Tynkowanie maszynowe w Sokółce

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 867 246 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
540 552 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Tynki maszynowe Sokółka - ranking najlepszych firm

Tynki maszynowe Sokółka

Rek-Bud Usługi Budowlane Ewelina Kupiec

14 opinii

W dalszym ciągu potrzebujesz dobrej firmy od tynków maszynowych cementowo wapiennych? Powierz tę kwestię specjalistom z Rek-Bud Usługi Budowlane Ewelina Kupiec. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

SINA Adam Pieciukanis - Doskonałej Jakości Tynki Mechaniczne Sokółka

SINA Adam Pieciukanis

7 opinii

Na wypadek jeśli wciąż potrzebujesz profesjonalistów od tynków mechanicznych to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom SINA Adam Pieciukanis. Sokółka i okolice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Zapytaj o wycenę już teraz i sprawdź co firma może zaoferować.

Karo bud - Znakomite Tynki Maszynowe Gipsowe Sokółka

Znakomite Tynki Maszynowe Gipsowe Sokółka

14 opinii

W dalszym ciągu potrzebujesz dobrej firmy od tynków maszynowych cementowo wapiennych? Powierz tę kwestię specjalistom z Karo bud. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

DEC MARCIN DEC - Tynki Maszynowe Sokółka

DEC MARCIN DEC

3 opinie

W przypadku, gdy potrzebujesz doskonałej usługi tynkarskiej w dobrej cenie to ta firma jest dla Ciebie idealna. Mają odpowiednie kwalifikacje do sprostania Twoim oczekiwaniom z zakresu tynków maszynowych. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Tynki I Sztukateria Marek Stefanowski - Tynki Maszynowe Gipsowe Sokółka

Tynki I Sztukateria Marek Stefanowski

Potrzebujesz dobrej firmy od tynków maszynowych gipsowych? Wykorzystaj kompetencje Tynki I Sztukateria Marek Stefanowski. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Tomasz Wasko - Fantastyczne Tynkowanie Maszynowe Sokółka

Tomasz Wasko

Po prostu zleć zadanie tynkowania maszynowego ekspertom z miejscowości Sokółka. Urzekną Cię swoimi kwalifikacjami i fachowością. W okolicy Sokółki nie mają sobie równych. Zadzwoń i otrzymaj niewiążącą ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

Usługi Budowlane Adrian Ciechanowski - Profesjonalne Usługi Tynkarskie Sokółka

Profesjonalne Usługi Tynkarskie Sokółka

Próbujesz dotrzeć do solidnego fachowca świadczącego usługi tynkarskie? Ci tynkarze są wyjątkowi w mieście Sokółka. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się!

Uslugi Budowlane Przemyslaw Ciechanowski - Tynki Mechaniczne Sokółka

Uslugi Budowlane Przemyslaw Ciechanowski

Właśnie wybierasz dobrego partnera do realizacji swoich planów? Uslugi Budowlane Przemyslaw Ciechanowski będzie najszybszą drogą. Ażeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

Mariusz Ciechanowski Tynki maszynowe - Profesjonalne Tynki Maszynowe Sokółka

Mariusz Ciechanowski Tynki maszynowe

Firma Mariusz Ciechanowski Tynki maszynowe oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Skupia się na Klientach z Sokółki oraz przyległych powiatów. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Jacek Szuszkiewicz - Znakomite Tynki Maszynowe w Sokółce

Znakomite Tynki Maszynowe w Sokółce

Jeśli szukasz profesjonalistów od tynków maszynowych to powierz tę kwestię specjalistom z Jacek Szuszkiewicz. Sokółka i okolice to teren, na którym koncentrują swoje działania. Żeby otrzymać dokładną wycenę skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

31 Zleceń - Tynki Maszynowe Sokółka

Fantastyczne Tynkowanie Sokółka

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia pr...

 • Sokółka

2022-09-18 do 2022-09-26

Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 101-300m², Szudziałowo

Szukane są doskonałe usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 101-300m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca odpowiednie kwalifikacje do realizacji zleceń z zakresu tynków maszynowych, wyraź gotowość do przyjęcia zlecenia. Pokaż wyjątkową propozycję temu Klientowi - nawiąż współpracę jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Szudziałowo

2022-06-24 do 2022-07-02

Tynki maszynowe - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 41 384 Tynkarzy Maszynowych najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Doskonałe Tynkowanie Maszynowe Sokółka

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin roz...

 • Szudziałowo

2022-05-03 do 2022-05-11

Profesjonalne Tynki Maszynowe Gipsowe Sokółka

Na wypadek jeśli jako ekspert od tynków maszynowych gipsowych poszukujesz Zleceniodawców to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 501-700m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z Podlaskiego bez wątpienia pokażesz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Dlatego, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Szczebra

2022-03-27 do 2022-04-04

Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Gipsowe

Klient napisał zgłoszenie brzmiące "Do wykonania tynki maszynowe, 101-300m²". Jako wiarygodny fachowiec w dziedzinie tynków maszynowych gipsowych daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Nowinka

2022-05-03 do 2022-05-03

Do wykonania tynki maszynowe, 301-500m², Ciasne

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Ter...

 • Ciasne

2022-04-13 do 2022-04-21

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 240m², Karakule

Na wypadek jeśli jako profesjonalista od tynków maszynowych gipsowych szukasz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 240m². Prowadząc firmę jako kompetentny przedsiębiorca z miejscowości Podlaskie bez wątpienia dasz dowód Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Karakule

2022-05-10 do 2022-05-18

Tynkowanie Maszynowe

Zrealizuj usługę perfekcyjnego tynkowania maszynowego o treści "Do wykonania tynki maszynowe, 500m²", jako specjalista z miejscowości Podlaskie. Zadziw klientów swoimi kompetencjami i dokładnością. Pokaż, że w okolicy Podlaskiego jesteś w ścisłej czołówce. Przedzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Ciasne

2022-06-24 do 2022-07-02

Tynkowanie Maszynowe

Potrzebujesz pracy jako specjalista od perfekcyjnego tynkowania maszynowego w miejscowości Podlaskie lub na terenie Podlaskiego? Konkretną wycenę prześlij po kontakcie.

 • Lipsk

2022-08-10 do 2022-08-18

Znakomite Tynki Maszynowe Gipsowe

Zrealizowanie tynków maszynowych gipsowych dla tego Klienta będzie banalnie łatwe. Zapytanie ma treść - Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, budynek pow. ok. 244m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Klienta.

 • Sochonie

2022-09-27 do 2022-10-05
dodano 6 dni temu

Tynkowanie maszynowe, 101-300m², Osowicze

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: suporex Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: możliwy...

 • Osowicze

2022-08-19 do 2022-08-27

Perfekcyjne Tynkowanie Pistoletem Sokółka

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozp...

 • Dąbrówki

2022-09-28 do 2022-10-06
dodano 5 dni temu

Zlecę tynki maszynowe, 301-500m², Wasilków

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: tynk cem -wap Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: m...

 • Wasilków

2022-09-27 do 2022-10-05
dodano 6 dni temu

Najwyższej Klasy Tynkowanie Maszynowe

Szukasz zlecenia do wykonania jako godny uwagi fachowiec z zakresu najwyższej klasy tynkowania maszynowego z Twojego rejonu? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie poznając szczegóły jego zapytania, które brzmi "XYZ". Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Sztabin

2022-08-23 do 2022-08-31

Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 101-300m², Knyszyn

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Te...

 • Knyszyn

2022-08-13 do 2022-08-21

Doskonałej Jakości Tynk Natryskowy Sokółka

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe...

 • Kuriany

2022-05-15 do 2022-05-23

Wykwalifikowani Tynkarze

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu m...

 • Białystok

2022-05-10 do 2022-05-18

Zlecę tynki maszynowe, 150m², Białystok

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gazobeton, beton Rodzaj budynku: Garaż, garaż Powierzchnia prac: 150m² Typ tynku: cementowe z worka, tynki cementowo-wapienne (tradycyj...

 • Białystok

2022-05-15 do 2022-05-23

Zlecę tynki maszynowe, 380m², Białystok

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 380m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpocz...

 • Białystok

2022-07-28 do 2022-08-05

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 101-300m², Białystok

Jeżeli jako dobra firma od tynków mechanicznych poszukujesz zleceń to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 101-300m². Prowadząc firmę jako doświadczony przedsiębiorca z rejonu Białegostoku na pewno dasz dowód Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Przedłóż bezkonkurencyjną ofertę dla tego Klienta - nawiąż współpracę już dziś, nie pożałujesz.

 • Białystok

2022-08-02 do 2022-08-10

Perfekcyjny Tynk Natryskowy

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 701-1000m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Przesłałem ...

 • Białystok

2022-08-10 do 2022-08-18

Profesjonalni Tynkarze

Zakres zlecenia: wykonanie tynków cementowo-wapiennych renowacyjnych wewnętrznych Powierzchnia: około 280m2 Termin skorzystania z oferty: możliwy od 6.06.2022r....

 • Białystok

2022-05-30 do 2022-06-07

Tynkowanie maszynowe, do 100m², Białystok

Zlecający poszukuje doskonałej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Tynkowanie maszynowe, do 100m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Szczegółową wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Białystok

2022-06-18 do 2022-06-26

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 301-500m², Białystok

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęci...

 • Białystok

2022-09-02 do 2022-09-10

Tynkowanie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Ytong Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesię...

 • Białystok

2022-03-20 do 2022-03-28

Zlecę tynki maszynowe, 2500m², Białystok

Upewnij się, że Klienci zlecający tynkowanie maszynowe są wiarygodni. Prześlij Klientowi dane kontaktowe jako ekspert od tynkowania maszynowego. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - zobacz!

 • Białystok

2022-04-01 do 2022-04-09

Szukam wykonawcy tynków, 101-300m², Białystok

To zlecenie o treści - Szukam wykonawcy tynków, 101-300m² jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Białegostoku oraz przyległych powiatów. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Białystok

2022-04-22 do 2022-04-30

Staranne Usługi Tynkarskie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęci...

 • Białystok

2022-03-25 do 2022-04-02

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, 301-500m², Białystok

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęci...

 • Białystok

2022-06-01 do 2022-06-09

Profesjonalne Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dod...

 • Białystok

2022-06-14 do 2022-06-22

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 2800m², Białystok

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: obiekt handlowo-usługowy Powierzchnia prac: 2800m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne),...

 • Białystok

2022-06-23 do 2022-07-01

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych
Udostępnij znajomemu