Tynki maszynowe w Tarnowskich Górach

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 842 854 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 975 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Tynki maszynowe Tarnowskie Góry - ranking najlepszych firm

Tynki maszynowe Tarnowskie Góry

Tynki Maszynowe

62 opinie

Myślisz, że staranne tynki maszynowe to trudny temat? Oszczędź sobie nerwów - fachowcy z tej firmy doradzą Ci i znajdą najlepsze rozwiązanie. Aby otrzymać wycenę skontaktuj się - warto.

BOBtynk - Rewelacyjne Tynki Maszynowe Tarnowskie Góry

Rewelacyjne Tynki Maszynowe Tarnowskie Góry

22 opinie

Zaufaj ekspertom w dziedzinie tynków maszynowych i zatrudnij BOBtynk. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy każdego. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Akustik Morytko Bogdan - Pierwszorzędne Tynki Mechaniczne Tarnowskie Góry

Pierwszorzędne Tynki Mechaniczne Tarnowskie Góry

19 opinii

Nadal potrzebujesz dobrej firmy od tynków maszynowych? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Akustik Morytko Bogdan. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Tynk-Pro - Tynki Maszynowe Gipsowe Tarnowskie Góry

Tynki Maszynowe Gipsowe

21 opinii

Uwierz na słowo fachowcom w dziedzinie tynków maszynowych gipsowych i zatrudnij Tynk-Pro. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Już teraz określ na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

APS Adrian Sowa - Doskonałe Tynkowanie Tarnowskie Góry

APS Adrian Sowa

10 opinii

Potrzebujesz fachowców od doskonałego tynkowania w rejonie Tarnowskich Gór lub w okolicznych miastach? Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Wytynkuj.pl Zakład Ogólnobudowlany Jan Wróbel Krzysztof Wróbel Spółka Cywilna - Znakomity Tynkarz Tarnowskie Góry

Wytynkuj.pl Zakład Ogólnobudowlany Jan Wróbel Krzysztof Wróbel Spółka Cywilna

9 opinii

Każdy, kto poszukuje znakomitej usługi tynkarskiej powinien niezwłocznie zgłosić się do tego tynkarza i zobaczyć na własne oczy niskie ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - sprawdź!

Adam Sarnecki - Najlepsze Tynki Maszynowe Tarnowskie Góry

Najlepsze Tynki Maszynowe

3 opinie

Każdy, kto poszukuje znakomitej usługi tynkarskiej powinien niezwłocznie zgłosić się do tego tynkarza i zobaczyć na własne oczy niskie ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - sprawdź!

AUGUST-TYNK - Staranne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Tarnowskie Góry

Staranne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne

2 opinie

Planujesz wybrać godnego uwagi partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? AUGUST-TYNK z Tarnowskich Gór jest na to najlepszym rozwiązaniem. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się od razu!

Kubex - Wyjątkowe Tynkowanie Maszynowe w Tarnowskich Górach

Wyjątkowe Tynkowanie Maszynowe w Tarnowskich Górach

1 opinia

Zleć zadanie tynkowania maszynowego specjalistom z miejscowości Tarnowskie Góry. Zadziwią Cię swoimi kompetencjami i doświadczeniem. W okolicy Tarnowskich Gór są jednymi z najlepszych. Tylko chwila dzieli Cię od dostania świetnej oferty - zobacz!

Biotop tynki - Doświadczony Tynkarz Tarnowskie Góry

Biotop tynki

1 opinia

Klient, który potrzebuje rzetelnej usługi tynkarskiej winien koniecznie zgłosić się do tego tynkarza i zobaczyć na własne oczy dobre ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Poproś o ofertę już teraz i sprawdź co firma może zaoferować.

38 Zleceń - Tynki Maszynowe Tarnowskie Góry

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, 301-500m², Tarnowskie Góry

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Tarnowskie Góry

2022-09-15 do 2022-09-23

Szukam wykonawcy tynków, 101-300m², Tarnowskie Góry

Ten Klient myśli, że solidne tynki maszynowe gipsowe to nieproste zagadnienie. Napisał zgłoszenie o treści "Szukam wykonawcy tynków, 101-300m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako tynkarz pomożesz mu i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Tarnowskie Góry

2022-09-15 do 2022-09-23

Tynki maszynowe - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 41 384 Tynkarzy Maszynowych najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Tynkowanie maszynowe, 301-500m², Tarnowskie Góry

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Tynki gipsowe, 2 mieszkani...

 • Tarnowskie Góry

2022-09-02 do 2022-09-10

Porządne Tynki Maszynowe Gipsowe Tarnowskie Góry

Ten Klient nadal poszukuje profesjonalistów od tynków maszynowych gipsowych. Napisał zlecenie o treści - Tynkowanie maszynowe, 6m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Tarnowskie Góry

2022-08-31 do 2022-09-08

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, do 100m², Tarnowskie Góry

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Pomieszczenie...

 • Tarnowskie Góry

2022-08-24 do 2022-09-01

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, do 100m², Nakło Śląskie

Zlecenie o treści - Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, do 100m² jest skierowane do eksperta, który świadczy swoje usługi oraz skupia się na Klientach z Śląskiego oraz przyległych powiatów. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Nakło śląskie

2022-08-19 do 2022-08-27

Szukam wykonawcy tynków, 101-300m², Radzionków

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gipsowe Te...

 • Radzionków

2022-08-18 do 2022-08-26

Wysokiej Klasy Tynkowanie Maszynowe Tarnowskie Góry

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: Piwnica + Garaz Liczba remontowanych pomieszczeń: 4 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 51-80m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac Rod...

 • Ziemięcice

2022-08-16 do 2022-08-24

Zlecę tynki maszynowe, 101-300m², Zbrosławice

Przyjmij usługę doskonałego tynkowania pistoletem o treści "Zlecę tynki maszynowe, 101-300m²", jako fachowiec z miejscowości Śląskie. Zadziw klientów swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Pokaż, że na terenie Śląskiego jesteś jednym z najlepszych. Aby otrzymać Klienta skontaktuj się - warto.

 • Zbrosławice

2022-08-05 do 2022-08-13

Do wykonania tynki maszynowe, 301-500m², Tarnowskie Góry

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęci...

 • Tarnowskie Góry

2022-07-26 do 2022-08-03

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 101-300m², Tarnowskie Góry

Klient napisał zlecenie o treści "Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 101-300m²". Jako wiarygodny fachowiec w dziedzinie tynków maszynowych gipsowych daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Tarnowskie Góry

2022-07-26 do 2022-08-03

Najlepsze Tynki Mechaniczne Tarnowskie Góry

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: budynek gospodarczy Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczę...

 • Pyrzowice

2022-07-20 do 2022-07-28

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, do 100m², Tarnowskie Góry

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: Garaż Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe informacje: Wnętrze ...

 • Tarnowskie Góry

2022-07-16 do 2022-07-24

Profesjonalne Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Ter...

 • Świerklaniec

2022-07-13 do 2022-07-21

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 501-700m², Tarnowskie Góry

Ten Klient jest zdania, że świetne tynki mechaniczne to skomplikowane zagadnienie. Wysłał zlecenie o treści "Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 501-700m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista dasz mu wskazówki i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Przedłóż bezkonkurencyjną ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się jak najszybciej.

 • Tarnowskie Góry

2022-07-04 do 2022-07-12

Najlepsze Tynkowanie Tarnowskie Góry

W przypadku, gdy realizujesz zlecenia na najlepsze tynkowanie w rejonie Tarnowskich Gór i oczekujesz rzetelnego klienta to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 501-700m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej doświadczonej firmy. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Tarnowskie Góry

2022-07-04 do 2022-07-12

Solidny Tynk Natryskowy Tarnowskie Góry

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 750m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpocz...

 • Tarnowskie Góry

2022-07-02 do 2022-07-10

Najwyższej Klasy Tynkowanie

Klient napisał "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 301-500m²". Nawiąż współpracę w odpowiedzi na potrzebę tynkarza do realizacji usług z zakresu tynkowania. Przekonaj Klienta, że spełniasz jego potrzeby, a wybór Twojej firmy jest najlepszą decyzją. Nie czekaj - zatelefonuj i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Zbrosławice

2022-06-28 do 2022-07-06

Tynkowanie maszynowe, 440m², Tworóg

Ten Klient myśli, że świetne tynki maszynowe gipsowe to nieproste zagadnienie. Wysłał zapytanie o treści "Tynkowanie maszynowe, 440m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista doradzisz mu i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Przedstaw wyjątkową ofertę dla tego Klienta - nawiąż współpracę niezwłocznie.

 • Tworóg

2022-06-26 do 2022-07-04

Fantastyczne Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: obiekt handlowo-usługowy Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu m...

 • Tarnowskie Góry

2022-06-25 do 2022-07-03

Szukam wykonawcy tynków, 501-700m², Wieszowa

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gips...

 • Wieszowa

2022-06-20 do 2022-06-28

Najlepsze Tynkowanie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gips...

 • Wieszowa

2022-06-13 do 2022-06-21

Zlecę tynki maszynowe, 301-500m², Tarnowskie Góry

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3...

 • Tarnowskie Góry

2022-06-09 do 2022-06-17

Szukam wykonawcy tynków, budynek pow. ok. 120m², Szałsza

Chcesz znaleźć Zlecającego jako solidny profesjonalista z zakresu wysokiej klasy tynkowania maszynowego z Twojego rejonu? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zgłębiając detale jego zgłoszenia o treści "XYZ". Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

 • Szałsza

2022-06-09 do 2022-06-17

Tynkowanie maszynowe, 701-1000m², Zbrosławice

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gipsowe D...

 • Zbrosławice

2022-06-09 do 2022-06-17

Wyjątkowe Tynkowanie Pistoletem

Pragniesz znaleźć zlecenie do wykonania jako dobry partner biznesowy? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Nie zwlekaj - skontaktuj się i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Kamieniec

2022-06-07 do 2022-06-15

Najlepsze Tynki Mechaniczne

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Ter...

 • Tarnowskie Góry

2022-06-06 do 2022-06-14

Tynkowanie maszynowe, 501-700m², Tarnowskie Góry

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Porotherm Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki ...

 • Tarnowskie Góry

2022-06-04 do 2022-06-12

Szukam firmy tynkarskiej, 30m², Tarnowskie Góry

Jeżeli jako dobra firma od tynków mechanicznych poszukujesz zleceń to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Szukam firmy tynkarskiej, 30m². Prowadząc firmę jako doświadczony przedsiębiorca z rejonu Tarnowskich Gór na pewno dasz dowód Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Przedłóż bezkonkurencyjną ofertę dla tego Klienta - nawiąż współpracę już dziś, nie pożałujesz.

 • Tarnowskie Góry

2022-05-30 do 2022-06-07

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 301-500m², Wieszowa

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: Gipsowe twarde, tynki cementowo-wapienne (tradycy...

 • Wieszowa

2022-05-25 do 2022-06-02

Wyjątkowi Tynkarze

Jako tynkarz oferujesz swoje usługi w miejscowości Tarnowskie Góry oraz na obszarze Tarnowskich Gór? Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Tarnowskie Góry

2022-05-21 do 2022-05-29

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych
Udostępnij znajomemu