Tynkowanie maszynowe w Mikołowie

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już -1 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
603 943 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Mikołowie

Tynki maszynowe Mikołów

Perfekcyjny Tynk Natryskowy w Mikołowie

49 opinii

Jeśli w dalszym ciągu poszukujesz dobrej firmy od tynku natryskowego to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Plaster Sp. z o.o.. Mikołów to teren, na którym koncentrują swoje działania. Skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Tynk-Pro - Porządny Tynk Gipsowy Mikołów

Porządny Tynk Gipsowy

28 opinii

Jeżeli szukasz świetnej współpracy to eksperci z Tynk-Pro są dla Ciebie idealni. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

BOBtynk - Profesjonalne Tynki Maszynowe Mikołów

Profesjonalne Tynki Maszynowe

23 opinie

Wykonanie tynków maszynowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych ekspertów. BOBtynk ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Nie trać czasu - skontaktuj się z nimi, aby poznać wycenę.

Akustik Morytko Bogdan - Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Gipsowe Mikołów

Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Gipsowe Mikołów

20 opinii

Uwierz na słowo fachowcom w dziedzinie tynków maszynowych gipsowych i zatrudnij Akustik Morytko Bogdan. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Już teraz określ na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

ROB-BUD USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE - HANDEL Robert Majewski - Wyjątkowe Tynkowanie Mikołów

ROB-BUD USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE - HANDEL Robert Majewski

16 opinii

Bezkonkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to główne cechy przedsiębiorcy, którego specjalnością jest tynkowanie. Zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

Wytynkuj.pl Zakład Ogólnobudowlany Jan Wróbel Krzysztof Wróbel Spółka Cywilna - Znakomity Tynk Natryskowy Mikołów

Wytynkuj.pl Zakład Ogólnobudowlany Jan Wróbel Krzysztof Wróbel Spółka Cywilna

9 opinii

Przygotowanie tynku natryskowego będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Wytynkuj.pl Zakład Ogólnobudowlany Jan Wróbel Krzysztof Wróbel Spółka Cywilna ma doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Zapraszamy do kontaktu - nie pożałujesz.

P.W. RICARD Ryszard Wałek - Znakomite Tynki Maszynowe Mikołów

Znakomite Tynki Maszynowe Mikołów

6 opinii

Jeżeli szukasz ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z P.W. RICARD Ryszard Wałek perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

TOMREM Tynki Maszynowe - Świetny Tynk Gipsowy Mikołów

Świetny Tynk Gipsowy

2 opinie

TOMREM Tynki Maszynowe oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Skupia się na Klientach z Mikołowa oraz przyległych powiatów. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę.

Marcin Zorychta - Perfekcyjne Tynkowanie Maszynowe Mikołów

Marcin Zorychta

2 opinie

Z czystym sumieniem powierz usługę perfekcyjnego tynkowania maszynowego profesjonalistom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Mikołowa i sąsiednich powiatów. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

HM-BUD - Wysokiej Klasy Tynkowanie Maszynowe Mikołów

Wysokiej Klasy Tynkowanie Maszynowe

1 opinia

Sprawdź specjalistów z HM-BUD jeśli poszukujesz odpowiednich ludzi do wysokiej klasy tynkowania maszynowego w miejscowości Mikołów lub sąsiednim mieście. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się od razu!

Najnowsze z 37 zleceń na tynkowanie maszynowe w Mikołowie

Rewelacyjne Usługi Tynkarskie Mikołów

Dzięki przykładaniu dużej wagi do realizacji usługi tynkarskiej Twoja firma prześciga konkurentów. Sława, którą tworzysz sprawia, że jesteś w stanie uszczęśliwić zlecających. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Wyry

2023-09-08 do 2023-09-16

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 301-400m², Mikołów

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 301-400m² Informacje dodatkowe: Do wytynkowania tynkiem gipsowym utwardzanym dwa domu jednorodzinne w Mikolow...

 • Mikołów

2023-09-08 do 2023-09-16

Staranne Tynki Maszynowe Gipsowe Mikołów

Zlecenie o treści - Tynkowanie maszynowe domu, 101-200m² jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi oraz skupia się na Klientach z miejscowości Śląskie i z sąsiednich miast. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Ornontowice

2023-09-03 do 2023-09-11

Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 201-300m², Orzesze

Poszukiwane są wyjątkowe usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 201-300m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca wykwalifikowanych fachowców do sprostania oczekiwaniom Klientów z dziedziny tynku natryskowego, zapoznaj się ze szczegółami zlecenia. Aby poznać więcej informacji skontaktuj się - to Ci się opłaci.

 • Orzesze

2023-08-29 do 2023-09-06

Wykwalifikowani Tynkarze Mikołów

Poszukujesz dobranego pod Twojej firmy zapytania? Jako solidny profesjonalista realizujący usługi tynkarskie i tynkarz pierwszej klasy na terenie Mikołowa zapoznaj się ze zleceniem o treści "Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 501-600m²". Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Mikołów

2023-08-21 do 2023-08-29

Tynkowanie maszynowe bud. usługowego, 401-500m², Ornontowice

Pragniesz znaleźć zlecenia jako godny uwagi partner biznesowy? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Zaprezentuj bezkonkurencyjną ofertę temu Klientowi - skontaktuj się już dziś.

 • Ornontowice

2023-08-09 do 2023-08-17

Świetne Tynki Maszynowe Mikołów

Zrealizowanie tynków maszynowych dla tego Klienta będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu typu bliźniak, 401-500m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Przedzwoń teraz i wyślij ofertę.

 • Mikołów

2023-08-07 do 2023-08-15

Tynkarze

Rodzaj budynku: przemysłowy Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Ornontowice

2023-08-03 do 2023-08-11

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 401-500m², Wyry

Na wypadek jeśli jako dobra firma od tynków maszynowych potrzebujesz Klientów to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 401-500m². Prowadząc działalność jako doświadczony przedsiębiorca z Śląskiego bez wątpienia dasz dowód Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Przedzwoń jeszcze dzisiaj - nie pożałujesz.

 • Wyry

2023-07-29 do 2023-08-06

Najwyższej Klasy Usługi Tynkarskie

Zleceniodawca, który planuje zakup najwyższej klasy usługi tynkarskiej musi zgłosić się do specjalisty takiego, jak Ty i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Aby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Orzesze

2023-07-26 do 2023-08-03

Tynkowanie maszynowe domu typu bliźniak, 501-600m², Wyry

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 501-600m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Wyry

2023-07-26 do 2023-08-03

Solidne Tynkowanie Mikołów

Zlecający poszukuje świetnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 301-400m². To zlecenie jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Jeśli chcesz otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

 • Ornontowice

2023-07-21 do 2023-07-29

Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 201-300m², Orzesze

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Informacje dodatkowe: Interesuje mnie tynk wapienno cementowy dom o powierzchni 255m2 + poddasze (k...

 • Orzesze

2023-07-20 do 2023-07-28

Perfekcyjne Tynkowanie

Rodzaj budynku: wielorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 880 Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Mikołów

2023-06-29 do 2023-07-07

Szukam wykonawcy tynków, 301-500m², Ornontowice

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki ...

 • Ornontowice

2023-06-26 do 2023-07-04

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, 101-300m², Łaziska Górne

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęc...

 • Łaziska Górne

2023-06-22 do 2023-06-30

Doskonałe Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Witam tynki gipsowe ...

 • Orzesze

2023-06-21 do 2023-06-28

Perfekcyjne Tynki Mechaniczne

To zapytanie o treści - Tynkowanie maszynowe, 101-300m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z Śląskiego oraz przyległych powiatów. Zaproponuj termin od razu!

 • Łaziska Górne

2023-06-13 do 2023-06-21

Profesjonalni Tynkarze

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Porotherm Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: prace w budynku o pow. ok. 175m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tra...

 • Wyry

2023-06-08 do 2023-06-16

Najlepsi Tynkarze

Jako tynkarz pasjonując się tym tematem od dzieciństwa i specjalista stale gotowy do pracy odpowiedz na zapytanie. Ten Zlecający nadesłał zlecenie o treści "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 950m²". Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

 • Ornontowice

2023-06-07 do 2023-06-15

Zlecę tynkowanie ścian, 160m², Mikołów

Jeśli pierwszorzędne usługi tynkarskie to pole działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia nowego zlecenia. zainteresowany napisał "Zlecę tynkowanie ścian, 160m²". Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Mikołów

2023-06-05 do 2023-06-13

Tynkowanie maszynowe, do 100m², Orzesze

Ten Klient jest zdania, że znakomite tynki maszynowe to skomplikowane zagadnienie. Wysłał zapytanie o treści "Tynkowanie maszynowe, do 100m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako specjalista doradzisz mu i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Wybierz numer jeszcze dzisiaj.

 • Orzesze

2023-05-27 do 2023-06-04

Tynkowanie maszynowe, 501-700m², Mikołów

Chcesz znaleźć Klienta jako sprawdzony partner biznesowy? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Mikołów

2023-05-23 do 2023-05-25

Dobrzy Tynkarze

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: porotherm Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: prace w budynku o pow. ok. 160m² Typ tynku: tynki gipsowe twarde, ...

 • Mikołów

2023-05-22 do 2023-05-30

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 501-700m², Orzesze

Ten Klient jest zdania, że znakomity tynk natryskowy to skomplikowane zagadnienie. Wysłał zgłoszenie o treści "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 501-700m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec poradzisz mu i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Dlatego, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Orzesze

2023-05-17 do 2023-05-25

Solidny Tynk Natryskowy

Zrealizowanie tynku natryskowego z tego zlecenia będzie przyjemnością. Zapytanie ma treść - Zlecę tynki maszynowe, budynek pow. ok. 170m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Mikołów

2023-05-12 do 2023-05-20

Profesjonalne Tynkowanie Maszynowe

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Zlecę tynki maszynowe, 501-700m²". Przyjmij zadanie profesjonalnego tynkowania maszynowego jako ekspert w tej dziedzinie. Zadeklaruj gotowość do podjęcia działalności z Mikołowa i przyległych powiatów. Zapraszamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Mikołów

2023-05-11 do 2023-05-19

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 701-1000m², Orzesze

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: porotherm Rodzaj budynku: obiekt handlowo-usługowy Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: cementowo-wapienny Termin rozpoczęcia prac:...

 • Orzesze

2023-04-27 do 2023-05-05

Doskonałej Jakości Tynk Natryskowy

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu m...

 • Łaziska Górne

2023-04-26 do 2023-05-04

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 701-1000m², Orzesze

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ t...

 • Orzesze

2023-04-19 do 2023-04-27

Perfekcyjne Usługi Tynkarskie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: prace w budynku o pow. ok. 140m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (...

 • Orzesze

2023-04-15 do 2023-04-15

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych