Tynkowanie maszynowe w Chorzowie

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 635 126 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
603 943 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Ranking najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Chorzowie

Tynki maszynowe Chorzów

Wytynkuj.pl Zakład Ogólnobudowlany Jan Wróbel Krzysztof Wróbel Spółka Cywilna

9 opinii

Firma Wytynkuj.pl Zakład Ogólnobudowlany Jan Wróbel Krzysztof Wróbel Spółka Cywilna to eksperci z branży fachowych usług tynkarskich, obsługujący Klientów z Chorzowa i okolicznych powiatów. Przedzwoń i dowiedz się więcej.

P.W. RICARD Ryszard Wałek - Doskonałe Tynki Maszynowe Chorzów

P.W. RICARD Ryszard Wałek

6 opinii

Przygotowanie tynków maszynowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych fachowców. P.W. RICARD Ryszard Wałek ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - skontaktuj się od razu!

ZAKŁAD REMONTOWO - BUDOWLANY CZESŁAW MROZIŃSKI - Solidne Tynki Maszynowe Chorzów

ZAKŁAD REMONTOWO - BUDOWLANY CZESŁAW MROZIŃSKI

6 opinii

Chcesz znaleźć godnego uwagi profesjonalistę do realizacji swoich planów? ZAKŁAD REMONTOWO - BUDOWLANY CZESŁAW MROZIŃSKI jest na to skuteczną metodą. Umów się na rozmowę od razu, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

MIGMEES Oskar Inglot - Profesjonalny Tynk Gipsowy Chorzów

MIGMEES Oskar Inglot

6 opinii

Przygotowanie tynku gipsowego będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. MIGMEES Oskar Inglot ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Kubo - Wysokiej Klasy Tynkowanie Pistoletem Chorzów

Kubo

5 opinii

Starasz się odnaleźć godnego zaufania profesjonalistę z zakresu wysokiej klasy tynkowania pistoletem z Twojego rejonu do realizacji zaplanowanych działań? Firma Kubo jest gotowa Ci pomóc. Zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która spełni Twoje wymagania.

Houset Dawid Habrzyk - Profesjonalne Tynki Maszynowe Chorzów

Houset Dawid Habrzyk

4 opinie

Zaufaj ekspertom w dziedzinie tynków maszynowych i zatrudnij Houset Dawid Habrzyk. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

PBGM Sp. z o.o. - Rewelacyjne Tynki Mechaniczne w Chorzowie

Rewelacyjne Tynki Mechaniczne w Chorzowie

4 opinie

Potrzebujesz specjalisty od tynków mechanicznych? Zaufaj doświadczeniu PBGM Sp. z o.o.. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję, nie pożałujesz.

Firam remontowo budowlane - Fantastyczne Usługi Tynkarskie Chorzów

Firam remontowo budowlane

2 opinie

Firma Firam remontowo budowlane świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Skupia się na Klientach z rejonu Chorzowa i okolic. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej wyceny - zobacz!

Viva2 - Solidny Tynk Natryskowy Chorzów

Solidny Tynk Natryskowy Chorzów

1 opinia

Zaufaj fachowcom w dziedzinie tynku natryskowego i zatrudnij Viva2. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy każdego. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby poznać wycenę.

Zakład Ogólno-Budowlany "ZIBEX" Zbigniew Paruch - Świetny Tynk Gipsowy Chorzów

Zakład Ogólno-Budowlany "ZIBEX" Zbigniew Paruch

2 opinie

Wykonanie tynku gipsowego będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Zakład Ogólno-Budowlany ZIBEX Zbigniew Paruch ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Zarezerwuj termin już teraz!

Najnowsze z 25 zleceń na tynkowanie maszynowe w Chorzowie

Do wykonania tynki maszynowe, 128m², Chorzów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: 128m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Zlecę wykonanie: -tynkowanie ś...

 • Chorzów

2023-06-26 do 2023-07-04

Tynki Maszynowe Chorzów

Zlecający napisał zlecenie o treści "Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 173m²". Jako rzetelny ekspert w dziedzinie tynków maszynowych daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Przedstaw propozycję temu Klientowi - zadzwoń jak najszybciej.

 • Chorzów

2023-06-08 do 2023-06-16

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe, do 100m², Chorzów

Ten Klient jest zdania, że doskonałe tynki maszynowe to trudny temat. Wysłał zgłoszenie o treści "Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe, do 100m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec dasz mu wskazówki i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Chorzów

2023-05-24 do 2023-06-01

Zapytanie na tynki maszynowe, do 100m², Chorzów

W dalszym ciągu masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na ogłoszenie Zlecającego jako specjalista od tynków maszynowych gipsowych. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Chorzów

2023-05-23 do 2023-05-31

Tynkowanie Pistoletem Chorzów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: 10m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Zalany sufit Termin rozpoczęcia ...

 • Chorzów

2023-04-21 do 2023-04-29

Dobrzy Tynkarze Chorzów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Pustak Porotherm Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w cią...

 • Świętochłowice

2023-06-01 do 2023-06-09

Świetne Tynki Mechaniczne Chorzów

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który pisze - "Zlecenie na tynki maszynowe ścian, do 100m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej informacji.

 • Świętochłowice

2023-06-24 do 2023-07-02

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 101-300m², Świętochłowice

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: Zespół garaży Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin ...

 • Świętochłowice

2023-05-25 do 2023-06-02

Rewelacyjne Tynki Mechaniczne

Rodzaj budynku: handlowo-usługowy Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 1500 Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Świętochłowice

2023-07-03 do 2023-07-04

Fantastyczne Tynkowanie Pistoletem

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Tynkowanie maszynowe bud. wielorodzinnego, do 100m²". Zrealizuj zlecenie fantastycznego tynkowania pistoletem jako specjalista w tej dziedzinie. Zawiadom o gotowości do wykonania działalności z okolic Świętochłowic i przyległych miast. Dlatego, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Świętochłowice

2023-07-10 do 2023-07-18

Do wykonania tynki maszynowe, 101-300m², Świętochłowice

Zlecenie o treści - Do wykonania tynki maszynowe, 101-300m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz skupia się na Klientach z rejonu Świętochłowic i z sąsiednich miast. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Świętochłowice

2023-05-24 do 2023-06-01

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe bud. wielorodzinnego, 101-200m², Świętochłowice

Rodzaj budynku: wielorodzinny Zakres prac: elewacja Stan budynku: budynek był użytkowany, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Świętochłowice

2023-08-29 do 2023-09-06

Tynkowanie maszynowe, 101-300m², Siemianowice Śląskie

Przygotowanie tynków mechanicznych dla tego Klienta będzie banalnie łatwe. Ogłoszenie ma treść - Tynkowanie maszynowe, 101-300m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Aby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Siemianowice Śląskie

2023-03-24 do 2023-04-01

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, do 100m², Siemianowice Śląskie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła, gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki...

 • Siemianowice Śląskie

2023-06-23 do 2023-07-01

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego bud. gospodarczego, do 100m², Siemianowice Śląskie

Jako wysoko wykwalifikowani eksperci jesteście w stanie spełnić wymagania z zakresu usług tynkarskich. Zlecenie brzmi "Potrzebna firma do tynkowania maszynowego bud. gospodarczego, do 100m²". Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Siemianowice Śląskie

2023-07-27 do 2023-08-04

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 850m², Siemianowice Śląskie

Jeżeli jeszcze jako dobra firma od tynku natryskowego potrzebujesz Zleceniodawców to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 850m². Prowadząc działalność jako doświadczony przedsiębiorca z rejonu Siemianowic Śląskich z pewnością udowodnisz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Nie trać czasu - zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Siemianowice Śląskie

2023-08-09 do 2023-08-20

Tynkowanie maszynowe bud. wielorodzinnego, do 100m², Siemianowice Śląskie

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Tynkowanie maszynowe bud. wielorodzinnego, do 100m²". Wykonaj zadanie doskonałego tynkowania maszynowego jako ekspert w tej dziedzinie. Powiadom Klienta o gotowości do podjęcia zleceń z okolic Siemianowic Śląskich i pobliskich powiatów. Dlatego, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Siemianowice Śląskie

2023-08-06 do 2023-08-14

Szukam wykonawcy tynków, 55m², Siemianowice Śląskie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: Kamienica zamieszkala Powierzchnia prac: 55m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia...

 • Siemianowice Śląskie

2023-06-26 do 2023-07-04

Tynkowanie maszynowe, do 100m², Siemianowice Śląskie

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Tynkowanie maszynowe, do 100m²". Wykonaj zadanie najwyższej klasy tynkowania maszynowego jako specjalista w tej dziedzinie. Zawiadom o gotowości do podjęcia prac z okolic Siemianowic Śląskich i pobliskich miast. Wyczerpującą ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Siemianowice Śląskie

2023-06-22 do 2023-06-30

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 400m², Siemianowice Śląskie

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 400 Informacje dodatkowe: Proszę o osobną wycenę na sufit ( ok. 100m2) oraz na ściany (około 400m2). Mowa o t...

 • Siemianowice Śląskie

2023-07-04 do 2023-07-12

Profesjonalne Tynkowanie Maszynowe Chorzów

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Tynkowanie maszynowe, 140m²". Przyjmij zadanie profesjonalnego tynkowania maszynowego jako ekspert w tej dziedzinie. Zadeklaruj gotowość do podjęcia działalności z Siemianowic Śląskich i przyległych powiatów. Zapraszamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Siemianowice Śląskie

2023-06-12 do 2023-06-20

Do wykonania tynki maszynowe, do 100m², Siemianowice Śląskie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia...

 • Siemianowice Śląskie

2023-03-21 do 2023-03-29

Najwyższej Klasy Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: 10m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gipsowe Termin rozpocz...

 • Ruda Śląska

2023-04-01 do 2023-04-01

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, 501-700m², Ruda Śląska

Jeżeli interesuje Cię zlecenie na fantastyczne tynkowanie w rejonie Rudy Śląskiej i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, 501-700m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej kompetentnej firmy. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Ruda Śląska

2023-03-21 do 2023-03-21

Doskonałe Tynki Maszynowe Gipsowe

Na wypadek jeśli nadal jako ekspert od tynków maszynowych gipsowych szukasz pracy to zainteresuj się zleceniem o treści - Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe bud. usługowego, 800m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z miejscowości Ruda Śląska bez wątpienia uzasadnisz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - sprawdź!

 • Ruda Śląska

2023-08-21 do 2023-08-29

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych