Remonty mieszkań w Mysłowicach

Porównaj oferty od Specjalistów od Remontów Mieszkań z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 849 261 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
540 193 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Firmy oferujące remonty mieszkań różnią się od siebie zakresem wykonywanych prac, ceną zlecenia, czy wreszcie dostępnym terminem. Wybór fachowców, którzy podejmą się remontu jest bardzo ważny. Da się wyróżnić kilka cech, którymi charakteryzują się dobre ekipy wykończeniowe, a istotną rolę przy wyborze odgrywać będą rekomendacje znajomych, rodziny oraz byłych klientów. Fachowcy oferujący remonty posiadają zwykle bazę klientów, która dzieli się spostrzeżeniami na temat jakości ich pracy. Wybierając firmę na remont mieszkania warto wziąć pod uwagę, co mówią o niej byli zleceniodawcy – opinii można szukać w sieci lub wśród znajomych.

Oprócz tego zlecenia na remonty należy przekazywać wyłącznie fachowcom dysponującym niezbędnym sprzętem. Jeśli firma wymaga od Ciebie wypożyczania maszyn i urządzeń na własny koszt, weź pod wątpliwość ich rzetelność. Ekipy oferujące remonty i wykończenie podejmują się wykonania zlecenia w określonym czasie i budżecie. Warto zabezpieczyć tym samym swój interes, podpisując umowę z fachowcami.

Zlecenie wykończenia mieszkania może obejmować szeroki zakres robót – od położenia płytek, poprzez tapetowanie, aż do montażu armatury łazienkowej. Dobrze wybrać firmę specjalizującą się w kilku dziedzinach, tak by remont domu przebiegał sprawnie, a przy jego wykonywaniu nie dochodziło do konfliktów pomiędzy różnymi ekipami wykończeniowymi. W doprowadzeniu prac remontowych do końca kluczową rolę odgrywa ich odpowiednie zaplanowanie.

Planowanie remontu trzeba zacząć od określenia zakresu prac. Niekiedy chodzi wyłącznie o odświeżenie mieszkania, a innym razem o skomplikowane zlecenia stolarskie lub przeróbki hydrauliczne. Ustalenie zakresu prac pozwoli zaplanować, w jaki sposób przygotować mieszkanie do wejścia ekipy remontowej. Należy pamiętać, że wykończenia wnętrz pochłaniają znaczny budżet, dlatego przygotowanie odpowiedniej ilości gotówki przez remontem będzie niezbędne. Inny koszt pochłonie montaż drzwi i armatury łazienkowej, a inny kompleksowe szpachlowanie, czy położenie glazury. Ważnym elementem planu będzie nawiązanie kontaktu z fachowcami. Trzeba zorientować się, jakie firmy przyjmują zlecenia na wykończenia mieszkania i czy wolny termin pokrywa się z własnymi oczekiwaniami.

Osoby planujące wykończenia domu powinny przywiązać dużą uwagę do wyboru ekipy remontowej. Liczyć się będzie nie tylko fachowość, ale także zakres wykonywanych robót, cena i termin zlecenia oraz opinie dotychczasowych klientów. Przy planowaniu remontu należy pamiętać o zabezpieczeniu wyposażenia oraz ewentualnym opuszczeniu budynku lub pokoju na czas wykonywania poszczególnych prac. Chodzi zwłaszcza o glazurowanie, czy kompleksową wymianę parkietu, które trudno wykonać przy normalnym korzystaniu z mieszkania.

Remonty mieszkań Mysłowice - ranking najlepszych firm

Remonty mieszkań Mysłowice

Perfekcyjne Remontowanie Mieszkań Mysłowice

23 opinie

Powierz prace dotyczące remontowania mieszkań specjalistom z miejscowości Mysłowice. Urzekną Cię swoimi kompetencjami i doświadczeniem. Na terenie Mysłowic są w ścisłej czołówce. Poproś o ofertę już teraz i zobacz co firma ma do zaoferowania.

KATO-BUD Banakiewicz Adrian - Wyjątkowe Malowanie Mieszkań Mysłowice

KATO-BUD Banakiewicz Adrian

21 opinii

Starasz się odnaleźć godnego uwagi profesjonalistę z zakresu wyjątkowego malowania mieszkań, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma KATO-BUD Banakiewicz Adrian jest Twoim rozwiązaniem. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej oferty - skontaktuj się od razu!

P.H.U. "A.K.O." OLEG KWIATKOWSKI - Najlepsze Remontowanie Mieszkań Mysłowice

Najlepsze Remontowanie Mieszkań

14 opinii

Pragniesz znaleźć godnego uwagi fachowca z zakresu najlepszego remontowania mieszkań z Mysłowic, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma P.H.U. A.K.O. OLEG KWIATKOWSKI jest gotowa Ci pomóc. Umów się na rozmowę już teraz i poznaj ofertę.

Andrzej Dzienniak - Remontowanie Mieszkań Mysłowice

Andrzej Dzienniak

12 opinii

Andrzej Dzienniak oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Koncentruje się na Klientach z rejonu Mysłowic i okolic. Ażeby poznać dopasowaną ofertę skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

GMC GROUP - Wyjątkowa Firma Remontowa Mysłowice

Wyjątkowa Firma Remontowa

11 opinii

Zleć prace dotyczące remontowania mieszkań profesjonalistom firmy GMC GROUP z miejscowości Mysłowice. Podbiją Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. Na terenie Mysłowic są jednymi z najlepszych. Szczegółową ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

GKM-BUD S p. z o. o. - Wyjątkowe Remontowanie Mieszkań Mysłowice

GKM-BUD S p. z o. o.

11 opinii

Z czystym sumieniem powierz usługę wyjątkowego malowania mieszkań specjalistom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Mysłowice i sąsiednich powiatów. Otrzymaj propozycję już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Józef Buchalik - Dobra Firma Remontowa Mysłowice

Dobra Firma Remontowa Mysłowice

10 opinii

Firma Józef Buchalik świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Skupia się na Klientach z miejscowości Mysłowice i okolic. Więcej informacji otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

P.W. AS - Rewelacyjne Wykańczanie Mieszkań w Mysłowicach

Rewelacyjne Wykańczanie Mieszkań w Mysłowicach

6 opinii

Poszukując wykańczania mieszkań namierzysz firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale firma remontowa P.W. AS przebije je wszystkie. Więcej informacji możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Bartex - Fantastyczne Malowanie Mieszkań Mysłowice

Fantastyczne Malowanie Mieszkań

4 opinie

Bez oporów zleć usługę fantastycznego malowania mieszkań specjalistom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Mysłowic i przyległych miast. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Usługi Remontowo Budowlane Sławomir Rudol - Najwyższej Klasy Remontowanie Mieszkań Mysłowice

Najwyższej Klasy Remontowanie Mieszkań

1 opinia

Pragniesz znaleźć wartego zaufania fachowca z zakresu najwyższej klasy remontowania mieszkań z Mysłowic, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma Usługi Remontowo Budowlane Sławomir Rudol jest gotowa Ci pomóc. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

38 Zleceń - Remonty Mieszkań Mysłowice

Generalny remont domu, 21-50m², Mysłowice

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: CO i CWU , Prądd, kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 3 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac d...

 • Mysłowice

2022-09-26 do 2022-10-04
dodano 3 dni temu

Dam zlecenie na kompleksowe wykończenie domu, 101-150m², Mysłowice

Zakres zlecenia: wykończenie domu w stanie deweloperskim Remontowane pomieszczenia: Cały dom Liczba remontowanych pomieszczeń: 6 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 101-150m² Zakres prac do wykonania: kompleksowe wy...

 • Mysłowice

2022-09-25 do 2022-10-03
dodano 4 dni temu

Remonty mieszkań - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 115 333 Specjalistów od Remontów Mieszkań najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Dam zlecenie na kompleksowe wykończenie domu, 151-200m², Mysłowice

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 151-200m² Zakres prac do wykonania: kompleksowe wyk...

 • Mysłowice

2022-09-17 do 2022-10-15
dodano 2022-09-17 17:18

Remonty Mieszkań Mysłowice

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 3 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 51-80m² Zakres prac do wykonania: kompl...

 • Mysłowice

2022-09-17 do 2022-09-25

Dam zlecenie na generalny remont mieszkania, 51-80m², Mysłowice

Oferując usługi remontu mieszkania od lat, zwłaszcza na obszarze Mysłowic, ale także okolicznych powiatów możesz wysłać ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę.

 • Mysłowice

2022-09-13 do 2022-09-21

Znakomite Usługi Remontu Mieszkania Mysłowice

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który napisał - "Zlecę remont mieszkania, 11-20m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Aby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

 • Mysłowice

2022-09-08 do 2022-09-16

Dobra Firma Remontowa Mysłowice

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac R...

 • Mysłowice

2022-09-07 do 2022-09-15

Zapytanie o remont mieszkania, 21-50m², Mysłowice

Usługi remontu mieszkania nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi w zakresie remontowania mieszkań. Przeanalizuj szczegóły zgłoszenia o treści "Zapytanie o remont mieszkania, 21-50m²". Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Mysłowice

2022-09-07 do 2022-09-15

Poszukuję ekipy remontowej, 43m², Mysłowice

Jeżeli wykonujesz zlecenia na najlepsze remontowanie mieszkań w rejonie Mysłowic i oczekujesz rzetelnego klienta to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zlecenie o treści "Poszukuję ekipy remontowej, 43m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej profesjonalnej firmy. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

 • Mysłowice

2022-09-04 do 2022-09-12

Świetne Usługi Remontu Mieszkania

Dzięki przykładaniu dużej wagi do realizacji usługi remontu mieszkania Twoja firma wybija się w branży. Marka, którą tworzysz powoduje, że jesteś w stanie uszczęśliwić Klientów. Już teraz określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Klienta.

 • Mysłowice

2022-08-29 do 2022-09-06

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Mieszkań

Najczęstsze pytania o remontach mieszkań

Jak znaleźć fachowca do remontu mieszkania?

Po ustaleniu zakresu prac i oszacowaniu budżetu na wykończenie mieszkania lub remont domu, możesz przejść do poszukiwań wykonawcy.

Jak znaleźć profesjonalną firmę remontową? Podpowiadamy:

 • popytaj znajomych i rodziny,
 • poszukaj w Internecie, np. na portalach branżowych i ogłoszeniowych (jak Oferteo.pl) czy w mediach społecznościowych,
 • poproś swojego fachowca (np. od wylewki) o polecenie innego (np. do paneli podłogowych),
 • zapytaj sąsiada, który remontował, przedstawiciela producenta materiałów budowlanych lub w hurtowni z materiałami.

Uwaga! Staraj się oglądać poprzednie realizacje firmy oraz sugerować się opiniami jej klientów.

Ile kosztuje remont mieszkania?

Oferteo.pl wraz ze specjalistami od remontów mieszkań i domów opracowało w 2022 roku cennik usług remontowo-wykończeniowych.

Według zgromadzonych danych za wykończenie mieszkania/domu w stanie deweloperskim należy zapłacić od 400 do 1300 zł za m². Natomiast za remont (prace przygotowawcze i wykończeniowe) od 550 zł/m².

Jak wskazuje portal, podane szacunkowe stawki za usługi remontowe i wykończeniowe są kwotami brutto (z VAT) i uwzględniają jedynie samą robociznę (bez materiałów).

Jakie występują czynności remontowe?

W skład czynności remontowych wchodzi:

 1. Ustalenie planu i zakresu prac – delikatne odświeżenie wnętrza czy kompleksowy remont?
 2. Oszacowanie budżetu potrzebnego na wykończenie wnętrz czy nowoczesny remont. Uwaga! Należy doliczyć dodatkowo ok. 20-30 więcej na nieprzewidziane wydatki.
 3. >Określenie kolejności prac i znalezienie profesjonalnej firmy remontowej.
 4. Wynajem kontenera na odpady budowlane.

Jeśli mieszkasz w bloku, pamiętaj, aby ostrzec swoich sąsiadów o zaplanowanych pracach remontowych, np. poprzez wywieszenie tabliczki informującej o remoncie.

Czy remont wymaga zgłoszenia?

Aktualnie zakres usług remontowych i budowlanych, które wymagają zgłoszenia lub pozwolenia, jest mniejszy niż kiedyś. Warto jednak wiedzieć, jakie prace wymagają zgłoszenia, aby nie narazić się na samowolę budowlaną.

Jakie usługi remontowe i budowlane należy zgłosić w 2022 roku:

 • przebudowę obiektu (potrzebne pozwolenie na budowę);
 • remont budynku, w którym będą zmiany w zakresie przegród zewnętrznych lub elementów konstrukcyjnych.

Jeśli remont polega na bieżącej konserwacji, nie musisz ubiegać się o taką zgodę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Remontów Mieszkań
Udostępnij znajomemu