Remont mieszkania i domu w Kłobucku

Porównaj oferty od Specjalistów od Remontów Mieszkań z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 859 332 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
540 487 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Firmy oferujące remonty mieszkań różnią się od siebie zakresem wykonywanych prac, ceną zlecenia, czy wreszcie dostępnym terminem. Wybór fachowców, którzy podejmą się remontu jest bardzo ważny. Da się wyróżnić kilka cech, którymi charakteryzują się dobre ekipy wykończeniowe, a istotną rolę przy wyborze odgrywać będą rekomendacje znajomych, rodziny oraz byłych klientów. Fachowcy oferujący remonty posiadają zwykle bazę klientów, która dzieli się spostrzeżeniami na temat jakości ich pracy. Wybierając firmę na remont mieszkania warto wziąć pod uwagę, co mówią o niej byli zleceniodawcy – opinii można szukać w sieci lub wśród znajomych.

Oprócz tego zlecenia na remonty należy przekazywać wyłącznie fachowcom dysponującym niezbędnym sprzętem. Jeśli firma wymaga od Ciebie wypożyczania maszyn i urządzeń na własny koszt, weź pod wątpliwość ich rzetelność. Ekipy oferujące remonty i wykończenie podejmują się wykonania zlecenia w określonym czasie i budżecie. Warto zabezpieczyć tym samym swój interes, podpisując umowę z fachowcami.

Zlecenie wykończenia mieszkania może obejmować szeroki zakres robót – od położenia płytek, poprzez tapetowanie, aż do montażu armatury łazienkowej. Dobrze wybrać firmę specjalizującą się w kilku dziedzinach, tak by remont domu przebiegał sprawnie, a przy jego wykonywaniu nie dochodziło do konfliktów pomiędzy różnymi ekipami wykończeniowymi. W doprowadzeniu prac remontowych do końca kluczową rolę odgrywa ich odpowiednie zaplanowanie.

Planowanie remontu trzeba zacząć od określenia zakresu prac. Niekiedy chodzi wyłącznie o odświeżenie mieszkania, a innym razem o skomplikowane zlecenia stolarskie lub przeróbki hydrauliczne. Ustalenie zakresu prac pozwoli zaplanować, w jaki sposób przygotować mieszkanie do wejścia ekipy remontowej. Należy pamiętać, że wykończenia wnętrz pochłaniają znaczny budżet, dlatego przygotowanie odpowiedniej ilości gotówki przez remontem będzie niezbędne. Inny koszt pochłonie montaż drzwi i armatury łazienkowej, a inny kompleksowe szpachlowanie, czy położenie glazury. Ważnym elementem planu będzie nawiązanie kontaktu z fachowcami. Trzeba zorientować się, jakie firmy przyjmują zlecenia na wykończenia mieszkania i czy wolny termin pokrywa się z własnymi oczekiwaniami.

Osoby planujące wykończenia domu powinny przywiązać dużą uwagę do wyboru ekipy remontowej. Liczyć się będzie nie tylko fachowość, ale także zakres wykonywanych robót, cena i termin zlecenia oraz opinie dotychczasowych klientów. Przy planowaniu remontu należy pamiętać o zabezpieczeniu wyposażenia oraz ewentualnym opuszczeniu budynku lub pokoju na czas wykonywania poszczególnych prac. Chodzi zwłaszcza o glazurowanie, czy kompleksową wymianę parkietu, które trudno wykonać przy normalnym korzystaniu z mieszkania.

Remonty mieszkań Kłobuck - ranking najlepszych firm

Remonty mieszkań Kłobuck

Pol-Market

15 opinii

Zaufaj fachowcom w dziedzinie remontów mieszkań i zatrudnij Pol-Market. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli najbardziej wymagających. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś.

DURKA GROUP - Doskonałe Remonty Mieszkań Kłobuck

Doskonałe Remonty Mieszkań

2 opinie

Zaufaj specjalistom w dziedzinie remontów mieszkań i zatrudnij DURKA GROUP. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Jeśli chcesz uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się od razu - warto.

Invest Polska - Godna Zaufania Firma Remontowa Kłobuck

Invest Polska

2 opinie

Godna zaufania firma remontowa Invest Polska, która jest gotowa pomóc Ci w wyborze odpowiednich rozwiązań, gdy tylko wyrazisz zainteresowanie ich doskonałą obsługą. Zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

ANP logistic & ANP renovation - Malowanie Mieszkań Kłobuck

ANP logistic & ANP renovation

1 opinia

Starasz się odnaleźć wartego zaufania fachowca z zakresu perfekcyjnego malowania mieszkań, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma ANP logistic ANP renovation jest do Twojej dyspozycji. Już teraz skontaktuj się z nimi.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Fenster" Skrzydeł Wojciech - Najwyższej Klasy Remontowanie Mieszkań Kłobuck

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Fenster" Skrzydeł Wojciech

1 opinia

Planujesz wybrać rzetelnego partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Fenster Skrzydeł Wojciech z Kłobucka jest na to skuteczną metodą. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

TOMS-BUD - Wyjątkowe Malowanie Mieszkań w Kłobucku

Wyjątkowe Malowanie Mieszkań w Kłobucku

13 opinii

Z czystym sumieniem powierz usługę wyjątkowego malowania mieszkań specjalistom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Kłobuck i sąsiednich powiatów. Otrzymaj propozycję już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Dawid Roman "RomArt" - Dobre Wykańczanie Mieszkań Kłobuck

Dobre Wykańczanie Mieszkań Kłobuck

1 opinia

Specjaliści z Dawid Roman RomArt zaproponują Ci doskonałą ofertę wykańczania mieszkań. Mają na swoim koncie wiele pozywnych opinii od Klientów, co świadczy o ich profesjonalnym podejściu do pracy. Zapraszamy do zadawania pytań.

Firma remontowo-budowlana "Wręczycki" - Doskonałe Malowanie Mieszkań Kłobuck

Firma remontowo-budowlana "Wręczycki"

2 opinie

Firma Firma remontowo-budowlana Wręczycki oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z rejonu Kłobucka i okolic. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Easy Finish-Glazurnictwo i Wykończenia Wnętrz - Remontowanie Mieszkań Kłobuck

Easy Finish-Glazurnictwo i Wykończenia Wnętrz

5 opinii

Wiele długich lat pracownicy Easy Finish-Glazurnictwo i Wykończenia Wnętrz realizują usługi z zakresu rewelacyjnego remontowania mieszkań, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

PRO-CONSTRUCTOR - Wyjątkowa Firma Remontowa Kłobuck

Wyjątkowa Firma Remontowa Kłobuck

3 opinie

Znalezienie wyjątkowej firmy remontowej nie jest łatwe, dlatego warto zainteresować się PRO-CONSTRUCTOR - to prawdziwi profesjonaliści działający na terenie Kłobucka, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

13 Zleceń - Remonty Mieszkań Kłobuck

Wyjątkowa Firma Remontowa Kłobuck

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 11-20m² Zakres prac do wykonania: generalny remont Rodzaj prac do wyk...

 • Kłobuck

2022-09-19 do 2022-09-27

Dobra Ekipa Remontowa Kłobuck

Odnaleźliśmy specjalnie dla Ciebie najlepsze ogłoszenie skierowane do ekipy remontowej, mające treść - Zapotrzebowanie na remont mieszkania, 81-100m². Jako Specjaliści przeanalizuj i całościowo zrealizuj prace. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Kłobuck

2022-08-31 do 2022-09-08

Remonty mieszkań - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 115 333 Specjalistów od Remontów Mieszkań najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Niezawodna Ekipa Remontowa

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 51-80m² Zakres prac do wykonania: gener...

 • Krzepice

2022-08-22 do 2022-08-30

Zapotrzebowanie na remont mieszkania, 81-100m², Krzepice

Jako specjalista działający na terenie powiatu i świadczący rozmaite usługi remontu mieszkania zapoznaj się z potrzebami Klienta, który napisał zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na remont mieszkania, 81-100m²". Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Krzepice

2022-07-25 do 2022-08-02

Zapytanie o remont mieszkania, 101-150m², Waleńczów

Klient poszukuje dobrej jakości wykonywanych usług i pisze - Zapytanie o remont mieszkania, 101-150m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Zaproponuj termin od razu!

 • Waleńczów

2022-06-10 do 2022-06-18

Najlepsze Remontowanie Mieszkań Kłobuck

Wybierz zlecenie dotyczące najlepszego remontowania mieszkań od pewnych Klientów zainteresowanych daniem pracy na terenie Śląskiego. Przedstaw bezkonkurencyjną ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się już dziś.

 • Szarlejka

2022-06-03 do 2022-06-11

Fantastyczne Usługi Remontu Mieszkania Kłobuck

Zakres zlecenia: wykończenie domu w stanie surowym Remontowane pomieszczenia: Wszystkie Liczba remontowanych pomieszczeń: 7 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 122m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac ...

 • Kalej

2022-05-21 do 2022-05-29

Fantastyczne Remontowanie Mieszkań

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 3 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 51-80m² Zakres prac do wykonania: generalny...

 • Wręczyca

2022-04-12 do 2022-04-20

Dam zlecenie na generalny remont domu, 151-200m², Kłobuck

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 7 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 151-200m² Zakres prac do wykonania: gen...

 • Kłobuck

2022-04-11 do 2022-04-19

Zapytanie o generalny remont domu, 51-80m², Wilkowiecko

Jeśli usługi remontu mieszkania w najlepszym wydaniu to sfera działania Twojej firmy to nawiąż kontakt z tym Klientem i pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. zainteresowany zgłosił "Zapytanie o generalny remont domu, 51-80m²". Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Wilkowiecko

2022-04-03 do 2022-04-11

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Mieszkań

Najczęstsze pytania o remontach mieszkań

Jak znaleźć fachowca do remontu mieszkania?

Po ustaleniu zakresu prac i oszacowaniu budżetu na wykończenie mieszkania lub remont domu, możesz przejść do poszukiwań wykonawcy.

Jak znaleźć profesjonalną firmę remontową? Podpowiadamy:

 • popytaj znajomych i rodziny,
 • poszukaj w Internecie, np. na portalach branżowych i ogłoszeniowych (jak Oferteo.pl) czy w mediach społecznościowych,
 • poproś swojego fachowca (np. od wylewki) o polecenie innego (np. do paneli podłogowych),
 • zapytaj sąsiada, który remontował, przedstawiciela producenta materiałów budowlanych lub w hurtowni z materiałami.

Uwaga! Staraj się oglądać poprzednie realizacje firmy oraz sugerować się opiniami jej klientów.

Ile kosztuje remont mieszkania?

Oferteo.pl wraz ze specjalistami od remontów mieszkań i domów opracowało w 2022 roku cennik usług remontowo-wykończeniowych.

Według zgromadzonych danych za wykończenie mieszkania/domu w stanie deweloperskim należy zapłacić od 400 do 1300 zł za m². Natomiast za remont (prace przygotowawcze i wykończeniowe) od 550 zł/m².

Jak wskazuje portal, podane szacunkowe stawki za usługi remontowe i wykończeniowe są kwotami brutto (z VAT) i uwzględniają jedynie samą robociznę (bez materiałów).

Jakie występują czynności remontowe?

W skład czynności remontowych wchodzi:

 1. Ustalenie planu i zakresu prac – delikatne odświeżenie wnętrza czy kompleksowy remont?
 2. Oszacowanie budżetu potrzebnego na wykończenie wnętrz czy nowoczesny remont. Uwaga! Należy doliczyć dodatkowo ok. 20-30 więcej na nieprzewidziane wydatki.
 3. >Określenie kolejności prac i znalezienie profesjonalnej firmy remontowej.
 4. Wynajem kontenera na odpady budowlane.

Jeśli mieszkasz w bloku, pamiętaj, aby ostrzec swoich sąsiadów o zaplanowanych pracach remontowych, np. poprzez wywieszenie tabliczki informującej o remoncie.

Czy remont wymaga zgłoszenia?

Aktualnie zakres usług remontowych i budowlanych, które wymagają zgłoszenia lub pozwolenia, jest mniejszy niż kiedyś. Warto jednak wiedzieć, jakie prace wymagają zgłoszenia, aby nie narazić się na samowolę budowlaną.

Jakie usługi remontowe i budowlane należy zgłosić w 2022 roku:

 • przebudowę obiektu (potrzebne pozwolenie na budowę);
 • remont budynku, w którym będą zmiany w zakresie przegród zewnętrznych lub elementów konstrukcyjnych.

Jeśli remont polega na bieżącej konserwacji, nie musisz ubiegać się o taką zgodę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Remontów Mieszkań
Udostępnij znajomemu