Tynkowanie maszynowe w Piekarach Śląskich

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 162 857 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
552 228 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Tynki maszynowe Piekary Śląskie - ranking najlepszych firm

Tynki maszynowe Piekary Śląskie

Najwyższej Klasy Tynkowanie Pistoletem w Piekarach Śląskich

4 opinie

Zatrudnij MIGMEES Oskar Inglot jeśli szukasz odpowiednich ludzi do najwyższej klasy tynkowania pistoletem na terenie Piekar Śląskich. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

BOBtynk - Solidne Tynki Maszynowe Gipsowe Piekary Śląskie

BOBtynk

22 opinie

Nadal poszukujesz profesjonalistów od tynków maszynowych gipsowych? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry BOBtynk. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Ofertę otrzymasz po kontakcie.

P.R.B. i U.P. PROANA Tomasz Cierpioł - Rewelacyjne Tynkowanie Piekary Śląskie

Rewelacyjne Tynkowanie Piekary Śląskie

3 opinie

Zleć zadanie tynkowania fachowcom z miejscowości Piekary Śląskie. Podbiją Cię swoimi kompetencjami i dokładnością. W okolicy Piekar Śląskich są jednymi z najlepszych. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję, nie pożałujesz.

Reno-Kam - Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Piekary Śląskie

Reno-Kam

2 opinie

Reno-Kam oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z rejonu Piekar Śląskich i z sąsiednich miast. Dopasowaną ofertę otrzymasz po kontakcie.

STAN-REM Jerzy Stangel - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Piekary Śląskie

STAN-REM Jerzy Stangel

6 opinii

Wykonanie tynków maszynowych cementowo wapiennych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych fachowców. STAN-REM Jerzy Stangel ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Skontaktuj się, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - nie będziesz żałować.

Firma Usługowo-Handlowa Heller Krzysztof - Rewelacyjne Tynki Mechaniczne Piekary Śląskie

Rewelacyjne Tynki Mechaniczne

2 opinie

Potrzebujesz specjalisty od tynków mechanicznych? Zaufaj doświadczeniu Firma Usługowo-Handlowa Heller Krzysztof. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję, nie pożałujesz.

KRUKI TYNKI MASZYNOWE SEBASTIAN KRUK - Perfekcyjne Tynki Maszynowe Piekary Śląskie

KRUKI TYNKI MASZYNOWE SEBASTIAN KRUK

Uważasz, że perfekcyjne tynki maszynowe to nieprosty temat? W takim razie nie trać czasu - tynkarze z tej firmy poradzą Ci i znajdą dopasowne rozwiązanie. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się od razu!

FHU Andrzej Mamok - Najlepsze Tynki Maszynowe Piekary Śląskie

Najlepsze Tynki Maszynowe Piekary Śląskie

FHU Andrzej Mamok oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Skupia się na Klientach z Piekar Śląskich oraz przyległych powiatów. Jeśli chcesz poznać ofertę skontaktuj się już teraz - warto.

Bodrem - Solidne Tynki Maszynowe Piekary Śląskie

Bodrem

Jeszcze szukasz profesjonalistów od tynków maszynowych? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Bodrem. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Andrzej Mańka PB TEXOR - Najlepsze Tynki Mechaniczne Piekary Śląskie

Najlepsze Tynki Mechaniczne

Uważasz, że najlepsze tynki mechaniczne to skomplikowane zagadnienie? Nic bardziej mylnego - fachowcy z Andrzej Mańka PB TEXOR pomogą Ci i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Już nie czekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

29 Zleceń - Tynki Maszynowe Piekary Śląskie

Rewelacyjne Tynkowanie Pistoletem Piekary Śląskie

Szukasz zlecenia jako fachowiec od rewelacyjnego tynkowania pistoletem w miejscowości Piekary Śląskie lub w pobliskim rejonie? Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Piekary Śląskie

2022-11-29 do 2022-12-07
dodano 8 dni temu

Rewelacyjny Tynk Natryskowy Piekary Śląskie

Jeżeli wciąż jako profesjonalista od tynku natryskowego szukasz Zleceniodawców to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 101-300m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z Piekar Śląskich bez wątpienia dasz dowód Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej informacji.

 • Piekary Śląskie

2022-10-25 do 2022-11-02

Tynki maszynowe - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 41 599 Tynkarzy Maszynowych najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zlecę tynkowanie ścian, 101-300m², Piekary Śląskie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termi...

 • Piekary Śląskie

2022-10-18 do 2022-10-26

Zlecę tynki maszynowe, 11-20m², Piekary Śląskie

Szukasz zlecenia jako sprawdzony fachowiec z zakresu perfekcyjnego tynkowania pistoletem z Piekar Śląskich? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi "XYZ". Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Piekary Śląskie

2022-10-14 do 2022-10-22

Do wykonania tynki maszynowe, 47m², Piekary Śląskie

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 4 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 47m² Zakres prac do wykonania: kompleksowe wykończenie ...

 • Piekary Śląskie

2022-09-16 do 2022-09-24

Utalentowani Tynkarze Piekary Śląskie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Witam, jeste...

 • Piekary Śląskie

2022-08-07 do 2022-08-15

Najlepsze Tynki Maszynowe Gipsowe Piekary Śląskie

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Klient, który pisze - "Do wykonania tynki maszynowe, 21-50m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą z Twojej firmy. Jeśli chcesz otrzymać dokładne informacje skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Piekary Śląskie

2022-07-08 do 2022-07-16

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, 301-500m², Piekary Śląskie

Ten Zlecający wciąż poszukuje profesjonalistów od tynków mechanicznych. Napisał ogłoszenie o treści - Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, 301-500m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Piekary Śląskie

2022-07-04 do 2022-07-12

Zlecę tynki maszynowe, 701-1000m², Piekary Śląskie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: możliwy od ...

 • Piekary Śląskie

2022-06-20 do 2022-06-24

Tynkowanie Pistoletem

Zapytanie o treści - Szukam wykonawcy tynków, do 100m² jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z Piekar Śląskich i okolic. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Piekary Śląskie

2022-06-12 do 2022-06-20

Fantastyczne Tynkowanie Maszynowe Piekary Śląskie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Porotherm Dryfix Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: ...

 • Piekary Śląskie

2022-06-06 do 2022-06-14

Tynkowanie maszynowe, 3500m², Bobrowniki

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej Powierzchnia prac: 3500m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: S...

 • Bobrowniki

2022-11-23 do 2022-12-01

Solidny Tynk Natryskowy

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin roz...

 • Bobrowniki

2022-05-25 do 2022-06-02

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, budynek pow. ok. 570m², Bobrowniki

Szukasz pracy jako ekspert od pierwszorzędnego tynkowania maszynowego w miejscowości Śląskie lub w przyległych powiatach? Nie czekaj - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Bobrowniki

2022-06-06 do 2022-06-14

Najwyższej Klasy Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gipsowe Te...

 • Radzionków

2022-08-18 do 2022-08-26

Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 301-500m², Bytom

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki ...

 • Bytom

2022-08-03 do 2022-08-11

Szukam firmy tynkarskiej, 11-20m², Bytom

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 11-20m² Zakres prac do wykonania: generalny remont Rodzaj prac ...

 • Bytom

2022-09-20 do 2022-09-28

Solidny Tynk Natryskowy

Zrealizowanie tynku natryskowego z tego zlecenia będzie przyjemnością. Zapytanie ma treść - Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 50m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Bytom

2022-11-17 do 2022-11-17

Świetne Tynki Mechaniczne

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: do 10m² Zakres prac do wykonania: kompleksowe wykończenie Rodza...

 • Bytom

2022-12-02 do 2022-12-10
dodano 5 dni temu

Do wykonania tynki maszynowe, 60m², Bytom

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: 60m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Mieszkanie 60 m2 , zawie...

 • Bytom

2022-12-01 do 2022-12-09
dodano 6 dni temu

Zlecenie na tynki maszynowe budynku wielorodzinnego, 501-800m², Bytom

Tynkowanie maszynowe to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zlecenie jako doświadczony fachowiec w fachu tynkarza. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Klienta.

 • Bytom

2022-05-25 do 2022-05-25

Szukam wykonawcy tynków, budynek pow. ok. 210m², Bytom

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: prace w budynku o pow. ok. 210m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (...

 • Bytom

2022-06-24 do 2022-07-02

Najlepsze Tynkowanie

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 81-100m² Zakres prac do wykonania: generalny remont Rodzaj prac...

 • Bytom

2022-09-18 do 2022-09-26

Do wykonania tynki maszynowe, 25m², Bytom

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: 25m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Bytom

2022-10-17 do 2022-10-25

Doskonałe Tynki Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gipsowe Dod...

 • Bytom

2022-10-23 do 2022-10-31

Profesjonalne Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe informac...

 • Bytom

2022-10-23 do 2022-10-31

Tynk Natryskowy

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: 75m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe informacje: ...

 • Bytom

2022-11-06 do 2022-11-14

Zlecę tynkowanie ścian, 3000m², Bytom

Szukasz idealnego dla Ciebie zlecenia? Jako rzetelny fachowiec oferujący usługi tynkarskie i tynkarz pierwszej klasy w Bytomiu zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zlecę tynkowanie ścian, 3000m²". Już teraz zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej informacji.

 • Bytom

2022-07-21 do 2022-07-29

Tynki Maszynowe

Nadal jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapotrzebowanie Klienta jako profesjonalista od tynków maszynowych. Pozwól Zlecającym wykorzystać Twoje kompetencje oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Szczegółową wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Bytom

2022-08-01 do 2022-08-09

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych
Udostępnij znajomemu