Tynkowanie maszynowe w Białymstoku

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 863 443 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
540 552 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Tynki maszynowe Białystok - ranking najlepszych firm

Tynki maszynowe Białystok

Rek-Bud Usługi Budowlane Ewelina Kupiec

14 opinii

Na wypadek jeśli jeszcze poszukujesz dobrej firmy od tynków maszynowych gipsowych to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Rek-Bud Usługi Budowlane Ewelina Kupiec. Białystok i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Mają propozycję dla każdego.

Karo bud - Najwyższej Klasy Tynkowanie Pistoletem Białystok

Najwyższej Klasy Tynkowanie Pistoletem

14 opinii

Już od kilku lat pracownicy Karo bud wykonują usługi z zakresu tynkowania pistoletem, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego usług tynkarskich. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

Marek Olszański - Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Białystok

Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Białystok

7 opinii

Potrzebujesz profesjonalistów od tynków maszynowych cementowo wapiennych? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Marek Olszański. Zarezerwuj termin już teraz!

SINA Adam Pieciukanis - Świetne Tynki Maszynowe Gipsowe Białystok

SINA Adam Pieciukanis

7 opinii

SINA Adam Pieciukanis oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z Białegostoku i okolic. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

Grzegorz Targoński - Tynki Maszynowe Białystok

Tynki Maszynowe

3 opinie

Jeszcze szukasz specjalisty od tynków maszynowych? Wykorzystaj doświadczenie Grzegorz Targoński. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej wyceny - sprawdź!

Spajk-Bud - Wysokiej Klasy Tynkarz Białystok

Wysokiej Klasy Tynkarz

2 opinie

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze wysokiej klasy tynkarza, to zwróć uwagę na firmę Spajk-Bud. Oferuje całe spektrum usług tynkarskich w bezkonkurencyjnych cenach. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Warsiccy Budownictwo Warsicki Dariusz - Usługi Tynkarskie w Białymstoku

Usługi Tynkarskie w Białymstoku

1 opinia

Poprzez dbałość o jakość usługi tynkarskiej Warsiccy Budownictwo Warsicki Dariusz przewyższa konkurentów. Markę oddają opinie zadowolonych zleceniodawców. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - zadzwoń!

Wiesław Falkowski - Najlepsze Usługi Tynkarskie Białystok

Najlepsze Usługi Tynkarskie

1 opinia

Każdy, kto planuje zakup najlepszej usługi tynkarskiej musi zgłosić się do tych specjalistów i poznać niskie ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

USŁUGI BUDOWLANE - WOŁKOWICZ AGNIESZKA - Porządne Tynki Maszynowe Białystok

Porządne Tynki Maszynowe

2 opinie

Szukasz profesjonalistów od tynków maszynowych? Wykorzystaj kompetencje USŁUGI BUDOWLANE - WOŁKOWICZ AGNIESZKA. Nie zwlekaj - zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę, która spełni Twoje wymagania.

Kamil-bud - Rewelacyjne Tynki Maszynowe Białystok

Rewelacyjne Tynki Maszynowe Białystok

2 opinie

Wciąż potrzebujesz dobrej firmy od tynków maszynowych? Trafiłeś w dobre miejsce - Kamil-bud jest do Twoich usług. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Zarezerwuj termin!

43 Zlecenia - Tynki Maszynowe Białystok

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, budynek pow. ok. 100m², Białystok

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Klient, który pisze - "Zlecenie na tynki maszynowe ścian, budynek pow. ok. 100m²", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Ustal pasujący termin od razu!

 • Białystok

2022-09-24 do 2022-10-02
dodano 8 dni temu

Świetne Tynki Maszynowe Białystok

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: 10m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia pra...

 • Białystok

2022-09-21 do 2022-09-29

Tynki maszynowe - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 41 384 Tynkarzy Maszynowych najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Szukam wykonawcy tynków, do 10m², Białystok

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: komin Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: do 10m² Zakres prac do wykonania: generalny remont Rodzaj prac do wyk...

 • Białystok

2022-09-20 do 2022-09-28

Wyjątkowe Tynkowanie Pistoletem Białystok

Pragniesz znaleźć zlecenie do wykonania jako dobry partner biznesowy? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Nie zwlekaj - skontaktuj się i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Białystok

2022-09-16 do 2022-09-24

Rewelacyjne Tynki Maszynowe

Ten Zleceniodawca nadal szuka specjalisty od tynków maszynowych. Napisał zlecenie o treści - Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 800m², chcąc wykwalifikowanych specjalistów. Pokaż dobrą propozycję dla tego Klienta - nawiąż kontakt niezwłocznie.

 • Białystok

2022-09-07 do 2022-09-15

Profesjonalne Tynki Maszynowe Gipsowe Białystok

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęci...

 • Białystok

2022-09-07 do 2022-09-15

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 301-500m², Białystok

Zdecyduj się na prace dotyczące doskonałego tynkowania maszynowego od pewnych Klientów zainteresowanych zatrudnieniem w miejscowości Białystok lub okolicy. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Białystok

2022-09-02 do 2022-09-10

Profesjonalne Tynki Mechaniczne Białystok

Zlecający napisał zlecenie brzmiące "Do wykonania tynki maszynowe, budynek pow. ok. 150m²". Jako zaufany ekspert w dziedzinie tynków mechanicznych daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Henrykowo

2022-09-01 do 2022-09-09

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 501-700m², Białystok

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin roz...

 • Białystok

2022-08-30 do 2022-09-07

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, do 100m², Stanisławowo

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który napisał - "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, do 100m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Gorąco zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

 • Stanisławowo

2022-08-11 do 2022-08-17

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 301-500m², Białystok

Szukasz klienta jako fachowiec od perfekcyjnego tynkowania w rejonie Białegostoku lub w rejonie powiatu? Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Białystok

2022-08-10 do 2022-08-18

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 701-1000m², Białystok

Szukasz Zlecającego jako warty uwagi profesjonalista z zakresu wysokiej klasy tynkowania maszynowego z Twojego rejonu? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zgłębiając detale jego zgłoszenia, które brzmi "XYZ". Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Białystok

2022-08-10 do 2022-08-18

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 101-300m², Białystok

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Zlecę wykonanie tyn...

 • Białystok

2022-08-02 do 2022-08-10

Pierwszorzędne Tynki Mechaniczne

Poszukiwane są pierwszorzędne usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Zlecę tynkowanie ścian, 130m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca najlepszych specjalistów do realizacji wymagań Klienta z zakresu tynków mechanicznych, wyraź gotowość do przyjęcia zlecenia. Zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

 • Białystok

2022-07-29 do 2022-08-06

Pierwszorzędne Tynki Mechaniczne

Ten Klient jest zdania, że pierwszorzędne tynki mechaniczne to niełatwe zagadnienie. Wysłał zgłoszenie o treści "Zlecę tynki maszynowe, 380m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako tynkarz posłużysz mu radą i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Ledwie krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Białystok

2022-07-28 do 2022-08-05

Staranny Tynk Natryskowy Białystok

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 4 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania: komplekso...

 • Białystok

2022-07-19 do 2022-07-27

Do wykonania tynki maszynowe, 280m², Białystok

Jeśli usługi tynkarskie w najlepszym wydaniu to obszar działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Ten Klient napisał "Do wykonania tynki maszynowe, 280m²". Skontaktuj się z nimi jak najszybciej.

 • Białystok

2022-06-30 do 2022-07-08

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 501-700m², Białystok

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin roz...

 • Białystok

2022-06-27 do 2022-07-05

Fantastyczne Usługi Tynkarskie

Przez zapewnianie fantastycznej usługi tynkarskiej Twoja firma przewyższa konkurentów. Marka, którą budujesz powoduje, że jesteś w stanie uszczęśliwić odbiorców. Zapraszamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

 • Białystok

2022-06-23 do 2022-07-01

Tynkowanie maszynowe, do 100m², Białystok

Poszukiwane są profesjonalne usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Tynkowanie maszynowe, do 100m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca najlepszych specjalistów do realizacji wymagań Klienta z zakresu tynków maszynowych, wyraź gotowość do przyjęcia zlecenia. Konkretną wycenę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Białystok

2022-06-18 do 2022-06-26

Staranne Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej Powierzchnia prac: 2800m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) ...

 • Białystok

2022-06-14 do 2022-06-22

Fantastyczne Tynkowanie Pistoletem

Zleceniodawca złożył zapytanie "Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, 101-300m²". Nawiąż współpracę w odpowiedzi na chęć zatrudnienia tynkarza do realizacji usług z zakresu tynkowania pistoletem. Udowodnij Klientowi, że spełniasz jego potrzeby, a wybór Twojej oferty to najlepsze rozwiązanie. Dokładne informacje prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Białystok

2022-06-14 do 2022-06-22

Zlecę tynki maszynowe, 301-500m², Białystok

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 ...

 • Białystok

2022-06-09 do 2022-06-17

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, 301-500m², Białystok

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęci...

 • Białystok

2022-06-01 do 2022-06-09

Perfekcyjne Tynki Maszynowe

Zrealizowanie tynków maszynowych dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Wykonanie tynków cementowo-wapiennych renowacyjnych wewn., ok. 280m2. Odpowiedz na nie jako fachowiec mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Wyczerpującą ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Białystok

2022-05-30 do 2022-06-07

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m², Białystok

Jeśli konkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to Twoje najważniejsze mocne strony jako specjalisty od tynkowania to odpowiedz na zapytanie ofertowe - Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m². Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś.

 • Białystok

2022-05-26 do 2022-06-03

Doskonałej Jakości Tynki Mechaniczne

To zlecenie o treści - Zlecę tynki maszynowe, 301-500m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz skupia się na Klientach z miejscowości Białystok oraz przyległych powiatów. Ledwie krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Białystok

2022-05-25 do 2022-06-02

Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: suporex Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 230m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpo...

 • Białystok

2022-05-20 do 2022-05-28

Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Gipsowe

Klient napisał zgłoszenie brzmiące "Do wykonania tynki maszynowe, 701-1000m²". Jako wiarygodny fachowiec w dziedzinie tynków maszynowych gipsowych daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Kuriany

2022-05-15 do 2022-05-23

Zlecę tynki maszynowe, 150m², Białystok

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gazobeton, beton Rodzaj budynku: Garaż, garaż Powierzchnia prac: 150m² Typ tynku: cementowe z worka, tynki cementowo-wapienne (tradycyj...

 • Białystok

2022-05-15 do 2022-05-23

Do wykonania tynki maszynowe, 101-300m², Białystok

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu m...

 • Białystok

2022-05-10 do 2022-05-18

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych
Udostępnij znajomemu