Płyta karton gips w Katowicach

Porównaj oferty od Specjalistów od Zabudowy Płytami GK z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 911 779 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
614 682 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Płyta karton gips jest doskonałym rozwiązaniem stosowanym do wykończenia ścian i sufitów o równej powierzchni. Jest to sprawdzony sposób w skomplikowanych architektonicznie budynkach, stającym się alternatywną opcją dla tradycyjnych tynków. Płyta karton gips to dobre rozwiązanie już na etapie projektowania wnętrz, ponieważ ich montaż zajmuje o wiele mniej czasu, a także są o wiele prostsze w wykonaniu. Dzięki nim, gładź nakładana na ścianę jest poddawana mniejszym obciążeniom, przez co murowanie ścian będzie trwalsze i nie będą tworzyć się na niej pęknięcia. Czy warto stosować płyty karton-gips? Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące tego materiału.

Montaż płyt gips karton jest bardzo ekologicznym rozwiązaniem, które skutecznie pomaga w regulowaniu wilgoci w pomieszczeniach. Gdy wilgotność powietrza jest zbyt wysoka – płyty przyjmują jej nadmiar, aby później oddać go gdy wilgotność spadnie. Płyty gipsowo-kartonowe umożliwiają również wykonanie lekkich ścian o dobrej izolacji akustycznej. Elementy te dostępne są w wielu rozmiarach, a grubość płyty karton gips najczęściej wynosi 12,5 mm. Wymiary płyt gips karton najlepiej indywidualnie dostosować do każdego budynku tak, aby powstały z nich jak najmniejsze odpady. Pozwoli to zarówno zaoszczędzić na kosztach materiału, jak i robocizny. Płyty gipsowo-kartonowe są doskonałym rozwiązaniem przed tapetowaniem.

Warto wspomnieć o współczynniku przewodzenia ciepła płyt gipsowo-kartonowych wynoszącego 0,25 W/(m*K). Oznacza on, że płyty są materiałem niepalnym, a gdy już dojdzie do pożaru, ich temperatura spalania jest bardzo niska. Dzieje się tak za sprawą wilgoci zawartej wewnątrz, która skutecznie utrudnia zajęcie się ogniem elementu. Gdy dochodzi do pożaru za sprawą wilgoci zawartej w płytach, ich temperatura spalania wynosi niewiele ponad 100 stopni Celsjusza, co wydłuża czas na wydostanie się z płonącego budynku.

Wyróżniamy kilka rodzajów płyt gipsowo-kartonowych stosowanych przez większość firm remontowo-wykończeniowych:

 • GKF - jest to materiał stosowany w miejscach, które są szczególnie narażone na powstanie pożaru takich jak kominy oraz kotłownie. Płyta ta charakteryzuje się dodatkowym elementem w postaci włókna szklanego, dzięki któremu podczas pożaru nie wydziela się dym nawet do 2 godzin.
 • GKFI - płyta bardzo podobna do GKF, jednak dodatkowo wzmocniona i jeszcze bardziej ognioodporna. Jej parametry pozwalają na montaż płyty w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności powietrza oraz dużym ryzyku pojawienia się ognia. Płyta ta jest dodatkowo zaimpregnowana, co jeszcze bardziej potęguje jej wytrzymałość.
 • GKB - jest to najprostsze rozwiązanie przeznaczone do pomieszczeń o niskiej wilgotności powietrza. Szukając taniego i wszechstronnego rozwiązania, warto postawić na płytę GKB, która doskonale nada się do ułożenia na ścianach, poddaszach oraz sufitach. Wilgotność powietrza w takim pomieszczeniu nie może przekraczać 70%.
 • GKBI - jest to bardzo podobny materiał do tego obecnego w płycie GKB, jednak jest dodatkowo zaimpregnowany. Jego parametry są podwyższone: posiada większą odporność na wilgoć, która w pomieszczeniach może wynosić nawet 85%. Z tego powodu doskonale sprawdzi się w miejscach takich jak łazienka czy kuchnia.

Ranking najlepszych specjalistów od płyt karton gips w Katowicach

Płyta karton gips Katowice

Znakomita Zabudowa Karton Gips Katowice

38 opinii

Jeżeli nadal potrzebujesz ekspertów od zabudowy karton gips to zaufaj doświadczeniu Marek Wiśniewski. Katowice i pobliske miasta to główny obszar ich działania. Umów się na rozmowę jak najszybciej, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Akustik Morytko Bogdan - Wyjątkowy Montaż Sufitu Podwieszanego Katowice

Wyjątkowy Montaż Sufitu Podwieszanego

20 opinii

Zatrudnij specjalistów z Akustik Morytko Bogdan jeśli szukasz doświadczonych ludzi do wyjątkowego montażu sufitu podwieszanego na terenie Katowic. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Spec Karton- Dawid Remien - Perfekcyjna Adaptacja Poddasza Katowice

Perfekcyjna Adaptacja Poddasza Katowice

5 opinii

Wciąż potrzebujesz dobrej firmy od adaptacji poddasza? Wykorzystaj kompetencje Spec Karton- Dawid Remien. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Usługi remontowo-budowlane - Porządna Adaptacja Poddasza Katowice

Porządna Adaptacja Poddasza

5 opinii

Wciąż szukasz profesjonalistów od adaptacji poddasza? Skorzystaj z doświadczenia Usługi remontowo-budowlane. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Mają propozycję dla każdego.

Szark-Bud sp. z o.o - Perfekcyjna Zabudowa GK Katowice

Szark-Bud sp. z o.o

5 opinii

Jeśli szukasz ekspertów od zabudowy GK to powierz tę kwestię specjalistom z Szark-Bud sp. z o.o. Katowice i pobliske miasta to główny obszar ich działania. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Pat-Rem - Perfekcyjna Zabudowa Płytami GK Katowice

Pat-Rem

4 opinie

W dalszym ciągu potrzebujesz dobrej firmy od zabudowy płytami GK? Zaufaj doświadczeniu Pat-Rem. Wybierz ich numer teraz i poznaj ofertę - naprawdę warto.

JDH Investments Sp. z o.o. - Perfekcyjny Sufit Napinany Katowice

JDH Investments Sp. z o.o.

3 opinie

Wciąż potrzebujesz profesjonalistów od zabudowy GK? Skorzystaj z doświadczenia JDH Investments Sp. z o.o.. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Bridge - Solidna Adaptacja Poddasza Katowice

Bridge

3 opinie

Zaufaj specjalistom w dziedzinie adaptacji poddasza i zatrudnij Bridge. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje każdego. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

Mkrok Sp. z o.o. - Świetna Zabudowa GK Katowice

Mkrok Sp. z o.o.

2 opinie

Planujesz wybrać sprawdzonego profesjonalistę do realizacji swoich planów? Mkrok Sp. z o.o. jest na to najlepszym rozwiązaniem. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

RADOSŁAW IWANICKI - Pierwszorzędna Sucha Zabudowa w Katowicach

Pierwszorzędna Sucha Zabudowa w Katowicach

1 opinia

Oferuje usługi z zakresu suchej zabudowy od wielu lat, przede wszystkich na obszarze miejscowości Katowice, ale także pobliskich powiatów. Wybierz ich numer, aby uzyskać więcej szczegółów.

Najnowsze z 59 zleceń na płyty gk w Katowicach

Płyty Karton Gips Katowice

Rodzaj obiektu: budynek użyteczności publicznej Powierzchnia prac: 251-500m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego, montaż płyt G-K na profilach, klejenie płyt G-K, wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Termin rozpoczęc...

 • Katowice

2023-12-01 do 2023-12-09
dodano wczoraj o 14:23

Ekipa na zabudowę poddasza płytami GK, 101-250m², Katowice

Zleceniodawca napisał zlecenie o treści "Ekipa na zabudowę poddasza płytami GK, 101-250m²". Jako rzetelny specjalista w dziedzinie zabudowy GK wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Szczegółową wycenę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Katowice

2023-11-28 do 2023-12-06
dodano 4 dni temu

Potrzebna firma na wykonanie sufitu podwieszanego, 251-500m², Katowice

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 251-500m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego, montaż płyt G-K na profilach, klejenie płyt G-K, wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Termin rozpoczęcia prac: najbl...

 • Katowice

2023-11-25 do 2023-12-03
dodano 7 dni temu

Rewelacyjny Montaż Płyt Gipsowych Katowice

Ten Zleceniodawca, który nadal nie znalazł montażu płyt gipsowych, chociaż szuka od sam nie wiesz jak dawna, napisał nam zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na montaż płyt G-K na profilach, 251-500m². To właśnie Twoja oferta może rozwiązać problem Klienta. Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Katowice

2023-11-25 do 2023-12-03
dodano 7 dni temu

Profesjonalna Zabudowa Płytami GK Katowice

Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 11m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego Informacje dodatkowe: Sufit podwieszany na gotowo, oświetlenie punktowe,tośma LED na bokach Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia...

 • Katowice

2023-11-22 do 2023-11-30

Doskonałej Jakości Zabudowa Płytami GK

Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy Powierzchnia prac: 251-500m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego, montaż płyt G-K na profilach, klejenie płyt G-K, wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Termin rozpoczęcia prac...

 • Katowice

2023-11-17 do 2023-11-25

Perfekcyjne Płyty Karton Gips

Płyty karton gips nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Opierając się na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zlecenia o treści "Dam zlecenia na zabudowę poddasza płytami GK, 501-1000m²". Zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

 • Katowice

2023-11-13 do 2023-11-21

Pierwszorzędna Zabudowa Karton Gips Katowice

Rodzaj obiektu: Garaż Powierzchnia prac: 60m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego Informacje dodatkowe: Sufit podwieszany w garażu około 60m2. Cena wraz z materiałem poproszę. Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięc...

 • Katowice

2023-11-11 do 2023-11-19

Zapotrzebowanie na sufit napinany, do 100m², Katowice

Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Zakres prac: sufit napinany Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Katowice

2023-11-07 do 2023-11-15

Zapytanie o zabudowę poddasza płytami GK, 7m², Katowice

Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 7m² Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Katowice

2023-11-07 do 2023-11-15

Doskonała Zabudowa Karton Gips

Przygotowanie zabudowy karton gips dla tego Zleceniodawcy będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Zapytanie o montaż płyt G-K na profilach, 51m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Katowice

2023-10-30 do 2023-10-30

Perfekcyjna Zabudowa Karton Gips

Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Zakres prac: montaż płyt G-K na profilach Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Katowice

2023-10-29 do 2023-11-06

Zapytanie o zabudowę poddasza płytami GK, do 100m², Katowice

Klient szuka rewelacyjnej jakości wykonywanych usług i pisze - Zapytanie o zabudowę poddasza płytami GK, do 100m². To zapytanie o ofertę jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Nie trać czasu - skontaktuj się z nim, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Katowice

2023-10-28 do 2023-11-05

Zapytanie o wykonanie sufitu podwieszanego, do 100m², Katowice

Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy Powierzchnia prac: do 100m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego, montaż płyt G-K na profilach Informacje dodatkowe: Do wykonania ok. 70 m2 sufitu podwieszanego z płyt G-K na goto...

 • Katowice

2023-10-27 do 2023-11-04

Ekipa na wykonanie sufitu podwieszanego, 501-1000m², Katowice

Klient szuka doskonałej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Ekipa na wykonanie sufitu podwieszanego, 501-1000m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Już teraz zadzwoń do niego, aby przesłać ofertę.

 • Katowice

2023-10-25 do 2023-11-02

Solidne Płyty Karton Gips

Płyty karton gips nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Opierając się na wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zgłoszenia o treści "Zapotrzebowanie na montaż płyt G-K na profilach, 501-1000m²". Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Katowice

2023-10-18 do 2023-10-26

Zapytanie o wykonanie sufitu podwieszanego, 15m², Katowice

Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 15m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego Informacje dodatkowe: sufit z oswietleniem Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Katowice

2023-10-16 do 2023-10-24

Dam zlecenia na wykonanie sufitu podwieszanego, 101-250m², Katowice

Zlecający napisał zgłoszenie o treści "Dam zlecenia na wykonanie sufitu podwieszanego, 101-250m²". Jako zaufany fachowiec w dziedzinie zabudowy płytami GK wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Katowice

2023-10-11 do 2023-10-19

Świetna Zabudowa Karton Gips

Wybór tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który zleca - "Zlecenie na klejenie płyt G-K, 16m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Zapraszamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Katowice

2023-10-10 do 2023-10-18

Perfekcyjne Płyty Karton Gips

Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy Powierzchnia prac: 501-1000m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego, montaż płyt G-K na profilach, klejenie płyt G-K, wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Informacje dodatkowe: ...

 • Katowice

2023-10-06 do 2023-10-14

Potrzebuję firmy do prac z płytami GK, 14m², Katowice

Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 14m² Zakres prac: wykonanie ścianek działowych z płyt G-K, wbudowanie drzwi przesuwnych w kasetach - 2 szt. (chowanych w ścianie) Informacje dodatkowe: Temat, to przedzielenie poko...

 • Katowice

2023-10-04 do 2023-10-12

Potrzebna firma na klejenie płyt G-K, 501-1000m², Katowice

Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy Powierzchnia prac: 501-1000m² Zakres prac: klejenie płyt G-K, wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Katowice

2023-10-03 do 2023-10-11

Zlecenie na wykonanie sufitu podwieszanego, 501-1000m², Katowice

To zapytanie o treści - Zlecenie na wykonanie sufitu podwieszanego, 501-1000m² jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz skupia się na Klientach z rejonu Katowic i z sąsiednich miast. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Katowice

2023-10-02 do 2023-10-10

Szukam ekipy do prac z płytami GK, 15m², Katowice

Zapytanie o treści - Szukam ekipy do prac z płytami GK, 15m² jest zaadresowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z Katowic i okolic. Aby otrzymać Klienta skontaktuj się - to Ci się opłaci.

 • Katowice

2023-10-02 do 2023-10-10

Zapotrzebowanie na montaż płyt G-K na profilach, 1500m², Katowice

Wciąż jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Zleceniodawcy jako dobra firma od zabudowy karton gips. Pozwól Zleceniodawcom wykorzystać Twoje kompetencje oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Katowice

2023-10-02 do 2023-10-10

Pierwszorzędna Zabudowa Płytami GK

Przygotowanie zabudowy płytami GK z tego zlecenia będzie przyjemnością. Ogłoszenie ma treść - Dam zlecenia na wykonanie ścianek działowych z płyt G-K, 101-250m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Katowice

2023-09-27 do 2023-10-05

Zlecenie na wykonanie ścianek działowych z płyt G-K, 501-1000m², Katowice

Na wypadek jeśli jeszcze jako profesjonalista od zabudowy płytami GK potrzebujesz zleceń to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zlecenie na wykonanie ścianek działowych z płyt G-K, 501-1000m². Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z pewnością uzasadnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Katowice

2023-09-22 do 2023-09-30

Zapotrzebowanie na wykonanie ścianek działowych z płyt G-K, 101-250m², Katowice

Rodzaj obiektu: budynek biurowy Powierzchnia prac: 101-250m² Zakres prac: wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Katowice

2023-09-21 do 2023-09-29

Dam zlecenia na wykonanie sufitu podwieszanego, 251-500m², Katowice

Zrealizowanie zabudowy karton gips z tego zlecenia będzie przyjemnością. Zapytanie ma treść - Dam zlecenia na wykonanie sufitu podwieszanego, 251-500m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

 • Katowice

2023-09-20 do 2023-09-28

Zlecę wykonanie ścianek działowych z płyt G-K, 251-500m², Katowice

Jeśli płyty karton gips na najwyższym poziomie to pole działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Klient zgłosił "Zlecę wykonanie ścianek działowych z płyt G-K, 251-500m²". Szczegółową ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Katowice

2023-09-19 do 2023-09-27

Ekipa na sufit napinany, do 100m², Katowice

Zlecający napisał zlecenie o treści "Ekipa na sufit napinany, do 100m²". Jako zaufany fachowiec w dziedzinie zabudowy GK wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Katowice

2023-09-15 do 2023-09-23

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Zabudowy Płytami GK

Najczęstsze pytania o zabudowie karton-gips

Jakie są rodzaje i wymiary płyt karton gips?

Obecnie na rynku dostępne są cztery podstawowe rodzaje płyt gipsowo-kartonowych: GKB, GKBI, GKF i GKFI. Każdy rodzaj cechuje się innymi parametrami i elementami budowy, przez co odpowiedni będzie do konkretnego typu pomieszczenia. Najpopularniejsze grubości w jakich dostępne są płyty gipsowo-kartonowe to 6.5 mm, 9.5 mm, 12.5 mm oraz 15.5 mm. W niektórych sklepach dostępne są nawet grubsze modele. Szerokość w jakiej oferowane są płyty wynosi najczęściej 120 cm, jednak dostępne są też inne opcje. Jeśli chodzi o wysokość płyty, to najczęściej dostępne są dwie możliwości: 200 cm oraz 260 cm. Wymiary płyt należy dobrać pod indywidualne potrzeby pomieszczenia, tak aby powstały odpad był jak najmniejszy.

Do czego można wykorzystać płytę karton gips?

Płyty gipsowo-kartonowe są ciekawą alternatywą dla tradycyjnych tynków stosowanych w budownictwie, ponieważ ich czas montażu jest dużo krótszy. Ich niewątpliwą zaletą jest również prostota montażu, dzięki której jesteśmy w stanie wykonać go sami. Płyty to nowoczesne rozwiązanie, które skutecznie reguluje poziom wilgotności w pomieszczeniu, a także posiada niewielki stopień izolacji akustycznej. Montując płyty gipsowo-kartonowe należy upewnić się, że powierzchnia ścian jest idealnie równa.

Czy płyta karton gips jest wodoodporna?

Istnieją płyty gipsowo-kartonowe posiadające właściwości wodoodporne. Mowa tutaj o modelach GKBI, które świetnie nadają się do takich pomieszczeń jak łazienka oraz toaleta. Płyty te posiadają zmniejszoną wchłanialność wody, dzięki czemu poradzą sobie w środowisku zawilgoconym nawet do poziomu 85%!

Jaki jest koszt płyty karton gips?

Koszty są różne w zależności od wybranych modeli płyt, jednak wahają się one w okolicach od 70 do 90 zł/m2 wraz ze stelażem niezbędnym do ich montażu. Do tej ceny należy doliczyć koszty samej robocizny, które obecnie wahają się między od 50 do 70 zł/m2. Ceny te mogą ulec zmianie, w zależności od skomplikowania ścian i ich nachylenia. Koszt budowy średniej wielkości ściany gipsowo-kartonowej o powierzchni 10m2 wyniesie od 1300 do 1600 zł. Jest to opłacalna inwestycja, zważywszy na zalety jakie oferują nam płyty gipsowo-kartonowe.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Zabudowy Płytami GK