Remont mieszkania i domu w Jaworznie

Porównaj oferty od Specjalistów od Remontów Mieszkań z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 854 521 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
540 328 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Firmy oferujące remonty mieszkań różnią się od siebie zakresem wykonywanych prac, ceną zlecenia, czy wreszcie dostępnym terminem. Wybór fachowców, którzy podejmą się remontu jest bardzo ważny. Da się wyróżnić kilka cech, którymi charakteryzują się dobre ekipy wykończeniowe, a istotną rolę przy wyborze odgrywać będą rekomendacje znajomych, rodziny oraz byłych klientów. Fachowcy oferujący remonty posiadają zwykle bazę klientów, która dzieli się spostrzeżeniami na temat jakości ich pracy. Wybierając firmę na remont mieszkania warto wziąć pod uwagę, co mówią o niej byli zleceniodawcy – opinii można szukać w sieci lub wśród znajomych.

Oprócz tego zlecenia na remonty należy przekazywać wyłącznie fachowcom dysponującym niezbędnym sprzętem. Jeśli firma wymaga od Ciebie wypożyczania maszyn i urządzeń na własny koszt, weź pod wątpliwość ich rzetelność. Ekipy oferujące remonty i wykończenie podejmują się wykonania zlecenia w określonym czasie i budżecie. Warto zabezpieczyć tym samym swój interes, podpisując umowę z fachowcami.

Zlecenie wykończenia mieszkania może obejmować szeroki zakres robót – od położenia płytek, poprzez tapetowanie, aż do montażu armatury łazienkowej. Dobrze wybrać firmę specjalizującą się w kilku dziedzinach, tak by remont domu przebiegał sprawnie, a przy jego wykonywaniu nie dochodziło do konfliktów pomiędzy różnymi ekipami wykończeniowymi. W doprowadzeniu prac remontowych do końca kluczową rolę odgrywa ich odpowiednie zaplanowanie.

Planowanie remontu trzeba zacząć od określenia zakresu prac. Niekiedy chodzi wyłącznie o odświeżenie mieszkania, a innym razem o skomplikowane zlecenia stolarskie lub przeróbki hydrauliczne. Ustalenie zakresu prac pozwoli zaplanować, w jaki sposób przygotować mieszkanie do wejścia ekipy remontowej. Należy pamiętać, że wykończenia wnętrz pochłaniają znaczny budżet, dlatego przygotowanie odpowiedniej ilości gotówki przez remontem będzie niezbędne. Inny koszt pochłonie montaż drzwi i armatury łazienkowej, a inny kompleksowe szpachlowanie, czy położenie glazury. Ważnym elementem planu będzie nawiązanie kontaktu z fachowcami. Trzeba zorientować się, jakie firmy przyjmują zlecenia na wykończenia mieszkania i czy wolny termin pokrywa się z własnymi oczekiwaniami.

Osoby planujące wykończenia domu powinny przywiązać dużą uwagę do wyboru ekipy remontowej. Liczyć się będzie nie tylko fachowość, ale także zakres wykonywanych robót, cena i termin zlecenia oraz opinie dotychczasowych klientów. Przy planowaniu remontu należy pamiętać o zabezpieczeniu wyposażenia oraz ewentualnym opuszczeniu budynku lub pokoju na czas wykonywania poszczególnych prac. Chodzi zwłaszcza o glazurowanie, czy kompleksową wymianę parkietu, które trudno wykonać przy normalnym korzystaniu z mieszkania.

Remonty mieszkań Jaworzno - ranking najlepszych firm

Remonty mieszkań Jaworzno

PRZE-TRANSPORT

21 opinii

Malowanie mieszkań to życiowa pasja tych profesjonalistów - są niekwestionowanym liderem w tym fachu. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać ofertę.

POWERHOUSE interiors - Najlepsze Malowanie Mieszkań Jaworzno

Najlepsze Malowanie Mieszkań Jaworzno

21 opinii

Dobra cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to najważniejsze walory przedsiębiorcy, którego specjalnością jest malowanie mieszkań. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę.

"DARQS" Dariusz Żelazo - Doskonałej Jakości Remonty Mieszkań Jaworzno

Doskonałej Jakości Remonty Mieszkań

16 opinii

Uwierz specjalistom w dziedzinie remontów mieszkań i zatrudnij DARQS Dariusz Żelazo. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy każdego. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

P.H.U. "A.K.O." OLEG KWIATKOWSKI - Korzystne Wykańczanie Mieszkań Jaworzno

P.H.U. "A.K.O." OLEG KWIATKOWSKI

14 opinii

Dotarcie do korzystnego wykańczania mieszkań może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, ale P.H.U. A.K.O. OLEG KWIATKOWSKI na 100% pomoże Ci w znalezieniu dopasowanego produktu. Mają ofertę dla każdego.

Usługi Remontowo Budowlane Leszek Juraszek - Świetne Remonty Mieszkań Jaworzno

Usługi Remontowo Budowlane Leszek Juraszek

8 opinii

Jeżeli wciąż poszukujesz profesjonalistów od remontów mieszkań to skorzystaj z kwalifikacji Usługi Remontowo Budowlane Leszek Juraszek. Jaworzno i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

TOM-BUD - Wyjątkowe Remontowanie Mieszkań Jaworzno

TOM-BUD

20 opinii

Bez oporów zleć zadanie wyjątkowego remontowania mieszkań specjalistom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Jaworzna i sąsiednich miast. Tylko chwila dzieli Cię od dostania świetnej wyceny - sprawdź!

P.W. AS - Pierwszorzędne Wykańczanie Mieszkań Jaworzno

Pierwszorzędne Wykańczanie Mieszkań

6 opinii

Wciąż nie znalazłeś wykańczania mieszkań, pomimo że próbujesz znaleźć od dłuższego czasu? P.W. AS może zakończyć Twój problem. Już teraz określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Firma Usługowa Piotr Krzewski - Remonty Mieszkań w Jaworznie

Remonty Mieszkań w Jaworznie

1 opinia

Jesteś zdania, że doskonałe remonty mieszkań to skomplikowane zagadnienie? Nic bardziej mylnego - fachowcy z Firma Usługowa Piotr Krzewski pomogą Ci i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej oferty - skontaktuj się od razu!

MAT AKUSTIK - Perfekcyjne Remonty Mieszkań Jaworzno

Perfekcyjne Remonty Mieszkań Jaworzno

4 opinie

Jeszcze potrzebujesz dobrej firmy od remontów mieszkań? Skorzystaj z doświadczenia MAT AKUSTIK. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

ZŁOTA RĄCZKA - naprawy w domu i w biurze - Doskonałe Remonty Mieszkań Jaworzno

ZŁOTA RĄCZKA - naprawy w domu i w biurze

5 opinii

Na wypadek jeśli nadal potrzebujesz profesjonalistów od remontów mieszkań to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia ZŁOTA RĄCZKA - naprawy w domu i w biurze. Jaworzno i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

41 Zleceń - Remonty Mieszkań Jaworzno

Doskonałe Remontowanie Mieszkań Jaworzno

Szukasz zlecenia do wykonania jako warty zaufania specjalista z zakresu doskonałego remontowania mieszkań? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania poznając szczegóły jego zapytania o treści "XYZ". Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim i przedstaw ofertę.

 • Jaworzno

2022-09-17 do 2022-09-25

Zapotrzebowanie na remont mieszkania, 21-50m², Jaworzno

Klient piszący - Zapotrzebowanie na remont mieszkania, 21-50m² szuka ekipy remontowej z okolic Jaworzna, ale nie chce przepłacać. Twoja firma oferuje wykonanie usługi w niskiej cenie? Przedłóż dobrą propozycję dla tego Klienta - nawiąż współpracę już dziś, nie pożałujesz.

 • Jaworzno

2022-09-16 do 2022-09-24

Remonty mieszkań - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 115 333 Specjalistów od Remontów Mieszkań najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zapytanie o kompleksowe wykończenie mieszkania, 51-80m², Jaworzno

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 3 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 51-80m² Zakres prac do wykonania:...

 • Jaworzno

2022-09-15 do 2022-09-23

Doskonałe Usługi Remontu Mieszkania Jaworzno

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac Rodzaj ...

 • Jaworzno

2022-09-11 do 2022-09-19

Profesjonalne Remonty Mieszkań Jaworzno

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: dach Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 51-80m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac Rodzaj prac do...

 • Jaworzno

2022-09-06 do 2022-09-14

Usługi Remontu Mieszkania

Jako specjalista działający na terenie Jaworzna i świadczący wszechstronne usługi remontu mieszkania poznaj potrzeby zleceniodawcy, który pisze zapytanie o treści "Generalny remont mieszkania, 51-80m²". Przedłóż ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Jaworzno

2022-08-29 do 2022-09-06

Kompleksowe wykończenie mieszkania, 21-50m², Jaworzno

Zlecający - Kompleksowe wykończenie mieszkania, 21-50m² planuje znalezienie ekipy remontowej z okolic Jaworzna, ale nie chce przepłacać. Twoja firma oferuje realizację zlecenia w najniższej w okolicy cenie? Pokaż bezkonkurencyjną ofertę dla tego Klienta - nawiąż współpracę jak najszybciej.

 • Jaworzno

2022-08-29 do 2022-09-06

Poszukuję ekipy remontowej, 11-20m², Jaworzno

Jeśli pracujesz od lat i realizujesz usługi z zakresu wysokiej klasy remontowania mieszkań zdecyduj się na wykonanie zlecenia, które brzmi - Poszukuję ekipy remontowej, 11-20m² i zostało złożone przez rzetelnego Konsumenta. Zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Jaworzno

2022-08-26 do 2022-09-03

Najlepsze Remontowanie Mieszkań

Szukane są najlepsze usługi remontu mieszkania w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Dam zlecenie na kompleksowe wykończenie mieszkania, 25m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca wykwalifikowanych fachowców do realizacji wymagań Klienta z dziedziny remontowania mieszkań, zapoznaj się ze szczegółami zlecenia. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Jaworzno

2022-08-25 do 2022-09-02

Generalny remont domu, 160m², Jaworzno

Zleceniodawca, który poszukuje fantastycznej usługi remontu mieszkania winien niezwłocznie zgłosić się do Twojej firmy i zobaczyć na własne oczy niskie ceny oraz oferowaną jakość. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

 • Jaworzno

2022-08-24 do 2022-09-01

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Mieszkań

Najczęstsze pytania o remontach mieszkań

Jak znaleźć fachowca do remontu mieszkania?

Po ustaleniu zakresu prac i oszacowaniu budżetu na wykończenie mieszkania lub remont domu, możesz przejść do poszukiwań wykonawcy.

Jak znaleźć profesjonalną firmę remontową? Podpowiadamy:

 • popytaj znajomych i rodziny,
 • poszukaj w Internecie, np. na portalach branżowych i ogłoszeniowych (jak Oferteo.pl) czy w mediach społecznościowych,
 • poproś swojego fachowca (np. od wylewki) o polecenie innego (np. do paneli podłogowych),
 • zapytaj sąsiada, który remontował, przedstawiciela producenta materiałów budowlanych lub w hurtowni z materiałami.

Uwaga! Staraj się oglądać poprzednie realizacje firmy oraz sugerować się opiniami jej klientów.

Ile kosztuje remont mieszkania?

Oferteo.pl wraz ze specjalistami od remontów mieszkań i domów opracowało w 2022 roku cennik usług remontowo-wykończeniowych.

Według zgromadzonych danych za wykończenie mieszkania/domu w stanie deweloperskim należy zapłacić od 400 do 1300 zł za m². Natomiast za remont (prace przygotowawcze i wykończeniowe) od 550 zł/m².

Jak wskazuje portal, podane szacunkowe stawki za usługi remontowe i wykończeniowe są kwotami brutto (z VAT) i uwzględniają jedynie samą robociznę (bez materiałów).

Jakie występują czynności remontowe?

W skład czynności remontowych wchodzi:

 1. Ustalenie planu i zakresu prac – delikatne odświeżenie wnętrza czy kompleksowy remont?
 2. Oszacowanie budżetu potrzebnego na wykończenie wnętrz czy nowoczesny remont. Uwaga! Należy doliczyć dodatkowo ok. 20-30 więcej na nieprzewidziane wydatki.
 3. >Określenie kolejności prac i znalezienie profesjonalnej firmy remontowej.
 4. Wynajem kontenera na odpady budowlane.

Jeśli mieszkasz w bloku, pamiętaj, aby ostrzec swoich sąsiadów o zaplanowanych pracach remontowych, np. poprzez wywieszenie tabliczki informującej o remoncie.

Czy remont wymaga zgłoszenia?

Aktualnie zakres usług remontowych i budowlanych, które wymagają zgłoszenia lub pozwolenia, jest mniejszy niż kiedyś. Warto jednak wiedzieć, jakie prace wymagają zgłoszenia, aby nie narazić się na samowolę budowlaną.

Jakie usługi remontowe i budowlane należy zgłosić w 2022 roku:

 • przebudowę obiektu (potrzebne pozwolenie na budowę);
 • remont budynku, w którym będą zmiany w zakresie przegród zewnętrznych lub elementów konstrukcyjnych.

Jeśli remont polega na bieżącej konserwacji, nie musisz ubiegać się o taką zgodę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Remontów Mieszkań
Udostępnij znajomemu