Tynki maszynowe w Mikołowie

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 842 745 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 970 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Tynki maszynowe Mikołów - ranking najlepszych firm

Tynki maszynowe Mikołów

Perfekcyjny Tynk Natryskowy w Mikołowie

62 opinie

Jeśli w dalszym ciągu poszukujesz dobrej firmy od tynku natryskowego to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia PM BUD TYNKI MASZYNOWE DOCIEPLENIA. Mikołów to teren, na którym koncentrują swoje działania. Skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Akustik Morytko Bogdan - Porządny Tynk Gipsowy Mikołów

Porządny Tynk Gipsowy

19 opinii

Jeżeli szukasz świetnej współpracy to eksperci z Akustik Morytko Bogdan są dla Ciebie idealni. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Tynk-Pro - Profesjonalne Tynki Maszynowe Mikołów

Profesjonalne Tynki Maszynowe

21 opinii

Wykonanie tynków maszynowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Tynk-Pro ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Nie trać czasu - skontaktuj się z nimi, aby poznać wycenę.

Best Remont’s - Tynki Maszynowe Gipsowe Mikołów

Tynki Maszynowe Gipsowe Mikołów

14 opinii

Uwierz na słowo fachowcom w dziedzinie tynków maszynowych gipsowych i zatrudnij Best Remonts. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Już teraz określ na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

F.H.U. TYNKAN - Wyjątkowe Tynkowanie Mikołów

F.H.U. TYNKAN

11 opinii

Bezkonkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to główne cechy przedsiębiorcy, którego specjalnością jest tynkowanie. Zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

Wytynkuj.pl Zakład Ogólnobudowlany Jan Wróbel Krzysztof Wróbel Spółka Cywilna - Znakomity Tynk Natryskowy Mikołów

Wytynkuj.pl Zakład Ogólnobudowlany Jan Wróbel Krzysztof Wróbel Spółka Cywilna

9 opinii

Przygotowanie tynku natryskowego będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Wytynkuj.pl Zakład Ogólnobudowlany Jan Wróbel Krzysztof Wróbel Spółka Cywilna ma doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Zapraszamy do kontaktu - nie pożałujesz.

Adlux Dawid Górny - Znakomite Tynki Maszynowe Mikołów

Znakomite Tynki Maszynowe Mikołów

7 opinii

Jeżeli szukasz ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z Adlux Dawid Górny perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

JABE Tynki Maszynowe i Docieplenia - Świetny Tynk Gipsowy Mikołów

Świetny Tynk Gipsowy

6 opinii

JABE Tynki Maszynowe i Docieplenia oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Skupia się na Klientach z Mikołowa oraz przyległych powiatów. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę.

BESTYNK Oskar Inglot - Perfekcyjne Tynkowanie Maszynowe Mikołów

BESTYNK Oskar Inglot

4 opinie

Z czystym sumieniem powierz usługę perfekcyjnego tynkowania maszynowego profesjonalistom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Mikołowa i sąsiednich powiatów. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

Grunt Krzysztof Jaksik - Wysokiej Klasy Tynkowanie Maszynowe Mikołów

Wysokiej Klasy Tynkowanie Maszynowe

1 opinia

Sprawdź specjalistów z Grunt Krzysztof Jaksik jeśli poszukujesz odpowiednich ludzi do wysokiej klasy tynkowania maszynowego w miejscowości Mikołów lub sąsiednim mieście. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się od razu!

46 Zleceń - Tynki Maszynowe Mikołów

Zlecę tynki maszynowe, 301-500m², Orzesze

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Pustak ceramiczny Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: możl...

 • Orzesze

2022-09-27 do 2022-09-27

Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 301-500m², Łaziska Górne

Poszukiwane są staranne usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 301-500m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca wykwalifikowanych fachowców do sprostania oczekiwaniom Klientów z dziedziny tynków maszynowych gipsowych, wyraź gotowość do przyjęcia zlecenia. Dlatego, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Łaziska Górne

2022-09-15 do 2022-09-23

Tynki maszynowe - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 41 384 Tynkarzy Maszynowych najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zlecę tynki maszynowe, do 100m², Orzesze

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęci...

 • Orzesze

2022-09-15 do 2022-09-23

Do wykonania tynki maszynowe, 501-700m², Łaziska Górne

To zlecenie o treści - Do wykonania tynki maszynowe, 501-700m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi oraz skupia się na Klientach z miejscowości Śląskie i z sąsiednich miast. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

 • Łaziska Górne

2022-09-14 do 2022-09-22

Zlecę tynki maszynowe, 701-1000m², Gostyń

Szukane są najlepsze usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Zlecę tynki maszynowe, 701-1000m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca niezbędne przygotowanie do realizacji wymagań Klienta z zakresu tynku natryskowego, poznaj szczegóły zlecenia. Aby otrzymać Klienta skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

 • Gostyń

2022-09-09 do 2022-09-17

Fantastyczne Tynkowanie Maszynowe Mikołów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Silikat, beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), t...

 • Mikołów

2022-09-06 do 2022-09-14

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 118m², Wyry

Ten Klient jest zdania, że doskonałe tynki maszynowe gipsowe to skomplikowane zagadnienie. Napisał zapytanie o treści "Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 118m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista doradzisz mu i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

 • Wyry

2022-09-06 do 2022-09-14

Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Mikołów

Ten Zlecający w dalszym ciągu poszukuje profesjonalistów od tynków maszynowych. Napisał ogłoszenie o treści - Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 500m², chcąc trafić w dobre miejsce. Gorąco zachęcamy do kontaktu.

 • Orzesze

2022-08-18 do 2022-08-26

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 301-500m², Orzesze

Klient napisał "Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 301-500m²". Wykonaj usługę fantastycznego tynkowania jako specjalista w tej dziedzinie. Powiadom Klienta o gotowości do wykonania zleceń z okolic Śląskiego i przyległych powiatów. Wybierz numer, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

 • Orzesze

2022-08-16 do 2022-08-24

Tynki Maszynowe Gipsowe Mikołów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton komórkowy Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: I...

 • Wyry

2022-08-07 do 2022-08-15

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 500m², Orzesze

Chcesz znaleźć Zleceniodawcę jako dobry profesjonalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy. Przyczyń się do realizacji jego celów. Żeby poznać dopasowanego Klienta skontaktuj się - warto.

 • Orzesze

2022-08-04 do 2022-08-12

Do wykonania tynki maszynowe, 107m², Mikołów

Nie możesz znaleźć idealnego dla Twojej firmy zlecenia? Jako solidny fachowiec świadczący usługi tynkarskie i tynkarz pierwszej klasy w Mikołowie zapoznaj się ze zleceniem o treści "Do wykonania tynki maszynowe, 107m²". Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

 • Mikołów

2022-08-04 do 2022-08-12

Perfekcyjne Tynki Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 166m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia pr...

 • Łaziska Górne

2022-08-03 do 2022-08-11

Tynkowanie maszynowe, 701-1000m², Wyry

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (t...

 • Wyry

2022-08-02 do 2022-08-10

Zlecę tynki maszynowe, 101-300m², Mikołów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Pustak cementowy Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin...

 • Mikołów

2022-07-25 do 2022-08-02

Tynkowanie Pistoletem Mikołów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Silikaty, beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) ...

 • Mikołów

2022-07-23 do 2022-07-31

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m², Orzesze

Jeśli bezkonkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to Twoje główne mocne strony jako eksperta od tynkowania maszynowego to odpowiedz na zapytanie ofertowe - Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m². Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Orzesze

2022-07-05 do 2022-07-13

Najlepsze Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin roz...

 • Mikołów

2022-06-29 do 2022-03-31

Świetne Tynki Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: Garaż Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia prac: możl...

 • Gostyń

2022-06-21 do 2022-06-29

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m², Wyry

Zrealizuj usługę doskonałego tynkowania pistoletem o treści "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m²", jako profesjonalista z miejscowości Śląskie. Zadziw klientów swoimi kwalifikacjami i rzetelnością. Pokaż, że w okolicy Śląskiego jesteś jednym z najlepszych. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Wyry

2022-06-20 do 2022-06-28

Zlecę tynki maszynowe, 230m², Mikołów

Usługi tynkarskie w Twoim wykonaniu to majstersztyk? Jako idealny partner do powierzenia tynkowania skontaktuj się w odpowiedzi na zlecenie, które brzmi - Zlecę tynki maszynowe, 230m². Przedzwoń i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - nie będziesz żałować.

 • Mikołów

2022-06-09 do 2022-06-17

Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 501-700m², Wyry

Należąc do tynkarzy z tak dużym doświadczeniem świadczysz usługi tynkarskie w miejscowości Śląskie i w okolicy? Jesteś idealnym ekspertem do tego ogłoszenia. Przez to, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Wyry

2022-06-09 do 2022-06-17

Tynkowanie maszynowe, 101-300m², Orzesze

To zlecenie o treści - Tynkowanie maszynowe, 101-300m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy oraz skupia się na Klientach z miejscowości Śląskie i okolic. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Orzesze

2022-05-27 do 2022-06-04

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, budynek pow. ok. 90m², Wyry

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: prace w budynku o pow. ok. 90m² Typ tynku: do ustalenia, tynki cementowo-wapienne (t...

 • Wyry

2022-05-23 do 2022-05-31

Najlepsze Tynki Mechaniczne Mikołów

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: piwnica Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac Rodzaj prac...

 • Wyry

2022-05-12 do 2022-05-20

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 40m², Orzesze

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton komórkowy Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: 40m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gipsowe Term...

 • Orzesze

2022-05-08 do 2022-05-16

Znakomici Tynkarze

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: pustaki porotherm Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 90m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ...

 • Mikołów

2022-05-02 do 2022-05-10

Zlecę tynki maszynowe, 301-500m², Orzesze

Chcesz znaleźć Zleceniodawcę jako warty uwagi partner biznesowy? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy z Śląskiego. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Dlatego, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Orzesze

2022-05-01 do 2022-05-09

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 301-500m², Mikołów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęci...

 • Mikołów

2022-04-30 do 2022-05-08

Zlecę tynki maszynowe, 301-500m², Orzesze

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Beton komórkowy, beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradyc...

 • Orzesze

2022-04-28 do 2022-05-06

Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: pustak, beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 550m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin...

 • Mikołów

2022-04-26 do 2022-04-28

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych
Udostępnij znajomemu