Tynkowanie maszynowe w Rudzie Śląskiej

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 318 801 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
631 985 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Rudzie Śląskiej

Tynki maszynowe Ruda Śląska

Plaster Sp. z o.o.

49 opinii

Gdy szukasz doskonałej jakości wykonywanych usług to specjaliści z Plaster Sp. z o.o. są dla Ciebie stworzeni. Nie trać czasu - skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółową wycenę.

BOBtynk - Porządne Tynki Mechaniczne Ruda Śląska

Porządne Tynki Mechaniczne

24 opinie

Z chwilą, gdy będziesz szukać fachowej usługi tynkarskiej w dobrej cenie to firma BOBtynk jest dla Ciebie idealna. Mają odpowiednią kadrę do sprostania Twoim oczekiwaniom z dziedziny tynków mechanicznych. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

Akustik Morytko Bogdan - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne w Rudzie Śląskiej

Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne w Rudzie Śląskiej

20 opinii

Nadal poszukujesz specjalisty od tynków maszynowych cementowo wapiennych? Powierz tę kwestię specjalistom z Akustik Morytko Bogdan. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Wytynkuj.pl Zakład Ogólnobudowlany Jan Wróbel Krzysztof Wróbel Spółka Cywilna - Świetne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Ruda Śląska

Wytynkuj.pl Zakład Ogólnobudowlany Jan Wróbel Krzysztof Wróbel Spółka Cywilna

9 opinii

Z chwilą, gdy będziesz szukać świetnej usługi tynkarskiej w dobrej cenie to ta firma jest dla Ciebie idealna. Mają odpowiednie kwalifikacje do sprostania Twoim oczekiwaniom z zakresu tynków maszynowych cementowo wapiennych. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby otrzymać wycenę.

GOSE Remonty - Rewelacyjne Tynki Maszynowe Gipsowe Ruda Śląska

Rewelacyjne Tynki Maszynowe Gipsowe Ruda Śląska

9 opinii

Jeśli potrzebujesz dobrej firmy od tynków maszynowych gipsowych to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom GOSE Remonty. Ruda Śląska i okolice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

P.W. RICARD Ryszard Wałek - Znakomite Tynki Maszynowe Ruda Śląska

Znakomite Tynki Maszynowe

7 opinii

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu potrzebujesz ekspertów od tynków maszynowych to skorzystaj z kwalifikacji P.W. RICARD Ryszard Wałek. Ruda Śląska i pobliske miasta to główny obszar ich działania. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

ZRB Patryk Foltyn - Fantastyczne Tynkowanie Maszynowe Ruda Śląska

ZRB Patryk Foltyn

7 opinii

Po prostu zleć prace dotyczące tynkowania maszynowego fachowcom z miejscowości Ruda Śląska. Zdobędą Cię swoim zaangażowaniem i fachowością. W okolicy Rudy Śląskiej są jednymi z najlepszych. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Kubo - Doświadczony Tynkarz Ruda Śląska

Kubo

5 opinii

Konkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zadań to najważniejsze zalety firmy, której specjalnością jest tynkowanie maszynowe. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Plastering Sp. Z o. O. - Profesjonalne Tynki Maszynowe Ruda Śląska

Profesjonalne Tynki Maszynowe

1 opinia

Firma Plastering Sp. Z o. O. świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Skupia się na Klientach z rejonu Rudy Śląskiej i okolic. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej wyceny - zobacz!

Pol-gips Grzegorz Doruch - Pierwszorzędne Tynkowanie Ruda Śląska

Pierwszorzędne Tynkowanie Ruda Śląska

1 opinia

Starasz się odnaleźć wartego zaufania fachowca z zakresu pierwszorzędnego tynkowania z Rudy Śląskiej, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Pol-gips Grzegorz Doruch jest do Twojej dyspozycji. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - zadzwoń!

Najnowsze z 26 zleceń na tynkowanie maszynowe w Rudzie Śląskiej

Tynkowanie maszynowe bud. gospodarczego, do 100m², Ruda Śląska

Rodzaj budynku: garaż lub budynek gospodarczy Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: budynek był użytkowany, z tynkami Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: w ciągu mies...

 • Ruda Śląska

2024-02-29 do 2024-03-08
dodano 4 dni temu

Tynkowanie maszynowe domu typu bliźniak, 401-500m², Ruda Śląska

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: 2024-04-08...

 • Ruda Śląska

2024-02-16 do 2024-02-24

Najwyższej Klasy Tynkowanie Ruda Śląska

Klient napisał "Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 101-200m²". Nawiąż współpracę w odpowiedzi na potrzebę tynkarza do realizacji usług z zakresu tynkowania. Przekonaj Klienta, że spełniasz jego potrzeby, a wybór Twojej firmy jest najlepszą decyzją. Nie czekaj - zatelefonuj i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Ruda Śląska

2024-02-04 do 2024-02-12

Doskonałe Tynkowanie Pistoletem Ruda Śląska

Zdecyduj się na zapytanie dotyczące doskonałego tynkowania pistoletem od pewnych Klientów zainteresowanych zatrudnieniem na terenie Rudy Śląskiej. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Ruda Śląska

2023-12-28 do 2024-01-05

Znakomite Tynki Maszynowe Gipsowe Ruda Śląska

Rodzaj budynku: wielorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: budynek był użytkowany, z tynkami Powierzchnia prac: do 100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Ruda Śląska

2023-12-05 do 2023-12-13

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 101-200m², Ruda Śląska

Poszukujesz dobranego pod Twojej firmy zlecenia? Jako godny uwagi profesjonalista wykonujący usługi tynkarskie i tynkarz pierwszej klasy na terenie Rudy Śląskiej poznaj szczegóły zapytania o treści "Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 101-200m²". Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Ruda Śląska

2023-11-09 do 2023-11-17

Zlecę tynkowanie maszynowe domu typu bliźniak, 101-200m², Ruda Śląska

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Ruda Śląska

2023-11-05 do 2023-11-13

Tynkowanie maszynowe domu typu bliźniak, 101-200m², Ruda Śląska

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Ruda Śląska

2023-10-23 do 2023-10-31

Pierwszorzędne Tynkowanie Pistoletem

W przypadku, gdy interesuje Cię zlecenie na pierwszorzędne tynkowanie pistoletem w rejonie Rudy Śląskiej i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zlecę tynkowanie maszynowe, 201-300m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej doświadczonej firmy. Nie zwlekaj - przedzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Ruda Śląska

2023-09-16 do 2023-09-24

Solidne Tynki Mechaniczne Ruda Śląska

Ten Klient myśli, że solidne tynki mechaniczne to skomplikowane zagadnienie. Napisał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe bud. usługowego, 800m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako tynkarz udzielisz mu rad i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Zaproponuj termin już teraz!

 • Ruda Śląska

2023-08-21 do 2023-08-29

Tynkowanie maszynowe domu, 201-300m², Świętochłowice

Jeśli wciąż jako dobra firma od tynków mechanicznych poszukujesz pracy to zainteresuj się zleceniem o treści - Tynkowanie maszynowe domu, 201-300m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca bez wątpienia udowodnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Świętochłowice

2023-10-15 do 2023-10-23

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe bud. wielorodzinnego, 101-200m², Świętochłowice

Jeżeli jako dobra firma od tynków mechanicznych poszukujesz zleceń to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe bud. wielorodzinnego, 101-200m². Prowadząc firmę jako doświadczony przedsiębiorca z rejonu Świętochłowic na pewno dasz dowód Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Przedłóż bezkonkurencyjną ofertę dla tego Klienta - nawiąż współpracę już dziś, nie pożałujesz.

 • Świętochłowice

2023-08-29 do 2023-09-06

Zapytanie o tynkowanie maszynowe, 101-200m², Chorzów

Rodzaj budynku: mieszkanie Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Chorzów

2024-01-02 do 2024-01-10

Wysokiej Klasy Tynkowanie Maszynowe Ruda Śląska

Jeżeli wykonujesz zlecenia na wysokiej klasy tynkowanie maszynowe w rejonie Śląskiego i szukasz najlepszych zleceń to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Tynkowanie maszynowe domu, do 100m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej kompetentnej firmy. Jeśli chcesz poznać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - warto.

 • Chudów

2024-02-06 do 2024-02-14

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe bud. przemysłowego, 401-500m², Chudów

Rodzaj budynku: przemysłowy Zakres prac: ściany, sufity, elewacja Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Chudów

2023-09-26 do 2023-09-26

Zlecę tynkowanie maszynowe bud. gospodarczego, do 100m², Zabrze

Rodzaj budynku: garaż lub budynek gospodarczy Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: budynek był użytkowany, z tynkami Powierzchnia prac: do 100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Zabrze

2023-08-18 do 2023-08-26

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe, 101-200m², Zabrze

Rodzaj budynku: Mieszkanie Zakres prac: ściany Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Informacje dodatkowe: Dzien dobry, poszukuje firmy, która wykona tynkowanie maszynowo mieszkania. W...

 • Zabrze

2023-11-06 do 2023-11-14

Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Zabrze

2023-11-25 do 2023-12-03

Solidne Tynki Mechaniczne

Na wypadek jeśli jako ekspert od tynków mechanicznych potrzebujesz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapytanie o tynkowanie maszynowe bud. gospodarczego, do 100m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z miejscowości Zabrze bez wątpienia udowodnisz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Zabrze

2024-02-12 do 2024-02-20

Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 201-300m², Zabrze

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Zabrze

2024-02-28 do 2024-03-07
dodano 5 dni temu

Znakomite Tynki Maszynowe Gipsowe

Starasz się odnaleźć Zleceniodawcę jako warty zaufania specjalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - sprawdź!

 • Zabrze

2023-08-29 do 2023-09-06

Solidne Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj budynku: wielorodzinny Zakres prac: sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: do 100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Zabrze

2023-10-08 do 2023-10-16

Tynkowanie

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Zabrze

2023-09-21 do 2023-09-29

Profesjonalne Tynki Maszynowe Gipsowe

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Zlecę tynkowanie maszynowe bud. gospodarczego, do 100m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Zabrze

2023-12-03 do 2023-12-03

Tynkowanie maszynowe domu, do 100m², Zabrze

Jako ekspert z branży najlepszych usług tynkarskich i tynkowania pistoletem, świadczący usługi dla Klientów z miejscowości Zabrze i sąsiednich miast - poznaj szczegóły zapytania o treści "Tynkowanie maszynowe domu, do 100m²". Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Zabrze

2023-10-16 do 2023-10-24

Tynk Natryskowy

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 1600m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Zabrze

2024-01-18 do 2024-01-26

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych