Tynkowanie maszynowe w Raciborzu

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 553 789 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
639 990 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Raciborzu

Tynki maszynowe Racibórz

Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Racibórz

72 opinie

Firma PM BUD TYNKI MASZYNOWE DOCIEPLENIA świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Skupia się na Klientach z miejscowości Racibórz i okolic. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

ROB-BUD USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE - HANDEL Robert Majewski - Profesjonalne Tynkowanie Pistoletem Racibórz

Profesjonalne Tynkowanie Pistoletem

18 opinii

Wybierz firmę ROB-BUD USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE - HANDEL Robert Majewski jeśli poszukujesz odpowiednich ludzi do profesjonalnego tynkowania pistoletem w miejscowości Racibórz lub sąsiednim mieście. Nie trać czasu i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

Wytynkuj.pl Zakład Ogólnobudowlany Jan Wróbel Krzysztof Wróbel Spółka Cywilna - Solidne Tynkowanie Maszynowe Racibórz

Wytynkuj.pl Zakład Ogólnobudowlany Jan Wróbel Krzysztof Wróbel Spółka Cywilna

9 opinii

Starasz się odnaleźć solidnego specjalistę z zakresu solidnego tynkowania maszynowego, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Wytynkuj.pl Zakład Ogólnobudowlany Jan Wróbel Krzysztof Wróbel Spółka Cywilna jest gotowa Ci pomóc. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

Gold Mateusz Złoty - Rewelacyjne Tynkowanie Racibórz

Gold Mateusz Złoty

1 opinia

Pragniesz znaleźć solidnego profesjonalistę z zakresu rewelacyjnego tynkowania z Raciborza, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Gold Mateusz Złoty jest gotowa Ci pomóc. Skontaktuj się, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - nie pożałujesz.

Usługi Budowlane Rzytki Piotr - Najwyższej Klasy Tynkowanie Racibórz

Najwyższej Klasy Tynkowanie Racibórz

3 opinie

Od wielu lat pracownicy Usługi Budowlane Rzytki Piotr oferują usługi z zakresu najwyższej klasy tynkowania, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających usługi tynkarskiej. Zapytaj o wycenę już teraz i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

P.P.H.U. "LARY" Jarosław Trzos - Solidne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Racibórz

P.P.H.U. "LARY" Jarosław Trzos

4 opinie

Gdy poszukujesz rewelacyjnej współpracy to specjaliści z P.P.H.U. LARY Jarosław Trzos są dla Ciebie stworzeni. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która spełni Twoje wymagania.

DULBAS Mateusz Dulba, Łukasz Dulba s.c. - Profesjonalne Tynkowanie Racibórz

DULBAS Mateusz Dulba, Łukasz Dulba s.c.

6 opinii

Usługi tynkarskie w wykonaniu DULBAS Mateusz Dulba Łukasz Dulba s.c. to prawdziwy majstersztyk. To idealny partner do powierzenia mu tynkowania. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

Dekoterm - Doskonały Tynk Natryskowy w Raciborzu

Doskonały Tynk Natryskowy w Raciborzu

6 opinii

Wykonanie tynku natryskowego będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Dekoterm ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Otrzymaj propozycję już teraz i zobacz co firma może zaoferować.

Zakład Remontowo Budowlany Piotr Kogut - Perfekcyjne Tynki Maszynowe Racibórz

Zakład Remontowo Budowlany Piotr Kogut

3 opinie

Wykonanie tynków maszynowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Zakład Remontowo Budowlany Piotr Kogut ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Aby poznać dopasowaną ofertę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

PPUH OLAFEX - Solidny Tynk Natryskowy Racibórz

PPUH OLAFEX

1 opinia

Planujesz wybrać godnego zaufania profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? PPUH OLAFEX jest na to skuteczną metodą. Aby otrzymać dopasowaną ofertę skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

Najnowsze z 30 zleceń na tynkowanie maszynowe w Raciborzu

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 201-300m², Racibórz

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj tynku: do uzgodnienia w rozmowie Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Racibórz

2024-04-18 do 2024-04-26
dodano 2 dni temu

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 201-300m², Kobyla

Klient napisał zgłoszenie o treści "Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 201-300m²". Jako zaufany specjalista w dziedzinie tynku natryskowego daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Złóż dobrą propozycję dla tego Klienta - nawiąż współpracę niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Kobyla

2024-04-18 do 2024-04-26
dodano 2 dni temu

Szukam firmy do tynkowania maszynowego domu, 201-300m², Rzuchów

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Rzuchów

2024-04-15 do 2024-04-23
dodano 5 dni temu

Szukam firmy do tynkowania maszynowego bud. gospodarczego, 101-200m², Racibórz

Rodzaj budynku: garaż lub budynek gospodarczy Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Racibórz

2024-04-15 do 2024-04-23
dodano 5 dni temu

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 301-400m², Nędza

Szukasz zlecenia jako sprawdzony fachowiec z zakresu perfekcyjnego tynkowania pistoletem z Śląskiego? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi "XYZ". Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Nędza

2024-03-02 do 2024-03-10

Tynkarze Racibórz

Rodzaj budynku: handlowo-usługowy Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 301-400m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: 2024-03-10...

 • Kornowac

2024-02-20 do 2024-02-28

Znakomite Tynki Maszynowe Gipsowe Racibórz

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Racibórz

2024-01-28 do 2024-02-05

Wykwalifikowani Tynkarze

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: do uzgodnienia w rozmowie Termin skorzystania z oferty: 2024-06-03...

 • Kuźnia Raciborska

2024-01-22 do 2024-01-30

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 301-400m², Kornowac

Pragniesz znaleźć zlecenie do wykonania jako warty uwagi profesjonalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy. Przyczyń się do realizacji jego celów. Umów odpowiedni dla Ciebie termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Kornowac

2023-12-09 do 2023-12-17

Najwyższej Klasy Tynkowanie Pistoletem Racibórz

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 301-400m² Informacje dodatkowe: zależy mi na czasie realizacji Termin skorzystania z oferty: najbliższy woln...

 • Racibórz

2023-12-08 do 2023-12-16

Fantastyczne Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj budynku: handlowo-usługowy Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Racibórz

2023-11-30 do 2023-12-08

Tynkowanie maszynowe domu typu bliźniak, 201-300m², Racibórz

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Informacje dodatkowe: zapraszam do kontaktu , zależy mi na czasie Termin ...

 • Racibórz

2023-11-24 do 2023-12-02

Najlepsze Tynkowanie Racibórz

Zleceniodawca złożył zapytanie "Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 501-600m²". Odpowiedz na potrzebę tynkarza do realizacji usług z zakresu tynkowania. Przekonaj Klienta, że dobrze trafił, a wybór Twojej oferty jest najlepszą decyzją. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

 • Racibórz

2023-10-27 do 2023-11-04

Rewelacyjne Tynki Maszynowe Gipsowe

Wciąż masz możliwość nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapytanie Zleceniodawcy jako specjalista od tynków maszynowych gipsowych. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twojego doświadczenia oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Zapraszamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Racibórz

2023-10-25 do 2023-11-02

Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 501-600m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Racibórz

2023-10-11 do 2023-10-19

Solidne Tynki Mechaniczne Racibórz

Ten Klient myśli, że solidne tynki mechaniczne to skomplikowane zagadnienie. Napisał zlecenie o treści "Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 630m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako tynkarz udzielisz mu rad i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Zaproponuj termin już teraz!

 • Sumina

2024-03-07 do 2024-03-15

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 201-300m², Rydułtowy

To zlecenie o treści - Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 201-300m² jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Śląskiego oraz przyległych powiatów. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Rydułtowy

2023-12-20 do 2023-12-28

Najwyższej Klasy Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, elewacja Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Informacje dodatkowe: Witam szukam firmy do wytynkowan...

 • Rydułtowy

2024-03-27 do 2024-04-04

Tynki Maszynowe

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Kietrz

2023-11-23 do 2023-12-01

Doskonałe Tynki Maszynowe

Rodzaj budynku: wielorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, z tynkami Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Kietrz

2024-03-27 do 2024-04-04

Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 101-200m², Jejkowice

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Jejkowice

2024-02-25 do 2024-03-04

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 501-600m², Jejkowice

Szukasz zlecenia do wykonania jako dobry fachowiec od wyjątkowych usług tynkarskich z Twojego rejonu? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi "XYZ". Umów się na rozmowę jeszcze dziś i prześlij ofertę.

 • Jejkowice

2024-02-03 do 2024-02-11

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 401-500m², Baborów

Przyjmij zlecenie wyjątkowego tynkowania maszynowego o treści "Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 401-500m²", jako ekspert z miejscowości Opolskie. Zadziw klientów swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Pokaż, że na terenie Opolskiego nie masz sobie równych. Szczegółową wycenę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Baborów

2024-01-09 do 2024-01-09

Najwyższej Klasy Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Gorzyce

2023-12-09 do 2023-12-17

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 301-400m², Wodzisław Śląski

Szukasz idealnego dla Ciebie zlecenia? Jako rzetelny fachowiec oferujący usługi tynkarskie i tynkarz pierwszej klasy w Wodzisławiu Śląskim zapoznaj się ze zleceniem o treści "Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 301-400m²". Już teraz zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej informacji.

 • Wodzisław Śląski

2024-02-06 do 2024-02-14

Rewelacyjne Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Wodzisław Śląski

2024-02-08 do 2024-02-16

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, do 100m², Wodzisław Śląski

Rodzaj budynku: Altanadzialka Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: do 100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Wodzisław Śląski

2023-10-29 do 2023-11-06

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, do 100m², Wodzisław Śląski

Rodzaj budynku: Blok mieszkalny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Wodzisław Śląski

2024-01-03 do 2024-01-11

Porządny Tynk Natryskowy

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity, elewacja Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 650m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Wodzisław Śląski

2024-02-14 do 2024-02-22

Najlepsi Tynkarze

Jako firma zatrudniająca najlepszych tynkarzy i charakteryzująca się nieprzeciętnym zaangażowaniem, zapytanie o treści - Potrzebna firma do tynkowania maszynowego bud. usługowego, 201-300m² jest idealne do Ciebie. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Wodzisław Śląski

2024-04-16 do 2024-04-24
dodano 4 dni temu

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych