Remont mieszkania i domu w Jastrzębiu Zdroju

Porównaj oferty od Specjalistów od Remontów Mieszkań z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 887 848 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
541 509 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Firmy oferujące remonty mieszkań różnią się od siebie zakresem wykonywanych prac, ceną zlecenia, czy wreszcie dostępnym terminem. Wybór fachowców, którzy podejmą się remontu jest bardzo ważny. Da się wyróżnić kilka cech, którymi charakteryzują się dobre ekipy wykończeniowe, a istotną rolę przy wyborze odgrywać będą rekomendacje znajomych, rodziny oraz byłych klientów. Fachowcy oferujący remonty posiadają zwykle bazę klientów, która dzieli się spostrzeżeniami na temat jakości ich pracy. Wybierając firmę na remont mieszkania warto wziąć pod uwagę, co mówią o niej byli zleceniodawcy – opinii można szukać w sieci lub wśród znajomych.

Oprócz tego zlecenia na remonty należy przekazywać wyłącznie fachowcom dysponującym niezbędnym sprzętem. Jeśli firma wymaga od Ciebie wypożyczania maszyn i urządzeń na własny koszt, weź pod wątpliwość ich rzetelność. Ekipy oferujące remonty i wykończenie podejmują się wykonania zlecenia w określonym czasie i budżecie. Warto zabezpieczyć tym samym swój interes, podpisując umowę z fachowcami.

Zlecenie wykończenia mieszkania może obejmować szeroki zakres robót – od położenia płytek, poprzez tapetowanie, aż do montażu armatury łazienkowej. Dobrze wybrać firmę specjalizującą się w kilku dziedzinach, tak by remont domu przebiegał sprawnie, a przy jego wykonywaniu nie dochodziło do konfliktów pomiędzy różnymi ekipami wykończeniowymi. W doprowadzeniu prac remontowych do końca kluczową rolę odgrywa ich odpowiednie zaplanowanie.

Planowanie remontu trzeba zacząć od określenia zakresu prac. Niekiedy chodzi wyłącznie o odświeżenie mieszkania, a innym razem o skomplikowane zlecenia stolarskie lub przeróbki hydrauliczne. Ustalenie zakresu prac pozwoli zaplanować, w jaki sposób przygotować mieszkanie do wejścia ekipy remontowej. Należy pamiętać, że wykończenia wnętrz pochłaniają znaczny budżet, dlatego przygotowanie odpowiedniej ilości gotówki przez remontem będzie niezbędne. Inny koszt pochłonie montaż drzwi i armatury łazienkowej, a inny kompleksowe szpachlowanie, czy położenie glazury. Ważnym elementem planu będzie nawiązanie kontaktu z fachowcami. Trzeba zorientować się, jakie firmy przyjmują zlecenia na wykończenia mieszkania i czy wolny termin pokrywa się z własnymi oczekiwaniami.

Osoby planujące wykończenia domu powinny przywiązać dużą uwagę do wyboru ekipy remontowej. Liczyć się będzie nie tylko fachowość, ale także zakres wykonywanych robót, cena i termin zlecenia oraz opinie dotychczasowych klientów. Przy planowaniu remontu należy pamiętać o zabezpieczeniu wyposażenia oraz ewentualnym opuszczeniu budynku lub pokoju na czas wykonywania poszczególnych prac. Chodzi zwłaszcza o glazurowanie, czy kompleksową wymianę parkietu, które trudno wykonać przy normalnym korzystaniu z mieszkania.

Remonty mieszkań Jastrzębie-Zdrój - ranking najlepszych firm

Remonty mieszkań Jastrzębie-Zdrój

Carte Blanche

26 opinii

Rewelacyjne remontowanie mieszkań to najważniejszy temat dla tych profesjonalistów - są niekwestionowanym liderem w tej dziedzinie. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółową wycenę.

P.H.U. "A.K.O." OLEG KWIATKOWSKI - Wykańczanie Mieszkań Jastrzębie-Zdrój

P.H.U. "A.K.O." OLEG KWIATKOWSKI

14 opinii

Specjaliści z P.H.U. A.K.O. OLEG KWIATKOWSKI zaproponują Ci doskonałą ofertę wykańczania mieszkań. Mają na swoim koncie wiele pozywnych opinii od Klientów, co świadczy o ich profesjonalnym podejściu do pracy. Określ czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

WEX Remonty Wykończenia - Niezawodna Firma Remontowa Jastrzębie-Zdrój

Niezawodna Firma Remontowa

5 opinii

Chcesz powierzyć malowanie mieszkań, a jeszcze nie znalazłeś firmy remontowej? WEX Remonty Wykończenia to świetny wybór. Ustal pasujący termin już teraz!

Usługi Budowlano Wykończeniowe GK - Solidne Malowanie Mieszkań Jastrzębie-Zdrój

Solidne Malowanie Mieszkań Jastrzębie-Zdrój

4 opinie

Jeśli interesuje Cię solidne malowanie mieszkań w rejonie Jastrzębia Zdroju i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to zaufaj doświadczeniu Usługi Budowlano Wykończeniowe GK. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

FHU MIR-BUD - Bezkonkurencyjne Wykańczanie Mieszkań Jastrzębie-Zdrój

Bezkonkurencyjne Wykańczanie Mieszkań Jastrzębie-Zdrój

4 opinie

Szukający wykańczania mieszkań powinien niezwłocznie zgłosić się do FHU MIR-BUD i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne oferty oraz doskonały proces dobierania rozwiązań. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Remont zory - Pierwszorzędne Malowanie Mieszkań Jastrzębie-Zdrój

Remont zory

1 opinia

Od lat pracownicy firmy Remont zory wykonują usługi z zakresu pierwszorzędnego malowania mieszkań, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Żeby uzyskać ofertę skontaktuj się dziś - warto.

OK DOM Sp. Z o.o. - Świetne Remonty Mieszkań Jastrzębie-Zdrój

Świetne Remonty Mieszkań

5 opinii

Uwierz ekspertom w dziedzinie remontów mieszkań i zatrudnij OK DOM Sp. Z o.o.. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

Madera - Dobra Firma Remontowa Jastrzębie-Zdrój

Madera

6 opinii

Madera świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Koncentruje się na Klientach z rejonu Jastrzębia Zdroju i z sąsiednich miast. Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

F.P.H.U. ROMEX - Doskonałe Malowanie Mieszkań w Jastrzębiu Zdroju

Doskonałe Malowanie Mieszkań w Jastrzębiu Zdroju

6 opinii

Już od kilku lat pracownicy firmy F.P.H.U. ROMEX realizują usługi z zakresu malowania mieszkań, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Już nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Domy szkieletowe MK - Wyjątkowe Remontowanie Mieszkań Jastrzębie-Zdrój

Domy szkieletowe MK

3 opinie

Po prostu zleć prace dotyczące remontowania mieszkań ekspertom firmy Domy szkieletowe MK z miejscowości Jastrzębie-Zdrój. Urzekną Cię swoim zaangażowaniem i fachowością. W okolicy Jastrzębia Zdroju nie mają sobie równych. Skontaktuj się i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

49 Zleceń - Remonty Mieszkań Jastrzębie-zdrój

Ekipa Remontowa Jastrzębie-Zdrój

Gdy szukasz zlecenia, a Twoja firma to dobra ekipa remontowa to jako specjalista zaproponuj temu Klientowi współpracę. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Jastrzębie-Zdrój

2022-09-26 do 2022-10-04

Zlecę generalny remont mieszkania, 21-50m², Jastrzębie-Zdrój

Dzięki precyzji wykonania usługi remontu mieszkania Twoja firma prześciga konkurentów. Sława, którą tworzysz powoduje, że jesteś w stanie spełnić oczekiwania zleceniodawców. Ofertę prześlij po kontakcie.

 • Jastrzębie-Zdrój

2022-09-24 do 2022-10-02

Remonty mieszkań - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 115 333 Specjalistów od Remontów Mieszkań najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Fantastyczne Remontowanie Mieszkań Jastrzębie-Zdrój

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 3 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania:...

 • Jastrzębie-Zdrój

2022-09-12 do 2022-09-20

Znakomita Firma Remontowa Jastrzębie-Zdrój

Jesteś firmą z kompetentną kadrą? Jako uznana firma remontowa, która jest ceniona w branży w okolicy Jastrzębia Zdroju za gruntowne realizowanie usług remontu mieszkania, podejmij się zlecenia mówiącego "Zapytanie o generalny remont mieszkania, 11-20m²". Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Jastrzębie-Zdrój

2022-09-11 do 2022-09-19

Wysokiej Klasy Remontowanie Mieszkań

Próbujesz znaleźć Klienta jako sprawdzony fachowiec? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta z Jastrzębia Zdroju. Przyczyń się do realizacji jego celów. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Jastrzębie-Zdrój

2022-09-08 do 2022-09-16

Dam zlecenie na generalny remont mieszkania, 21-50m², Jastrzębie-Zdrój

Wciąż jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapytanie Klienta jako specjalista od remontów mieszkań. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Pokaż dobrą ofertę temu Klientowi - nawiąż współpracę już dziś, nie pożałujesz.

 • Jastrzębie-Zdrój

2022-09-06 do 2022-09-14

Generalny remont mieszkania, 21-50m², Jastrzębie-Zdrój

Klient poszukuje dobrej jakości wykonywanych usług i pisze - Generalny remont mieszkania, 21-50m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Zaproponuj termin od razu!

 • Jastrzębie-Zdrój

2022-09-06 do 2022-09-14

Dam zlecenie na generalny remont mieszkania, 21-50m², Jastrzębie-Zdrój

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania:...

 • Jastrzębie-Zdrój

2022-09-06 do 2022-09-14

Generalny remont mieszkania, 21-50m², Jastrzębie-Zdrój

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania:...

 • Jastrzębie-Zdrój

2022-09-06 do 2022-09-14

Zapytanie o kompleksowe wykończenie domu, 21-50m², Jastrzębie-Zdrój

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 3 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania: kompleksowe wykończenie Ro...

 • Jastrzębie-Zdrój

2022-08-24 do 2022-09-01

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Mieszkań

Najczęstsze pytania o remontach mieszkań

Jak znaleźć fachowca do remontu mieszkania?

Po ustaleniu zakresu prac i oszacowaniu budżetu na wykończenie mieszkania lub remont domu, możesz przejść do poszukiwań wykonawcy.

Jak znaleźć profesjonalną firmę remontową? Podpowiadamy:

 • popytaj znajomych i rodziny,
 • poszukaj w Internecie, np. na portalach branżowych i ogłoszeniowych (jak Oferteo.pl) czy w mediach społecznościowych,
 • poproś swojego fachowca (np. od wylewki) o polecenie innego (np. do paneli podłogowych),
 • zapytaj sąsiada, który remontował, przedstawiciela producenta materiałów budowlanych lub w hurtowni z materiałami.

Uwaga! Staraj się oglądać poprzednie realizacje firmy oraz sugerować się opiniami jej klientów.

Ile kosztuje remont mieszkania?

Oferteo.pl wraz ze specjalistami od remontów mieszkań i domów opracowało w 2022 roku cennik usług remontowo-wykończeniowych.

Według zgromadzonych danych za wykończenie mieszkania/domu w stanie deweloperskim należy zapłacić od 400 do 1300 zł za m². Natomiast za remont (prace przygotowawcze i wykończeniowe) od 550 zł/m².

Jak wskazuje portal, podane szacunkowe stawki za usługi remontowe i wykończeniowe są kwotami brutto (z VAT) i uwzględniają jedynie samą robociznę (bez materiałów).

Jakie występują czynności remontowe?

W skład czynności remontowych wchodzi:

 1. Ustalenie planu i zakresu prac – delikatne odświeżenie wnętrza czy kompleksowy remont?
 2. Oszacowanie budżetu potrzebnego na wykończenie wnętrz czy nowoczesny remont. Uwaga! Należy doliczyć dodatkowo ok. 20-30 więcej na nieprzewidziane wydatki.
 3. >Określenie kolejności prac i znalezienie profesjonalnej firmy remontowej.
 4. Wynajem kontenera na odpady budowlane.

Jeśli mieszkasz w bloku, pamiętaj, aby ostrzec swoich sąsiadów o zaplanowanych pracach remontowych, np. poprzez wywieszenie tabliczki informującej o remoncie.

Czy remont wymaga zgłoszenia?

Aktualnie zakres usług remontowych i budowlanych, które wymagają zgłoszenia lub pozwolenia, jest mniejszy niż kiedyś. Warto jednak wiedzieć, jakie prace wymagają zgłoszenia, aby nie narazić się na samowolę budowlaną.

Jakie usługi remontowe i budowlane należy zgłosić w 2022 roku:

 • przebudowę obiektu (potrzebne pozwolenie na budowę);
 • remont budynku, w którym będą zmiany w zakresie przegród zewnętrznych lub elementów konstrukcyjnych.

Jeśli remont polega na bieżącej konserwacji, nie musisz ubiegać się o taką zgodę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Remontów Mieszkań
Udostępnij znajomemu