Remont mieszkania i domu w Chorzowie

Porównaj oferty od Specjalistów od Remontów Mieszkań z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 863 693 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
540 552 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Firmy oferujące remonty mieszkań różnią się od siebie zakresem wykonywanych prac, ceną zlecenia, czy wreszcie dostępnym terminem. Wybór fachowców, którzy podejmą się remontu jest bardzo ważny. Da się wyróżnić kilka cech, którymi charakteryzują się dobre ekipy wykończeniowe, a istotną rolę przy wyborze odgrywać będą rekomendacje znajomych, rodziny oraz byłych klientów. Fachowcy oferujący remonty posiadają zwykle bazę klientów, która dzieli się spostrzeżeniami na temat jakości ich pracy. Wybierając firmę na remont mieszkania warto wziąć pod uwagę, co mówią o niej byli zleceniodawcy – opinii można szukać w sieci lub wśród znajomych.

Oprócz tego zlecenia na remonty należy przekazywać wyłącznie fachowcom dysponującym niezbędnym sprzętem. Jeśli firma wymaga od Ciebie wypożyczania maszyn i urządzeń na własny koszt, weź pod wątpliwość ich rzetelność. Ekipy oferujące remonty i wykończenie podejmują się wykonania zlecenia w określonym czasie i budżecie. Warto zabezpieczyć tym samym swój interes, podpisując umowę z fachowcami.

Zlecenie wykończenia mieszkania może obejmować szeroki zakres robót – od położenia płytek, poprzez tapetowanie, aż do montażu armatury łazienkowej. Dobrze wybrać firmę specjalizującą się w kilku dziedzinach, tak by remont domu przebiegał sprawnie, a przy jego wykonywaniu nie dochodziło do konfliktów pomiędzy różnymi ekipami wykończeniowymi. W doprowadzeniu prac remontowych do końca kluczową rolę odgrywa ich odpowiednie zaplanowanie.

Planowanie remontu trzeba zacząć od określenia zakresu prac. Niekiedy chodzi wyłącznie o odświeżenie mieszkania, a innym razem o skomplikowane zlecenia stolarskie lub przeróbki hydrauliczne. Ustalenie zakresu prac pozwoli zaplanować, w jaki sposób przygotować mieszkanie do wejścia ekipy remontowej. Należy pamiętać, że wykończenia wnętrz pochłaniają znaczny budżet, dlatego przygotowanie odpowiedniej ilości gotówki przez remontem będzie niezbędne. Inny koszt pochłonie montaż drzwi i armatury łazienkowej, a inny kompleksowe szpachlowanie, czy położenie glazury. Ważnym elementem planu będzie nawiązanie kontaktu z fachowcami. Trzeba zorientować się, jakie firmy przyjmują zlecenia na wykończenia mieszkania i czy wolny termin pokrywa się z własnymi oczekiwaniami.

Osoby planujące wykończenia domu powinny przywiązać dużą uwagę do wyboru ekipy remontowej. Liczyć się będzie nie tylko fachowość, ale także zakres wykonywanych robót, cena i termin zlecenia oraz opinie dotychczasowych klientów. Przy planowaniu remontu należy pamiętać o zabezpieczeniu wyposażenia oraz ewentualnym opuszczeniu budynku lub pokoju na czas wykonywania poszczególnych prac. Chodzi zwłaszcza o glazurowanie, czy kompleksową wymianę parkietu, które trudno wykonać przy normalnym korzystaniu z mieszkania.

Remonty mieszkań Chorzów - ranking najlepszych firm

Remonty mieszkań Chorzów

Wysokiej Klasy Malowanie Mieszkań

109 opinii

Chesz znaleźć solidnego fachowca z zakresu wysokiej klasy malowania mieszkań z Chorzowa, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma Detalis jest gotowa Ci pomóc. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Solutionis Marek Skałbania - Profesjonalne Malowanie Mieszkań Chorzów

Profesjonalne Malowanie Mieszkań Chorzów

24 opinie

Powierz usługę malowania mieszkań profesjonalistom z miejscowości Chorzów. Urzekną Cię swoimi kompetencjami i fachowością. W okolicy Chorzowa są jednymi z najlepszych. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Modern Hub usługi remontowo budowlane - Godna Zaufania Firma Remontowa Chorzów

Modern Hub usługi remontowo budowlane

23 opinie

Godna zaufania firma remontowa Modern Hub usługi remontowo budowlane, która jest gotowa pomóc Ci w wyborze odpowiednich rozwiązań, gdy tylko wyrazisz zainteresowanie ich doskonałą obsługą. Zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

Poltex Krzysztof Nawrat - Najlepsze Malowanie Mieszkań Chorzów

Najlepsze Malowanie Mieszkań

19 opinii

Dobra cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to najważniejsze walory przedsiębiorcy, którego specjalnością jest malowanie mieszkań. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę.

Best Remont’s - Doskonałe Wykańczanie Mieszkań Chorzów

Best Remont’s

14 opinii

Wykańczanie mieszkań i szczegóły z tym powiązane nie będą dla Ciebie trudnością, jeśli wybierzesz ofertę Best Remonts. Wykwalifikowani doradcy z branży wykańczania mieszkań pomogą Ci wybrać idealne rozwiązanie. Zapraszamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

Andrzej Dzienniak - Rewelacyjne Remontowanie Mieszkań Chorzów

Andrzej Dzienniak

12 opinii

Starasz się odnaleźć solidnego fachowca z zakresu rewelacyjnego remontowania mieszkań z Chorzowa, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma Andrzej Dzienniak jest Twoim rozwiązaniem. Zarezerwuj termin!

GMC GROUP - Remonty Mieszkań Chorzów

Remonty Mieszkań

11 opinii

Myślisz, że najlepsze remonty mieszkań to niełatwe zagadnienie? Nic bardziej mylnego - fachowcy z GMC GROUP udzielą rad i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

T&J Group - Remontowanie Mieszkań Chorzów

T&J Group

8 opinii

Szukasz ekspertów od pierwszorzędnego remontowania mieszkań w rejonie Chorzowa lub w pobliskich miastach? Przedzwoń, aby otrzymać ofertę.

F.H.U AMG - Pierwszorzędne Remonty Mieszkań w Chorzowie

Pierwszorzędne Remonty Mieszkań w Chorzowie

7 opinii

Potrzebujesz dobrej firmy od remontów mieszkań? Skorzystaj z kwalifikacji F.H.U AMG. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję.

Mad-Bud Mateusz Adamczyk - Tanie Wykańczanie Mieszkań Chorzów

Tanie Wykańczanie Mieszkań Chorzów

2 opinie

Wybranie wykańczania mieszkań nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z Mad-Bud Mateusz Adamczyk pomogą Ci i dobiorą dostosowane rozwiązanie. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

69 Zleceń - Remonty Mieszkań Chorzów

Świetne Usługi Remontu Mieszkania Chorzów

Jesteś firmą z wykwalifikowaną grupą pracowników? Jako znana firma remontowa, która jest ceniona w branży w miejscowości Chorzów za całościowe wykonywanie usług remontu mieszkania, podejmij się zlecenia o treści "Zapytanie o generalny remont mieszkania, 21-50m²". Zadzwoń i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Chorzów

2022-09-30 do 2022-10-08
dodano 2 dni temu

Kompleksowe wykończenie mieszkania, 11-20m², Chorzów

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 3 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 11-20m² Zakres prac do wykonania: komple...

 • Chorzów

2022-09-29 do 2022-10-07
dodano 3 dni temu

Remonty mieszkań - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 115 333 Specjalistów od Remontów Mieszkań najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zapytanie o kompleksowe wykończenie mieszkania, 44m², Chorzów

Zakres zlecenia: wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 44m² Zakres prac...

 • Chorzów

2022-09-21 do 2022-09-29

Sumienna Firma Remontowa Chorzów

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 4 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania:...

 • Chorzów

2022-09-19 do 2022-09-27

Najlepsze Remonty Mieszkań Chorzów

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 51-80m² Zakres prac do wykonania:...

 • Chorzów

2022-09-18 do 2022-09-19

Znakomita Ekipa Remontowa Chorzów

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: recepcja, hol, łazienka Liczba remontowanych pomieszczeń: 4 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 101-150m² Zakres prac do wykonania: generalny remont...

 • Chorzów

2022-09-14 do 2022-09-22

Wyjątkowe Usługi Remontu Mieszkania

Jako fachowiec działający na terenie powiatu i oferujący wszechstronne usługi remontu mieszkania podejmij współpracę z Klientem, który napisał zapytanie o treści "Zlecę generalny remont mieszkania, 51-80m²". Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Chorzów

2022-09-12 do 2022-09-20

Dobra Firma Remontowa

Składający zapytanie napisał "Zlecę remont mieszkania, 21-50m²". Jako dobra firma remontowa, która jest gotowa pomóc w otrzymaniu najlepiej dopasowanej oferty, wystarczy, że wyrazisz zainteresowanie nawiązaniem współpracy, a Zlecający przekonają się o pierwszorzędnej obsłudze. Ustal pasujący termin od razu!

 • Chorzów

2022-08-31 do 2022-09-08

Staranne Usługi Remontu Mieszkania

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 6 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 63m² Zakres prac do wykonania: ge...

 • Chorzów

2022-08-28 do 2022-09-05

Dam zlecenie na generalny remont mieszkania, 21-50m², Chorzów

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 4 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania:...

 • Chorzów

2022-08-24 do 2022-09-01

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Mieszkań

Najczęstsze pytania o remontach mieszkań

Jak znaleźć fachowca do remontu mieszkania?

Po ustaleniu zakresu prac i oszacowaniu budżetu na wykończenie mieszkania lub remont domu, możesz przejść do poszukiwań wykonawcy.

Jak znaleźć profesjonalną firmę remontową? Podpowiadamy:

 • popytaj znajomych i rodziny,
 • poszukaj w Internecie, np. na portalach branżowych i ogłoszeniowych (jak Oferteo.pl) czy w mediach społecznościowych,
 • poproś swojego fachowca (np. od wylewki) o polecenie innego (np. do paneli podłogowych),
 • zapytaj sąsiada, który remontował, przedstawiciela producenta materiałów budowlanych lub w hurtowni z materiałami.

Uwaga! Staraj się oglądać poprzednie realizacje firmy oraz sugerować się opiniami jej klientów.

Ile kosztuje remont mieszkania?

Oferteo.pl wraz ze specjalistami od remontów mieszkań i domów opracowało w 2022 roku cennik usług remontowo-wykończeniowych.

Według zgromadzonych danych za wykończenie mieszkania/domu w stanie deweloperskim należy zapłacić od 400 do 1300 zł za m². Natomiast za remont (prace przygotowawcze i wykończeniowe) od 550 zł/m².

Jak wskazuje portal, podane szacunkowe stawki za usługi remontowe i wykończeniowe są kwotami brutto (z VAT) i uwzględniają jedynie samą robociznę (bez materiałów).

Jakie występują czynności remontowe?

W skład czynności remontowych wchodzi:

 1. Ustalenie planu i zakresu prac – delikatne odświeżenie wnętrza czy kompleksowy remont?
 2. Oszacowanie budżetu potrzebnego na wykończenie wnętrz czy nowoczesny remont. Uwaga! Należy doliczyć dodatkowo ok. 20-30 więcej na nieprzewidziane wydatki.
 3. >Określenie kolejności prac i znalezienie profesjonalnej firmy remontowej.
 4. Wynajem kontenera na odpady budowlane.

Jeśli mieszkasz w bloku, pamiętaj, aby ostrzec swoich sąsiadów o zaplanowanych pracach remontowych, np. poprzez wywieszenie tabliczki informującej o remoncie.

Czy remont wymaga zgłoszenia?

Aktualnie zakres usług remontowych i budowlanych, które wymagają zgłoszenia lub pozwolenia, jest mniejszy niż kiedyś. Warto jednak wiedzieć, jakie prace wymagają zgłoszenia, aby nie narazić się na samowolę budowlaną.

Jakie usługi remontowe i budowlane należy zgłosić w 2022 roku:

 • przebudowę obiektu (potrzebne pozwolenie na budowę);
 • remont budynku, w którym będą zmiany w zakresie przegród zewnętrznych lub elementów konstrukcyjnych.

Jeśli remont polega na bieżącej konserwacji, nie musisz ubiegać się o taką zgodę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Remontów Mieszkań
Udostępnij znajomemu