Remonty mieszkań w Raciborzu

Porównaj oferty od Specjalistów od Remontów Mieszkań z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 849 255 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
540 193 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Firmy oferujące remonty mieszkań różnią się od siebie zakresem wykonywanych prac, ceną zlecenia, czy wreszcie dostępnym terminem. Wybór fachowców, którzy podejmą się remontu jest bardzo ważny. Da się wyróżnić kilka cech, którymi charakteryzują się dobre ekipy wykończeniowe, a istotną rolę przy wyborze odgrywać będą rekomendacje znajomych, rodziny oraz byłych klientów. Fachowcy oferujący remonty posiadają zwykle bazę klientów, która dzieli się spostrzeżeniami na temat jakości ich pracy. Wybierając firmę na remont mieszkania warto wziąć pod uwagę, co mówią o niej byli zleceniodawcy – opinii można szukać w sieci lub wśród znajomych.

Oprócz tego zlecenia na remonty należy przekazywać wyłącznie fachowcom dysponującym niezbędnym sprzętem. Jeśli firma wymaga od Ciebie wypożyczania maszyn i urządzeń na własny koszt, weź pod wątpliwość ich rzetelność. Ekipy oferujące remonty i wykończenie podejmują się wykonania zlecenia w określonym czasie i budżecie. Warto zabezpieczyć tym samym swój interes, podpisując umowę z fachowcami.

Zlecenie wykończenia mieszkania może obejmować szeroki zakres robót – od położenia płytek, poprzez tapetowanie, aż do montażu armatury łazienkowej. Dobrze wybrać firmę specjalizującą się w kilku dziedzinach, tak by remont domu przebiegał sprawnie, a przy jego wykonywaniu nie dochodziło do konfliktów pomiędzy różnymi ekipami wykończeniowymi. W doprowadzeniu prac remontowych do końca kluczową rolę odgrywa ich odpowiednie zaplanowanie.

Planowanie remontu trzeba zacząć od określenia zakresu prac. Niekiedy chodzi wyłącznie o odświeżenie mieszkania, a innym razem o skomplikowane zlecenia stolarskie lub przeróbki hydrauliczne. Ustalenie zakresu prac pozwoli zaplanować, w jaki sposób przygotować mieszkanie do wejścia ekipy remontowej. Należy pamiętać, że wykończenia wnętrz pochłaniają znaczny budżet, dlatego przygotowanie odpowiedniej ilości gotówki przez remontem będzie niezbędne. Inny koszt pochłonie montaż drzwi i armatury łazienkowej, a inny kompleksowe szpachlowanie, czy położenie glazury. Ważnym elementem planu będzie nawiązanie kontaktu z fachowcami. Trzeba zorientować się, jakie firmy przyjmują zlecenia na wykończenia mieszkania i czy wolny termin pokrywa się z własnymi oczekiwaniami.

Osoby planujące wykończenia domu powinny przywiązać dużą uwagę do wyboru ekipy remontowej. Liczyć się będzie nie tylko fachowość, ale także zakres wykonywanych robót, cena i termin zlecenia oraz opinie dotychczasowych klientów. Przy planowaniu remontu należy pamiętać o zabezpieczeniu wyposażenia oraz ewentualnym opuszczeniu budynku lub pokoju na czas wykonywania poszczególnych prac. Chodzi zwłaszcza o glazurowanie, czy kompleksową wymianę parkietu, które trudno wykonać przy normalnym korzystaniu z mieszkania.

Remonty mieszkań Racibórz - ranking najlepszych firm

Remonty mieszkań Racibórz

Usługi Remontowo-Budowlane Ryszard Skwarczyński

2 opinie

Dobra cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to najważniejsze cechy firmy Usługi Remontowo-Budowlane Ryszard Skwarczyński, której specjalnością jest malowanie mieszkań. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

HOME INSTAL - Perfekcyjne Malowanie Mieszkań Racibórz

Perfekcyjne Malowanie Mieszkań

32 opinie

Wybierz HOME INSTAL jeśli szukasz doświadczonych ludzi do perfekcyjnego malowania mieszkań w miejscowości Racibórz lub sąsiednim mieście. Skontaktuj się i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

P.P.H.U. "LARY" Jarosław Trzos - Tanie Wykańczanie Mieszkań Racibórz

Tanie Wykańczanie Mieszkań

3 opinie

Wybranie wykańczania mieszkań nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z P.P.H.U. LARY Jarosław Trzos pomogą Ci i dobiorą dostosowane rozwiązanie. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

BENTECH Beniamin Howdziej - Najlepsze Remonty Mieszkań Racibórz

Najlepsze Remonty Mieszkań

1 opinia

Zrealizowanie remontów mieszkań będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. BENTECH Beniamin Howdziej ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Dekoterm - Najwyższej Klasy Malowanie Mieszkań Racibórz

Najwyższej Klasy Malowanie Mieszkań

6 opinii

Szukasz fachowców od najwyższej klasy malowania mieszkań w miejscowości Racibórz lub w pobliskich miastach? Już teraz skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej informacji.

M&M Elektroinstalacje - Profesjonalne Remonty Mieszkań Racibórz

Profesjonalne Remonty Mieszkań Racibórz

2 opinie

Wciąż potrzebujesz dobrej firmy od remontów mieszkań? Skorzystaj z doświadczenia MM Elektroinstalacje. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Jeśli chcesz uzyskać wycenę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

Damian Malinowski - Idealne Wykańczanie Mieszkań Racibórz

Damian Malinowski

2 opinie

Takiej oferty wykańczania mieszkań szybko nie znajdziesz na terenie Raciborza, więc jeżeli szukasz idealnego wykańczania mieszkań to bez wahania sprawdź Damian Malinowski. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

GEX-BUD - Doskonałej Jakości Remonty Mieszkań Racibórz

Doskonałej Jakości Remonty Mieszkań Racibórz

7 opinii

Gdy poszukujesz rewelacyjnej jakości wykonywanych usług to eksperci z GEX-BUD są dla Ciebie idealni. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Profivolt Piotr Mazur - Fantastyczne Malowanie Mieszkań w Raciborzu

Fantastyczne Malowanie Mieszkań w Raciborzu

2 opinie

Zleć prace dotyczące malowania mieszkań ekspertom firmy Profivolt Piotr Mazur z miejscowości Racibórz. Podbiją Cię swoimi kwalifikacjami i dokładnością. W okolicy Raciborza są jednymi z najlepszych. Skontaktuj się, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - nie pożałujesz.

Dobra Firma Remontowa Zdzisław Proch - Znakomite Wykańczanie Mieszkań Racibórz

Dobra Firma Remontowa Zdzisław Proch

2 opinie

Każdy, kto potrzebuje wykańczania mieszkań musi już dziś zgłosić się do Dobra Firma Remontowa Zdzisław Proch i poznać dobre oferty oraz doskonały proces dobierania rozwiązań. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

25 Zleceń - Remonty Mieszkań Racibórz

Remonty Mieszkań Racibórz

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: Kilka pomieszczeń. Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: do 10m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac ...

 • Racibórz

2022-09-28 do 2022-10-06
dodano wczoraj o 11:22

Dam zlecenie na kompleksowe wykończenie domu, 101-150m², Rudy

Jeżeli szukasz pracy, a Twoja firma to godna zaufania ekipa remontowa od remontów mieszkań to jako specjalista zaproponuj temu Klientowi współpracę. Przedzwoń, aby przedstawić ofertę - nie będziesz żałować.

 • Rudy

2022-09-26 do 2022-10-04
dodano 3 dni temu

Remonty mieszkań - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 115 333 Specjalistów od Remontów Mieszkań najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Generalny remont mieszkania, 51-80m², Racibórz

Jesteś firmą z wykwalifikowaną grupą pracowników? Jako uznana firma remontowa, która jest ceniona w branży na terenie Raciborza za kompletne podejście do usług remontu mieszkania, podejmij się zlecenia mówiącego "Generalny remont mieszkania, 51-80m²". Zaprezentuj wyjątkową propozycję temu Klientowi - nawiąż kontakt już dziś.

 • Racibórz

2022-09-24 do 2022-10-02
dodano 5 dni temu

Zlecę generalny remont domu, 101-150m², Rudy

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 101-150m² Zakres prac do wykonania: gen...

 • Rudy

2022-09-22 do 2022-09-30
dodano 7 dni temu

Znakomita Firma Remontowa Racibórz

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 6 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 53m² Zakres prac do wykonania: ok...

 • Racibórz

2022-09-13 do 2022-09-21

Dam zlecenie na generalny remont mieszkania, 21-50m², Racibórz

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 4 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania: generalny...

 • Racibórz

2022-08-31 do 2022-09-08

Generalny remont mieszkania, 51-80m², Racibórz

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 7 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 51-80m² Zakres prac do wykonania:...

 • Racibórz

2022-08-28 do 2022-09-05

Remonty Mieszkań

Poszukiwane są znakomite usługi remontu mieszkania w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Generalny remont domu, 51-80m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca wykwalifikowanych fachowców do realizacji zleceń z dziedziny remontów mieszkań, wyraź gotowość do przyjęcia zlecenia. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań.

 • Racibórz

2022-08-21 do 2022-08-29

Dam zlecenie na remont mieszkania, 51-80m², Krzyżanowice

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 51-80m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac Rodzaj prac d...

 • Krzyżanowice

2022-08-12 do 2022-08-20

Pierwszorzędne Remonty Mieszkań

Nadal możesz odpowiedzieć na zapotrzebowanie Zleceniodawcy jako specjalista od remontów mieszkań. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twojego doświadczenia oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Racibórz

2022-08-11 do 2022-08-19

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Mieszkań

Najczęstsze pytania o remontach mieszkań

Jak znaleźć fachowca do remontu mieszkania?

Po ustaleniu zakresu prac i oszacowaniu budżetu na wykończenie mieszkania lub remont domu, możesz przejść do poszukiwań wykonawcy.

Jak znaleźć profesjonalną firmę remontową? Podpowiadamy:

 • popytaj znajomych i rodziny,
 • poszukaj w Internecie, np. na portalach branżowych i ogłoszeniowych (jak Oferteo.pl) czy w mediach społecznościowych,
 • poproś swojego fachowca (np. od wylewki) o polecenie innego (np. do paneli podłogowych),
 • zapytaj sąsiada, który remontował, przedstawiciela producenta materiałów budowlanych lub w hurtowni z materiałami.

Uwaga! Staraj się oglądać poprzednie realizacje firmy oraz sugerować się opiniami jej klientów.

Ile kosztuje remont mieszkania?

Oferteo.pl wraz ze specjalistami od remontów mieszkań i domów opracowało w 2022 roku cennik usług remontowo-wykończeniowych.

Według zgromadzonych danych za wykończenie mieszkania/domu w stanie deweloperskim należy zapłacić od 400 do 1300 zł za m². Natomiast za remont (prace przygotowawcze i wykończeniowe) od 550 zł/m².

Jak wskazuje portal, podane szacunkowe stawki za usługi remontowe i wykończeniowe są kwotami brutto (z VAT) i uwzględniają jedynie samą robociznę (bez materiałów).

Jakie występują czynności remontowe?

W skład czynności remontowych wchodzi:

 1. Ustalenie planu i zakresu prac – delikatne odświeżenie wnętrza czy kompleksowy remont?
 2. Oszacowanie budżetu potrzebnego na wykończenie wnętrz czy nowoczesny remont. Uwaga! Należy doliczyć dodatkowo ok. 20-30 więcej na nieprzewidziane wydatki.
 3. >Określenie kolejności prac i znalezienie profesjonalnej firmy remontowej.
 4. Wynajem kontenera na odpady budowlane.

Jeśli mieszkasz w bloku, pamiętaj, aby ostrzec swoich sąsiadów o zaplanowanych pracach remontowych, np. poprzez wywieszenie tabliczki informującej o remoncie.

Czy remont wymaga zgłoszenia?

Aktualnie zakres usług remontowych i budowlanych, które wymagają zgłoszenia lub pozwolenia, jest mniejszy niż kiedyś. Warto jednak wiedzieć, jakie prace wymagają zgłoszenia, aby nie narazić się na samowolę budowlaną.

Jakie usługi remontowe i budowlane należy zgłosić w 2022 roku:

 • przebudowę obiektu (potrzebne pozwolenie na budowę);
 • remont budynku, w którym będą zmiany w zakresie przegród zewnętrznych lub elementów konstrukcyjnych.

Jeśli remont polega na bieżącej konserwacji, nie musisz ubiegać się o taką zgodę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Remontów Mieszkań
Udostępnij znajomemu