Tynkowanie maszynowe w Zawierciu

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 859 336 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
540 487 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Tynki maszynowe Zawiercie - ranking najlepszych firm

Tynki maszynowe Zawiercie

Rewelacyjne Tynkowanie Maszynowe Zawiercie

19 opinii

Już od kilku lat pracownicy firmy Akustik Morytko Bogdan realizują usługi z zakresu tynkowania maszynowego, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

ZAKŁAD REMONTOWO - BUDOWLANY CZESŁAW MROZIŃSKI - Doskonałe Tynki Maszynowe Gipsowe w Zawierciu

Doskonałe Tynki Maszynowe Gipsowe w Zawierciu

6 opinii

W dalszym ciągu potrzebujesz profesjonalistów od tynków maszynowych gipsowych? Powierz tę kwestię specjalistom z ZAKŁAD REMONTOWO - BUDOWLANY CZESŁAW MROZIŃSKI. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Kubex - Tynkarz Zawiercie

Kubex

1 opinia

Klient, który szuka usługi tynkarskiej powinien już dziś zgłosić się do tego tynkarza i poznać świetne ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

JGTM - Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Zawiercie

JGTM

4 opinie

Jeszcze szukasz profesjonalistów od tynków maszynowych? Skorzystaj z doświadczenia JGTM. Żeby uzyskać dopasowaną ofertę skontaktuj się - naprawdę warto.

Vitex Wiktor Koza - Wykwalifikowany Tynkarz Zawiercie

Vitex Wiktor Koza

2 opinie

Poszukujesz solidnego specjalisty oferującego usługi tynkarskie? Ten tynkarz jest liderem w Zawierciu. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - sprawdź!

Poziom 25 Piotr Sudoł - Znakomite Usługi Tynkarskie Zawiercie

Poziom 25 Piotr Sudoł

3 opinie

Każdy, kto potrzebuje znakomitej usługi tynkarskiej powinien zgłosić się do tego tynkarza i zobaczyć na własne oczy dobre ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

CASSAN - Najlepszy Tynk Gipsowy Zawiercie

CASSAN

1 opinia

Poszukujesz dobrej firmy od tynku gipsowego? Trafiłeś w dobre miejsce - CASSAN jest do Twoich usług. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby uzyskać szczegółową wycenę.

Budowlaniec - Solidny Tynk Natryskowy Zawiercie

Solidny Tynk Natryskowy

1 opinia

Zaufaj fachowcom w dziedzinie tynku natryskowego i zatrudnij Budowlaniec. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy każdego. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby poznać wycenę.

Zakład Usług Kominiarskich SADZA II Mikoda Kamil - Tynkowanie Maszynowe Zawiercie

Zakład Usług Kominiarskich SADZA II Mikoda Kamil

1 opinia

Chcesz znaleźć godnego zaufania profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Zakład Usług Kominiarskich SADZA II Mikoda Kamil z Zawiercia jest na to najlepszym rozwiązaniem. Żeby uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

LEKSUS-DOM - Staranne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Zawiercie

Staranne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Zawiercie

1 opinia

Jeszcze potrzebujesz profesjonalistów od tynków maszynowych cementowo wapiennych? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia LEKSUS-DOM. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś.

30 Zleceń - Tynki Maszynowe Zawiercie

Tynkowanie Pistoletem Zawiercie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: ytong Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 360m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia pr...

 • Kroczyce

2022-09-24 do 2022-10-02
dodano 7 dni temu

Do wykonania tynki maszynowe, do 100m², Pilica

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: poroterm i bloczek komórkowy Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyj...

 • Pilica

2022-08-17 do 2022-08-25

Tynki maszynowe - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 41 384 Tynkarzy Maszynowych najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Porządne Tynki Mechaniczne Zawiercie

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: t...

 • Zawiercie

2022-08-17 do 2022-08-25

Zlecę tynki maszynowe, 556m², Zawiercie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 556m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe info...

 • Zawiercie

2022-08-16 do 2022-08-24

Doskonałe Tynkowanie Maszynowe Zawiercie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Wystawiła mni...

 • Niegowonice

2022-08-05 do 2022-08-13

Tanie Usługi Tynkarskie Zawiercie

Nie możesz znaleźć pasującego do Ciebie zlecenia? Jako solidny profesjonalista realizujący usługi tynkarskie i tynkarz bez konkurencji w mieście Śląskie poznaj szczegóły zapytania o treści "Zlecę tynki maszynowe, do 100m²". Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Pilica

2022-08-02 do 2022-08-10

Do wykonania tynki maszynowe, 21-50m², Szczekociny

Klient napisał "Do wykonania tynki maszynowe, 21-50m²". Wykonaj usługę fantastycznego tynkowania jako specjalista w tej dziedzinie. Powiadom Klienta o gotowości do wykonania zleceń z okolic Śląskiego i przyległych powiatów. Wybierz numer, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

 • Szczekociny

2022-08-01 do 2022-08-09

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 101-300m², Ogrodzieniec

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: bloczek komórkowy Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: diament Dodatkowe informacje: Tynk + KG na ...

 • Ogrodzieniec

2022-07-25 do 2022-08-02

Rewelacyjne Usługi Tynkarskie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gipsowe Termin...

 • Zawiercie

2022-07-14 do 2022-07-22

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 101-300m², Zawiercie

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który napisał - "Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 101-300m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Ustal pasujący termin już teraz!

 • Zawiercie

2022-07-14 do 2022-07-22

Porządne Tynki Mechaniczne

Chcesz znaleźć Klienta jako dobry profesjonalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Więcej informacji prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Zawiercie

2022-07-10 do 2022-07-18

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, do 100m², Zawiercie

Starasz się odnaleźć Zleceniodawcę jako warty zaufania specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy z Zawiercia. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Umów się na rozmowę już teraz, aby zaprezentować ofertę.

 • Zawiercie

2022-06-27 do 2022-07-05

Wyjątkowe Tynkowanie Pistoletem

Poszukiwane są wyjątkowe usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Szukam wykonawcy tynków, 101-300m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca odpowiednią kadrę do sprostania oczekiwaniom Klientów z zakresu tynkowania pistoletem, poznaj szczegóły zlecenia. Przedzwoń teraz i wyślij ofertę - naprawdę warto.

 • Zawiercie

2022-06-24 do 2022-07-02

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m², Zawiercie

To zlecenie o treści - Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m² jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Zawiercia oraz przyległych powiatów. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Zawiercie

2022-06-23 do 2022-07-01

Szukam firmy tynkarskiej, 11-20m², Zawiercie

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 3 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 11-20m² Zakres prac ...

 • Zawiercie

2022-06-20 do 2022-06-28

Do wykonania tynki maszynowe, 101-300m², Zawiercie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła, pustak gazowy Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Te...

 • Zawiercie

2022-06-09 do 2022-06-17

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 146m², Zawiercie

Szukasz klienta jako fachowiec od perfekcyjnego tynkowania w rejonie Zawiercia lub w rejonie powiatu? Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Zawiercie

2022-06-07 do 2022-06-15

Szukam wykonawcy tynków, 101-300m², Poręba

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: bloczki silikatowe Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje:...

 • Poręba

2022-06-06 do 2022-06-14

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m², Zawiercie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gipsowe Te...

 • Zawiercie

2022-05-24 do 2022-06-01

Rewelacyjne Tynkowanie Maszynowe

Wykonaj zlecenie dotyczące rewelacyjnego tynkowania maszynowego od rzetelnych Klientów zainteresowanych daniem pracy na terenie Zawiercia. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która spełni Twoje wymagania.

 • Zawiercie

2022-05-24 do 2022-06-01

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 350m², Zawiercie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 350m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Zawiercie

2022-05-24 do 2022-06-01

Tynk Natryskowy Zawiercie

Zrealizowanie tynku natryskowego dla tego Zleceniodawcy będzie banalnie łatwe. Zapytanie ma treść - Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, do 100m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Zawiercie

2022-05-16 do 2022-05-24

Szukam wykonawcy tynków, 301-500m², Zawiercie

Jako tynkarz pasjonując się tym tematem od dzieciństwa i specjalista przygotowany do współpracy przy nowym zleceniu odpowiedz na zapytanie. Ten Zleceniodawca zgłosił potrzebę "Szukam wykonawcy tynków, 301-500m²". Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby przesłać ofertę.

 • Zawiercie

2022-05-11 do 2022-05-19

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 701-1000m², Włodowice

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Beton komórkowy Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac...

 • Włodowice

2022-05-05 do 2022-05-13

Szukam wykonawcy tynków, 101-300m², Łazy

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Pustak Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin ro...

 • Łazy

2022-05-05 do 2022-05-13

Pierwszorzędne Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Silka Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 150m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpocz...

 • Zawiercie

2022-04-08 do 2022-04-16

Do wykonania tynki maszynowe, 101-300m², Zawiercie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęc...

 • Zawiercie

2022-04-06 do 2022-04-14

Zlecę tynki maszynowe, 301-500m², Zawiercie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęc...

 • Zawiercie

2022-04-06 do 2022-04-14

Staranne Tynki Maszynowe

Ten Klient jeszcze poszukuje profesjonalistów od tynków maszynowych. Napisał zlecenie o treści - Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m², chcąc trafić w dobre miejsce. Złóż dobrą ofertę dla tego Klienta - skontaktuj się jak najszybciej.

 • Ołudza

2022-03-25 do 2022-04-02

Zlecę tynki maszynowe, 101-150m², Sadowie

Nadal możesz nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zlecającego jako profesjonalista od tynków maszynowych gipsowych. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twoich usług i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Dlatego, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Sadowie

2022-03-24 do 2022-04-01

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych
Udostępnij znajomemu