Tynkowanie maszynowe w Suwałkach

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 879 932 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
540 552 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Tynki maszynowe Suwałki - ranking najlepszych firm

Tynki maszynowe Suwałki

Pierwszorzędne Tynki Maszynowe

14 opinii

Szukasz dobrej firmy od tynków maszynowych? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Rek-Bud Usługi Budowlane Ewelina Kupiec. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

SINA Adam Pieciukanis - Rewelacyjne Usługi Tynkarskie Suwałki

Rewelacyjne Usługi Tynkarskie Suwałki

7 opinii

Każdy, kto planuje kupno rewelacyjnej usługi tynkarskiej winien niezwłocznie zgłosić się do SINA Adam Pieciukanis i zobaczyć na własne oczy dobre ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Więcej informacji otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

White Wall - Solidne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Suwałki

White Wall

4 opinie

Gdy poszukujesz rewelacyjnej współpracy to specjaliści z White Wall są dla Ciebie stworzeni. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która spełni Twoje wymagania.

Marcinbud - Porządne Tynki Maszynowe Suwałki

Marcinbud

1 opinia

Uwierz na słowo specjalistom w dziedzinie tynków maszynowych i zatrudnij Marcinbud. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli wszystkich. Skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Usługi Tynkarskie Szymon Żyliński - Staranne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Suwałki

Staranne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne

Jeszcze potrzebujesz profesjonalistów od tynków maszynowych cementowo wapiennych? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Usługi Tynkarskie Szymon Żyliński. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś.

firma remontowa maik - Perfekcyjne Tynkowanie w Suwałkach

Perfekcyjne Tynkowanie w Suwałkach

Zleć prace dotyczące tynkowania specjalistom firmy firma remontowa maik z miejscowości Suwałki. Urzekną Cię swoimi kwalifikacjami i fachowością. W okolicy Suwałk są w ścisłej czołówce. Nie trać czasu - zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej informacji.

Tynki maszynowe gipsowe i cementowe wapienne agregatem - Tynki Maszynowe Suwałki

Tynki maszynowe gipsowe i cementowe wapienne agregatem

Jeśli nadal potrzebujesz ekspertów od tynków maszynowych to trafiłeś w dobre miejsce - Tynki maszynowe gipsowe i cementowe wapienne agregatem jest do Twoich usług. Suwałki i okolice to główny obszar ich działania. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Usługi Budowlane Szymon Niedźwiecki - Doskonałe Tynkowanie Suwałki

Usługi Budowlane Szymon Niedźwiecki

Potrzebujesz fachowców od doskonałego tynkowania w rejonie Suwałk lub w okolicznych miastach? Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Costka Budownictwo Naturalne - Wyjątkowe Tynkowanie Suwałki

Costka Budownictwo Naturalne

Już od kilku lat pracownicy firmy Costka Budownictwo Naturalne wykonują usługi z zakresu tynkowania, dzięki temu są gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

Marek Duda - Rewelacyjne Tynki Maszynowe Suwałki

Rewelacyjne Tynki Maszynowe Suwałki

Wykonanie tynków maszynowych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Marek Duda ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

24 Zlecenia - Tynki Maszynowe Suwałki

Staranny Tynk Natryskowy Suwałki

To zlecenie o treści - Zlecę tynki maszynowe, 101-300m² jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z Suwałk i okolic. Zapraszamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

 • Suwałki

2022-09-29 do 2022-10-07
dodano 6 dni temu

Najlepsze Tynkowanie Maszynowe Suwałki

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: możliwy o...

 • Suwałki

2022-09-17 do 2022-09-25

Tynki maszynowe - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 41 384 Tynkarzy Maszynowych najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 50m², Suwałki

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, gips Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: 50m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zara...

 • Suwałki

2022-09-15 do 2022-09-23

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, do 100m², Suwałki

Klient wprowadził zapytanie "Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, do 100m²". Przyjmij zadanie pierwszorzędnego tynkowania jako specjalista w tej dziedzinie. Poinformuj Klienta o chęci do realizacji prac z okolic Suwałk i sąsiednich powiatów. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - zadzwoń!

 • Suwałki

2022-09-14 do 2022-09-22

Staranne Tynki Maszynowe Gipsowe Suwałki

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Ter...

 • Suwałki

2022-09-14 do 2022-09-22

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 30m², Suwałki

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 30m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe informacje: ...

 • Suwałki

2022-09-01 do 2022-09-09

Zlecę tynki maszynowe, 301-500m², Suwałki

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Klient, który pisze - "Zlecę tynki maszynowe, 301-500m²", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Ustal pasujący termin od razu!

 • Suwałki

2022-06-24 do 2022-07-02

Staranny Tynk Natryskowy

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 106m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin r...

 • Suwałki

2022-05-25 do 2022-06-01

Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 250m², Taciewo

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 250m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gi...

 • Taciewo

2022-05-16 do 2022-05-24

Wysokiej Klasy Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęci...

 • Nowa Wies

2022-05-09 do 2022-05-17

Zlecę tynki maszynowe, do 100m², Suwałki

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Suporex Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęc...

 • Suwałki

2022-05-08 do 2022-05-16

Najlepsze Tynkowanie Suwałki

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozp...

 • Suwałki

2022-04-12 do 2022-04-20

Tynkowanie maszynowe, do 100m², Raczki

Klient poszukuje świetnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Tynkowanie maszynowe, do 100m². To zlecenie perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Jeśli chcesz otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

 • Raczki

2022-05-25 do 2022-06-01

Porządne Tynki Maszynowe Gipsowe

Ten Klient jest zdania, że porządne tynki maszynowe gipsowe to trudny temat. Wysłał zlecenie o treści "Szukam wykonawcy tynków, 100m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista pomożesz mu i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Ustal pasujący termin!

 • Bakałarzewo

2022-07-27 do 2022-08-04

Do wykonania tynki maszynowe, 101-300m², Krasnopol

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin roz...

 • Krasnopol

2022-04-07 do 2022-04-15

Szukam wykonawcy tynków, 301-500m², Krasnopol

Jeśli konkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to Twoje najważniejsze mocne strony jako specjalisty od tynkowania to odpowiedz na zapytanie ofertowe - Szukam wykonawcy tynków, 301-500m². Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś.

 • Krasnopol

2022-06-28 do 2022-07-06

Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Mikołajewo

2022-08-30 do 2022-09-07

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 200m², Gąski

Pragniesz znaleźć zlecenia jako godny uwagi profesjonalista z zakresu najwyższej klasy tynkowania z Warmińsko-mazurskiego? Przyczyń się do realizacji celów Klienta poznając szczegóły jego zapytania o treści "XYZ". Zapraszamy do zadawania pytań.

 • Gąski

2022-08-15 do 2022-08-23

Najlepsze Tynkowanie

W przypadku, gdy realizujesz zlecenia na najlepsze tynkowanie w rejonie Warmińsko-mazurskiego i oczekujesz rzetelnego klienta to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Tynkowanie maszynowe, 501-700m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej doświadczonej firmy. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Sedranki

2022-06-13 do 2022-06-14

Profesjonalne Tynki Maszynowe Gipsowe

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Do wykonania tynki maszynowe, 501-700m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Olecko

2022-07-18 do 2022-07-26

Szukam wykonawcy tynków, budynek pow. ok. 300m², Olecko

Nie możesz znaleźć idealnego dla Ciebie zapytania? Jako fachowiec realizujący usługi tynkarskie i tynkarz pierwszej klasy w mieście Olecko zapoznaj się ze zleceniem o treści "Szukam wykonawcy tynków, budynek pow. ok. 300m²". Przedstaw dopasowaną ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt już dziś.

 • Olecko

2022-04-17 do 2022-04-25

Pierwszorzędne Tynkowanie Pistoletem Suwałki

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozp...

 • Augustów

2022-03-29 do 2022-04-06

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 250m², Augustów

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Silikat Rodzaj budynku: Stodoła / obora Powierzchnia prac: 250m² Typ tynku: tyn...

 • Augustów

2022-07-08 do 2022-07-16

Solidne Tynkowanie

Zlecający poszukuje świetnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zlecę tynki maszynowe, 101-300m². To zlecenie jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Jeśli chcesz otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

 • Augustów

2022-09-16 do 2022-09-24

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych
Udostępnij znajomemu