Tynkowanie maszynowe w Sejnach

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 134 204 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
551 423 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Tynki maszynowe Sejny - ranking najlepszych firm

Tynki maszynowe Sejny

SINA Adam Pieciukanis

8 opinii

Jeśli jeszcze szukasz profesjonalistów od tynków maszynowych cementowo wapiennych to trafiłeś w dobre miejsce - SINA Adam Pieciukanis jest do Twoich usług. Sejny i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Zadzwoń teraz i poznaj ofertę - naprawdę warto.

GIT - Profesjonalny Tynk Natryskowy Sejny

GIT

1 opinia

Wykonanie tynku natryskowego będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. GIT ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Skontaktuj się, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

Kazimierz Pieciukanis PROUB - Doskonałe Tynki Maszynowe Sejny

Kazimierz Pieciukanis PROUB

3 opinie

Przygotowanie tynków maszynowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych fachowców. Kazimierz Pieciukanis PROUB ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - skontaktuj się od razu!

JERZYPIECIUKANIS - Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe Sejny

Doskonałej Jakości Tynki Maszynowe

Jesteś zdania, że doskonałej jakości tynki maszynowe to niełatwy temat? Nic bardziej mylnego - specjaliści z tej firmy udzielą rad i znajdą dopasowne rozwiązanie. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Koba - Staranne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Sejny

Staranne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Sejny

Jeżeli poszukujesz dobrej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z Koba są dla Ciebie stworzeni. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

"JARBUD" - Porządne Tynki Maszynowe Sejny

Porządne Tynki Maszynowe

Gdy poszukujesz najlepszej usługi tynkarskiej w dobrej cenie to firma JARBUD jest dla Ciebie idealna. Mają najlepszych specjalistów do sprostania Twoim oczekiwaniom z zakresu tynków maszynowych. Zarezerwuj termin już teraz!

MURATORE - Profesjonalne Tynki Maszynowe Sejny

Profesjonalne Tynki Maszynowe Sejny

Nadal szukasz profesjonalistów od tynków maszynowych? Wykorzystaj doświadczenie MURATORE. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

ABC-WIÓR Cezary Mazalewski - Znakomite Tynki Maszynowe Sejny

Znakomite Tynki Maszynowe

Jeżeli szukasz ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z ABC-WIÓR Cezary Mazalewski perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Usługi remontowo-budowlane "KRZYŚ" - Solidne Tynki Maszynowe w Sejnach

Solidne Tynki Maszynowe w Sejnach

Z chwilą, gdy będziesz szukać solidnej usługi tynkarskiej w dobrej cenie to firma Usługi remontowo-budowlane KRZYŚ jest dla Ciebie idealna. Mają najlepszych specjalistów do realizacji zleceń z zakresu tynków maszynowych. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie.

PIETRZAK FIRMA BUDOWLANA - mgr inż. Andrzej Pietrzak - Profesjonalne Tynkowanie Sejny

PIETRZAK FIRMA BUDOWLANA - mgr inż. Andrzej Pietrzak

Powierz usługę tynkowania specjalistom firmy PIETRZAK FIRMA BUDOWLANA - mgr inż. Andrzej Pietrzak z miejscowości Sejny. Zdobędą Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. W okolicy Sejn są jednymi z najlepszych. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

29 Zleceń - Tynki Maszynowe Sejny

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 4500m², Sejny

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 4500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), ty...

 • Sejny

2022-09-14 do 2022-09-22

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 300m², Mikołajewo

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Mikołajewo

2022-08-30 do 2022-09-07

Tynki maszynowe - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 41 576 Tynkarzy Maszynowych najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Dobrzy Tynkarze Sejny

Nawiąż współpracę jako tynkarz z wyjątkowym doświadczeniem z zakresu dobrych usług tynkarskich. Dla Twojej firmy dbanie o zadowolenie swoich Klientów to rzecz powszednia. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Sejny

2022-07-12 do 2022-07-20

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 5000m², Sejny

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej Powierzchnia prac: 5000m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (trady...

 • Sejny

2022-07-04 do 2022-07-12

Świetne Tynki Maszynowe Sejny

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który zleca - "Szukam wykonawcy tynków, 301-500m²", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Zadzwoń i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania.

 • Krasnopol

2022-06-28 do 2022-07-06

Staranny Tynk Natryskowy Sejny

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej Powierzchnia prac: 4000m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (trady...

 • Sejny

2022-06-24 do 2022-07-02

Zlecę tynki maszynowe, 301-500m², Suwałki

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gips...

 • Suwałki

2022-06-24 do 2022-07-02

Fantastyczne Tynkowanie Pistoletem Sejny

Zleceniodawca złożył zapytanie "Zlecę tynki maszynowe, 101-300m²". Nawiąż współpracę w odpowiedzi na chęć zatrudnienia tynkarza do realizacji usług z zakresu tynkowania pistoletem. Udowodnij Klientowi, że spełniasz jego potrzeby, a wybór Twojej oferty to najlepsze rozwiązanie. Dokładne informacje prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Suwałki

2022-09-29 do 2022-10-07

Dobrzy Tynkarze

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termi...

 • Suwałki

2022-10-24 do 2022-10-24

Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 50m², Suwałki

Usługi tynkarskie nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi w zakresie tynkowania. Przeanalizuj szczegóły zgłoszenia, które ma treść "Zlecę tynkowanie ścian, sufitu, 50m²". Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Suwałki

2022-09-15 do 2022-09-23

Profesjonalne Tynkowanie Maszynowe Sejny

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 106m²". Przyjmij zadanie profesjonalnego tynkowania maszynowego jako ekspert w tej dziedzinie. Zadeklaruj gotowość do podjęcia działalności z Suwałk i przyległych powiatów. Zapraszamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Suwałki

2022-05-25 do 2022-06-01

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, do 100m², Suwałki

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięc...

 • Suwałki

2022-09-14 do 2022-09-22

Rewelacyjni Tynkarze

Zleceniodawca, który poszukuje usługi tynkarskiej winien zgłosić się do tynkarza takiego, jak Ty i poznać świetne ceny oraz oferowaną jakość. Nie trać czasu i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Suwałki

2022-09-14 do 2022-09-22

Wyjątkowe Usługi Tynkarskie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: możliwy o...

 • Suwałki

2022-09-17 do 2022-09-25

Rewelacyjne Tynkowanie Maszynowe

Jeżeli realizujesz zlecenia na rewelacyjne tynkowanie maszynowe w rejonie Suwałk i oczekujesz rzetelnego klienta to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zlecenie o treści "Tynkowanie maszynowe, 101-300m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej profesjonalnej firmy. Nie czekaj i poproś o szczegóły - nie zawiedziesz się!

 • Suwałki

2022-10-26 do 2022-11-03

Perfekcyjne Tynkowanie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 30m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkowe informacje: ...

 • Suwałki

2022-09-01 do 2022-09-09

Tynk Natryskowy

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 250m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gi...

 • Taciewo

2022-05-16 do 2022-05-24

Tynkowanie maszynowe, do 100m², Raczki

Usługi tynkarskie nie mają dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Opierając się na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi w zakresie tynkowania maszynowego. Przeanalizuj szczegóły zlecenia, które ma treść "Tynkowanie maszynowe, do 100m²". Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby zaprezentować ofertę.

 • Raczki

2022-05-25 do 2022-06-01

Wyjątkowe Usługi Tynkarskie

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Silikat Rodzaj budynku: Stodoła / obora Powierzchnia prac: 250m² Typ tynku: tyn...

 • Augustów

2022-07-08 do 2022-07-16

Porządne Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Ter...

 • Augustów

2022-09-16 do 2022-09-24

Perfekcyjne Tynkowanie Maszynowe

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęc...

 • Augustów

2022-09-18 do 2022-09-26

Staranne Usługi Tynkarskie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Mam do wytynkowana ...

 • Augustów

2022-08-25 do 2022-09-02

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, budynek pow. ok. 145m², Augustów

Ten Zleceniodawca nadal szuka dobrej firmy od tynków maszynowych gipsowych. Napisał zlecenie o treści - Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, budynek pow. ok. 145m², chcąc doświadczonych specjalistów. Złóż bezkonkurencyjną ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Augustów

2022-05-26 do 2022-06-03

Wyjątkowe Tynkowanie

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradyc...

 • Augustów

2022-05-29 do 2022-06-06

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 301-500m², Augustów

Przyjmij usługę doskonałego tynkowania pistoletem o treści "Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 301-500m²", jako fachowiec z miejscowości Augustów. Zadziw klientów swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Pokaż, że na terenie Augustowa jesteś jednym z najlepszych. Aby otrzymać Klienta skontaktuj się - warto.

 • Augustów

2022-09-20 do 2022-09-28

Szukam wykonawcy tynków, 100m², Bakałarzewo

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Bloczki komórkowe, beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 100m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacj...

 • Bakałarzewo

2022-07-27 do 2022-08-04

Zlecę tynkowanie ścian, 60m², Lipsk

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: 60m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia prac: w ci...

 • Lipsk

2022-08-10 do 2022-08-18

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m², Bargłów Kościelny

Tynkowanie maszynowe to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zlecenie jako doświadczony fachowiec w fachu tynkarza. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Klienta.

 • Bargłów Kościelny

2022-08-04 do 2022-08-12

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 101-300m², Sztabin

Jeśli kusząca cena i godna podziwu realizacja powierzonych prac to Twoje najważniejsze walory jako eksperta od tynkowania pistoletem to zdecyduj się na wykonanie zlecenia - Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 101-300m². Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Sztabin

2022-08-23 do 2022-08-31

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych
Udostępnij znajomemu