Płyta karton gips w Bielsku-Białej

Porównaj oferty od Specjalistów od Zabudowy Płytami GK z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 559 484 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
639 990 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Płyta karton gips jest doskonałym rozwiązaniem stosowanym do wykończenia ścian i sufitów o równej powierzchni. Jest to sprawdzony sposób w skomplikowanych architektonicznie budynkach, stającym się alternatywną opcją dla tradycyjnych tynków. Płyta karton gips to dobre rozwiązanie już na etapie projektowania wnętrz, ponieważ ich montaż zajmuje o wiele mniej czasu, a także są o wiele prostsze w wykonaniu. Dzięki nim, gładź nakładana na ścianę jest poddawana mniejszym obciążeniom, przez co murowanie ścian będzie trwalsze i nie będą tworzyć się na niej pęknięcia. Czy warto stosować płyty karton-gips? Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące tego materiału.

Montaż płyt gips karton jest bardzo ekologicznym rozwiązaniem, które skutecznie pomaga w regulowaniu wilgoci w pomieszczeniach. Gdy wilgotność powietrza jest zbyt wysoka – płyty przyjmują jej nadmiar, aby później oddać go gdy wilgotność spadnie. Płyty gipsowo-kartonowe umożliwiają również wykonanie lekkich ścian o dobrej izolacji akustycznej. Elementy te dostępne są w wielu rozmiarach, a grubość płyty karton gips najczęściej wynosi 12,5 mm. Wymiary płyt gips karton najlepiej indywidualnie dostosować do każdego budynku tak, aby powstały z nich jak najmniejsze odpady. Pozwoli to zarówno zaoszczędzić na kosztach materiału, jak i robocizny. Płyty gipsowo-kartonowe są doskonałym rozwiązaniem przed tapetowaniem.

Warto wspomnieć o współczynniku przewodzenia ciepła płyt gipsowo-kartonowych wynoszącego 0,25 W/(m*K). Oznacza on, że płyty są materiałem niepalnym, a gdy już dojdzie do pożaru, ich temperatura spalania jest bardzo niska. Dzieje się tak za sprawą wilgoci zawartej wewnątrz, która skutecznie utrudnia zajęcie się ogniem elementu. Gdy dochodzi do pożaru za sprawą wilgoci zawartej w płytach, ich temperatura spalania wynosi niewiele ponad 100 stopni Celsjusza, co wydłuża czas na wydostanie się z płonącego budynku.

Wyróżniamy kilka rodzajów płyt gipsowo-kartonowych stosowanych przez większość firm remontowo-wykończeniowych:

 • GKF - jest to materiał stosowany w miejscach, które są szczególnie narażone na powstanie pożaru takich jak kominy oraz kotłownie. Płyta ta charakteryzuje się dodatkowym elementem w postaci włókna szklanego, dzięki któremu podczas pożaru nie wydziela się dym nawet do 2 godzin.
 • GKFI - płyta bardzo podobna do GKF, jednak dodatkowo wzmocniona i jeszcze bardziej ognioodporna. Jej parametry pozwalają na montaż płyty w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności powietrza oraz dużym ryzyku pojawienia się ognia. Płyta ta jest dodatkowo zaimpregnowana, co jeszcze bardziej potęguje jej wytrzymałość.
 • GKB - jest to najprostsze rozwiązanie przeznaczone do pomieszczeń o niskiej wilgotności powietrza. Szukając taniego i wszechstronnego rozwiązania, warto postawić na płytę GKB, która doskonale nada się do ułożenia na ścianach, poddaszach oraz sufitach. Wilgotność powietrza w takim pomieszczeniu nie może przekraczać 70%.
 • GKBI - jest to bardzo podobny materiał do tego obecnego w płycie GKB, jednak jest dodatkowo zaimpregnowany. Jego parametry są podwyższone: posiada większą odporność na wilgoć, która w pomieszczeniach może wynosić nawet 85%. Z tego powodu doskonale sprawdzi się w miejscach takich jak łazienka czy kuchnia.

Ranking najlepszych specjalistów od płyt karton gips w Bielsku-Białej

Płyta karton gips Bielsko-Biała

MAWO Marcin Worek

50 opinii

Starasz się odnaleźć sprawdzonego profesjonalistę z zakresu najlepszego montażu sufitu podwieszanego z Bielska-Białej, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma MAWO Marcin Worek jest do Twojej dyspozycji. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Dawid Łasak PODDASZA-DZIUBO - Rewelacyjna Zabudowa GK Bielsko-Biała

Dawid Łasak PODDASZA-DZIUBO

30 opinii

Zaufaj specjalistom w dziedzinie zabudowy GK i zatrudnij Dawid Łasak PODDASZA-DZIUBO. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli najbardziej wymagających. Żeby poznać wycenę skontaktuj się już teraz - warto.

Usługi Budowlane Paweł Bialozyt - Wyjątkowy Montaż Sufitu Podwieszanego Bielsko-Biała

Wyjątkowy Montaż Sufitu Podwieszanego Bielsko-Biała

18 opinii

Zleć prace dotyczące montażu sufitu podwieszanego ekspertom z miejscowości Bielsko-Biała. Podbiją Cię swoimi kwalifikacjami i fachowością. Na terenie Bielska-Białej są jednymi z najlepszych. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

F.H.U "WOJBUD" Justyna Gibas i Daniel Wojciech s.c. - Profesjonalne Płyty Karton Gips Bielsko-Biała

F.H.U "WOJBUD" Justyna Gibas i Daniel Wojciech s.c.

9 opinii

Osoby z F.H.U WOJBUD Justyna Gibas i Daniel Wojciech s.c. to specjaliści w swoim fachu zawsze w pełnej gotowości, aby doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z dziedziny profesjonalnego płyt karton gips. Określ na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

KWOS CONSTRUCTION Krzysztof Woś - Perfekcyjne Płyty Karton Gips Bielsko-Biała

Perfekcyjne Płyty Karton Gips

7 opinii

Chcesz znaleźć solidnego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? KWOS CONSTRUCTION Krzysztof Woś z Bielska-Białej będzie najszybszą drogą. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

VOLTAR Usługi Elektryczne Arkadiusz Miśkiewicz - Fantastyczny Montaż Płyt Gipsowych w Bielsku-Białej

Fantastyczny Montaż Płyt Gipsowych w Bielsku-Białej

6 opinii

Od wielu lat pracownicy VOLTAR Usługi Elektryczne Arkadiusz Miśkiewicz wykonują usługi z zakresu fantastycznego montażu płyt gipsowych, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Jeśli chcesz poznać szczegółową wycenę skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

Business Services Urszula Nowak - Doskonałej Jakości Sufit Napinany Bielsko-Biała

Doskonałej Jakości Sufit Napinany

5 opinii

Chcesz znaleźć godnego zaufania partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Business Services Urszula Nowak jest na to najlepszym rozwiązaniem. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

Jakubiec Adam - Doskonałej Jakości Zabudowa GK Bielsko-Biała

Doskonałej Jakości Zabudowa GK Bielsko-Biała

6 opinii

Właśnie wybierasz dobrego partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Jakubiec Adam będzie najszybszą drogą. Nie zwlekaj - zatelefonuj i otrzymaj ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

BIK - STYL i WNĘTRZE - Profesjonalna Zabudowa Karton Gips Bielsko-Biała

Profesjonalna Zabudowa Karton Gips

2 opinie

Zaufaj ekspertom w dziedzinie zabudowy karton gips i zatrudnij BIK - STYL i WNĘTRZE. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy najbardziej wymagających. Skontaktuj się z nimi już teraz i poznaj ofertę.

"CYK-FUCH" Damian Ćwiękała - Doskonały Sufit Napinany Bielsko-Biała

"CYK-FUCH" Damian Ćwiękała

8 opinii

Zaufaj fachowcom w dziedzinie sufitu napinanego i zatrudnij CYK-FUCH Damian Ćwiękała. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci najbardziej wymagających. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Najnowsze z 28 zleceń na płyty gk w Bielsku-Białej

Doskonała Zabudowa GK Bielsko-Biała

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Zakres prac: . Remont łazienki po zaciekach na płytach KG Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Bielsko-Biała

2024-04-15 do 2024-04-23
dodano 6 dni temu

Szukam ekipy do prac z płytami GK, 101-250m², Bielsko-Biała

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy Powierzchnia prac: 101-250m² Zakres prac: montaż płyt G-K na profilach Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Bielsko-Biała

2024-04-12 do 2024-04-20

Dam zlecenie na prace z płytami GK, 101-250m², Bielsko-Biała

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-250m² Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, montaż płyt G-K na profilach Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Bielsko-Biała

2024-04-03 do 2024-04-11

Szukam ekipy do prac z płytami GK, 1900m², Bielsko-Biała

Spraw, że montaż płyt gipsowych nie będzie dla Klienta skomplikowaną kwestią i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako wykwalifikowany doradca z zakresu montażu płyt gipsowych sporządź idealną ofertę pod zlecenie - Szukam ekipy do prac z płytami GK, 1900m². Już teraz zadzwoń do niego, aby przesłać wycenę.

 • Bielsko-Biała

2024-03-27 do 2024-04-04

Porządna Zabudowa Karton Gips Bielsko-Biała

Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Bielsko-Biała

2024-03-22 do 2024-03-30

Pierwszorzędny Montaż Płyt Gipsowych Bielsko-Biała

Spowoduj, że montaż płyt gipsowych nie będzie dla Klienta skomplikowanym zagadnieniem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny znawca z branży montażu płyt gipsowych sporządź najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Potrzebuję firmy do prac z płytami GK, do 100m². Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Bielsko-Biała

2024-03-18 do 2024-03-26

Solidna Zabudowa Płytami GK Bielsko-Biała

Zleceniodawca napisał zlecenie o treści "Zlecę prace budowlane z płytami GK, 25m²". Jako zaufany specjalista w dziedzinie zabudowy płytami GK daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

 • Bielsko-Biała

2024-03-11 do 2024-03-19

Zabudowa GK

Wybór tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Klient, który pisze - "Potrzebna firma na zabudowę poddasza płytami GK, 300m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Aby otrzymać dokładne informacje skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

 • Bielsko-Biała

2024-02-08 do 2024-02-16

Zapytanie o zabudowę poddasza płytami GK, 300m², Bielsko-Biała

Przygotowanie zabudowy GK dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Zapytanie ma treść - Zapytanie o zabudowę poddasza płytami GK, 300m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Dłużej nie trać czasu i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

 • Bielsko-Biała

2024-02-08 do 2024-02-16

Dam zlecenia na montaż płyt G-K na profilach, 150m², Bielsko-Biała

Jako wybitni specjaliści jesteście w stanie spełnić oczekiwania w temacie płyt karton gips. Zlecenie ma treść "Dam zlecenia na montaż płyt G-K na profilach, 150m²". Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Bielsko-Biała

2024-02-07 do 2024-02-15

Ekipa na wykonanie sufitu podwieszanego, 101-250m², Bielsko-Biała

Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 101-250m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego, klejenie płyt G-K, montaż płyt G-K na profilach, wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Informacje dodatkowe: zlec...

 • Bielsko-Biała

2024-02-01 do 2024-02-09

Świetny Montaż Płyt Gipsowych

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, montaż płyt G-K na profilach, Montaż wełny, gładzie Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Bielsko-Biała

2024-01-28 do 2024-02-01

Zapotrzebowanie na wykonanie sufitu podwieszanego, 27m², Bielsko-Biała

Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 27m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego, sufit napinany Informacje dodatkowe: Witam, zlecenie wykonanie sufitu - ramka podwieszany ze sztukaterią a środek napinany. łazien...

 • Bielsko-Biała

2024-01-24 do 2024-02-01

Zapytanie o klejenie płyt G-K, 70m², Bielsko-Biała

Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 70m² Zakres prac: klejenie płyt G-K Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Bielsko-Biała

2024-01-20 do 2024-01-28

Zlecenie na zabudowę poddasza płytami GK, 101-250m², Bielsko-Biała

Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 101-250m² Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, wykonanie sufitu podwieszanego, montaż płyt G-K na profilach Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Bielsko-Biała

2023-12-17 do 2023-12-25

Tani Montaż Płyt Gipsowych

Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy Powierzchnia prac: 180m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Bielsko-Biała

2023-12-06 do 2023-12-14

Najlepsza Zabudowa Płytami GK

Wciąż jesteś w stanie odpowiedzieć na zapytanie Klienta jako profesjonalista od zabudowy płytami GK. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twojego doświadczenia i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Przedzwoń, aby przedstawić ofertę.

 • Bielsko-Biała

2023-11-27 do 2023-12-05

Zabudowa Płytami GK

Klient poszukuje doskonałej jakości wykonywanych usług i pisze - Dam zlecenia na wykonanie sufitu podwieszanego, 251-500m². To ogłoszenie jest stworzone dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Przedłóż wyjątkową ofertę dla tego Klienta - zadzwoń niezwłocznie.

 • Bielsko-Biała

2023-11-20 do 2023-11-28

Zapotrzebowanie na wykonanie sufitu podwieszanego, 20m², Bielsko-Biała

Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 20m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Bielsko-Biała

2023-11-19 do 2023-11-27

Doskonały Montaż Płyt Gipsowych

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 25m² Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, montaż płyt G-K na profilach Informacje dodatkowe: Zrobienie stryszku w nowym domu. podłoga ok 25m2 (membrana proprzepuszczal...

 • Bielsko-Biała

2023-11-02 do 2023-11-10

Dam zlecenia na wykonanie sufitu podwieszanego, do 100m², Bielsko-Biała

Rodzaj obiektu: budynek biurowy Powierzchnia prac: do 100m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego Informacje dodatkowe: Wymiana starego sufitu podwieszanego Pow do 100m2 Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Bielsko-Biała

2023-10-27 do 2023-11-04

Ekipa na wykonanie sufitu podwieszanego, 114m², Bielsko-Biała

Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 114m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego, wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Bielsko-Biała

2023-10-26 do 2023-11-03

Montaż Płyt Gipsowych

Powiedz Klientowi, że równie dobrej oferty montażu płyt gipsowych nie znajdzie na terenie Bielska-Białej, więc jeżeli poszukuje taniego montażu płyt gipsowych to natychmiast powinien wybrać Twoją Firmę. Przez to, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Bielsko-Biała

2023-10-24 do 2023-11-01

Doskonałej Jakości Zabudowa Karton Gips

Chcesz znaleźć Zleceniodawcę jako sprawdzony partner biznesowy? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Bielsko-Biała

2023-10-23 do 2023-10-31

Dam zlecenia na wykonanie ścianek działowych z płyt G-K, do 100m², Bielsko-Biała

Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy Powierzchnia prac: do 100m² Zakres prac: wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Bielsko-Biała

2023-10-21 do 2023-10-29

Solidne Płyty Karton Gips Bielsko-Biała

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-250m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego, montaż płyt G-K na profilach Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Bielsko-Biała

2023-10-16 do 2023-10-24

Zapytanie o zabudowę poddasza płytami GK, 251-500m², Bielsko-Biała

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 251-500m² Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, montaż płyt G-K na profilach, wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Bielsko-Biała

2023-10-11 do 2023-10-19

Zapytanie o zabudowę poddasza płytami GK, 101-250m², Bielsko-Biała

Ten Zleceniodawca w dalszym ciągu potrzebuje dobrej firmy od zabudowy płytami GK. Napisał ogłoszenie o treści - Zapytanie o zabudowę poddasza płytami GK, 101-250m², chcąc doświadczonych specjalistów. Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Bielsko-Biała

2023-10-04 do 2023-10-12

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Zabudowy Płytami GK

Najczęstsze pytania o zabudowie karton-gips

Jakie są rodzaje i wymiary płyt karton gips?

Obecnie na rynku dostępne są cztery podstawowe rodzaje płyt gipsowo-kartonowych: GKB, GKBI, GKF i GKFI. Każdy rodzaj cechuje się innymi parametrami i elementami budowy, przez co odpowiedni będzie do konkretnego typu pomieszczenia. Najpopularniejsze grubości w jakich dostępne są płyty gipsowo-kartonowe to 6.5 mm, 9.5 mm, 12.5 mm oraz 15.5 mm. W niektórych sklepach dostępne są nawet grubsze modele. Szerokość w jakiej oferowane są płyty wynosi najczęściej 120 cm, jednak dostępne są też inne opcje. Jeśli chodzi o wysokość płyty, to najczęściej dostępne są dwie możliwości: 200 cm oraz 260 cm. Wymiary płyt należy dobrać pod indywidualne potrzeby pomieszczenia, tak aby powstały odpad był jak najmniejszy.

Do czego można wykorzystać płytę karton gips?

Płyty gipsowo-kartonowe są ciekawą alternatywą dla tradycyjnych tynków stosowanych w budownictwie, ponieważ ich czas montażu jest dużo krótszy. Ich niewątpliwą zaletą jest również prostota montażu, dzięki której jesteśmy w stanie wykonać go sami. Płyty to nowoczesne rozwiązanie, które skutecznie reguluje poziom wilgotności w pomieszczeniu, a także posiada niewielki stopień izolacji akustycznej. Montując płyty gipsowo-kartonowe należy upewnić się, że powierzchnia ścian jest idealnie równa.

Czy płyta karton gips jest wodoodporna?

Istnieją płyty gipsowo-kartonowe posiadające właściwości wodoodporne. Mowa tutaj o modelach GKBI, które świetnie nadają się do takich pomieszczeń jak łazienka oraz toaleta. Płyty te posiadają zmniejszoną wchłanialność wody, dzięki czemu poradzą sobie w środowisku zawilgoconym nawet do poziomu 85%!

Jaki jest koszt płyty karton gips?

Koszty są różne w zależności od wybranych modeli płyt, jednak wahają się one w okolicach od 70 do 90 zł/m2 wraz ze stelażem niezbędnym do ich montażu. Do tej ceny należy doliczyć koszty samej robocizny, które obecnie wahają się między od 50 do 70 zł/m2. Ceny te mogą ulec zmianie, w zależności od skomplikowania ścian i ich nachylenia. Koszt budowy średniej wielkości ściany gipsowo-kartonowej o powierzchni 10m2 wyniesie od 1300 do 1600 zł. Jest to opłacalna inwestycja, zważywszy na zalety jakie oferują nam płyty gipsowo-kartonowe.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Zabudowy Płytami GK