Tynkowanie maszynowe w Piekarach Śląskich

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 917 743 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
614 893 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Piekarach Śląskich

Tynki maszynowe Piekary Śląskie

Najwyższej Klasy Tynkowanie Pistoletem w Piekarach Śląskich

20 opinii

Zatrudnij Akustik Morytko Bogdan jeśli szukasz odpowiednich ludzi do najwyższej klasy tynkowania pistoletem na terenie Piekar Śląskich. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

P.W. RICARD Ryszard Wałek - Solidne Tynki Maszynowe Gipsowe Piekary Śląskie

P.W. RICARD Ryszard Wałek

7 opinii

Nadal poszukujesz profesjonalistów od tynków maszynowych gipsowych? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry P.W. RICARD Ryszard Wałek. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Ofertę otrzymasz po kontakcie.

ZAKŁAD REMONTOWO - BUDOWLANY CZESŁAW MROZIŃSKI - Rewelacyjne Tynkowanie Piekary Śląskie

Rewelacyjne Tynkowanie Piekary Śląskie

6 opinii

Zleć zadanie tynkowania fachowcom z miejscowości Piekary Śląskie. Podbiją Cię swoimi kompetencjami i dokładnością. W okolicy Piekar Śląskich są jednymi z najlepszych. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję, nie pożałujesz.

Adam Sarnecki - Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Piekary Śląskie

Adam Sarnecki

5 opinii

Adam Sarnecki oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z rejonu Piekar Śląskich i z sąsiednich miast. Dopasowaną ofertę otrzymasz po kontakcie.

TD TYNKI MASZYNOWE - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Piekary Śląskie

TD TYNKI MASZYNOWE

18 opinii

Wykonanie tynków maszynowych cementowo wapiennych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych fachowców. TD TYNKI MASZYNOWE ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Skontaktuj się, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - nie będziesz żałować.

BOBtynk - Rewelacyjne Tynki Mechaniczne Piekary Śląskie

Rewelacyjne Tynki Mechaniczne

23 opinie

Potrzebujesz specjalisty od tynków mechanicznych? Zaufaj doświadczeniu BOBtynk. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję, nie pożałujesz.

Reno-Kam - Perfekcyjne Tynki Maszynowe Piekary Śląskie

Reno-Kam

2 opinie

Uważasz, że perfekcyjne tynki maszynowe to nieprosty temat? W takim razie nie trać czasu - tynkarze z tej firmy poradzą Ci i znajdą dopasowne rozwiązanie. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się od razu!

P.R.B. i U.P. PROANA Tomasz Cierpioł - Najlepsze Tynki Maszynowe Piekary Śląskie

Najlepsze Tynki Maszynowe Piekary Śląskie

3 opinie

P.R.B. i U.P. PROANA Tomasz Cierpioł oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Skupia się na Klientach z Piekar Śląskich oraz przyległych powiatów. Jeśli chcesz poznać ofertę skontaktuj się już teraz - warto.

Firma Usługowo-Handlowa Heller Krzysztof - Solidne Tynki Maszynowe Piekary Śląskie

Firma Usługowo-Handlowa Heller Krzysztof

2 opinie

Jeszcze szukasz profesjonalistów od tynków maszynowych? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Firma Usługowo-Handlowa Heller Krzysztof. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

FHU Andrzej Mamok - Najlepsze Tynki Mechaniczne Piekary Śląskie

Najlepsze Tynki Mechaniczne

Uważasz, że najlepsze tynki mechaniczne to skomplikowane zagadnienie? Nic bardziej mylnego - fachowcy z FHU Andrzej Mamok pomogą Ci i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Już nie czekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Najnowsze z 26 zleceń na tynkowanie maszynowe w Piekarach Śląskich

Tynkowanie Maszynowe Piekary Śląskie

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Informacje dodatkowe: Do tynkowania jest dobudowane piętro. Poszukuję szybkiego terminu. Termin ...

 • Piekary Śląskie

2023-10-17 do 2023-10-25

Zapytanie o tynkowanie maszynowe bud. wielorodzinnego, do 100m², Piekary Śląskie

Rodzaj budynku: wielorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: do 100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Piekary Śląskie

2023-10-13 do 2023-10-21

Tynkowanie maszynowe domu, 401-500m², Piekary Śląskie

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, z tynkami Powierzchnia prac: 401-500m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Piekary Śląskie

2023-10-08 do 2023-10-09

Utalentowani Tynkarze Piekary Śląskie

Nie możesz znaleźć dobranego pod Ciebie Klienta? Jako rzetelny specjalista świadczący usługi tynkarskie i tynkarz pierwszej klasy w mieście Piekary Śląskie zapoznaj się ze zleceniem o treści "Potrzebna firma do tynkowania maszynowego bud. wielorodzinnego, do 100m²". Wybierz numer i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - nie będziesz żałować.

 • Piekary Śląskie

2023-09-21 do 2023-09-29

Doskonałe Tynki Maszynowe Piekary Śląskie

Nadal jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na ogłoszenie Zleceniodawcy jako specjalista od tynków maszynowych. Pozwól Klientom skorzystać z Twoich usług oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Już nie czekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Piekary Śląskie

2023-07-24 do 2023-08-01

Porządny Tynk Natryskowy Piekary Śląskie

Ten Klient uważa, że porządny tynk natryskowy to niełatwy temat. Napisał zgłoszenie o treści "Tynkowanie maszynowe bud. wielorodzinnego, 151-200m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista pomożesz mu i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Dłużej nie zwlekaj i sporządź wycenę - gwarancja zadowolenia!

 • Piekary Śląskie

2023-07-04 do 2023-07-12

Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 101-200m², Bobrowniki

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Bobrowniki

2023-09-27 do 2023-10-05

Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 101-200m², Bobrowniki

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Informacje dodatkowe: Chcialbym uprzejmie prosic o przedstawienie oferty na tynki i Budynek wybudowany z po...

 • Bobrowniki

2023-11-12 do 2023-11-20

Tynkowanie maszynowe, 501-700m², Radzionków

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: porotherm, beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) ...

 • Radzionków

2023-05-22 do 2023-05-30

Staranne Tynki Maszynowe Gipsowe Piekary Śląskie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy Powierzchnia prac: 2000m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termi...

 • Radzionków

2023-06-20 do 2023-06-28

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 201-300m², Radzionków

Zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 201-300m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi oraz skupia się na Klientach z miejscowości Śląskie oraz przyległych powiatów. Skontaktuj się, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Radzionków

2023-06-29 do 2023-07-07

Tynk Natryskowy

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Radzionków

2023-08-07 do 2023-08-08

Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj budynku: Mieszkanie Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 36-70m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Wojkowice

2023-06-29 do 2023-07-07

Zapytanie o tynkowanie maszynowe bud. wielorodzinnego, do 100m², Wojkowice

Rodzaj budynku: wielorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: do 100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Wojkowice

2023-07-27 do 2023-08-04

Zapytanie o tynkowanie maszynowe bud. wielorodzinnego, do 100m², Wojkowice

Rodzaj budynku: wielorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: budynek był użytkowany, z tynkami Powierzchnia prac: do 100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Wojkowice

2023-08-10 do 2023-08-18

Tynkarze

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Bloczek H+H Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 97m² Typ tynku: tynki gipsowe-twarde, hybrydowe?, tynki cementowo-wapie...

 • Wojkowice

2023-05-27 do 2023-06-04

Tynkowanie maszynowe domu, 201-300m², Bytom

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Tynkowanie maszynowe domu, 201-300m²". Wykonaj zadanie najwyższej klasy tynkowania maszynowego jako specjalista w tej dziedzinie. Zawiadom o gotowości do podjęcia prac z okolic Bytomia i pobliskich miast. Wyczerpującą ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Bytom

2023-06-30 do 2023-07-08

Porządne Tynki Mechaniczne

Jeśli wciąż jako dobra firma od tynków mechanicznych potrzebujesz pracy to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Potrzebna firma do tynkowania maszynowego bud. przemysłowego, 1500m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z pewnością udowodnisz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Bytom

2023-09-19 do 2023-09-27

Zlecę tynkowanie maszynowe, 60m², Bytom

Poszukiwane są pierwszorzędne usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Zlecę tynkowanie maszynowe, 60m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca najlepszych specjalistów do realizacji wymagań Klienta z zakresu tynków maszynowych gipsowych, zapoznaj się ze szczegółami zlecenia. Skontaktuj się z nimi od razu.

 • Bytom

2023-11-10 do 2023-11-18

Porządne Tynki Maszynowe Gipsowe

Ten Klient nadal poszukuje profesjonalistów od tynków maszynowych gipsowych. Napisał zlecenie o treści - Tynkowanie maszynowe, 5m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Bytom

2023-11-01 do 2023-11-09

Świetni Tynkarze

Rodzaj budynku: wielorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: do 100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Bytom

2023-11-27 do 2023-12-05
dodano 7 dni temu

Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj budynku: wielorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, z tynkami Powierzchnia prac: 50 Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Bytom

2023-07-27 do 2023-08-04

Zlecę tynki wewnętrzne, ok. 12.000m2, Bytom

Zakres zlecenia: tynki wewnętrzne Powierzchnia: ok. 12.000m2 Dostawca materiałów: z materiałem Termin skorzystania z oferty: wrzesień-październik 2023r. Informacje dodatkowe: typ tynków - do ustalenia, preferowana ...

 • Bytom

2023-05-31 do 2023-06-08

Zlecę tynkowanie maszynowe bud. przemysłowego, 501-600m², Bytom

Rodzaj budynku: przemysłowy Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, z tynkami Powierzchnia prac: 501-600m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Bytom

2023-09-12 do 2023-09-20

Tynkarze

Nie możesz znaleźć dopasowanego do Twojej firmy zapytania? Jako specjalista świadczący usługi tynkarskie i tynkarz pierwszej klasy na terenie Bytomia poznaj szczegóły zapytania o treści "Tynkowanie maszynowe bud. przemysłowego, 401-500m²". Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Bytom

2023-09-12 do 2023-09-20

Pierwszorzędne Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj budynku: przemysłowy Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 501-600m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Bytom

2023-10-02 do 2023-10-10

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych