odpowiedzi na chęć zatrudnienia tynkarza do realizacji usług z zakresu tynkowania pistoletem. Udowodnij Klientowi, że spełniasz jego potrzeby, a wybór Twojej oferty to najlepsze rozwiązanie. Dokładne informacje prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Zawiercie

2023-07-16 do 2023-07-24

Tynkowanie Maszynowe

Zrealizuj usługę perfekcyjnego tynkowania maszynowego o treści "Tynkowanie maszynowe domu, do 100m²", jako specjalista z miejscowości Zawiercie. Zadziw klientów swoimi kompetencjami i dokładnością. Pokaż, że w okolicy Zawiercia jesteś w ścisłej czołówce. Przedzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Zawiercie

2023-07-14 do 2023-07-22

Tynki Maszynowe

Klient szuka doskonałej jakości wykonywanych usług i pisze - Tynkowanie maszynowe domu, 301-400m². To zlecenie jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie pożałujesz.

 • Zawiercie

2023-07-11 do 2023-07-19

Zlecę tynkowanie maszynowe bud. przemysłowego, 2000m², Zawiercie

Ten Zleceniodawca w dalszym ciągu szuka dobrej firmy od tynków mechanicznych. Napisał ogłoszenie o treści - Zlecę tynkowanie maszynowe bud. przemysłowego, 2000m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Zawiercie

2023-07-04 do 2023-07-12

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 71-100m², Wysoka

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Wysoka

2023-07-03 do 2023-07-11

Tynkowanie maszynowe bud. przemysłowego, 2000m², Zawiercie

Rodzaj budynku: przemysłowy Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 2000 Informacje dodatkowe: Witam Zlecę wykonanie tynków gipsowych w ilości 2000m^2 w Zawierciu. - Tynkowanie ścian do w...

 • Zawiercie

2023-07-03 do 2023-07-11

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 2000m², Zawiercie

Pragniesz znaleźć zlecenia jako warty uwagi specjalista z zakresu najwyższej klasy tynkowania pistoletem z Zawiercia? Przyczyń się do realizacji celów Klienta poznając szczegóły jego zapytania, które ma treść "XYZ". Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Zawiercie

2023-06-27 do 2023-07-05

Profesjonalne Tynkowanie Maszynowe

W przypadku, gdy realizujesz zlecenia na profesjonalne tynkowanie maszynowe w rejonie Śląskiego i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zlecenie o treści "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 85m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej niezawodnej firmy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Sławniów

2023-06-26 do 2023-07-04

Szukam wykonawcy tynków, 101-300m², Łazy

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęci...

 • Łazy

2023-06-11 do 2023-06-19

Najlepsze Tynki Maszynowe Gipsowe

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Klient, który pisze - "Zlecę tynkowanie ścian, 100m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą z Twojej firmy. Jeśli chcesz otrzymać dokładne informacje skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Szyce

2023-06-03 do 2023-06-11

Perfekcyjne Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gipsowe Ter...

 • Zawiercie

2023-06-01 do 2023-06-09

Profesjonalni Tynkarze

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Pustak ceramiczny Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 800m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Te...

 • Szczekociny

2023-05-28 do 2023-06-05

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych