Tynkowanie maszynowe w Będzinie

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 164 677 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
552 228 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Tynki maszynowe Będzin - ranking najlepszych firm

Tynki maszynowe Będzin

Akustik Morytko Bogdan

19 opinii

Potrzebujesz profesjonalistów od tynków maszynowych? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Akustik Morytko Bogdan. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Wytynkuj.pl Zakład Ogólnobudowlany Jan Wróbel Krzysztof Wróbel Spółka Cywilna - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Będzin

Wytynkuj.pl Zakład Ogólnobudowlany Jan Wróbel Krzysztof Wróbel Spółka Cywilna

9 opinii

Wytynkuj.pl Zakład Ogólnobudowlany Jan Wróbel Krzysztof Wróbel Spółka Cywilna oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Skupia się na Klientach z Będzina i okolic. Zapraszamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

ZAKŁAD REMONTOWO - BUDOWLANY CZESŁAW MROZIŃSKI - Świetne Tynki Maszynowe w Będzinie

Świetne Tynki Maszynowe w Będzinie

6 opinii

Zaufaj fachowcom w dziedzinie tynków maszynowych i zatrudnij ZAKŁAD REMONTOWO - BUDOWLANY CZESŁAW MROZIŃSKI. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci wszystkich. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

MIGMEES Oskar Inglot - Rewelacyjne Tynkowanie Będzin

Rewelacyjne Tynkowanie Będzin

4 opinie

Zleć zadanie tynkowania fachowcom z miejscowości Będzin. Podbiją Cię swoimi kompetencjami i dokładnością. W okolicy Będzina są jednymi z najlepszych. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję, nie pożałujesz.

AUGUST-TYNK - Rewelacyjne Tynki Maszynowe Gipsowe Będzin

Rewelacyjne Tynki Maszynowe Gipsowe

2 opinie

Chcesz znaleźć godnego uwagi profesjonalistę do realizacji swoich planów? AUGUST-TYNK jest na to skuteczną metodą. Umów się na rozmowę od razu, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Kubex - Najlepsze Tynki Maszynowe Będzin

Najlepsze Tynki Maszynowe

1 opinia

Myślisz, że najlepsze tynki maszynowe to nieprosty temat? Nic bardziej mylnego - specjaliści z tej firmy poradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Jeśli chcesz otrzymać wycenę skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

Multidom M-S - Najlepsze Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Będzin

Multidom M-S

12 opinii

Gdy poszukujesz ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z Multidom M-S perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Mają propozycję dla każdego.

Budo-remontex - Utalentowany Tynkarz Będzin

Budo-remontex

2 opinie

Klient, który szuka usługi tynkarskiej powinien już dziś zgłosić się do tego tynkarza i poznać świetne ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

BUD-PLAST Artur Pawłowski - Perfekcyjny Tynk Natryskowy Będzin

Perfekcyjny Tynk Natryskowy

1 opinia

Jeśli w dalszym ciągu poszukujesz dobrej firmy od tynku natryskowego to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia BUD-PLAST Artur Pawłowski. Będzin to teren, na którym koncentrują swoje działania. Skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Karbud Hurtownia Materiałów Budowlanych i Pokryć Dachowych - Znakomite Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Będzin

Znakomite Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Będzin

1 opinia

Pragniesz znaleźć solidnego profesjonalistę z zakresu rewelacyjnego tynkowania z Będzina, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Karbud Hurtownia Materiałów Budowlanych i Pokryć Dachowych jest gotowa Ci pomóc. Skontaktuj się, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - nie pożałujesz.

43 Zlecenia - Tynki Maszynowe Będzin

Perfekcyjne Tynki Maszynowe Będzin

Zrealizowanie tynków maszynowych dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Zlecę tynki maszynowe, 101-300m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Wyczerpującą ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Będzin

2022-11-27 do 2022-11-30

Tynki Mechaniczne Będzin

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Czeladź

2022-11-24 do 2022-11-25

Tynki maszynowe - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 41 605 Tynkarzy Maszynowych najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Staranne Tynki Mechaniczne

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej Powierzchnia prac: 3500m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: S...

 • Bobrowniki

2022-11-23 do 2022-12-01

Doskonałe Tynkowanie Pistoletem Będzin

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 7 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 81-100m² Zakres prac do wykonania: okre...

 • Toporowice

2022-11-17 do 2022-11-17

Rewelacyjne Tynki Mechaniczne

Zlecający napisał zlecenie brzmiące "Zlecę tynkowanie, 300m²". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie tynków mechanicznych wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Będzin

2022-11-13 do 2022-11-21

Do wykonania tynki maszynowe, 101-300m², Będzin

Jako tynkarz działający w rejonie Będzina i świadczący wszechstronne usługi tynkarskie podejmij współpracę z Klientem, który pisze zapytanie o treści "Do wykonania tynki maszynowe, 101-300m²". Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Będzin

2022-11-06 do 2022-11-14

Tynk Natryskowy Będzin

Ten Zlecający poszukuje profesjonalistów od tynku natryskowego. Napisał ogłoszenie o treści - Szukam wykonawcy tynków, budynek pow. ok. 35m², chcąc doświadczonych specjalistów. Umów się na rozmowę już teraz.

 • Będzin

2022-11-05 do 2022-11-13

Tynki Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesię...

 • Siewierz

2022-10-25 do 2022-11-02

Znakomici Tynkarze Będzin

Jako znakomity tynkarz pasjonując się tym tematem od dzieciństwa i specjalista stale gotowy do pracy odpisz na to zlecenie. Ten Klient zgłosił potrzebę "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 38m²". Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Będzin

2022-10-23 do 2022-10-31

Tynk Natryskowy

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Pustak ceramiczny , siporex Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjn...

 • Będzin

2022-10-13 do 2022-10-21

Rewelacyjny Tynk Natryskowy

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatk...

 • Będzin

2022-09-28 do 2022-10-06

Tynkowanie maszynowe, 501-700m², Wojkowice Kościelne

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: pustak ceramiczny Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodat...

 • Wojkowice Kościelne

2022-09-25 do 2022-10-03

Tynkowanie maszynowe, 110m², Będzin

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: kamienica Powierzchnia prac: 110m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe informacje: kamieni...

 • Będzin

2022-09-20 do 2022-09-28

Staranne Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: do uzgodni...

 • Psary

2022-09-18 do 2022-09-26

Wyjątkowi Tynkarze

Nie możesz znaleźć pasującego do Ciebie Klienta? Jako wykonawca wykonujący usługi tynkarskie i tynkarz pierwszej klasy w Będzinie zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zlecę tynkowanie ścian, 120m²". Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Będzin

2022-09-16 do 2022-09-30

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 301-500m², Sączów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tyn...

 • Sączów

2022-09-15 do 2022-09-23

Perfekcyjne Tynki Mechaniczne

To zapytanie o treści - Zlecę tynki maszynowe, 501-700m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z Śląskiego oraz przyległych powiatów. Zaproponuj termin od razu!

 • Siewierz

2022-09-09 do 2022-09-17

Do wykonania tynki maszynowe, do 100m², Będzin

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gipsowe Ter...

 • Będzin

2022-09-08 do 2022-09-16

Najwyższej Klasy Tynkowanie Maszynowe

Szukasz zlecenia do wykonania jako godny uwagi fachowiec z zakresu najwyższej klasy tynkowania maszynowego z Twojego rejonu? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie poznając szczegóły jego zapytania, które brzmi "XYZ". Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Będzin

2022-08-29 do 2022-09-06

Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton komórkowy, beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informa...

 • Strzyżowice

2022-08-23 do 2022-08-31

Tynki Mechaniczne

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: pustak Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zara...

 • Będzin

2022-08-15 do 2022-08-23

Tynkowanie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe inform...

 • Siewierz

2022-08-11 do 2022-08-19

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m², Będzin

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Będzin

2022-08-10 do 2022-08-18

Zlecę tynki maszynowe, 301-500m², Będzin

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Pustak Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąc...

 • Będzin

2022-08-01 do 2022-08-09

Tynkowanie maszynowe, 301-500m², Będzin

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Pustak, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: m...

 • Będzin

2022-07-25 do 2022-08-02

Tynkowanie maszynowe, 81-100m², Sławków

Jeśli jesteś fachowcem z wieloletnim stażem i wykonujesz usługi z zakresu tynkowania odpowiedz na zapytanie ofertowe, które brzmi - Tynkowanie maszynowe, 81-100m² i zostało napisane przez rzetelnego Zleceniodawcę. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Sławków

2022-07-21 do 2022-07-29

Perfekcyjne Tynki Mechaniczne

Ten Zleceniodawca nadal poszukuje profesjonalistów od tynków mechanicznych. Napisał ogłoszenie o treści - Szukam wykonawcy tynków, 200m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego.

 • Siewierz

2022-07-18 do 2022-07-26

Szukam wykonawcy tynków, 301-500m², Myszkowice

Upewnij się, że Klienci zlecający tynkowanie maszynowe są wiarygodni. Prześlij Klientowi dane kontaktowe jako ekspert od tynkowania maszynowego. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - zobacz!

 • Myszkowice

2022-07-04 do 2022-07-12

Szukam wykonawcy tynków, 501-700m², Strzyżowice

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cementowo wapienne Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne...

 • Strzyżowice

2022-06-30 do 2022-07-08

Szukam wykonawcy tynków, do 100m², Będzin

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia...

 • Będzin

2022-06-30 do 2022-07-08

Tynkowanie maszynowe, 301-500m², Będzin

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: porotherm Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: budynek 160m2 p...

 • Będzin

2022-06-29 do 2022-07-07

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych
Udostępnij znajomemu