Płyta karton gips w Tychach

Porównaj oferty od Specjalistów od Zabudowy Płytami GK z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 407 930 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Płyta karton gips jest doskonałym rozwiązaniem stosowanym do wykończenia ścian i sufitów o równej powierzchni. Jest to sprawdzony sposób w skomplikowanych architektonicznie budynkach, stającym się alternatywną opcją dla tradycyjnych tynków. Płyta karton gips to dobre rozwiązanie już na etapie projektowania wnętrz, ponieważ ich montaż zajmuje o wiele mniej czasu, a także są o wiele prostsze w wykonaniu. Dzięki nim, gładź nakładana na ścianę jest poddawana mniejszym obciążeniom, przez co murowanie ścian będzie trwalsze i nie będą tworzyć się na niej pęknięcia. Czy warto stosować płyty karton-gips? Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące tego materiału.

Montaż płyt gips karton jest bardzo ekologicznym rozwiązaniem, które skutecznie pomaga w regulowaniu wilgoci w pomieszczeniach. Gdy wilgotność powietrza jest zbyt wysoka – płyty przyjmują jej nadmiar, aby później oddać go gdy wilgotność spadnie. Płyty gipsowo-kartonowe umożliwiają również wykonanie lekkich ścian o dobrej izolacji akustycznej. Elementy te dostępne są w wielu rozmiarach, a grubość płyty karton gips najczęściej wynosi 12,5 mm. Wymiary płyt gips karton najlepiej indywidualnie dostosować do każdego budynku tak, aby powstały z nich jak najmniejsze odpady. Pozwoli to zarówno zaoszczędzić na kosztach materiału, jak i robocizny. Płyty gipsowo-kartonowe są doskonałym rozwiązaniem przed tapetowaniem.

Warto wspomnieć o współczynniku przewodzenia ciepła płyt gipsowo-kartonowych wynoszącego 0,25 W/(m*K). Oznacza on, że płyty są materiałem niepalnym, a gdy już dojdzie do pożaru, ich temperatura spalania jest bardzo niska. Dzieje się tak za sprawą wilgoci zawartej wewnątrz, która skutecznie utrudnia zajęcie się ogniem elementu. Gdy dochodzi do pożaru za sprawą wilgoci zawartej w płytach, ich temperatura spalania wynosi niewiele ponad 100 stopni Celsjusza, co wydłuża czas na wydostanie się z płonącego budynku.

Wyróżniamy kilka rodzajów płyt gipsowo-kartonowych stosowanych przez większość firm remontowo-wykończeniowych:

 • GKF - jest to materiał stosowany w miejscach, które są szczególnie narażone na powstanie pożaru takich jak kominy oraz kotłownie. Płyta ta charakteryzuje się dodatkowym elementem w postaci włókna szklanego, dzięki któremu podczas pożaru nie wydziela się dym nawet do 2 godzin.
 • GKFI - płyta bardzo podobna do GKF, jednak dodatkowo wzmocniona i jeszcze bardziej ognioodporna. Jej parametry pozwalają na montaż płyty w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności powietrza oraz dużym ryzyku pojawienia się ognia. Płyta ta jest dodatkowo zaimpregnowana, co jeszcze bardziej potęguje jej wytrzymałość.
 • GKB - jest to najprostsze rozwiązanie przeznaczone do pomieszczeń o niskiej wilgotności powietrza. Szukając taniego i wszechstronnego rozwiązania, warto postawić na płytę GKB, która doskonale nada się do ułożenia na ścianach, poddaszach oraz sufitach. Wilgotność powietrza w takim pomieszczeniu nie może przekraczać 70%.
 • GKBI - jest to bardzo podobny materiał do tego obecnego w płycie GKB, jednak jest dodatkowo zaimpregnowany. Jego parametry są podwyższone: posiada większą odporność na wilgoć, która w pomieszczeniach może wynosić nawet 85%. Z tego powodu doskonale sprawdzi się w miejscach takich jak łazienka czy kuchnia.

Ranking najlepszych specjalistów od płyt karton gips w Tychach

Płyta karton gips Tychy

Solidny Sufit Napinany w Tychach

21 opinii

Według Ciebie solidny sufit napinany to nieproste zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - profesjonaliści z tej firmy udzielą rad i znajdą dopasowne rozwiązanie. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - sprawdź już dziś.

K.B. BUD - Solidne Płyty Karton Gips Tychy

Solidne Płyty Karton Gips

4 opinie

Chcesz znaleźć godnego zaufania partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? K.B. BUD z Tychów będzie najszybszą drogą. Określ czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Bud-Dex - Doskonała Zabudowa Karton Gips Tychy

Bud-Dex

2 opinie

Bud-Dex świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Skupia się na Klientach z rejonu Tychów i z sąsiednich miast. Już teraz umów się z nimi na rozmowę i poznaj ofertę.

PiastBud k/g - Znakomita Zabudowa Karton Gips Tychy

PiastBud k/g

1 opinia

Myślisz, że znakomita zabudowa karton gips to nieprosty temat? Nic bardziej mylnego - fachowcy z tej firmy doradzą Ci i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Wybierz ich numer natychmiast po więcej szczegółów - naprawdę warto.

Firma Usługowa Piotr Krzewski - Pierwszorzędna Zabudowa GK Tychy

Pierwszorzędna Zabudowa GK Tychy

1 opinia

Wykonanie zabudowy GK będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. Firma Usługowa Piotr Krzewski ma doświadczenie w branży, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Evofinish Mateusz Grobel - Doskonały Sufit Napinany Tychy

Evofinish Mateusz Grobel

1 opinia

Uważasz, że doskonały sufit napinany to skomplikowany temat? Oszczędź sobie nerwów - specjaliści z Evofinish Mateusz Grobel poradzą Ci i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Żeby poznać szczegółową wycenę skontaktuj się już teraz - warto.

EmEs - Profesjonalna Zabudowa Karton Gips Tychy

EmEs

2 opinie

Uwierz na słowo specjalistom w dziedzinie sufitu napinanego i zatrudnij EmEs. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje wszystkich. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Paweł Michał - Pierwszorzędny Montaż Sufitu Podwieszanego Tychy

Paweł Michał

1 opinia

Dokonaj najlepszego wyboru i powierz twoje zadanie tym zawodowcom w kwestii montażu sufitu podwieszanego z Tychów. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

P.H.U. PROJEKT GRZEGORZ BERLIK - Doskonałej Jakości Zabudowa GK Tychy

P.H.U. PROJEKT GRZEGORZ BERLIK

1 opinia

Jesteś zdania, że doskonałej jakości zabudowa GK to skomplikowany temat? W takim razie nie trać czasu - fachowcy z tej firmy doradzą Ci i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnej oferty - zobacz!

Usługi Remontowo-Budowlane Łukasz Węgrzyn - Pierwszorzędny Montaż Płyt Gipsowych Tychy

Pierwszorzędny Montaż Płyt Gipsowych Tychy

42 opinie

Po prostu zleć prace dotyczące montażu płyt gipsowych fachowcom firmy Usługi Remontowo-Budowlane Łukasz Węgrzyn z miejscowości Tychy. Przekonają Cię swoim zaangażowaniem i dokładnością. Na terenie Tychów nie mają sobie równych. Zachęcamy do kontaktu.

Najnowsze z 25 zleceń na płyty gk w Tychach

Montaż Płyt Gipsowych Tychy

Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego, montaż płyt G-K na profilach Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 101-250m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Tychy

2023-01-17 do 2023-01-25

Świetny Montaż Płyt Gipsowych

Powiedz Zlecającemu, że lepszej propozycji montażu płyt gipsowych szybko nie znajdzie na terenie Tychów, więc jeśli poszukuje świetnego montażu płyt gipsowych to koniecznie powinien wybrać Twoją Firmę. Dlatego, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Tychy

2023-01-11 do 2023-01-18

Zlecę prace budowlane z płytami GK, 251-500m², Tychy

Ten Klient uważa, że doskonałej jakości zabudowa karton gips to skomplikowane zagadnienie. Wysłał zapytanie o treści "Zlecę prace budowlane z płytami GK, 251-500m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako specjalista posłużysz mu radą i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Dokładne informacje prześlij po kontakcie.

 • Tychy

2022-12-30 do 2023-01-07

Świetny Montaż Płyt Gipsowych

Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego, montaż płyt G-K na profilach Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 30m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Tychy

2022-12-26 do 2023-01-03

Doskonałej Jakości Zabudowa Karton Gips Tychy

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego, montaż płyt G-K na profilach, wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy Powierzchnia prac: 1500m² I...

 • Tychy

2022-12-01 do 2022-12-09

Zabudowa Płytami GK Tychy

Starasz się odnaleźć zlecenie do wykonania jako warty uwagi fachowiec? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Tychy

2022-11-28 do 2022-12-06

Doskonałe Płyty Karton Gips Tychy

Jeśli płyty karton gips na najwyższym poziomie to sfera działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Ten zainteresowany zgłosił "Zapotrzebowanie na montaż płyt G-K na profilach, do 100m²". Dlatego, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Tychy

2022-11-22 do 2022-11-30

Potrzebna firma na zabudowę poddasza płytami GK, 251-500m², Tychy

Dla Klienta, który pisze - Potrzebna firma na zabudowę poddasza płytami GK, 251-500m², znalezienie najwyższej klasy montażu płyt gipsowych jest niełatwe, ale Twoja firma będzie na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu adekwatnego produktu. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnego zlecenia - zadzwoń!

 • Tychy

2022-11-08 do 2022-11-16

Potrzebna firma na wykonanie sufitu podwieszanego, 25m², Tychy

Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 25m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Tychy

2022-10-28 do 2022-11-05

Zabudowa Karton Gips

Zakres zlecenia: wykończenie domu w stanie surowym Remontowane pomieszczenia: poddasze Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac ...

 • Tychy

2022-10-22 do 2022-10-30

Szukam ekipy do prac z płytami GK, 4m², Tychy

Ten Klient myśli, że świetna zabudowa karton gips to niełatwe zagadnienie. Napisał zgłoszenie o treści "Szukam ekipy do prac z płytami GK, 4m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista udzielisz mu rad i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Tychy

2022-10-20 do 2022-10-28

Zapotrzebowanie na prace z płytami GK, do 10m², Tychy

Przygotowanie zabudowy GK dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Zapytanie ma treść - Zapotrzebowanie na prace z płytami GK, do 10m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Wybierz numer i prześlij ofertę - naprawdę warto.

 • Tychy

2022-10-18 do 2022-10-26

Dam zlecenia na wykonanie ścianek działowych z płyt G-K, do 100m², Tychy

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który zleca - "Dam zlecenia na wykonanie ścianek działowych z płyt G-K, do 100m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą z Twojej firmy. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

 • Tychy

2022-10-14 do 2022-10-14

Znakomity Montaż Płyt Gipsowych

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Klient, który zleca - "Dam zlecenia na wykonanie sufitu podwieszanego, 101-250m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Tychy

2022-10-07 do 2022-10-15

Dam zlecenia na montaż płyt G-K na profilach, do 100m², Tychy

Zakres prac: montaż płyt G-K na profilach, wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Rodzaj obiektu: budynek biurowy Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Dzień dobry, poszukuję firmy, która postawiłaby dwie ścianki d...

 • Tychy

2022-10-03 do 2022-10-11

Zlecenie na wykonanie sufitu podwieszanego, 40m², Tychy

Jeżeli wciąż jako ekspert od zabudowy karton gips szukasz zleceń to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zlecenie na wykonanie sufitu podwieszanego, 40m². Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z rejonu Tychów z pewnością pokażesz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Dlatego, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Tychy

2022-09-21 do 2022-09-29

Zapotrzebowanie na prace z płytami GK, 101-250m², Tychy

Zakres prac: Wymiana płyt poliwęglanu wraz z uszczelnieniami w świetliku dacho Zlecę wymianę płyt poliwęglanu wraz z uszczelnieniami w świetlikach dachowych Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy Powierzchnia prac: 101-250m² Inform...

 • Tychy

2022-09-12 do 2022-09-20

Montaż Płyt Gipsowych

Dla Zleceniodawcy, który pisze - Zapytanie o wykonanie sufitu podwieszanego, 30m², dotarcie do bezkonkurencyjnego montażu płyt gipsowych jest trudniejsze niż może się wydawać, jednak pracownicy Twojej firmy będą na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu adekwatnego produktu. Szczegółową wycenę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Tychy

2022-07-27 do 2022-08-04

Zlecę wykonanie sufitu podwieszanego, do 100m², Tychy

Zrealizowanie zabudowy GK dla tego Zleceniodawcy będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Zlecę wykonanie sufitu podwieszanego, do 100m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Dokładne informacje prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Tychy

2022-07-25 do 2022-08-02

Zlecę montaż płyt G-K na profilach, 50m², Lędziny

Zleceniodawca szuka świetnej współpracy i pisze - Zlecę montaż płyt G-K na profilach, 50m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Dłużej nie czekaj i sporządź wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

 • Lędziny

2022-11-29 do 2022-12-07

Perfekcyjne Płyty Karton Gips

Płyty karton gips nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Opierając się na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zlecenia o treści "Potrzebuję firmy do prac z płytami GK, 85m²". Zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

 • Lędziny

2022-12-13 do 2022-12-13

Profesjonalne Płyty Karton Gips

Próbujesz znaleźć Klienta jako sprawdzony partner biznesowy? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania z Śląskiego. Przyczyń się do realizacji jego celów. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Lędziny

2023-01-30 do 2023-02-07
dodano 5 godzin temu

Perfekcyjne Płyty Karton Gips

Oferując usługi z zakresu płyt karton gips od kilkunastu lat, zwłaszcza na obszarze miejscowości Śląskie, ale także przyległych miast możesz skontaktować się w odpowiedzi na to zlecenie. Dopasowaną ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Wyry

2022-09-13 do 2022-09-21

Profesjonalna Zabudowa Płytami GK

Zakres prac: montaż płyt G-K na profilach Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy Powierzchnia prac: 5000m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Wyry

2022-09-13 do 2022-09-21

Zlecę wykonanie ścianek G-K obustronnie dwuwarstwowych, ok. 400m2, Katowice

Zakres zlecenia: wykonanie ścianek G-K obustronnie dwuwarstwowych Wymagania dodatkowe: możliwy tylko kontakt mailowy Powierzchnia: ok. 400m2 Dostawca materiałów: bez materiału Termin skorzystania z oferty: za 2 mies...

 • Katowice

2022-08-18 do 2022-08-26

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Zabudowy Płytami GK

Najczęstsze pytania o zabudowie karton-gips

Jakie są rodzaje i wymiary płyt karton gips?

Obecnie na rynku dostępne są cztery podstawowe rodzaje płyt gipsowo-kartonowych: GKB, GKBI, GKF i GKFI. Każdy rodzaj cechuje się innymi parametrami i elementami budowy, przez co odpowiedni będzie do konkretnego typu pomieszczenia. Najpopularniejsze grubości w jakich dostępne są płyty gipsowo-kartonowe to 6.5 mm, 9.5 mm, 12.5 mm oraz 15.5 mm. W niektórych sklepach dostępne są nawet grubsze modele. Szerokość w jakiej oferowane są płyty wynosi najczęściej 120 cm, jednak dostępne są też inne opcje. Jeśli chodzi o wysokość płyty, to najczęściej dostępne są dwie możliwości: 200 cm oraz 260 cm. Wymiary płyt należy dobrać pod indywidualne potrzeby pomieszczenia, tak aby powstały odpad był jak najmniejszy.

Do czego można wykorzystać płytę karton gips?

Płyty gipsowo-kartonowe są ciekawą alternatywą dla tradycyjnych tynków stosowanych w budownictwie, ponieważ ich czas montażu jest dużo krótszy. Ich niewątpliwą zaletą jest również prostota montażu, dzięki której jesteśmy w stanie wykonać go sami. Płyty to nowoczesne rozwiązanie, które skutecznie reguluje poziom wilgotności w pomieszczeniu, a także posiada niewielki stopień izolacji akustycznej. Montując płyty gipsowo-kartonowe należy upewnić się, że powierzchnia ścian jest idealnie równa.

Czy płyta karton gips jest wodoodporna?

Istnieją płyty gipsowo-kartonowe posiadające właściwości wodoodporne. Mowa tutaj o modelach GKBI, które świetnie nadają się do takich pomieszczeń jak łazienka oraz toaleta. Płyty te posiadają zmniejszoną wchłanialność wody, dzięki czemu poradzą sobie w środowisku zawilgoconym nawet do poziomu 85%!

Jaki jest koszt płyty karton gips?

Koszty są różne w zależności od wybranych modeli płyt, jednak wahają się one w okolicach od 70 do 90 zł/m2 wraz ze stelażem niezbędnym do ich montażu. Do tej ceny należy doliczyć koszty samej robocizny, które obecnie wahają się między od 50 do 70 zł/m2. Ceny te mogą ulec zmianie, w zależności od skomplikowania ścian i ich nachylenia. Koszt budowy średniej wielkości ściany gipsowo-kartonowej o powierzchni 10m2 wyniesie od 1300 do 1600 zł. Jest to opłacalna inwestycja, zważywszy na zalety jakie oferują nam płyty gipsowo-kartonowe.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Zabudowy Płytami GK