Tynkowanie maszynowe w Rudzie Śląskiej

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 392 955 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 356 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Rudzie Śląskiej

Tynki maszynowe Ruda Śląska

Plaster Sp. z o.o.

49 opinii

Gdy szukasz doskonałej jakości wykonywanych usług to specjaliści z Plaster Sp. z o.o. są dla Ciebie stworzeni. Nie trać czasu - skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółową wycenę.

BOBtynk - Porządne Tynki Mechaniczne Ruda Śląska

Porządne Tynki Mechaniczne

22 opinie

Z chwilą, gdy będziesz szukać fachowej usługi tynkarskiej w dobrej cenie to firma BOBtynk jest dla Ciebie idealna. Mają odpowiednią kadrę do sprostania Twoim oczekiwaniom z dziedziny tynków mechanicznych. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

Akustik Morytko Bogdan - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne w Rudzie Śląskiej

Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne w Rudzie Śląskiej

19 opinii

Nadal poszukujesz specjalisty od tynków maszynowych cementowo wapiennych? Powierz tę kwestię specjalistom z Akustik Morytko Bogdan. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Best Remont’s - Świetne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Ruda Śląska

Best Remont’s

18 opinii

Z chwilą, gdy będziesz szukać świetnej usługi tynkarskiej w dobrej cenie to ta firma jest dla Ciebie idealna. Mają odpowiednie kwalifikacje do sprostania Twoim oczekiwaniom z zakresu tynków maszynowych cementowo wapiennych. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby otrzymać wycenę.

Wytynkuj.pl Zakład Ogólnobudowlany Jan Wróbel Krzysztof Wróbel Spółka Cywilna - Rewelacyjne Tynki Maszynowe Gipsowe Ruda Śląska

Rewelacyjne Tynki Maszynowe Gipsowe Ruda Śląska

9 opinii

Jeśli potrzebujesz dobrej firmy od tynków maszynowych gipsowych to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Wytynkuj.pl Zakład Ogólnobudowlany Jan Wróbel Krzysztof Wróbel Spółka Cywilna. Ruda Śląska i okolice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

ZAKŁAD REMONTOWO - BUDOWLANY CZESŁAW MROZIŃSKI - Znakomite Tynki Maszynowe Ruda Śląska

Znakomite Tynki Maszynowe

6 opinii

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu potrzebujesz ekspertów od tynków maszynowych to skorzystaj z kwalifikacji ZAKŁAD REMONTOWO - BUDOWLANY CZESŁAW MROZIŃSKI. Ruda Śląska i pobliske miasta to główny obszar ich działania. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

MIGMEES Oskar Inglot - Fantastyczne Tynkowanie Maszynowe Ruda Śląska

MIGMEES Oskar Inglot

4 opinie

Po prostu zleć prace dotyczące tynkowania maszynowego fachowcom z miejscowości Ruda Śląska. Zdobędą Cię swoim zaangażowaniem i fachowością. W okolicy Rudy Śląskiej są jednymi z najlepszych. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Kubex - Doświadczony Tynkarz Ruda Śląska

Kubex

1 opinia

Konkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zadań to najważniejsze zalety firmy, której specjalnością jest tynkowanie maszynowe. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

kk-bud Krzysztof Swoboda - Profesjonalne Tynki Maszynowe Ruda Śląska

Profesjonalne Tynki Maszynowe

1 opinia

Firma kk-bud Krzysztof Swoboda świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Skupia się na Klientach z rejonu Rudy Śląskiej i okolic. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej wyceny - zobacz!

RIAN - Pierwszorzędne Tynkowanie Ruda Śląska

Pierwszorzędne Tynkowanie Ruda Śląska

2 opinie

Starasz się odnaleźć wartego zaufania fachowca z zakresu pierwszorzędnego tynkowania z Rudy Śląskiej, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma RIAN jest do Twojej dyspozycji. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - zadzwoń!

Najnowsze z 30 zleceń na tynkowanie maszynowe w Rudzie Śląskiej

Szukam wykonawcy tynków, 301-500m², Ruda Śląska

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: moż...

 • Ruda Śląska

2023-01-18 do 2023-01-19

Wysokiej Klasy Tynkowanie Maszynowe Ruda Śląska

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Szukam wykonawcy tynków, 101-300m²". Przyjmij zadanie wysokiej klasy tynkowania maszynowego jako profesjonalista w tej branży. Poinformuj Klienta o chęci do realizacji zleceń z Rudy Śląskiej i pobliskich powiatów. Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie.

 • Ruda Śląska

2022-12-14 do 2022-12-22

Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Ruda Śląska

Klient poszukuje dobrej współpracy i pisze - Szukam firmy do tynkowania maszynowego, do 100m². To zapytanie o ofertę jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Ruda Śląska

2022-10-24 do 2022-11-01

Zlecę tynki maszynowe, 701-1000m², Ruda Śląska

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, gips Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gip...

 • Ruda Śląska

2022-10-18 do 2022-10-18

Szukam wykonawcy tynków, 501-700m², Ruda Śląska

Zlecający poszukuje doskonałej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Szukam wykonawcy tynków, 501-700m². To ogłoszenie jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Zapraszamy do zadawania pytań.

 • Ruda Śląska

2022-10-03 do 2022-10-11

Tynkowanie maszynowe, 9m², Ruda Śląska

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: 9m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia prac: w ciągu...

 • Ruda Śląska

2022-09-21 do 2022-09-29

Pierwszorzędne Tynkowanie Pistoletem Ruda Śląska

Zrealizuj zadanie pierwszorzędnego tynkowania pistoletem o treści "Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 110m²", jako ekspert z miejscowości Ruda Śląska. Zyskaj klientów swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Pokaż, że w okolicy Rudy Śląskiej jesteś jednym z najlepszych. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Ruda Śląska

2022-09-19 do 2022-09-27

Tynki Maszynowe Gipsowe Ruda Śląska

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia pr...

 • Ruda Śląska

2022-09-17 do 2022-09-25

Znakomite Tynki Maszynowe Gipsowe

Szukane są znakomite usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 701-1000m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca wykwalifikowanych fachowców do sprostania oczekiwaniom Klientów z zakresu tynków maszynowych gipsowych, zapoznaj się ze szczegółami zlecenia. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Ruda Śląska

2022-08-24 do 2022-09-01

Dobrzy Tynkarze Ruda Śląska

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: prace w budynku o pow. ok. 143m² Typ tynku: tynki...

 • Ruda Śląska

2022-08-11 do 2022-08-19

Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 101-300m², Ruda Śląska

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tr...

 • Ruda Śląska

2022-08-11 do 2022-08-19

Tynkowanie maszynowe, do 100m², Ruda Śląska

Oferując usługi tynkarskie od wielu lat, przede wszystkim na obszarze Rudy Śląskiej, ale także przyległych miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Ruda Śląska

2022-07-30 do 2022-08-07

Fantastyczne Usługi Tynkarskie

Jeśli fantastyczne usługi tynkarskie w najlepszym wydaniu to pole działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Klient napisał "Szukam wykonawcy tynków, 120m²". Tylko krok dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Ruda Śląska

2022-07-23 do 2022-07-31

Szukam wykonawcy tynków, 301-500m², Ruda Śląska

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Bloczki PGS, beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne...

 • Ruda Śląska

2022-07-17 do 2022-07-25

Fantastyczne Tynkowanie

W przypadku, gdy wykonujesz zlecenia na fantastyczne tynkowanie w rejonie Rudy Śląskiej i świadczysz usługi z najwyższej półki to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 36m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej profesjonalnej firmy. Przedzwoń i prześlij ofertę - nie pożałujesz.

 • Ruda Śląska

2022-07-15 do 2022-07-23

Najlepsze Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje...

 • Świętochłowice

2022-09-15 do 2022-09-23

Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Gipsowe

Jeżeli wciąż jako dobra firma od tynków maszynowych gipsowych potrzebujesz pracy to zainteresuj się zleceniem o treści - Zlecę tynki maszynowe, 2000m². Prowadząc działalność jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z rejonu Świętochłowic na pewno udowodnisz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Umów odpowiedni dla Ciebie termin już teraz!

 • Świętochłowice

2022-08-12 do 2022-08-20

Szukam wykonawcy tynków, 5000m², Świętochłowice

Jeśli wciąż jako dobra firma od tynków mechanicznych poszukujesz pracy to zainteresuj się zleceniem o treści - Szukam wykonawcy tynków, 5000m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca bez wątpienia udowodnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Świętochłowice

2022-12-28 do 2023-01-05

Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 701-1000m², Świętochłowice

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Tynki g...

 • Świętochłowice

2022-08-31 do 2022-09-08

Tynkowanie maszynowe, 11-20m², Świętochłowice

Chcesz znaleźć zlecenia jako dobry partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Świętochłowice

2022-09-20 do 2022-09-28

Wysokiej Klasy Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: 73m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Sufit jest z płyt betonowych glad...

 • Świętochłowice

2022-08-13 do 2022-08-21

Szukam wykonawcy tynków, 1300m², Świętochłowice

Zlecający napisał zgłoszenie o treści "Szukam wykonawcy tynków, 1300m²". Jako rzetelny specjalista w dziedzinie tynków maszynowych daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Dzięki temu, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Świętochłowice

2022-08-09 do 2022-08-17

Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła, gips Rodzaj budynku: Kamienica Powierzchnia prac: 3000m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkow...

 • Świętochłowice

2022-08-02 do 2022-08-10

Tynk Natryskowy

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, gips Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: 25m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęc...

 • Chorzów

2022-08-11 do 2022-08-19

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 3000m², Chorzów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 3000m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe...

 • Chorzów

2022-08-10 do 2022-08-18

Doskonałe Tynki Mechaniczne

Ten Klient uważa, że doskonałe tynki mechaniczne to nieproste zagadnienie. Napisał zapytanie o treści "Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 701-1000m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista doradzisz mu i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Nie zwlekaj i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Chorzów

2022-09-02 do 2022-09-10

Szukam wykonawcy tynków, 701-1000m², Chorzów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła, gips Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: T...

 • Chorzów

2022-08-30 do 2022-09-07

Tynkowanie maszynowe, do 100m², Chorzów

Ten Klient jeszcze poszukuje dobrej firmy od tynków maszynowych. Napisał ogłoszenie o treści - Tynkowanie maszynowe, do 100m², chcąc trafić w dobre miejsce. Pokaż dopasowaną propozycję temu Zleceniodawcy - zadzwoń już dziś.

 • Chorzów

2023-01-23 do 2023-01-31
dodano 5 dni temu

Staranne Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, gips Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin roz...

 • Chorzów

2023-01-13 do 2023-01-21

Profesjonalny Tynk Natryskowy

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który pisze - "Zlecę tynki maszynowe, do 100m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Dlatego, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Chorzów

2022-08-23 do 2022-08-31

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych