Tynkowanie maszynowe w Tarnowskich Górach

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 634 891 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
603 943 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Tarnowskich Górach

Tynki maszynowe Tarnowskie Góry

Staranne Tynki Maszynowe

72 opinie

Myślisz, że staranne tynki maszynowe to trudny temat? Oszczędź sobie nerwów - fachowcy z tej firmy doradzą Ci i znajdą najlepsze rozwiązanie. Aby otrzymać wycenę skontaktuj się - warto.

Tynk-Pro - Rewelacyjne Tynki Maszynowe Tarnowskie Góry

Rewelacyjne Tynki Maszynowe Tarnowskie Góry

28 opinii

Zaufaj ekspertom w dziedzinie tynków maszynowych i zatrudnij Tynk-Pro. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy każdego. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać szczegółowe informacje.

BOBtynk - Pierwszorzędne Tynki Mechaniczne Tarnowskie Góry

Pierwszorzędne Tynki Mechaniczne Tarnowskie Góry

23 opinie

Nadal potrzebujesz dobrej firmy od tynków maszynowych? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia BOBtynk. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

TD TYNKI MASZYNOWE - Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Gipsowe Tarnowskie Góry

Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Gipsowe

17 opinii

Uwierz na słowo fachowcom w dziedzinie tynków maszynowych gipsowych i zatrudnij TD TYNKI MASZYNOWE. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Już teraz określ na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Wytynkuj.pl Zakład Ogólnobudowlany Jan Wróbel Krzysztof Wróbel Spółka Cywilna - Doskonałe Tynkowanie Tarnowskie Góry

Wytynkuj.pl Zakład Ogólnobudowlany Jan Wróbel Krzysztof Wróbel Spółka Cywilna

9 opinii

Potrzebujesz fachowców od doskonałego tynkowania w rejonie Tarnowskich Gór lub w okolicznych miastach? Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

GOSE Usługi Remontowo budowlane - Znakomity Tynkarz Tarnowskie Góry

GOSE Usługi Remontowo budowlane

8 opinii

Każdy, kto poszukuje znakomitej usługi tynkarskiej powinien niezwłocznie zgłosić się do tego tynkarza i zobaczyć na własne oczy niskie ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - sprawdź!

P.W. RICARD Ryszard Wałek - Najlepsze Tynki Maszynowe Tarnowskie Góry

Najlepsze Tynki Maszynowe

6 opinii

Każdy, kto poszukuje znakomitej usługi tynkarskiej powinien niezwłocznie zgłosić się do tego tynkarza i zobaczyć na własne oczy niskie ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - sprawdź!

Adam Sarnecki - Staranne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Tarnowskie Góry

Staranne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne

5 opinii

Planujesz wybrać godnego uwagi partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Adam Sarnecki z Tarnowskich Gór jest na to najlepszym rozwiązaniem. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się od razu!

KORSO Usługi budowlane - Wyjątkowe Tynkowanie Maszynowe w Tarnowskich Górach

Wyjątkowe Tynkowanie Maszynowe w Tarnowskich Górach

4 opinie

Zleć zadanie tynkowania maszynowego specjalistom z miejscowości Tarnowskie Góry. Zadziwią Cię swoimi kompetencjami i doświadczeniem. W okolicy Tarnowskich Gór są jednymi z najlepszych. Tylko chwila dzieli Cię od dostania świetnej oferty - zobacz!

Pol-gips Grzegorz Doruch - Doświadczony Tynkarz Tarnowskie Góry

Pol-gips Grzegorz Doruch

1 opinia

Klient, który potrzebuje rzetelnej usługi tynkarskiej winien koniecznie zgłosić się do tego tynkarza i zobaczyć na własne oczy dobre ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Poproś o ofertę już teraz i sprawdź co firma może zaoferować.

Najnowsze z 42 zleceń na tynkowanie maszynowe w Tarnowskich Górach

Tynk Natryskowy Tarnowskie Góry

Próbujesz znaleźć Klienta jako godny uwagi specjalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Jeśli chcesz otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się - warto.

 • Tarnowskie Góry

2023-09-25 do 2023-10-03
dodano 2 dni temu

Fantastyczne Tynkowanie Maszynowe Tarnowskie Góry

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Zakres prac: ściany, sufity, elewacja Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 301-400m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Tarnowskie Góry

2023-09-12 do 2023-09-20

Tynkowanie Pistoletem Tarnowskie Góry

Jeśli tylko wykonujesz zlecenia na solidne tynkowanie pistoletem w rejonie Tarnowskich Gór i szukasz najlepszych zleceń to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Potrzebna firma do tynkowania maszynowego bud. gospodarczego, do 100m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej profesjonalnej firmy. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Tarnowskie Góry

2023-09-12 do 2023-09-20

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu typu bliźniak, 800m², Tarnowskie Góry

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 800 Informacje dodatkowe: Witam, szukam do stałej współpracy ekipy tynkarskiej(tynki gipsow...

 • Tarnowskie Góry

2023-09-11 do 2023-09-19

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 101-200m², Tąpkowice

Zlecający, który szuka usługi tynkarskiej powinien koniecznie zgłosić się do tynkarza takiego, jak Ty i poznać niskie ceny oraz oferowaną jakość. Żeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

 • Tąpkowice

2023-09-05 do 2023-09-13

Rewelacyjne Tynki Maszynowe Gipsowe Tarnowskie Góry

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 501-600m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Tworóg

2023-09-04 do 2023-09-12

Tynkowanie maszynowe domu, 101-200m², Kamieniec

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Informacje dodatkowe: Do tynkowania jest parter i szczyty na poddaszu reszta to sucha zabudowa Termin skor...

 • Kamieniec

2023-09-04 do 2023-09-12

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu typu bliźniak, 201-300m², Tarnowskie Góry

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Tarnowskie Góry

2023-08-28 do 2023-09-05

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu typu bliźniak, 401-500m², Tarnowskie Góry

Usługi tynkarskie nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic? Opierając się na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi w zakresie tynkowania. Zapoznaj się z treścią zapytania, które brzmi "Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu typu bliźniak, 401-500m²". Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Tarnowskie Góry

2023-08-23 do 2023-08-31

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 501-600m², Tworóg

Ten Zleceniodawca potrzebuje dobrej firmy od tynku natryskowego. Napisał ogłoszenie o treści - Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 501-600m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Tworóg

2023-08-16 do 2023-08-24

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 401-500m², Radzionków

Pragniesz znaleźć Klienta jako godny uwagi specjalista z zakresu solidnego tynkowania maszynowego z Śląskiego? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany poznając szczegóły jego zapytania o treści "XYZ". Przez to, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Radzionków

2023-08-07 do 2023-08-08

Usługi Tynkarskie Tarnowskie Góry

Zleceniodawca, który poszukuje usługi tynkarskiej musi już teraz zgłosić się do tynkarza takiego, jak Ty i poznać dobre ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Szczegółową ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Potępa

2023-07-26 do 2023-08-03

Wyjątkowe Usługi Tynkarskie

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 500 Informacje dodatkowe: Tynk cementowo-wapienny POD MALOWANIE. Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Tarnowskie Góry

2023-06-30 do 2023-07-08

Tynki Mechaniczne

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Radzionków

2023-06-29 do 2023-07-07

Zlecę tynkowanie ścian, 301-500m², Zbrosławice

Pragniesz znaleźć zlecenia do wykonania jako warty uwagi profesjonalista z zakresu wyjątkowego tynkowania z Śląskiego? Przyczyń się do realizacji celów Klienta poznając szczegóły jego zapytania o treści "XYZ". Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Zbrosławice

2023-06-23 do 2023-07-01

Solidne Tynki Maszynowe Gipsowe

Wciąż możesz odpowiedzieć na ogłoszenie Klienta jako specjalista od tynków maszynowych gipsowych. Pozwól Klientom skorzystać z Twojego doświadczenia oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Wybierz numer, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

 • Brynek

2023-06-20 do 2023-06-28

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 2000m², Radzionków

Ten Zlecający nadal szuka profesjonalistów od tynków maszynowych. Napisał zlecenie o treści - Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 2000m², chcąc skorzystać z doświadczenia ekspertów. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Radzionków

2023-06-20 do 2023-06-28

Szukam wykonawcy tynków, 301-500m², Tarnowskie Góry

Zlecający szuka rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Szukam wykonawcy tynków, 301-500m². To zapytanie o ofertę jest stworzone dla specjalisty takiego, jak Ty. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

 • Tarnowskie Góry

2023-06-19 do 2023-06-27

Znakomite Tynki Maszynowe Gipsowe

Starasz się odnaleźć Zleceniodawcę jako warty zaufania specjalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - sprawdź!

 • Tarnowskie Góry

2023-06-15 do 2023-06-23

Wyjątkowe Tynkowanie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Kamień, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin ro...

 • Brynek

2023-06-02 do 2023-06-10

Do wykonania tynki maszynowe, 301-500m², Tarnowskie Góry

Ten Klient myśli, że profesjonalne tynki maszynowe to skomplikowany temat. Wysłał zgłoszenie o treści "Do wykonania tynki maszynowe, 301-500m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista udzielisz mu rad i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Tarnowskie Góry

2023-05-31 do 2023-06-08

Doskonałe Tynki Maszynowe

Ten Klient jest zdania, że doskonałe tynki maszynowe to trudny temat. Wysłał zgłoszenie o treści "Szukam wykonawcy tynków, 90m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec dasz mu wskazówki i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Boniowice

2023-05-24 do 2023-06-01

Zlecę tynki maszynowe, 501-700m², Zendek

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Silka, beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Potrz...

 • Zendek

2023-05-24 do 2023-06-01

Rewelacyjne Tynki Maszynowe

Ten Klient myśli, że rewelacyjne tynki maszynowe to trudny temat. Napisał zgłoszenie o treści "Tynkowanie maszynowe, 501-700m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako specjalista pomożesz mu i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Zendek

2023-05-24 do 2023-06-01

Wysokiej Klasy Tynkowanie Pistoletem

Klient napisał "Tynkowanie maszynowe, 501-700m²". Przyjmij usługę wysokiej klasy tynkowania pistoletem jako profesjonalista w tej dziedzinie. Poinformuj Klienta o chęci do wykonania działalności z Śląskiego i sąsiednich powiatów. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów.

 • Radzionków

2023-05-22 do 2023-05-30

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m², Szałsza

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Ytong Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: 2023-06-26...

 • Szałsza

2023-05-19 do 2023-05-27

Do wykonania tynki maszynowe, do 100m², Tarnowskie Góry

Wykonaj zadanie profesjonalnego tynkowania o treści "Do wykonania tynki maszynowe, do 100m²", jako fachowiec z miejscowości Tarnowskie Góry. Ujmij klientów swoimi kwalifikacjami i rzetelnością. Pokaż, że w okolicy Tarnowskich Gór jesteś w ścisłej czołówce. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

 • Tarnowskie Góry

2023-05-16 do 2023-05-24

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, do 100m², Miasteczko Śląskie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny t...

 • Miasteczko Śląskie

2023-05-13 do 2023-05-21

Tynkowanie maszynowe, 501-700m², Tarnowskie Góry

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Poroterm, beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatko...

 • Tarnowskie Góry

2023-05-12 do 2023-05-20

Dobrzy Tynkarze

Jako tynkarz z wieloletnim doświadczeniem i specjalista przygotowany do współpracy przy nowym zleceniu odpowiedz na zapytanie. Ten Zlecający nadesłał zlecenie o treści "Do wykonania tynki maszynowe, 138m²". Przedłóż wyjątkową propozycję dla tego Klienta - zadzwoń już dziś, nie pożałujesz.

 • Miedary

2023-05-09 do 2023-05-17

Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 701-1000m², Orzech

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe in...

 • Orzech

2023-05-07 do 2023-05-15

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych