Tynkowanie maszynowe w Myszkowie

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 698 610 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
645 034 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Myszkowie

Tynki maszynowe Myszków

NesterBud

9 opinii

Zaufaj fachowcom w dziedzinie tynków maszynowych i zatrudnij NesterBud. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli wszystkich. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która spełni Twoje wymagania.

Mix Bum - Świetne Usługi Tynkarskie Myszków

Mix Bum

9 opinii

Wypatrujesz rzetelnego fachowca oferującego usługi tynkarskie? Ci tynkarze nie mają sobie równych w Myszkowie. Więcej informacji możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Expert-Tynk - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Gipsowe Myszków

Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Gipsowe Myszków

8 opinii

Zaufaj fachowcom w dziedzinie tynków maszynowych gipsowych i zatrudnij Expert-Tynk. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje każdego. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

SOYER PUH - Najwyższej Klasy Tynkowanie w Myszkowie

Najwyższej Klasy Tynkowanie w Myszkowie

5 opinii

Pragniesz znaleźć dobrego fachowca z zakresu najwyższej klasy tynkowania do realizacji zaplanowanych działań? Firma SOYER PUH jest Twoim rozwiązaniem. Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji skontaktuj się - warto.

Roban - Wyjątkowe Tynkowanie Myszków

Roban

2 opinie

Bezkonkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to główne cechy przedsiębiorcy, którego specjalnością jest tynkowanie. Zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

P.P.H.U "JÓKA" - Wyjątkowe Usługi Tynkarskie Myszków

Wyjątkowe Usługi Tynkarskie

21 opinii

Wiele długich lat pracownicy firmy P.P.H.U JÓKA oferują usługi z zakresu tynkowania pistoletem, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących usługi tynkarskiej. Już nie trać czasu i poproś o wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

F.H.U. UNIDOM - Fantastyczne Usługi Tynkarskie Myszków

F.H.U. UNIDOM

1 opinia

Każdy, kto planuje zakup usługi tynkarskiej winien zgłosić się do tego tynkarza i zobaczyć na własne oczy niskie ceny oraz oferowaną jakość. Już nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

EKOPUNKT Paweł Czyż - Staranne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Myszków

Staranne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Myszków

2 opinie

Planujesz wybrać godnego uwagi partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? EKOPUNKT Paweł Czyż z Myszkowa jest na to najlepszym rozwiązaniem. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się od razu!

DARI BUD - Świetne Tynki Maszynowe Myszków

DARI BUD

2 opinie

Uwierz fachowcom w dziedzinie tynków maszynowych i zatrudnij DARI BUD. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

En-bud - Fachowe Usługi Tynkarskie Myszków

En-bud

1 opinia

Pragniesz znaleźć godnego uwagi specjalistę od fachowych usług tynkarskich z Myszkowa, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma En-bud jest Twoim rozwiązaniem. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnej wyceny - sprawdź!

Najnowsze z 26 zleceń na tynkowanie maszynowe w Myszkowie

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 201-300m², Myszków

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Myszków

2024-05-15 do 2024-05-23
dodano 8 dni temu

Tynkowanie Myszków

W przypadku, gdy wykonujesz zlecenia na pierwszorzędne tynkowanie w rejonie Myszkowa i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zapytanie o treści "Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 301-400m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej profesjonalnej firmy. Zadzwoń i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Myszków

2024-05-09 do 2024-05-17

Szukam firmy do tynkowania maszynowego domu, 201-300m², Myszków

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Myszków

2024-05-05 do 2024-05-13

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 101-200m², Koziegłowy

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Informacje dodatkowe: Koziegłowy śląskie Termin skorzystania z of...

 • Koziegłowy

2024-04-25 do 2024-05-03

Profesjonalny Tynk Natryskowy Myszków

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Klient, który zleca - "Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, do 100m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Myszków

2024-04-25 do 2024-05-03

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego bud. gospodarczego, do 100m², Żarki

Klient napisał "Potrzebna firma do tynkowania maszynowego bud. gospodarczego, do 100m²". Zrealizuj usługę fantastycznego tynkowania maszynowego jako ekspert w tej dziedzinie. Zadeklaruj gotowość do podjęcia działalności z okolic Śląskiego i pobliskich powiatów. Aby otrzymać Klienta skontaktuj się dziś - warto.

 • Żarki

2024-04-09 do 2024-04-17

Perfekcyjny Tynk Natryskowy

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Żarki

2024-03-31 do 2024-04-08

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 301-400m², Myszków

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 301-400m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Myszków

2024-03-04 do 2024-03-12

Doskonałej Jakości Tynki Mechaniczne Myszków

To zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe bud. gospodarczego, do 100m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz skupia się na Klientach z miejscowości Śląskie oraz przyległych powiatów. Ledwie krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Żarki

2024-03-04 do 2024-03-12

Dobrzy Tynkarze Myszków

Wybór tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który zleca - "Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 401-500m²", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Tylko chwila dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Myszków

2024-02-06 do 2024-02-14

Znakomite Tynki Maszynowe Gipsowe Myszków

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Niegowa

2024-01-04 do 2024-01-12

Tynkowanie maszynowe domu, 501-600m², Myszków

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 501-600m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Myszków

2024-01-02 do 2024-01-10

Tynkowanie maszynowe domu, 401-500m², Niegowa

Nawiąż współpracę jako najwyższej klasy tynkarz z właściwym doświadczeniem w temacie najwyższej klasy usług tynkarskich. Dla Twojej firmy dbanie o zadowolenie swoich Klientów to codzienność. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Niegowa

2023-11-26 do 2023-12-04

Usługi Tynkarskie

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 301-400m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Myszków

2023-11-14 do 2023-11-22

Rewelacyjne Tynkowanie

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Dębowiec

2024-02-26 do 2024-03-05

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 401-500m², Poręba

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Rodzaj tynku: do uzgodnienia w rozmowie Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Poręba

2024-03-11 do 2024-03-19

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 401-500m², Zawiercie

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Zawiercie

2024-02-27 do 2024-03-06

Rewelacyjne Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Zawiercie

2024-02-13 do 2024-02-21

Tynkowanie

W przypadku, gdy realizujesz zlecenia na doskonałe tynkowanie w rejonie Zawiercia i szukasz najlepszych zleceń to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 101-200m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej kompetentnej firmy. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Zawiercie

2023-12-15 do 2023-12-23

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, do 100m², Zawiercie

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj tynku: do uzgodnienia w rozmowie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Zawiercie

2024-04-28 do 2024-05-06

Profesjonalne Tynki Maszynowe

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Zawiercie

2024-05-08 do 2024-05-16

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 101-200m², Zawiercie

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: do uzgodnienia w rozmowie Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Zawiercie

2024-01-10 do 2024-01-18

Tynk Natryskowy

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 301-400m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Zawiercie

2024-04-12 do 2024-04-20

Profesjonalne Tynki Mechaniczne

Zlecający napisał zlecenie brzmiące "Potrzebna firma do tynkowania maszynowego, 3000m²". Jako zaufany ekspert w dziedzinie tynków mechanicznych daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Zawiercie

2024-04-25 do 2024-05-03

Pierwszorzędne Tynki Maszynowe

To zlecenie o treści - Szukam firmy do tynkowania maszynowego domu, 401-500m² jest skierowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz skupia się na Klientach z rejonu Zawiercia i z sąsiednich miast. Aby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

 • Zawiercie

2024-04-22 do 2024-04-30

Solidny Tynk Natryskowy

Zrealizowanie tynku natryskowego z tego zlecenia będzie przyjemnością. Zapytanie ma treść - Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 301-400m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Zawiercie

2024-04-23 do 2024-05-01

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych